KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dr Ljiljana Stefanovic - Kineska medicina

3 posters

Ići dole

dr Ljiljana Stefanovic - Kineska medicina  Empty dr Ljiljana Stefanovic - Kineska medicina

Počalji od misjoksi 1/11/2011, 13:39

Suprug i ja pokusavamo vec 4 godine da dobijemo bebu ali beuspesno Sad Culi smo za doktorku kineske medicine Ljiljanu Stefanovic koja se izmedju ostalog bavi i lecenjem steriliteta. Postoji li neko ko je vec isao kod nje da podeli svoja iskustva sa nama? Znacilo bi nam mnogo kada bi znali i koliko otprilike kosta pregled. Hvala vam unapred.
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

dr Ljiljana Stefanovic - Kineska medicina  Empty Re: dr Ljiljana Stefanovic - Kineska medicina

Počalji od Orline 1/11/2011, 19:13

misjoksi, dobrodošla. Very Happy https://kutak.forumotion.com/f51-povisen-fsh
Imamo mi raznih tema, ovde imaš jednu posebnu o akupunkuturi i alternativnoj medicini, klikni i pogledaj malo niže.

Moguće je da će admin premestiti ovu tvoju temu, jer je ovde rezervisan PDF za VTO klinike.
Imamo jednu devojku sa nikom tuli koja se skoro porodila nakon tretmana kod dr Ljilje.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dr Ljiljana Stefanovic - Kineska medicina  Empty Re: dr Ljiljana Stefanovic - Kineska medicina

Počalji od misjoksi 2/11/2011, 12:52

Hvala puno orline, poslacu onda poruku na temu koju si mi poslao. I hvala ti za informaciju o tuli, pitacu je ako moze da mi pomogne :)
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

dr Ljiljana Stefanovic - Kineska medicina  Empty Re: dr Ljiljana Stefanovic - Kineska medicina

Počalji od tuli 2/11/2011, 17:28

Orliću moj, glasnogovornice moja Laughing usne

misjoksi, pisala sam ti na alternativi Very Happy
Srećno!
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dr Ljiljana Stefanovic - Kineska medicina  Empty Re: dr Ljiljana Stefanovic - Kineska medicina

Počalji od misjoksi 2/11/2011, 18:15

Hvala! :)
misjoksi
misjoksi

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

dr Ljiljana Stefanovic - Kineska medicina  Empty Re: dr Ljiljana Stefanovic - Kineska medicina

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu