KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

+68
ivka
agata
korpica
nesalela
dragmilk
bebko
Marija86
Sneza
senka
key
SannI-AlL
lena
jaca*caca
menora72
Jelena*
bokica
anna
Struzzo
lolipop
Xena
maza1972
Nefertari
Tanja83
natalija
kristina33
noja
Deni
HappyGirl
maki79
Milijana
anak
Mrvica
BiKsi :)
Mirjana
dr mali pariz
Sofka
fenix
ciklama
LaFolie
ninica2
MAAKKI
Shizika
Zoka83
Kamilica
Jejaaa
MARA
brinbili
Mali Princ
medolino
cvrle76
maus
Niki-Kiki
marija47
bak
7-patuljaka
bridget jones
djole42
Simona
KoMetaK
cicsa80
grudva
buby
lilya
bobica83
tuli
JocY
dragana76ns
Orline
72 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od marija47 4/2/2012, 15:05

I JA SAM TU DA NAVIJAM , igracice igracice igracice igracice igracice igracice

BICE TU LEPIH JAJASACA KAO KOD MOJE KOKE igra igra igra igra igra
marija47
marija47

Broj poruka : 129
Godina : 60
Location : srem
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od BiKsi :) 4/2/2012, 15:33

Ih kako me nasmeja da će onaj jedan morati biti žrtvovan, bleso! lol!

Ajde da mantram da ostali lepo porastu, i da se ujednače! ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 32796
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dr mali pariz 4/2/2012, 15:45

nikad to nisam znala,a nisam ni pitala...
tako kad neki iskoči, zna da se uglavnom vode po njemu.
Onda se nasisaju nezrelih folikula,a mene interesuje-da li može da se pusti taj jedan da ode, i ustvari remeti li to šta??
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od JocY 4/2/2012, 15:59

Navijam jaaaaaako da se lepo ujednace i da bude puno jc igracice igracice igracice
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 4/2/2012, 16:03

Meni stoji info od ranije da taj jedan puste, pa ako pukne, pukne, a ako preraste aspiriraju ga kad i ostale.
Ja za moj nisam pitala, rekoše da ćemo videti, a da bi bilo šteta upravljati se po njemu, jer bi propali ostali, ili bili nezreli. Nisam shvatila da će to da poremeti nešto, bar se nadam da neće.
Imam UZ za dva dana pa ću znati detaljnije.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 4/2/2012, 16:04

Pariz, kad su tebi uveli Pronizon i u kojoj dozi?
Nešto sam pregovarala sa dr oko toga.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Kamilica 4/2/2012, 16:50

Ori cvet , dobro je to, ima vremena još.
Meni je stimulacija trajala 8 dana, bilo ih od 14, 15 i 16mm. Imala sam 6 folikula, a izvađeno 8 jc, tako da se tu nikad ne zna.
E a i moj mm se rodio star, ihh, čoveče, tek počinju ti njegovi "starački" fazoni, 5 puta mu jedno te isto moram reći.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dr mali pariz 4/2/2012, 17:16

Ček da virnem u papire od kada sam počela,a pila sam ga posle doručka (internista rekla do 9h najkasnije) pila sam po 10mg (pola od tablete od 20).Tako do 10. nedelje trudnoće,a onda smanjla na 5mg 7 dana, pa svaki drugi dan 5mg 5 dana, i onda gotovo sa 12. nedeljom.U sledećoj poruci ti pišem od kada je krenulo pijenje...
evo me ovde da dopišem...ne piše mi kad sam krenula,ali sam se po nekim detaljima setila da sam neki dan, možda jedan ili dva pre aspiracije krenula.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od tuli 4/2/2012, 18:56

Koko moja,kod tebe je situacija odlična radost radost
Hoće taj vodeći folikul kad je Gonal stimulativ,ima još vremena da se ujednače
Navijam b b b b b
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od kristina33 4/2/2012, 21:47

Nema me dugo, ali svratih da vidim novosti i ova me je bas obradovala Very Happy
Sledeci put kada virnem neka bude velika beta i bar jedna beba
Saljem ti i ove sto su letos dosle u Sloveniju zbog tebe roda roda roda
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Niki-Kiki 4/2/2012, 22:31

Ori i ja sam imala jedan folikul napredni i ostale koji su bili malo uspavani (4-5). Pitala sam posle aspiracije da li je taj veci (imala sam neke nezrele) imao jajnu celiju, na sta mi dok rece da oni u stvari tokom aspiracije prakticno "pecaju" sve i ne mogu da kazu koji je koji zbunjen .
Uz svu nauku doce jos uvek moraju da imaju dobar instikt kada se peca Very Happy. Ja sam imala ujednacene folikule samo kada sam radila dugacak protokol, a kako sam sad "u godinama"(bar tako doce kazu yes ) niko i ne pomislja na dugacki protokol.
Samo napred draga
Niki-Kiki
Niki-Kiki

Broj poruka : 1860
Godina : 53
Location : Lisabon
Datum upisa : 24.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 4/2/2012, 22:53

Kamilica ::Ori cvet , dobro je to, ima vremena još.
Meni je stimulacija trajala 8 dana, bilo ih od 14, 15 i 16mm. Imala sam 6 folikula, a izvađeno 8 jc, tako da se tu nikad ne zna.
E a i moj mm se rodio star, ihh, čoveče, tek počinju ti njegovi "starački" fazoni, 5 puta mu jedno te isto moram reći.
Tebi je vjerovatno bio kratak protokol, zato tako kratka stimulacija. Čini mi se da je u kratkom sve nekako brže.
A to za pet puta mu moraš reći, nije to starački...To se vraćaju u doba adolescencije lol!

dr mali pariz ::Ček da virnem u papire od kada sam počela,a pila sam ga posle doručka (internista rekla do 9h najkasnije) pila sam po 10mg (pola od tablete od 20).Tako do 10. nedelje trudnoće,a onda smanjla na 5mg 7 dana, pa svaki drugi dan 5mg 5 dana, i onda gotovo sa 12. nedeljom.U sledećoj poruci ti pišem od kada je krenulo pijenje...
evo me ovde da dopišem...ne piše mi kad sam krenula,ali sam se po nekim detaljima setila da sam neki dan, možda jedan ili dva pre aspiracije krenula.
Hvala ti puno Very Happy

tuli ::Koko moja,kod tebe je situacija odlična radost radost
Hoće taj vodeći folikul kad je Gonal stimulativ,ima još vremena da se ujednače
Navijam b b b b b
Ne bunim se, jaro, za tvoje konstatacije Laughing
Ma hoće svašta kod starih koka Laughing Samo da se medju tim 'vakim i 'nakim sakrio i jedanjedini pravi- ja nogama u guzicu Razz

kristina33 ::Nema me dugo, ali svratih da vidim novosti i ova me je bas obradovala Very Happy
Sledeci put kada virnem neka bude velika beta i bar jedna beba
Saljem ti i ove sto su letos dosle u Sloveniju zbog tebe roda roda roda
I ti si mene obradovala, kristinče, a rode ću da prigrlim, jadne su se nalutale, skroz im se kompas u glavi ispomerao. Moram da ih svrtim na jedno mesto, pa kad isporuče, šaljem dalje yes

Niki-Kiki ::Ori i ja sam imala jedan folikul napredni i ostale koji su bili malo uspavani (4-5). Pitala sam posle aspiracije da li je taj veci (imala sam neke nezrele) imao jajnu celiju, na sta mi dok rece da oni u stvari tokom aspiracije prakticno "pecaju" sve i ne mogu da kazu koji je koji zbunjen .
Uz svu nauku doce jos uvek moraju da imaju dobar instikt kada se peca Very Happy. Ja sam imala ujednacene folikule samo kada sam radila dugacak protokol, a kako sam sad "u godinama"(bar tako doce kazu yes ) niko i ne pomislja na dugacki protokol.
Samo napred draga

Niki, mani je sad dugački protokol, eto- oni se usudiše kod mene.
Da li si ti još u igri? Nije te bilo sto godina.
Piši malo kako je tamo, ne moraš o Sterilitetu.
I baš bi bilo lepo da nam neke sličke postaviš na putovanjima, nemamo Portugal tamo Very Happy

Eto...Bosanka, daš prst, ona hoće ruku lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Shizika 4/2/2012, 22:55

Eeeh, s koliko ljubavi pishesh o tm, bash se vidi da ti nedostaje.
Pitam se ima li uticaja na nashu politichku opredjeljenost to s kojeg smo jajnika stigli? zbunjen
Endo se super ubucio (pu, pu, pu, itd ... Wink ). Drzim palcheve da se folikuli usklade rastom.
b b b


Poslednji izmenio Shizika dana 4/2/2012, 23:05, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Zbog uticaja porta na pravopis)
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 4/2/2012, 22:59


Hahaha, pa ja sam nekako i bliža levoj strani, ali onoj izvornoj, pravoj, a ne izvitoperenoj na koju smo navikli Laughing
Samo da se ovaj centar pokaže, jer na kraju od njega sve zavisi Laughing

Zar se vidi, šizo Razz A stvarno mi nedostaje. Baš. Blento moj Wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Shizika 4/2/2012, 23:08

zagrljaj
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od bobica83 4/2/2012, 23:12

Miislim na tebe,drzim pesnice i navijam,jakoooooo...
ljubav
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Sofka 4/2/2012, 23:46

napred Orlicu vv vv vv vv vv vv vv

ljubav
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od natalija 5/2/2012, 00:05

roda
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 5/2/2012, 00:10

Hvala cure Very Happy
Jedno pitanje (pitala sam i na pravom mestu ali da ponovim ovde)
Nemam Pregnyl, nit mogu da nadjem.
Ima li neka info u vezi njega u poslednje vreme?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mirjana 5/2/2012, 00:57

Ja isto nisam mogla da ga nađem, pa sam kupila zamenu na O...orvitel ili tako nešto, koji se daje potkožno pa nisam morala u sred noći da idem da mi ga daju. Zato sam otišla kod drugarice na noćnu kafu, kao lakše mi je bilo da me ona bocne!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Kamilica 5/2/2012, 11:29

Samo da te usne i dam ti cvet
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mrvica 5/2/2012, 11:31

ff
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od djole42 5/2/2012, 12:06

orline ::
Nemam Pregnyl, nit mogu da nadjem.
Ima li neka info u vezi njega u poslednje vreme?

Nemam pojma šta se dešava ali imaš ovitrel ,doduše cena mu je da se smrzneš ,mislim da je bio oko 4000 kad sam ja bila onomad u radovima (2010) a i proveri zbog jedinica jer ak treba da primiš 10 000 IJ pregnyla ,ovitrel primaš 6500ij bar sam je meni tako napisao dr.ZS.Prednost ,ko što reče Mira ,daje se potkozno pa ne moraš da se cimaš u koje god doba da treba da primiš.

Ajd pa nastavi lepo i lagano da gajiš folikule ,koko naša Very Happy
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od LaFolie 5/2/2012, 12:38

Orli, ja imam jedan pregnil od 5000 u frizideru, idem za mesec dana u Segedin, da kupim sve za stimulaciju koja je za mesec ipo dana. Da li ima toga u Segedinu? Da ti dam moj a da ja kupim sebi u Segedinu.....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od medolino 5/2/2012, 13:15

Orli samo da ti mahnem ff i jednom zagrlim zagrljaj
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 4 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu