KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

+55
dragmilk
JocY
heart84
SannI-AlL
nena beba
JAmajka
plavaptica
maus
caci
nina :)
Tinche
Milijana
BiKsi :)
gagax81
korpica
Sami
viktorija
maja76
MAAKKI
lilya
key
cicsa80
ninica2
djole42
LaFolie
missile
mamajednogprinca
medolino
Mirjana
makababy
Mrvica
cici
Orline
cufta
Simona
KoMetaK
*AIDA*
bebko
bobica83
Mali Princ
brinbili
Sneza
catherine290505
bak
bokica
MARA
dragana76ns
buby
Shizika
Nefertari
dr mali pariz
nesalela
lolipop
lena
Tanja83
59 posters

Strana 18 od 28 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 28  Sledeći

Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 25/12/2012, 15:10

Evo nas drage tete [Only admins are allowed to see this image]

Odakle da pocnem hm [Only admins are allowed to see this image] Ajmo od pozadi Very Happy

Danas bili na kontroli i doktorka je bas zadovoljna [Only admins are allowed to see this image]

Mili Mata ima 8300gr i 73cm dugacak a majstor Nole 10300gr i 76cm dugacak [Only admins are allowed to see this image].Najbitnije je da su oni meni zdravi decaci a sve ostalo cemo ispraviti [Only admins are allowed to see this image]

Kao sto pisah u nekom predhodnom postu,bili su mi obojica bolesni,prvo Novak pa Matija i jako sam tesko sve to podnela. Matija mi je bas bas smrsao,mukica je bio kao grana,nigde obraza,upale oci,tuzan,samo mu se spavalo,odbijao je hranu,mleko,ma sve.Ovo je bio prvi put da su bili bolesni i bas sam to tesko podnela ali sada je sve bolje i jako sam srecna zbog toga [Only admins are allowed to see this image]

Majstor Nole je prohodao i sada grabi krupni koracima ka svom cilju(sudopere,kupatilo,televizor i sl) Ne voli da se slika,ne voli da se mazi,zanimaju ga automobili,daljinski upravljaci,laptopovi,mobilni telefoni,serpe,kutije,lonci i sl.

Mili Mata je i dalje mamina maza koja cim vidi fotoaparat ili telefon odmah krece da se smesi,voli covek da se slika Very Happy,koji konstantno juri za batom i hoce isto ono sto radi Nole ali ne moze,on mu ne da Mad.

Vole da gledaju reklamu za Becolino i onu deciju Caroliju. Cim cuju neki deciji glas odmah se smeju,posebno Novak Very Happy. Spavaju dva puta dnevno po 1,5 ili 2 sata kako kad.Uvece kasno lezu jer sam ih ja tako navikla da bi ujutru malo duze spavali.Ustanu oko pola 9-9,doruckuju oko 10,spavanje oko 12(a pre toga neka vockica),rucak oko 2,mleko oko 5,vecera oko 8 i mleko uvece oko 12 i ujutru oko 5,eto to je nas raspored klope. Bez mleka i dalje ne mogu,vole ga samo tako.U principu jedu sve samo sto im ne solim i jos uvek miksiram hranu i za sada jako lepo jedu,ne nutkam ih,koliko hoce toliko jedu,ponudim jos 2-3 puta,ako nece ne teram ih i to je to.Ne dajem im ni sokove ni cajeve vec piju samo vodu i jedu dosta voca,vole i hoce da sedu

Situacija od sinoc: Moj Vlada jede kulen i sir,oni kreci ka njemu i traze da im da.Ja kazem nemoj,ljut je kulen i meni a ne njima ali ne vredi,krece kuknjava i ja mu kazem:"Daj im da vide da je ljuto i nece vise da traze".Kad ne lezi vraze,kad su oni krenuli,zvacu kao pravi,niti ljuto niti nista,ja u soku Shocked Da nisam sklonila onaj tanjir sa kulenom ko zna sta bi bilo[Only admins are allowed to see this image]

Svasta nesto pricaju,onako vise za sebe Very Happy

Juce sam rekla Vladi da nismo ni svesni koliko su nasa deca dobra.Kada im je vreme za spavanje,nebitno da li preko dana ili uvece,ja im skinem cipele,dam dudu,spustim u krevet,upalim radio i izadjem iz sobe,toliko o nasem uspavljivanju

Jos malo nam je nas prvi rodjus i jako se radujemo zbog toga [Only admins are allowed to see this image]

Boze,da li je moguce da je proslo vec godinu dana kako imam svoja ceda u rukama [Only admins are allowed to see this image]

12 januara ih krstimo i pravimo rodjendan u restoranu na Banovom brdu(bice 100-inak nama dragih ljudi) a 6 januara cemo obeleziti kuci i praviti posnu tortu [Only admins are allowed to see this image](ko se seca znace sto se ovde smejem)


U petak idemo za Budimpestu na 3dana da im kupimo cipele i jos neke stvarcice,krenulo snizenje [Only admins are allowed to see this image] a mozda se i ja ogrebem za nesto Very Happy

Eto toliko drage moje,da posaljem ovo pa kacim par slicica

Hvala vam sto nas pratite i mislite na nas [Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 25/12/2012, 15:57

[Only admins are allowed to see this image]

Mama mi nije rekla da se krema maze po telu a ne po trenerci lol!
[Only admins are allowed to see this image]

Mama ne smaraj,vidis da guram kutiju Very Happy
[Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od lilya 25/12/2012, 16:40

Ijaoj bre kakvi su love love smajli angel smajli angel radost radost poljubci poljubci
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 25/12/2012, 17:15

Evo i jedan VK Very Happy
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 25/12/2012, 17:20

Bilo nekada 04.02.2012 lol! Uzivajte lol!

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 25/12/2012, 17:26

Naslov sve govori lol!

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 25/12/2012, 21:43

ženo,šta to čitam...pojma nemam da su bili bolesni.je l to ima veze sa onim nejedenjem?
bravo za kontrolu...predstojeći put-taman si mi neke stvari olakšala,moramo se sutra čuti.
fotke...šta reći...Mata je moj favorit,ali Nole je svakako opasan igrač!
klipove ne mogu da pogledam,spor mi net. ljubim vas jako,mislim na vas.čujemo se sutra.
p.s. Mata-kravata...padoh!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od makababy 26/12/2012, 13:38

taki deca su ti preslatka,a tebi svaka cast,ti si prava mama,organizovali sve i sve ti dobro ide od ruke,pogotovo to uspavljivanje,jooooj blago tebi!!!!bas mi zao sto ih bolest iscrpela,ali i to je proslo,poooooz i poljubaca od nas ljubav ljubav ljubav ljubav
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od nina :) 26/12/2012, 14:00

bas su porasli.opet putujete oni bas vole da putuju kako cete samo kad ti krenes da radis deca ce izgubiti rutinu da su negde otsutni odnosno da negde idu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 27/12/2012, 11:37

Medovi maleni moji osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Jos malo i prvi rodjendan radost radost radost radost radost radost radost radost Bice zuraja za pamcenje radost radost radost radost radost radost radost radost
Gledala sam klip kada su imali mesec dana i ova dva...kako vreme leti sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Mnogo vas volim usne usne usne usne usne usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tinche 28/12/2012, 15:41

[Only admins are allowed to see this image]

Samo da vas ljubnemo!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 28/12/2012, 18:27

drugari,uživate li? osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od *AIDA* 29/12/2012, 21:22

Dusa lepa kako lepo hodi...a Mata puslica prava...ljubimo vas drugari...uzivajte..:-*:-*:-*:-*:-*<3<3<3<3
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od medolino 30/12/2012, 12:02

Mamice,zmaju nas,gde ste sada, lutate li? Wink
Blizanci su pravi lepotani,kako su slatki i umiljati srca srca srca srca
Ljubimo vas i uzivajte gde god da ste ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mirjana 30/12/2012, 15:51

Jao Tanja, kakvi su medeni osmeh srce Mata medeni smeško sa dva zubića i nestašni Nole med medeni srca A kako hoda likeit Laughing Još i onaj VK sa dva meseca queen lol! Pevaju u glas lol!
Srećni vam praznici jelka1
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tinche 31/12/2012, 11:32

[Only admins are allowed to see this image]

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od caci 31/12/2012, 17:26

[Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od buby 31/12/2012, 17:59

[Only admins are allowed to see this image]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Sami 31/12/2012, 21:43

Sretna nova godina pokloni jelka1 novogodišnji 2
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od MARA 31/12/2012, 21:44

Srecna Vam Nova i sve najlepse zele Vam drugari Viktor i Vuk i njihova mama.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Simona 1/1/2013, 07:55

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od korpica 1/1/2013, 14:14

[Only admins are allowed to see this image]
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dragana76ns 1/1/2013, 16:59

[Only admins are allowed to see this image]



DRUGARI, SRECNA VAM NOVA GODINA [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od cici 1/1/2013, 17:01

[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]" alt="" />
Sve najbolje zelim vam Stefan sa mamom i tatom deda mraz2
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od gagax81 1/1/2013, 19:46

[Only admins are allowed to see this image]

Srecnu Novu godinu zeli vam Vuk sa mamom i tatom
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 18 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 28 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu