KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

+68
ivka
agata
korpica
nesalela
dragmilk
bebko
Marija86
Sneza
senka
key
SannI-AlL
lena
jaca*caca
menora72
Jelena*
bokica
anna
Struzzo
lolipop
Xena
maza1972
Nefertari
Tanja83
natalija
kristina33
noja
Deni
HappyGirl
maki79
Milijana
anak
Mrvica
BiKsi :)
Mirjana
dr mali pariz
Sofka
fenix
ciklama
LaFolie
ninica2
MAAKKI
Shizika
Zoka83
Kamilica
Jejaaa
MARA
brinbili
Mali Princ
medolino
cvrle76
maus
Niki-Kiki
marija47
bak
7-patuljaka
bridget jones
djole42
Simona
KoMetaK
cicsa80
grudva
buby
lilya
bobica83
tuli
JocY
dragana76ns
Orline
72 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od medolino 29/2/2012, 15:22

Orli, neka sutra bude jedna velika,dugonoga beta i dobro ugojena!!!
b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b c c c c c c c c c c c c
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od tuli 29/2/2012, 15:57

Dakle,tema boja druge crte Very Happy
koji ste vi likovi......druga crta je druga crta. I meni bila bleda,a beta debela
Ajd' da sutra podeblja,žešće sreca
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od tuli 29/2/2012, 16:09

Zaboravih.........nadam se da greješ stomak lepim supicama,kompotima.....nema voća i povrća ,svežeg, dok se dugonoga ne odomaći kod tebe Very Happy
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od korpica 29/2/2012, 16:10

Orli,zelim ti sutra veeeliku betu radost radost radost radost radost b b b
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 29/2/2012, 16:28

tuli ::Zaboravih.........nadam se da greješ stomak lepim supicama,kompotima.....nema voća i povrća ,svežeg, dok se dugonoga ne odomaći kod tebe Very Happy
A štaš...svaki dan nešto novo Wink
Tako ti je kad otvoriš dnevnik, a razvlače se dani Laughing
Nemoj bona, tuli, dobra sam, neko bi skrenuo sasvim, vidiš da se ne nosim loše, obzirom koji mi je stres po redu Razz

Vidiš, nisam znala ovo za ishranu...Jela sam dosta svežeg voća u stimulaciji, a odjednom prestala sama, i još me majka juri, ubi...ja se jedva natjeram jednu jabuku dnevno. Ni salata sveža mi se ne jede, mada sam jela kiselog kupusa i turšije. I ljutih papričica Laughing

Nisam znala to po TKM, znači tako preporučuju
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Milijana 29/2/2012, 16:35

Ori, ja virkam stalno i pratim i navijam.... necu da idem u porodiliste dok ti ne otvoris TD (ja samo nalazim razloge Rolling Eyes ), e sad sto se ne javljam... nemam sta pametno da kazem i meni je druga crta bila mnooogo bleda, tako da sam bacila test i kupila duplo pakovanje ulozaka, ali to nije bila VTO, pa ne snam koliko je za porediti Rolling Eyes
U svakom slucaju, sutra cekam lepe vesti osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 29/2/2012, 16:42

Joj, milijana, koja si ti kraljica lol!
Ma šta ćeš mi i reći, vidiš da sam blesava...
Virni ti kad stigneš Laughing Valjda se uskoro i završi, vidiš do koje sam strane stigla.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od medolino 29/2/2012, 16:46

Auuu..bona..kolko strana... lol! Stvarno je red da te za koji dan otpratimo na trudnicke strane lol! lol! lol!
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od cvrle76 29/2/2012, 17:47

ajde, orli, sutra da nam javis veeeeliiiiku betu..... b b b b b b b b b
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dragmilk 29/2/2012, 17:56

Ajde, gospa Beto, prikazi se sutra u svom najboljem izdanju smajli angel
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dr mali pariz 29/2/2012, 18:02

A šta da ti pišem...bleda crta-nije bleda...
beta sve kaže. Do tada možemo trabunjati o svemu, pa i o pitama.
Samo kad si ti bila na baletu...to mi želja-NIKAD nisam bila..a želela bih.
Evo prošao dan- valjda te to teši. Suta će stvari biti umnogome jasne. jasne u smeru tvoje trudnoće Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od nesalela 29/2/2012, 18:27

Ori crta je crta, veruj mi, svima nam je na početku bila bleda, moja se jedva videla, nemoj oko toga razbijati glavu šta i kako....Dok nisam ostala trudna nikada ni najbleđu crtu nisam videla, života mi.....Sutra će biti odlična beta, crta zato tu postoji....Navijam i grlim jako....izdrži još malo.... ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 512172 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 512172 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 512172 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 512172 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 512172 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 512172 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 512172 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 512172Navali na pomorandže, cedi sok..... ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 561840 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od BiKsi :) 29/2/2012, 19:05

E baš divno što si bila na baletu, i tata bi sine, al provincija, pa se ne može! Laughing Navijam za sutrašnju debelotrocifrenu gospodju betu! ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 32796
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od tuli 29/2/2012, 19:30

orline ::
tuli ::Zaboravih.........nadam se da greješ stomak lepim supicama,kompotima.....nema voća i povrća ,svežeg, dok se dugonoga ne odomaći kod tebe Very Happy
A štaš...svaki dan nešto novo Wink
Tako ti je kad otvoriš dnevnik, a razvlače se dani Laughing
Nemoj bona, tuli, dobra sam, neko bi skrenuo sasvim, vidiš da se ne nosim loše, obzirom koji mi je stres po redu Razz

Vidiš, nisam znala ovo za ishranu...Jela sam dosta svežeg voća u stimulaciji, a odjednom prestala sama, i još me majka juri, ubi...ja se jedva natjeram jednu jabuku dnevno. Ni salata sveža mi se ne jede, mada sam jela kiselog kupusa i turšije. I ljutih papričica Laughing

Nisam znala to po TKM, znači tako preporučuju

Ma,zmaj si ti.......bogami kao da ti to ne znaš,što više iskustva,to više snage. Kako i odkud, ko će ga znati.
Uglavnom, jaka si Very Happy
Kinezi, preporučuju zagrevanje tela u trudnoći,al' ja mislila ti upamtila od mene pa nisam ponavljala.....da ne budem napadna. A vidiš trebala sam. Ponavljanje je majka znanja Wink
Samo ti grej svoju dugonogu. Ja do prvog UZ ništa hladno, sveže, tek posle navalila na mandarine i kivi, domaće stigle iz zavičaja Very Happy
čitam ,oduševljena si baletom.Super.
Ja jednom, kad su bili Dani ruske kulture u BG. Lepo je, ali ja nisam oduševljena.
Inače, moja bivša koleginica je bivša balerina. 20.god igrala balet i kad je htela da ima decu, otišla na Maltu da joj g-đa, pripadnica lokalnog stanovništva, neka nadri, sredi hormone. I rodio se Ratko.
Tako, da ni nije uspeo sa Ljiljom, ja bih put pod noge, pa napad na Maltu Very Happy
Navijam za DOBRU betu sutra igracice igracice
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 29/2/2012, 19:58

dr mali pariz ::A šta da ti pišem...bleda crta-nije bleda...
beta sve kaže.
Upravo...Nema se šta tu puno dokonati.
Nešto mi se smučio ovaj moj dnevnik Laughing
Povuci-potegni...Samo vam kukam
nesalela ::Ori crta je crta, veruj mi, svima nam je na početku bila bleda, moja se jedva videla, nemoj oko toga razbijati glavu šta i kako....Dok nisam ostala trudna nikada ni najbleđu crtu nisam videla, života mi....
Hvala, lelo, dušo... ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 490909
Meni se smučilo da ih gledam Laughing Rolling Eyes
Zato ih i ne radim više bez preke potrebe. Nisam ni pre prve bete
Biksi :) ::E baš divno što si bila na baletu, i tata bi sine, al provincija, pa se ne može! Laughing
Jeste biksi, ovde je štošta dostupnije, ali mali broj ljudi to koristi, ja prva Rolling Eyes
Znam neke ljude iz manjeg mesta koji odu na predstavu kad god im gostuje neko pozorište. U proseku mnogo češće gledaju od mene. Šteta je to neiskoristiti. Nisu uvek ni finansije. Balet je 800dinara, što nije malo, ali sam mislila i da je više. Pa beta je skoro toliko Razz Laughing

tuli ::
Kinezi, preporučuju zagrevanje tela u trudnoći,al' ja mislila ti upamtila od mene pa nisam ponavljala.....da ne budem napadna. A vidiš trebala sam. Ponavljanje je majka znanja Wink
Samo ti grej svoju dugonogu. Ja do prvog UZ ništa hladno, sveže, tek posle navalila na mandarine i kivi, domaće stigle iz zavičaja Very Happy
Nisam upamtila Embarassed Ništa ti ja više ne pamtim, još mi je tad do novog postupka bilo kao do lanjskog snega, samo sam se radovala tvojoj trudnoći. A i za koju sam btw, saznala bar mesec dana pošto si objavila Embarassed Znam da nisam nešto tada posećivala forum i da sam jedva povatala gde si objavila.

Ja sam se baš nalivala supom, et..ko da sam znala. I nekim čorbama. Prijalo mi jer mi varenje bilo očajno. Mada sam jela i svežeg, ne mnogo, lai jesam. Interesantno zvuči sve to..
A i Malta, bogami, iako sam daleko od balerine (trenutno se pre osećam kao onaj nilski konj što pleše u diznijevoj Fantaziji) Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od BiKsi :) 29/2/2012, 20:05

[quote="orline.
Nešto mi se smučio ovaj moj dnevnik Laughing
Povuci-potegni...Samo vam kukam[/quote] Jednom, davno Laughing Laughing, u prastara vremena Laughing Laughing Laughing, rekosmo, meščini Laughing Laughing Laughing Laughing, ti i ja, da ćemo početi kukati, i da će nam onda postupci uspeti! Bi li to ti, il sam i ja kao onaj dekara sa kaladontom sve zaboravila?! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=1970
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 40 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu