KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

+55
dragmilk
JocY
heart84
SannI-AlL
nena beba
JAmajka
plavaptica
maus
caci
nina :)
Tinche
Milijana
BiKsi :)
gagax81
korpica
Sami
viktorija
maja76
MAAKKI
lilya
key
cicsa80
ninica2
djole42
LaFolie
missile
mamajednogprinca
medolino
Mirjana
makababy
Mrvica
cici
Orline
cufta
Simona
KoMetaK
*AIDA*
bebko
bobica83
Mali Princ
brinbili
Sneza
catherine290505
bak
bokica
MARA
dragana76ns
buby
Shizika
Nefertari
dr mali pariz
nesalela
lolipop
lena
Tanja83
59 posters

Strana 10 od 28 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bak 7/9/2012, 09:20

Skitare jedne smajli angel

Ljubim im guze za osam velikih meseci srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od caci 8/9/2012, 11:03

Uzivajtee osmeh srce osmeh srce

love Mazuljko i Nemirko srecan vam osmi mali rogendancic love
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 9/9/2012, 12:29

[Only admins are allowed to see this image] Zmaje, ljubim vas skitare jedne...uzivajte , mili moji!! Radujem se unapred fotoreportazi. [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Milijana 10/9/2012, 19:24

I ja jedva cekam slike radost

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od BiKsi :) 11/9/2012, 18:52

Da ljubnem i ja skitare naše! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od lolipop 12/9/2012, 14:12

Juhu, jel brzo stižete kući, da vidim koliko su nam anđelčići porasli ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od cici 13/9/2012, 19:29

Ljubac skitare drage, nedostaje te nam osmeh srce osmeh srce osmeh srce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Orline 14/9/2012, 10:56

Globetrotteri lol!
Ta deca imaju ivše kilometraže u guzi nego neko za pola života lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 15/9/2012, 17:29

orline ::Globetrotteri lol!
Ta deca imaju ivše kilometraže u guzi nego neko za pola života lol!
lol!
dosli ste,a ? Very Happy
Zmaje, cekamo te [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mali Princ 15/9/2012, 17:39

[Only admins are allowed to see this image]
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Milijana 16/9/2012, 09:31

Tanjuska, pa ti zabusavas!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mirjana 16/9/2012, 11:03

ff
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od KoMetaK 16/9/2012, 12:12

Ne stize, od skitanja lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 17/9/2012, 19:51

Metaurina ::Ne stize, od skitanja lol! lol!
ma da niste jos negde zbrisali lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 18/9/2012, 10:35

lol! lol! lol!

Evo nas drugari ff ff ff

Stigli u subotu i reportaza i slike malo kasnije,kada uspavam ove moje svetske tj evropske putnike lol!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tinche 18/9/2012, 12:38

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 18/9/2012, 12:40

Hehe,nismo stigli u subotu vec u petak a u subotu sam vec odskitala sa nasom dragom Metom yes yes Hvala draga na divnim poklonima osmeh srce I zaboravismo da se slikamo v a jos i aparat ponela c Vidim da polako starim Shocked

A sada o nasem putovanju...

Krenuli smo oko 7 ujutru da bi deca mogla da spavaju. Bili na Bledu jedan dan,prespavali tamo i nastavili put Inzbruka(Austrija) jer je moj dragi hteo da vidi Alpe i austrijska sela Shocked (slike cu okaciti na temi Austija).
Smestaj smo bukirali preko bookinga.To je selo Aldrans,5km od Inzbruka.Hotel sa 4* al ja bi rekla da je pre neki ranc jer nas je sokirala "dobrodoslica" tj smrad stale u dvoristu,holu hotela i recepciji affraid Ljudi drze preko 30krava odmah do hotela,zid o zid i uzasno se oseca smrad,rika krava i ostalo.Elem,sobom(velika,prostrana,divan pogled na alpe i Inzbruk),uslugom u hotelu(svakodnevno sredjivanje sobe,ribanje kupatila,menjanje peskira),doruckom,smo zadovoljni,ostalo je za nas bilo veliko razocarenje. U zatvorenom bazenu hladna voda,internet samo u holu hotela gde se oseca smrad i muva mali milon,miris hrane po celom hotelu,na recepciji nikada nikog,cuje se guzva i galama iz restorana a da napomenem da je hotel sa 4* i ima jako dobru ocenu. Dosadno ubi boze.U tom mestu jedan market koji radi do 18h ,ni jedan jedini restoran sem hotelskog,parking obezbedjen ispred hotela ali nikada nema mesta jer je guzva. Gosti prosek 75god tj sve sama gerijatrija,doduse dobrodrzeca lol! Ljubazni,nasmejani,dame sa sesirima i rukavicama,sredjene,doterane,nasminkane u 8h a ja jedva stigla i da se umijem lol! .Uglavnom smo isli do Inzbruka(a tamo parking ko da smo otisli u centar Venecije(za 2,5sata 12e affraid ),jednom do nekog autleta na granici sa Italijom, i sve isto u krug v Tako mi skapiramo da to nije za nas(mnogo mene zanima da udisem smrad krava,koza i koje kakvih zivotinja) i da su to bile bukvalno BACENE PARE(a ne smem ni da vam kazem koliko smo platili Mad ) Odatle zapalili za Bec(moj voljeni Bec) gde smo se super proveli f Ponovili se,skitali,odmarali,uzivali,obilazili sve i svasta,ma divno f
Posle 6 dana provedenih tu,jedan dan u Budimpesti(tu smo spavali da bi skratili put zbog dece),stigosmo i u nas voljeni Beograd i nasoj kucici. SVUDA PODJI SVOJOJ KUCI DODJI f

Deca su bila super sem sto nisu hteli da liznu gotove slane kasice(ja njima kuci pravim domace i da li se oni na to navikli ili sta,uglavnom nisu hteli da probaju kupovne.Jeli su samo slatke i pili mleko.Eto,to je jedini problem koji smo imali sa njima.Bili su zdravi,lepo su spavali,slusali,bili su atrakcija gde god smo se pojavimo i ljudi nisu mogli da veruju da su tako dobre bebe.

Da kazem jos i da smo bili na ultrazvuku kukova,Brdar kaze sve ok i sa kukovima i sa Matijinim nogicama f Krajem meseca idemo kod pedijatra na kontrolu,da vidimo koliko smo porasli i tak.

Moj Nemirko,moj Nole lepi,koji prespava celu noc,uveliko puzi,ide uz krevet,ustaje uz sve zivo,cuva guzu kad treba da padne,ne pusta se kad mu nije sigurno,place kada mu kazem "NE",kad dira nesto na primer sto ne treba,bije,cupa Matiju,jase ga,prelazi preko njega,otima mu igracke,cucu,ceprka i vadi parket gde moze(mamin parketar lol! ),ne voli da se mazi,samo je za neku akciju,ma show je pravi
Evo da ga vidite jedna slicka
[Only admins are allowed to see this image]

A Matija,moje milo lepo dete,moj mazuljan,moj prvenac je nesto sto se samo pozeleti moze.Dobrica mamin koji voli i dalje da se mazi,ne voli da ga gnjavis ali uziva dok mu pricas,mazis ga,koji se sam zaigra kao niko i koji se mnogo obraduje kada vidi Novaka a ovaj ga ne ferma.Samo kad bi videle vi taj osmeh,za pozeleti osmeh srce

Evo i njega
[Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 18/9/2012, 12:57

A evo i ostalih slika(oni koji su gledali na fb da utvrde gradivo lol! )

[Only admins are allowed to see this image]

Mamin parketar lol!
[Only admins are allowed to see this image]

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od nina :) 18/9/2012, 13:56

znas da sam i na fb rekla da su pravi mali gospoini a mamam nemoras da mislis za majstore oliko treba da platis kad ti vec sinek pocinje po kuci da postavlja parke za sad vadi ali ce brzo biti i vraceni
0sto se tice hotela to mi nije jasno da u elitnom delu drze stoku ajde da je to u srbiji pa nemozes zameriti ali u austriji nemogu verovati
stvarno tvoji momci imaju veliku kilometrazu za njima sto odrasli neki nemaju ili cak nikad nisu izasli iz zemlje a tvoji lepotani idu po celoj evropi sta ce tek raditi kad budu stariji i kad budu svatili gde idu i sta rade
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od djole42 18/9/2012, 15:46

Kakvi šmekeri maleni !

Ljubi vas teta Djole !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od cici 18/9/2012, 21:05

Dobrodosli evropski putnici ff ff
nedostajali ste nam, da znate. Vidim da ste uzivali pogotovo u Becu Wink
Momci su pravi frajeri svaki na svoj nacin likeit likeit
dusice medene, porasi su mi sreca sreca
ljubimo vas poljubac poljubac
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bobica83 19/9/2012, 00:13

Duse moje lepe,sta da vam kazem sto vam vec nisam rekla veceras a i poslednjih dana. Divni ste! Toliko ste mi postali dragi da ne moze da prodje dan da vas ne cujem a i ne vidim Very Happy
Drugarice moja vreme sa tobom mi prodje kao da traje jedan minut a ne nekoliko sati,toliko si mi prirasla za dusu i srce da ti ne mogu opisati. Jedna divna,hrabra,pozrtvovana a i posebno lepa zena i majka naravno,divim ti se,iskreno....Vooooooolim ova nasa vidjanja u kasne sate  b
Ljubim vas puno najviseeeeeeee..........
zagrljaj
poljubci poljubci poljubci
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 19/9/2012, 20:07

bobica83 ::Duse moje lepe,sta da vam kazem sto vam vec nisam rekla veceras a i poslednjih dana. Divni ste! Toliko ste mi postali dragi da ne moze da prodje dan da vas ne cujem a i ne vidim Very Happy
Drugarice moja vreme sa tobom mi prodje kao da traje jedan minut a ne nekoliko sati,toliko si mi prirasla za dusu i srce da ti ne mogu opisati. Jedna divna,hrabra,pozrtvovana a i posebno lepa zena i majka naravno,divim ti se,iskreno....Vooooooolim ova nasa vidjanja u kasne sate  b
Ljubim vas puno najviseeeeeeee..........
zagrljaj
poljubci poljubci poljubci


Sta reci posle ovog posta??? srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Ostala sam bez teksta srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Potpisujem svaku tvoju rec i upucujem je mojoj krofnici Dimitriju i mojoj miloj drugarici Bobici srca srca srca

VOLIMO VAS PUNO love love love
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Milijana 20/9/2012, 12:28

Joooj Boze, koliko su oni medeni, a sa ovim stajlingom, kao neki opasni momci iz grada likeit

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 22/9/2012, 13:58

Duse moje mile!
Stigli ste, a stigli ste i kod nas da dodjete [Only admins are allowed to see this image] ustvari, samo matica,al dobro.Prijalo i tako [Only admins are allowed to see this image]
Crkoh od smeha na izvestaj kojim preovladjuju mirisi lol!,a zahvaljujem na poklonima koje ste nam odatle doneli.
A decaci... [Only admins are allowed to see this image]
prvai smekeri,majke mi!
Oblacis ih ko avionchice, ja ne znam sta ce biti kad se u pubertet zagazi Very Happy, samo zamisljam [Only admins are allowed to see this image]
Drago mi je za iskrena forumska druzenja... Very Happy
Ljubim vas , drugari nasi! [Only admins are allowed to see this image]
p.s. hvala na svemu!! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 10 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 28 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu