KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska zimska jutra

+49
Marija86
Sami
nabla
red
7-patuljaka
Simona
tuli
senka
anak
Nekica
dragana76ns
adriatika
zvezdicad
bobica83
Cranberry
catherine290505
brinbili
ciklama
HappyGirl
nesalela
maza1972
Kamilica
racili
cicsa80
Shizika
lolipop
Jelena*
Struzzo
JocY
MAAKKI
BiKsi :)
key
KoMetaK
Orline
dr mali pariz
kasia
Tinche
Mrvica
bebko
caci
bak
maja76
buby
maus
djole42
MARA
Mirjana
Cupava
Milijana
53 posters

Strana 4 od 32 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Sledeći

Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Struzzo 2/12/2011, 21:50

Biksi, divne li večeri sa tetkinim zlatom, zar ne...
Nisam baš dobro pohvatala ko je tu kreza, ona ili ti...kako god, za nove zube.. g
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od caci 2/12/2011, 21:57

E biksi ti si prava queen good job
bas ti bilo zabavno nemam reči
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mirjana 2/12/2011, 21:58

dr mali pariz ::Inače, režiser je imenica koju moja mama koristi da označi psihijatriske slučajeve, koji nisu još svesni toga lol!
 b  b  b queen
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od dr mali pariz 2/12/2011, 22:02

Very Happy Joj Bixi...koja sreća sa tim klincima Very Happy
Da, moja mama ima izvrstan smisao za humor, pogotovu što mrtva ladna izvali, i za sve ima neverovatne kovanice, ustvari već ustačljene reči kojima daje novo značenje...žena najnižeg mogućeg morala, kad nema više gde: kamenjar lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mirjana 2/12/2011, 22:04

 b  b  b Definitivno queen
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Jelena* 2/12/2011, 22:29

Decembarska zimska jutra - Page 4 2921207y8ztd6e4ebNek nam svima bude uspesanDecembarska zimska jutra - Page 4 275568

Kako ste vredne vec peta strana,svaka cast,samo nek je veseloDecembarska zimska jutra - Page 4 512172

Jedva cekam da okitimo kucu i jelku,ali to tek posle Sv.NikoleDecembarska zimska jutra - Page 4 608122

Danas smo klali dve svinje,jednu za nas a jednu za rodjake,ostala sutra jos jedna.Bas sam se umorila,ali i smrzla pa cim ovo ispisem idem u kadu sa mm da se malo ugrejem;)

LjubimDecembarska zimska jutra - Page 4 8326
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od lolipop 2/12/2011, 23:14

orline ::
Srećan nam decembar osmeh srce
Moj omiljeni mesec u godini, kao i svima u detinjstvu, uostalom.
Sebi želim da mu se opet počnem radovati kao nekad u ovakvoj atmosferi, a i svakom drugom ko je prestao da ga željno iščekuje Wink
Decembarska zimska jutra - Page 4 Decemberd

Jaro, vidjeh sebe u ovom postu! Ove godine pomislih kako je i snijeg prestao padati u decembru. I ja iste želje djelim sa tobom, sebi, tebi i svima nama.


Veče jutra!

Drago mi vas je vidjeti ovako razdragane, vesele i raspisane g g

Djole, kako jesi se uštelila u novu aparaturu. Čestitam, i da prelijemo!

Biksi prvo da čestitam na novoj makini, nemoj skidati naljepnicu, trebaće ti brzo. I putuj kad hoćeš, samo ne u avgustu, znaš da je to moj mjesec kada dolazim tebi usne

E sada da pošem malo o sebi, sutra ujutro putujem za Beograd kod Miljica (neću o tome širiti ovdje) uglavnom pregled mi je za čudo Božije prijepodne, tako da ostatak dana imam isplaniran za druženje u Novom Sadu yes , kod mile mi Čupavice, a dolazi nam i moja Dragana76ns. Ljudi nemate pojma u kakvom sam ushićenju. Na pregled kao i da ne idem, kao da sam u Bdg. tek onako u prolazu tamo, koliko se radujem odlasku u N.Sad kod dragih mi ljudi.

Djevojke ljubim sve, sretan i veseo nam bio Decembar jelka1

lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od BiKsi :) 2/12/2011, 23:21

Loliću, pozdravi ih i izljubi za mene i stisni onako jaaaakoo!

Pariz, mama ti je carica! Obožavam ljude koji imaju dobar smisao za humor! Decembarska zimska jutra - Page 4 561840 Inteligencija, bajo moj, što bi rekao jedan moj, već pok. deda!Ne mož to svako! Decembarska zimska jutra - Page 4 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Milijana 2/12/2011, 23:26

Dobro vece,
Ja opet propustam i propustam.... i propustam.... ali ne postizam sve... u stvari, postigla bi ja kad bi ovo dete moglo da iskulira laptop, ovako, cim ga otvorim, ona krene da kidise na isti, takod a neke dugmice kao sto su ESC, SHIFT i strelicu an gore, vise nemam, tj. imam, ali u nekom cudnom polozaju Shocked
Samo sam uspela da zapazim da Biksi ima sou u kuci lol! , da ce Jelena sa muzem u kadu...mmmmm.... Laughing i da bi se ja osecala isto kao i Loli da sam na njenom mestu yes
osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od lolipop 2/12/2011, 23:27

bak ::I ja kupila kikiriki i spermam se da skuvam vino, nego mi rano, urokacu se pre 9 Embarassed
likeit , dođi drugar kod mene,imam neko dobro domaće vino, striko ga u Trebinju pravi (ročno skine svako zrno, bez konzervansa, sa ko zna koliko % alkohola, jako dobro za cirkulaciju i sveopšte zdravstveno stanje). Tako da ja danima već oko 17sati uz ručak zapjevam, do 21 zaspem Laughing , a sve zarad cirkulacije i krvne slike Wink Kako mm vidje da sam ga napala opasno uštekao negdje u garažu jedan litar za Božić, a 2-3 buteljke imam još na raspolaganju. Samo javi koji vikend stižeš!

P.S. Ponesi kikiriki po izboru
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od BiKsi :) 2/12/2011, 23:33

Struzzo ::Nisam baš dobro pohvatala ko je tu kreza, ona ili ti...kako god, za nove zube.. Decembarska zimska jutra - Page 4 729680
Ja više nemam peticu gore desno, pa se osećam krezavo! Rolling Eyes Al možda će moći da se nakalemi! Very Happy Pa ću opet ovako moći da se kezim kao ovaj lol!! Čak i ličimo! Decembarska zimska jutra - Page 4 404938

Decembarska zimska jutra - Page 4 382977_2479105131740_1075882653_32668751_1322685766_a Evo i slifa nove mašine! :) Pa ko je raspoložen za vozanje, vi ajte, danas su stigle i tablice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od bak 2/12/2011, 23:43

lolipop ::
bak ::I ja kupila kikiriki i spermam se da skuvam vino, nego mi rano, urokacu se pre 9 Embarassed
Decembarska zimska jutra - Page 4 612963 , dođi drugar kod mene,imam neko dobro domaće vino, striko ga u Trebinju pravi (ročno skine svako zrno, bez konzervansa, sa ko zna koliko % alkohola, jako dobro za cirkulaciju i sveopšte zdravstveno stanje). Tako da ja danima već oko 17sati uz ručak zapjevam, do 21 zaspem Laughing , a sve zarad cirkulacije i krvne slike Wink Kako mm vidje da sam ga napala opasno uštekao negdje u garažu jedan litar za Božić, a 2-3 buteljke imam još na raspolaganju. Samo javi koji vikend stižeš!

P.S. Ponesi kikiriki po izboru

Nemoj me dva puta zvati lol! Ako krenem na Jahorinu planinu, javljam se Decembarska zimska jutra - Page 4 275568

Biksi :) ::[
Ja više nemam peticu gore desno, pa se osećam krezavo! Rolling Eyes Al možda će moći da se nakalemi! Very Happy Pa ću opet ovako moći da se kezim kao ovaj lol!! Čak i ličimo! Decembarska zimska jutra - Page 4 404938

Decembarska zimska jutra - Page 4 382977_2479105131740_1075882653_32668751_1322685766_a Evo i slifa nove mašine! :) Pa ko je raspoložen za vozanje, vi ajte, danas su stigle i tablice!

Bleso lol! Sto je ruznaaaa Tojota, puj, puj
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Milijana 2/12/2011, 23:56

Ja malo pre bila ovde i videla Bixin post, ali bez slike Shocked Shocked Shocked
Al sam ja odlepila Rolling Eyes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od lolipop 3/12/2011, 00:04

Biksi :) ::Loliću, pozdravi ih i izljubi za mene i stisni onako jaaaakoo!
Hoću dušo znaš da ne štedim zagrljaje! I tebe bih rado!

Biksi :) ::

Decembarska zimska jutra - Page 4 382977_2479105131740_1075882653_32668751_1322685766_a Evo i slifa nove mašine! :) Pa ko je raspoložen za vozanje, vi ajte, danas su stigle i tablice!
Makina je prava, i sad kad su stigle tablice kad mi dolazite? Sigurna sam da tm ne treba puno nagovarati. Samo mu kaži da ovamo imamo Baščaršiju, ćevape, Jahorinu i ti imaš Lolipop!!!

bak ::
Nemoj me dva puta zvati lol! Ako krenem na Jahorinu planinu, javljam se Decembarska zimska jutra - Page 4 275568
Obavezno da se javiš. Ja željno isčekujem, i čuvam jednu buteljku samo za nas!

Milijana ::Ja malo pre bila ovde i videla Bixin post, ali bez slike Shocked Shocked Shocked
Al sam ja odlepila Rolling Eyes

Ni ja je maloprije nisam vidjela. Ima nas ošinutih još lol!
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od BiKsi :) 3/12/2011, 00:12

Ma tek sam naknadno stavila, niste prsle! lol!

Loli, ček da me puste ledja skroz, ja ako pomenem, mm-a teško da šta može zaustaviti! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Shizika 3/12/2011, 00:43

dr mali pariz ::...žena najnižeg mogućeg morala, kad nema više gde: kamenjar lol!
lol! A moja omiljena ujna zove prostitutke "proskitutka" - od glagola proskitati! Laughing
Biksi, fina kola, ja pomislih da je Yaris kad ono velika k'o kuca! Very Happy Da se spasi zub!!! tapšanje
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mirjana 3/12/2011, 09:53

Ima ovde još noćnih ptica, nisam samo ja! Wink
Biksi, autić je k'o bombona! čestitamo Pa pošto rekoste da se putašestvije završava u mom kraju, videću ih i uživo, je Laughing li?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od maus 3/12/2011, 09:57

Dobro jutro!

Bak idemo zajedno na Jahorinu. Ponecu vino sa Peljesca i tatino kupinovo vino. Od jedne case sve ti je lepo, ruzicasto, sve volis....Mozemo tako i da prezimimo zimu. Zalihe vina su na zavidnom nivou. Hvala cariniku sto je letos samo pokazao rukom da idemo dalje Very Happy

Caci bas te muci to kamenje. Mislim da sam ti jednom pisala o lanenom semenu i kako se sprema. Odlicno je i dosta pomaze.

Biksi mahina je prva liga. Stajem prva u red za voznju. Moram malo da testiram, bicu nezna, obecavam. Zao mi je zbog petice, ali dr ce naci neko resenje. Neces biti krezo, ne brini se. A komentari tetkinog deteta za smajlice su me odusevili. Bravo!!!

Djole leleeeeeeeeeeee ja mislila samo moj komsiluk opaljen Shocked

Lolipop srecno danas kod Mijica i lep provod kod Cupe. Cekamo slike sa druzenja.

Mala mama je queen Molim te da je pozdravis i jednom jako poljubis. Da sam sinoc videla poziv na pivo i kikiriki rado bi dosla. Ovako...sledeci put.

Jelo i ja volim ta kupanja u kadi sa muzicem Very Happy

Popodne pravim strudlu sa makom. Pedja je to mnogo voleo, a sutra je 12 godina kako vise nije sa nama...uzasno boli...

Ja vas sve grlim i ljubi i naravno sluzim kaficu. Izvolite!

https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/ipwoqr.jpg
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mrvica 3/12/2011, 10:31

Jutro drage.
Moji kolju svinje napolju, a ja ususkana u toploti kuce, odmaram, oni me obilaze, pitaju da li nesto treba...
Bice sunke i kobasice, pa kad sve lepo osusimo, navratite kod nas da nesto bocnemo...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mirjana 3/12/2011, 11:34

maus ::
Jelo i ja volim ta kupanja u kadi sa muzicem Very Happy
Mi smo probali jednom da se tuširamo zajedno. Pobeg'o je glavom bez obzira, vrišteći! Za mene je sve manje od vrelog, ledeno! A kada! Pa tek to ne bi podneo. Tuširanje sa dezinfekcijom, pa dezinfekcija kade, pa u kadi vrela voda...ma, nema šanse!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od bak 3/12/2011, 11:38

[quote="maus"]Dobro jutro!

Bak idemo zajedno na Jahorinu. Ponecu vino sa Peljesca i tatino kupinovo vino. Od jedne case sve ti je lepo, ruzicasto, sve volis....Mozemo tako i da prezimimo zimu. Zalihe vina su na zavidnom nivou. Hvala cariniku sto je letos samo pokazao rukom da idemo dalje Very Happy

Kako bih ja isla, ma sutra! Ali ne verujem da cemo se skrpiti sto fiansijski, sto organizaciono. Mozda padne neki ski vikend Wink A vino mozemo da probamo i ovde, i tu, i na pola puta....

Djole leleeeeeeeeeeee ja mislila samo moj komsiluk opaljen Shocked
I ja, moji su mi jednom klali kozu pod prozorom Shocked U centru Zemuna Shocked Ali ni tvoji ne zaostaju lol!

Popodne pravim strudlu sa makom. Pedja je to mnogo voleo, a sutra je 12 godina kako vise nije sa nama...uzasno boli...


Decembarska zimska jutra - Page 4 670661 Ljubim te puuuno


[quote]
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Milijana 3/12/2011, 13:19

Dobar dan,
Nocas slabo spavah, mm bio u kafani, drug dobio sina pa se zapili, kad je doso, ja ga pitam:sto si se toliko napio, a on ce :Terao sam djavola Shocked Ja se mislim, onda ce tebe djavo sutra da tera lol! I evo ga sad ne moze da se sastavi, a ja mu samo zadajem zadatke Laughing Idemo na rucak u selo povodom nekog rodjendana, a on je sve ostavio za danas, i poklon, i neke obaveze po gradu..... i sad bi meni sve da natovari , plus da cuvam dete jer je on jos pijan Shocked Ma vazi, ostavila sam ga sa sve detetom kome se spava i otisla kod frizera yes Cas se otreznio.... jos je tamo bio i neki moj bivsi momak, kaze lepo se ispricali, izljubili, a ja kazem: Je l da da se dobro ljubi onim njegovim mekim usnama lol! lol! lol!
Elem, Biksi, mozda neki put krenes preko mene pa do Djoleta i Mare... cisto da upoznas i ovaj kraj Srbije Laughing Treba ta kolica da se isplate yes
Mrvice, je l si ti negde u Vojvodini?? Pitam zbog tih kobasica. Imala sam cimerku iz NS-a, pa kad kolju svinje, imaju neke lepe suve kobasicke i neku slaninicu... to se kod nas dole ne pravi zbunjen

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mirjana 3/12/2011, 13:55

Mili affraid qq ženo šta mu reče za bivšeg! queen
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od KoMetaK 3/12/2011, 14:20

Dan, jutra! sunny
Sto ste bile vredne sinoc i danas, ovaj ce decembar, ako nastavite ovako, da obori rekorde i bude vise od 40 strana! lol!
Djolesku, pa pobogu, jesu li ti ljudi poludeli?!?! affraid No
Bixi, mnogo ti je lep autic, i meni je u uzem izboru. Very Happy Samo smo mi mnogo veliki, pa ne znam da'l moz' da stanemo u njega! lol! lol!
Pari, mama ti je definitivno queen Bice slika, za koji dan, ucim, imam ispit za manje od 20 dana, pa udarila tempo Rolling Eyes Imate prelepe Bixijeve, pa me strah da stavim sad moje, nece biti ni blizu Wink (ali ozbiljno mislim!)
Misice, zagrljaj
Bak, ne mogu da verujem da neko kolje kozu u centru Zmuna! affraid
Mili, kako si me slatko nasmejala ovim angazovanjem muza, blesava si 100 %, ali neka, nek se trezni! lol! Ja nikako da shvatim s'kog si ti tacno juga, taman pomislim Nis, shvatim da nije. Embarassed
MIro, ni mi se ne kupamo zajedno (ako ti je za utehu lol! ) sto zbog toga sto nemoz' da stanemo zajedno u tus kabinu, sto zbog pretople vode, isto k'o i vi! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mrvica 3/12/2011, 14:39

Da,Milijana, u ravnoj Vojvodini, u voljenom Sremu. RU
A sto se tice tusiranja, ja sm se pre trudnoce przila vrelom vodom,pa mm nije mogao izdrzati to. A sad mi ne prija toplo, nego vise mlaka, ali sad se boji da se ne oklizne, sa me ne povredi. Prosto sam se zabrinula, pitam ga sta je s tobom? Shocked
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 4 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 32 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu