KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutra u martu

+39
Xena
Republica
Tinche
tuli
caci
buby
MARA
lilly13
lena
Mali Princ
Zoka83
ninica2
SSanja
Sami
maza1972
Shizika
djole42
dragana76ns
dra00
cicsa80
JocY
Kamilica
Mirjana
KoMetaK
MAAKKI
BiKsi :)
korpica
dr mali pariz
medolino
lolipop
Jelena*
nacKa
rada78
Mrvica
Orline
Milijana
bak
bebko
maus
43 posters

Strana 22 od 39 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 39  Sledeći

Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dra00 19/3/2012, 07:59

Dobro jutro sunny dobri ljudi. Zelim vam divan dan i uspesnu nedelju ljubav
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maus 19/3/2012, 08:18

Dobro jutro svima!
Meta slikoVALA si se sa glumcima lol! Zao mi je sto ne mogu da odgledam predstavu, a bas bi volela. Ne sumnjam da je odlicna. Ajd kaci slike, nema veze sto samo tebe znamo.
Biksaco mila uzivaj!
Korpice novi avatar. Lepo, lepo lol!
Lilly13 hvala na kafici. Upravo je srkucem.
SSanja slatko me nasmeja za komentar. Ma ko ih sisa.
Rado jeste lep NS. Ja sam tamo provela 4 prelepe godine dok sam studirala.
Kamilice naravno da ce i tebe tvoji unuci voziti yes
Mala setanjac juce, tako i treba.
Miro, jeste, ima prelepih stvari za decu. Ali videces koliko malo odece treba dok su sasvim mali. Ja neke stvari nikada Ani nisam stigla da obucem. Sad mi najvise treba trenerki. Ne stignem nikad da joj obucem neku suknjicu, hulahopkice, pa sandalice jer smo stalno u prirodi. I trci, penji se, skaci, provlaci... I sve te lepe stvari samo zauzimaju mesto u ormaru.
Juce popodne stigao muzic iz Francuske. Ja vama ne mogu da opisem Aninu srecu kada ga je videla. A tek Milan. Zagrlio je i ne ispusta. A ja stojim i cekam na zagrljaj. Cekala sam dobrih 5 minuta Very Happy Tajo, tajkice, tajkicice, Mijo Mijice ljubicice...Od juce popodne mama nije postojala za Anu. Niko, samo tata i tata. Tata ovo, tata ono, vidi, daj, gledaj, dodaj... Sinoc su njih dvoje zagrljeni zaspali u Aninoj sobi.
Zene sve vas pozdravljam i grlim. Odoh malo raditi.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Orline 19/3/2012, 09:40

Dobro jutro Very Happy

Maus, niko ne napiše post kao ti, da se svega seti, stvrano si kraljica.
Mogu misliti kako je izgledalo kad ti je muž stigao, duša mala. Taticu poželjela. Very Happy

Meta, baš bih voljela da odgledam predstavu, davaće se još, nadam se. Dok se ja malo kovarnem, što bi rekla moja baba.

Malo teže ide kuckanje sa netbuka iz ležećeg položaja, slabo se snalazim bez miša, pa ni smajloća nema dovoljno. Mislim ima njih, ali uvek nešto zeznem kad pokušam da šaram.

Divan dan za šetnju, ko može nek iskoristi, stiglo pravo proleće.
Sutra i zvanično Very Happy

Sve zaboravim da vam ispričam za gnezdo...Ispred zgrade ima par stabala, jedna lipa je baš ispred moje terase. Na udaljenijem drvetu je bilo gnezdo od nekih ptičurina, svraka ili nešto slično, nisam ornitolog, ali povelika neka.. Laughing Kad je onaj sneg bio sve se otopilo sa drveta a njeno gnezdo zatrpano, svaki dan sam je gledala i navijala da se otopi taj sneg jer ona stalno obleće oko gnezda...pa stane pored na granu i gleda...baš mi bilo žao, valjda se i oštetilo pod teretom. Kad, pre neki dan, ona pravi novo na ovoj mojoj lipi, pored terase. Moja drugarica svraka Laughing Njih dve, valjda i čoek, prenose materijal sa starog gnezda, i uklapaju i nove grane. Iz kreveta u sobi gde leži svakodnevno pratim napredak, ne znam samo da li će proći tehnički prijem, a i dozvolu je u ovom kraju bilo teško dobiti Razz
Al ne brinem ja za svraku, nego baš zdušno navijam
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 19/3/2012, 09:51

Jutra najjutarnija! Very Happy
Gde ste cure vredne i one koje dane provode kući...ili putujući...
Lep dan. Nije živčano sunčano ko juče.
Šetnja...da, biće je svakako.
Mimiće, došao mužić,a baš htedoh juče da te pitam je l' došao i kakvi su utisci. Hoćeš li se učipiti neku fotku na Francuskoj?
Uh bre, al sam opalila metonimično, ali znam da se razumemo. Wink
Nego...tajo , tajice, ali ti Mimice osta bez sexa, pa ti vidi Jutra u martu - Page 22 279933
Orle, navijamo za svračicu brbljivicu!
Ajd, žive bile!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 19/3/2012, 10:04

Jutro drage.
Mimic, mogu zamisliti Anu i njeno odusevljenje. Kao da je gledam. Decija ljubav je stvarno neverovatna. yes
Korpice, avatar je prelep, odusevila sam se. A uvek zaboravim da napisem.
Mm stigao juce s puta, malo se izmazili i ispricali, on pun energije. Mi smo inace navikli svaki vikend negde da londramo, radnim danima da se druzimo s prijateljima, mnogo nam neobicno camiti u kuci zadnjih par meseci. Ali bar znamo zasto yes
Ljubim vas sve osmeh srce

Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maus 19/3/2012, 10:27

dr mali pariz ::
Mimiće, došao mužić,a baš htedoh juče da te pitam je l' došao i kakvi su utisci. Hoćeš li se učipiti neku fotku na Francuskoj?
Uh bre, al sam opalila metonimično, ali znam da se razumemo. Wink
Nego...tajo , tajice, ali ti Mimice osta bez sexa, pa ti vidi Jutra u martu - Page 22 279933
Veruj mi da nismo stigli nic da popricamo. Fotkica ima mali milion, pogotovo iz Nice. To sam uspela da odgledam dok su njih dvoje drugovali Very Happy Ostadoh duso bez sexa, ali veceraske kada ga docepam... Very Happy
Mrvica se izmazila sa muzicem lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maus 19/3/2012, 10:29

orline ::
Sve zaboravim da vam ispričam za gnezdo...Ispred zgrade ima par stabala, jedna lipa je baš ispred moje terase. Na udaljenijem drvetu je bilo gnezdo od nekih ptičurina, svraka ili nešto slično, nisam ornitolog, ali povelika neka.. Laughing Kad je onaj sneg bio sve se otopilo sa drveta a njeno gnezdo zatrpano, svaki dan sam je gledala i navijala da se otopi taj sneg jer ona stalno obleće oko gnezda...pa stane pored na granu i gleda...baš mi bilo žao, valjda se i oštetilo pod teretom. Kad, pre neki dan, ona pravi novo na ovoj mojoj lipi, pored terase. Moja drugarica svraka Laughing Njih dve, valjda i čoek, prenose materijal sa starog gnezda, i uklapaju i nove grane. Iz kreveta u sobi gde leži svakodnevno pratim napredak, ne znam samo da li će proći tehnički prijem, a i dozvolu je u ovom kraju bilo teško dobiti Razz
Al ne brinem ja za svraku, nego baš zdušno navijam
I ja navijam sa svraku i njenog coeka i svracice Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od korpica 19/3/2012, 11:05

Dobro jutro drage.Ja ove nedelje druga smena,pa sad malo duze spavam,sem kad moram da kuvam,onda malo poranim ako uspem,ili sve navrat nanos,kao danas zahvaljujuci mom muzicu.Imala ostatak kuvanog od petka i subote,a juce mi bila mama,ja spremila rucak,mm kaze da zovemo i njegove roditelje,ajde.Pricala ja majci da sam kuvala pasulj,ajde ugrej,nisam odavno kuvala,dobro,ode moj rucak za utorak,nema veze.Seli mi,mm kaze trebala si ugrejati sl kupus,voli svekar affraid lopovcic jedan,samo da se otarasi kupusa,da ne jede on,jer nije neki ljubitelj.I tako svi uzese od svega pomalo,ostatak prospem,i sad kuvaj i danas i sutra!Maus,znaci muzic stigao,sad iskoristite svo vreme sto ste propustili odvojeni,Mrvice i ti takodje.Hvala vam za avatar.Orli,odmaraj nam samo.I ja sam imala na jelci u dvoristu gnezdo,vise ne,odsekli jelku Very Happy Pari,Dra...sve vas ljubav ljubav ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maza1972 19/3/2012, 15:06

Metaurina ::Bixi, uzivaj na svezem vazduhu i istrljaj se i za mene lol! I izljubi Coleta za rodjus osmeh srce
Misice, kakvi likovi!! Shocked
Mazo, jesi li to i ti bila na predstavi? Very Happy Sto se ne javi, da se bar upoznamo? Ja gledah, osim nas 4 koje smo se dogovorile i organizovale da idemo zajedno, ne videh nikoga da brise suze sve vreme, pa te zato nisam prepoznala lol! Ja sam jos pod utiskom predstave i prelistavm je u glavi. Nikada sebe nisam dozivela na taj nacin, a Radmila me je "odigrala" odlicno! Very Happy Veceras se vratih u proslost, i preziveh ponovo sve 4 godine svoje borbe i sve nase price i isplakah se kao sto nisam skoro! v  b  b Odlicno je uradjena, i dotakla je sve nase probleme sa kojima se suocavamo pocev od RZZO, besplatnih pokusaja koji kostaju, preko trgovine genetskim materijalom, naseg psihickog stanja i nase radosti kad postignemo cilj, kao i radosti nasih virtuelnih drugarica sa nama. Preporucujem od srca predstavu, ne kao reklamu (nisu mi platili reklamiranje Wink ) vec kao deo nase price. Samo, spremite maramice! lol! E, da pozvao nas reditelj i da ostanemo posle toga na koktelu, pa se druzile i sa glumcima Very Happy Sta cete, provincijalka u Bg-u! lol! lol! Da ne stavljam slike, ne znam da li poznajete ostale cure, osim mene.
Ja bila sinoć na predstavi sa MM,zato me nisi videla,a suze sam brisala ,možda jedino ja...tražila sam po publici ima li još ko sa maramicom...
I još sam pod utiskom, teško je to razumeti ljudima koji nisu u ovoj našoj priči,i srdačno je preporučujem...Meta,prepoznala sam tvoju priču i još nekih naših drugarica,baš me je pogodilo...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od SSanja 19/3/2012, 16:10

Dobar dan.. :)))
Stigoh ja u Belgrado.. :))) Inace, nalazi su bili zamijenjeni, ali na srecu dobih prave... Koja koincidencija.. Isto prezime, samo ona Sonja, a ja Sanja.. :)

Ljubim vas!!!!

p.s. Misice, osjecasm da ce nocas biti zemljotresa sa epicentrom u loznici. :))))))
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 19/3/2012, 16:13

SSanja ::

p.s. Misice, osjecasm da ce nocas biti zemljotresa sa epicentrom u loznici. :))))))
lol! lol! lol! vala bašvala!
SSanja, odlično! Zamisli da ste u isto vreme slične nalaze radile...čudno. Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mirjana 19/3/2012, 22:01

SSanjče dušo, pa kakvi su ti nalazi?
Dakle da ne brinem ako se do 'vde osete podrhtavanja tla lol!
Ja mislim da će mm skrenuti do kraja...pa još malo posle toga. Možda nađe ljubavnicu affraid
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lilly13 19/3/2012, 22:41

evo jedna za zemljotres u Loznici Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=8AzkazLLFuE
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mirjana 19/3/2012, 22:48

Ovako će ona njemu pokazati Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Milijana 19/3/2012, 23:05

Znaci, ja sam porodilja i nema smisla da citam o zemljotresima v
Dobro vece,
Misu, kakav dirljiv docek tate... samo zamisljam... ja to imam svakog dana u 16h, a tek posle toliko dana love
Kod nas nenormalna guzva po gradu, svi su izasli i svi su skockani i imaju fensi naocare za sunce Shocked Ja ne mogu da budem skockana jer moram da jurim Lenci po gradu, a ako stavim naocare za sunce, onda ne vidim nista jer nemam naocare za vid... tako da sam skroz out lol!
Juce smo isli u setnju svo cetvoro sa dvoja kolica... mm kaze kao poznanici koji se sretnu pa zajedno setaju decu Shocked
Od danas mm poceo da radi, a meni dolazi mama da kuva i radi u kuhinji... a ja sa decom....
Manje me ima na Kutku, i uopste na netu, objasnih u Lenkinom dnevniku.... navukli su je na komp, pa moram da je odviknem, a to je moguce samo ako ga uopste ne vidi u sobi, zato, dok je budna, laptop je u fioci Wink
Oprosticete mi... nadoknadicu sve....
osmeh srce
Joooj Biksi, mislim na tebe kako uzivas gore po ovako lepom vremenu Laughing

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lilly13 19/3/2012, 23:18

Milijana ::Znaci, ja sam porodilja i nema smisla da citam o zemljotresima v

pa što da tebi bude bolje nego nama?  b  b  b
ti ćeš uskoro da se ''zemljotresaš'' a mi čekamo još po nekoliko mjeseci
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dra00 20/3/2012, 07:06

Dobro jutro sunny mile moje, neka vam ovaj dan donese samo radosne vesti ljubav
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dra00 20/3/2012, 07:56

https://www.youtube.com/watch?v=i7eAnCYYl60

jel se neko seca ovoga?
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lilya 20/3/2012, 08:12

Prolece, prolece, prolece, prolece bb bb bb
Dra, kako si se samo ovoga setila osmeh srce

Dobro jutro drugarice, konacno da se dovde probijem ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dra00 20/3/2012, 08:32

Jutros mi palo na pamet pa sam potrazila, steta sto danas nema takvih crtanih. Neka nam svima bude divno prolece obojeno svim veselim bojama cvet cvet cvet cvet cvet cvet cvet cvet cvet
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od SSanja 20/3/2012, 08:51

Dobro jutro.

Kod nas su redovni zemljotresi, ali bez posledica. Very Happy Bice i kod vas drage moje trudnjace. Laughing

Miro, nalazi dobri svi, cak i lupus. Fibrinogen povisen, ali dr kaze da je to zbog svega ovog ostalog u organizmu, stitne itd...

Tako da preventivno pijem aspirin prije postupka, a 6 sati posle ET moram odmah da primim fraxi, i da nastavim tokom cijele trudnoce. Tako rece,,

Inace sam rekla za slucaj sa njihovom koleginicom, sestre se zgrozile, kao upisacemo.. Eto, ja rekla, nije vam to bas dobra reklama, ipak ste privatna ustanova.. :) Uglavnom, to je to drage moje..

Dra, e ovo su bili pravi crtani filmovi.. A ne danas ovaj Goku, Zmajeve kugle i
td
Lijep dan danas...
Ljubim vas!!!

SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maus 20/3/2012, 09:11

Dobro jutro svima!

dr mali pariz ::
SSanja ::

p.s. Misice, osjecasm da ce nocas biti zemljotresa sa epicentrom u loznici. :))))))
lol! lol! lol! vala bašvala
hahahahaha Znate onu pesmu TRESE LUPA UDARA(kako je propao RNR) Kako trese lupa udara...odnos snaga 10:2 tako samo mogu ja. E tako je bilo sinoc Very Happy

Srecan vam prvi dan proleca radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Milan i ja smo poslednju noc zime lepo ispratili f
Ovu pesmu je moja mama obozavala i ja je cesto pevam, pogotovo u prolece

[youtube][/youtube]
Evo i jedne lepe slicice. STIGLO NAM JE PROLECE

Jutra u martu - Page 22 K35gk8

I naravno kafica

GM Coffee Pictures, Images and Photos
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Orline 20/3/2012, 09:21

Uuu, ovde veselo od sabajle Jutra u martu - Page 22 275568

Srećno nam proleće...Konačno stiže i zvanično Jutra u martu - Page 22 196545

Maus, hahaha, znam tu pesmu...al ste vi proslavili lepo dolazak proleća.
Vidim opet o zemljotresima priča...ko o čemu baba o uštipcima, lol!

Pa kad je zdravo Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maus 20/3/2012, 09:32

orline ::

Maus, hahaha, znam tu pesmu...al ste vi proslavili lepo dolazak proleća.
I docek Milanovog 41. rodjusa. Danas mu je rodjendan. Vi`s mogla sam i nesto lepo da serviram.
Dra00 bravo za secanje lol!
SSanja bitno je da su nadjeni pravi rezultati. Kada ces kod bake u BK?
Mili znas li da je AUT ne biti FENSI, mislim stvarno kako mozes???? Wink I jos torbica preko ruke u kojoj drzis FENSI mobilni i OBAVEZNO napucene usnice i KUL pogled.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od rada78 20/3/2012, 09:39

cvet Dobro jutro- SREĆAN DOLAZAK PROLEĆA

rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 22 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 39 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu