KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

+55
dragmilk
JocY
heart84
SannI-AlL
nena beba
JAmajka
plavaptica
maus
caci
nina :)
Tinche
Milijana
BiKsi :)
gagax81
korpica
Sami
viktorija
maja76
MAAKKI
lilya
key
cicsa80
ninica2
djole42
LaFolie
missile
mamajednogprinca
medolino
Mirjana
makababy
Mrvica
cici
Orline
cufta
Simona
KoMetaK
*AIDA*
bebko
bobica83
Mali Princ
brinbili
Sneza
catherine290505
bak
bokica
MARA
dragana76ns
buby
Shizika
Nefertari
dr mali pariz
nesalela
lolipop
lena
Tanja83
59 posters

Strana 9 od 28 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Milijana 2/8/2012, 22:57

Joooj Tanjuska, ne znam sta da kazem za sveki... meni moja po nekad kaze nesto, stvarno dobronamerno, ja to poslusam trenutno i posle radim po svome... idem logikom da ona zeli dobro mojoj deci... e sad, ovo za put za KiM, ja bi isto kao i ti i nema sta ona da se mesa u to. Moja majka, recimo, uvek ima neku primedbu na oblacenje moje dece. Ako sam ih razgolitila - obuci ih, ako sam ih obukla - skini ih.... stvarno mislim da me zajebava.
A kad dodje kod mene, gde klima stoji na 24-25, ona udari na 20 (kaze da je onako toplo) i drzi mi predavanje kako treba da razgovaram sa doktorkom sta treba da uradim da se Mileni ne ponovi bronhitis, jer moze da predje u hronican Shocked
Raspisah se ja, ali hocu da kazem, da su sve one stare, a kod ljudi starenjem samo lose osobine jacaju, pa zato ne treba zamerati. neka ti an jedno uvo udje, na drugo izadje... ja tako radim za sve. E sad, ako su rekli da zaboravite na njih i ne javljaju se, onda ih pustite da se odljute. Nema sansi da ih to dugo drzi.
I da, momci su haos smajli angel smajli angel

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mali Princ 3/8/2012, 17:54

Drage moje, izdrzite, verujte mi, mnogo je gore kad nema nikoga da vam pridikuje... [Only admins are allowed to see this image]
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od cufta 3/8/2012, 21:23

Prince, potpuno si u parvu zagrljaj
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bak 4/8/2012, 13:27

Tanja83 ::E da,zaboravih da postavim jedan VK sa mora Very Happy

Macki do igre misu do placa lol!

[Only admins are allowed to see this link]

Sita sam se ismejala lol! Njima nikada nece biti dosadno, a ni vama, bogami osmeh srce
Ljubim lepu porodicu osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od medolino 5/8/2012, 13:21

Tanjuska,zeno Zmaju,evo i mene kod vas u dnevniku osmeh srce
Ja sam odusevljena blizancima i tvojom decicom,koliko su slatki i umiljati,duse male osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Nasi veciti putnici Very Happy Samo vi uzivajte u svojoj sreci i ne daj da ti iko kvari lepe planove Very Happy

Ljubim vas milion puta usne usne usne usne usne usne usne
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 6/8/2012, 16:37

Da vidite kako majstor Nole puzi Very Happy

[Only admins are allowed to see this link]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mirjana 6/8/2012, 16:57

Bravo majstore bravo smiledraw
Ali onaj krupni plan na kraju snimka me je raspilavio! Medeno, pufnasto, okato, umiljato srca Presladak je sestro slatka
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 6/8/2012, 17:02

I da vidite kako ustajemo uz krevetac i da vam pokazem moje zubice Very Happy

[Only admins are allowed to see this link]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od MARA 6/8/2012, 17:03

Kao prvo super ya putovanje po Jevropi pre mora,drugo super ya more i super zy odlayak na Kosovu,setkali ste po nasem lepom Kosovu,neizmerno mi je drago zbog toga a pre svega zbog togha sto je sveki dala zakletvu da ce se naljutiti a vi i pored toga otisli.Ja moju kao i Mili nekad poslusam nekad ne,ali u svakom slucaju sve sto kaze ili ignorisem ili ne komantarisem,tako je najbolje.
E sad za prvi vk gde Nole otima cucclu Mati prvo mi je bilo mnogo smesno ,a onda mi je bilo zao sto mu je celo vreme otima a on dusa samo se oglasi neznim glasicem i negoduje.
Drugi vk je super,ali si ti mama Tanja bezobrazna bacis detetu igracku pa idi ti puzi za njom,i taman dodje do cilja ti je vratis na drugu stranu cccccccc.
Jel to Mata i Nole ne spavaju u isto vreme?dok Nole puyi ne vidim Matu nigde.
ljubi decake
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 6/8/2012, 17:12

Hvala Maro lepa ljubav A za svekija sam morala da odem,inat mi nije dao da ostanem f

Bas sam veštica sto mu bacam igracku Mad A jesi videla kako je moj mazuljan dobar v .On mukica cuti a ovaj ga stalno nesto udara,otima sve sto on ima,lezi preko njega,uzima mu prst pa ga ugrize njegovim zubima i tako svasta nesto

Retko kad spavaju zajedno.Novak obicno spava po 15-ak min a Matija duze.Uglavnom mi je uvek po jedan budan Very Happy
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 6/8/2012, 17:14

Miro,za tebe i tvog Cvrleta ljubav ljubav
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od MARA 6/8/2012, 17:42

Bas je kod tebe veselo uvek jedan budan,kao i kod mene.
Mayuljan je bas dobrica ne reaguje burno kao nemirko.Ista situacija i kod mene Vuk kljoca Viktora samo tako i nikako ne mogu nauciti dete da iako ga rodjeni brat udari namerno da i on njemu vrati,on se brani argumentima mama to nije lepo i kraj,iako je stariji ugroyeniji je.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od medolino 6/8/2012, 17:53

Nole,presladak si,ti si pravi decko,kako samo puzis naočare a mam ti samo sklanja igracku lol! A tek snimak sa ustajanjem u krevecu,malo teska guza ali uspeva,dusica slatka osmeh srce osmeh srce
Decaci su bas umiljati i veseli,ja bih ih samo gnjavila i mazila love love
Ljubim vas ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dragana76ns 9/8/2012, 20:43

[Only admins are allowed to see this image] medene decake
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od mamajednogprinca 20/8/2012, 11:45

O kakvi carobni deckici jos jedni prelepi blizanci divni su ti tanaj sinovi nemam reci smajli angel srca smajli angel srca
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od nina :) 20/8/2012, 12:53

gde ste sad u skitnji kad vas nema odavno ovde
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od missile 20/8/2012, 12:58

Ljubac za Nemirka i Mazuljka! ljubav

Već se dosta razlikuju, a obojica podjednako medeni! zagrljaj
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Nefertari 21/8/2012, 15:09

Sta nam rade momci sem sto se slikaju sa raznim politickim budzama sirom ex yu? lol!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bobica83 31/8/2012, 22:29

Dragi moji,najdrazi srecan vam put da mi se lepo provedete uzivate i sto pre vratite jer ce te nam puno nedostajati! zadnja tri dana su mi bila divna sa vama! Ljubimo vas puno,najvise....... sreca
ljubav ljubav ljubav
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od KoMetaK 31/8/2012, 23:49

Gde odoste sad? Vas niko ni za rep ni za glavu ne moze da uhvati Wink lol!
Nadam se da cete se vratiti do 10. da se vidimo kad se vratim Very Happy Very Happy
Srecan vam put i lep provod, gde god da ste! Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mirjana 1/9/2012, 10:32

osmeh srce E Meta, ove niko stići neće! Laughing
Veliki poljubac za naše putnike poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 6/9/2012, 22:39

ff ff ff drugari...

Evo mi se javljamo iz Austrije,tacnije iz Inzbruka Very Happy . Sutra idemo za Bec pa malo za Budimpestu i ondaK kuci Very Happy

Ljubimo vas sve pa se cujemo tj pisemo se kada se vratimo

poljubci poljubci poljubci
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 6/9/2012, 22:40

P.S. Danas smo napunili osam meseci x b b b b

Ala vreme ide yes
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od LaFolie 6/9/2012, 22:50

igracice igracice igracice ljubni ih za mene!!! Veliki momci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bobica83 6/9/2012, 22:52

A cestitamo na punih osam meseci i vracaj te se kuci nedostajete.....
sreca
Ljubimmmmmmmmmmm...............
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 9 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 28 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu