KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

+58
rada78
Zoka83
maza1972
marija47
missile
senka
daxi011
HappyGirl
Sneza
bobica83
Jelica
Marija86
lena
Tinche
Dacaa
Nefertari
Tanja83
makababy
Deni
Simona
MARA
JocY
cvrle76
Milijana
lolipop
Sofka
KoMetaK
viktorija
MAAKKI
djole42
Mrvica
ninica2
lilya
mijaki
bak
SSanja
buby
Jelena*
Shizika
key
maja76
bebko
maus
medolino
noja
Kamilica
cicsa80
natalija
Cupava
dragana76ns
dr mali pariz
red
BiKsi :)
Mali Princ
dragmilk
caci
Orline
Mirjana
62 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Orline 12/1/2012, 21:22

Mirče, mnogo mi je drago za rezultate. Very Happy
Bravo za tebe i bebca.
Dušo moja, opuštenija si ti čini mi se, nego što mnogi misle Wink

Poljubac za bosančerosa, velikog i malog.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Cupava 12/1/2012, 21:42

MirjanO, super za rezultate!
I briga te sta drugi misle (nebitno je), ti za sebe znas najbolje. :*
I samo da ti kazem, jedna moja drugarica (radila je 10, ili11 vantelesnih) i kad je konacno ostala trudna, nije izlazila iz kuce 5 meseci...nigde, sem na UZ i to ako mora (sad ima Damjana predivnog, preslatkog). Plasila se. Ja razumem i jos jednom ti ponavljam kada si ti srecna i beka je dobro, zato radi sve sto mislis da treba.
Ljubim te :*
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 12/1/2012, 21:50

orline ::
Dušo moja, opuštenija si ti čini mi se, nego što mnogi misle Wink

Meni je dosadilo da ih razuveravam Laughing Laughing Laughing
Sve vas volem i ljubim MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Kiss_VHJ86D
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od maus 13/1/2012, 08:35

Super za dobre rezultate!
Super za odlicnu dr.
A ja mislim da neces izdrzati do 20. nedelje bez uz Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 13/1/2012, 12:05

maus ::
A ja mislim da neces izdrzati do 20. nedelje bez uz Very Happy
Pa kako? Laughing 'ajd' ti čik da ne vidiš Anu 6 nedelja! lol! lol! lol!
Sve vas volem, ljubim i stiskam....samo malo sam besna jutros zbog banke, pa je bolje da vas ne stiskam lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 13/1/2012, 12:09

Mirka, sto te sad nerviraju?
Jel ti lako planes ili se stvarno nerviras zbog drugih ljudi? Cesto tevnerviraju ti sluzbinici, laboranti, kojekakve sestre... Pusti ti njih, ljudi ima nekulturnih i bezobraznih na svakom koraku. Nemoj da se bebica nervira Laughing
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 13/1/2012, 12:18

Mislim da se mi često ne razumemo. Rolling Eyes
To što je neko bio neprijatan, nepravedan, grub i sl. nikako ne može da ne izazove reakciju kod mene. Ja sam temperamentna. Brzo planem i još brže se smirim i zaboravim. I lakše mi je, kao većini žena, kad razmišljam na glas! Dva puta kažem da me neko nervira i već sam tu temu zaboravila! Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od maus 13/1/2012, 12:20

Mirjana ::
maus ::
A ja mislim da neces izdrzati do 20. nedelje bez uz Very Happy
Pa kako? Laughing 'ajd' ti čik da ne vidiš Anu 6 nedelja! lol! lol! lol!
Siznula bi 100%
Moram kuci proveriti koliko sam puta bila na uz. Da ponovo uzmem u ruke sve one slicice sa uz i citam izvestaje...I sve je hronoloski sredjeno...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 13/1/2012, 12:21

O, pa dobro onda. Bitno da to na tebe ne ostavlja traga. Bolje i to nego da se jedes u sebi. I ja kad me nesto pogodi, dodjem kuci, izjadam se mm-u, izbacim sve iz sebe i super.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 13/1/2012, 12:23

maus ::
Moram kuci proveriti koliko sam puta bila na uz. Da ponovo uzmem u ruke sve one slicice sa uz i citam izvestaje...I sve je hronoloski sredjeno...
E, tako to i ja radim! Laughing Od prve test tračice, do poslednjeg UZ-a. Sve hronološki i plus kopirano, da mi sličice ne izblede! Razz Razz Razz
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od maus 13/1/2012, 12:26

Mirjana ::plus kopirano, da mi sličice ne izblede! Razz Razz Razz
 b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
Koji si ti lik
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 13/1/2012, 12:35

Tako je Mrvo.
Samo ja se mm-u ne jadam za neke stvari. Npr. njegova kancelarija (ovde u SU) je preko puta bolnice. I ja ga juče zovem kad sam završila s vađenjem krvi da vidim da li je tu i hoće li mi skuvati kafu. On kaže da me čeka. E sad, ja sam bila neraspoložena jer sam dugo čekala pa su me zabolela leđa i malo stomak, još me je sestra koja mi je vadila krv bukvalno izbacila iz one stolice-nije imala čime da mi zalepi vaticu, meni krv neće da stane već lije niz ruku i ona viče stiskaj i baca mi moje stvari po meni da što pre odem i šal mi pada na prljavi pod. Izvini, ko ne bi popizdeo. Naravno da sam odmah sela i rekla guski:"Sedeću ovde 5 minuta. Dignite mi šal sa tog prljavog poda."
E mm je osetio u mom glasu da nešto nije OK, jer sam ga ja zvala sa te stolice, da ne gledam u gusku. Tako je izašao da me sačeka i gledao je u mene dok prilazim, zagledajući prljavi šal, a ja njega nisam videla. I kad me je od jednom pitao šta se desilo, ja mu zatečena ispričam, a onda me on još više iznervira jer mi kaže:"Lepo sam ti rekao da ne ideš u bolnicu. Ne znam šta si drugo očekivala."
To je njemu rešenje svih problema. Platiš i ono što ne moraš i miran si! Ja mislim da je dovoljno što sam juče platila d dimer i antiXa. I previše!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 13/1/2012, 12:37

maus ::
Mirjana ::plus kopirano, da mi sličice ne izblede! Razz Razz Razz
 b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
Koji si ti lik
Sigurica sine! lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 13/1/2012, 13:52

To svakako nije u redu. Zao mi je sto imas tako ruzna iskustva. Svakog bi to iznerviralo. Nego tebi se bas zaredjalo u zadnje vreme, te plata, pa lab, pa banka, uh, nek stane na tome, pa da te vise ne diraju. Ja kad god mogu vodim mm-a sa sobom, ja sam mirnije prirode, i obicno blokiram pred drskoscu, ali zato on dobije inspiraciju pa sve postavi na svoje mesto. Vodim ga kao telohranitelja. f
A ja moram da se ispricam kad sam nervozna, ako to ne uradim bude mi samo jos gore. Takva sam.
Al to je opet ta nekultura naroda, ne razumem kako ljudi mogu biti tako neosetni c
I ja imam sve hronoloski sredjeno. Od proslih trudnoca sam sve u besu pobacala, ostavila samo otpusne liste i izvestaje sa poslednjeg uz. Od ove trudnoce cuvam sve, slika imam mogu album napraviti, i jedan cd, ali se na njemu nista lepo ne vidi. Tj, uglavnom su protoci, arterije i organi.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 13/1/2012, 14:38

E, stvarno ne znam zašto nam snimaju te gluposti! Ja ću sledeći put da kažem Stojiću da jedna majka koja da 2000din za snimak od par sekundi, želi da na istom ima bebu u celosti!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od medolino 13/1/2012, 19:30

Cao,trudnicice mila poljubci
Vidim svasta nesto se desava kod tebe,nikad nije dosadno nemam reči
Ne znam sta da komentarisem,ali jedno sigurno znam, mislim da ces vec sledece nedelje ici na neko virkanje,  b  b  b ne verujem da ces izdrzati do 20 nedelje...  b  b  b
Pozdravcic za malog bosancica i mamicu osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 14/1/2012, 19:31

Kao što negde već napisah, odmetnula sam se iz slatkog doma u svet, tako što sam sinoć izašla u 19, a vratila se u 23.30h. Mužić je napravio ljutitu facu kad sam ušla noćas. ali jutros kad je video da sam super, oladio je. Onda je otišao na posao, a ja trk do banke da uplatim razliku za minus, i kad sam se vratila kreće da me boli stomak. Jbg! A baš me je zatezao dok sam jurila kao bez glave ka banci i nazad. Morala sam, bilo mi je hladno.
Međutim, ništa ne priznajem, jer ako kažem da me boli, odmah će me iskritikovati što sam se juče toliko zadržala.
Uglavnom, bila sam na koncertu mog hora i posle toga na večeri i zezanju. Sve je bilo fantastično. Imam par amaterskih snimaka mobilnom telefonom. Baš su loši. Ali, staviću ovde jedan gde ne dominira hor, već samo prati solistu-gosta.


Poslednji izmenio Mirjana dana 14/2/2012, 23:52, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od makababy 15/1/2012, 14:00

miki pa ti si pravi vragolan,bas te ne drzi mesto?

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 16/1/2012, 12:06

Nesto mi koci ovaj glupi komp, ne mogu lepo da odgledam snimak. Mad
Probacu posle.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od maus 16/1/2012, 12:41

ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Milijana 16/1/2012, 15:14

Jo bre Miro, kako to uvek naidjes na neke slb ljude No Iskreno, kod nas nije tako losa situacija ili bar ja do sada nisam imala tako losa iskustva... krv uvek vadim u Dispanzeru za zene, a tamo rade tvoje kolege (pevaci u crkvenom horu) i od ranog jutra su raspevani i nasmejani, cak im i radio svira lol! Meni uvek vade iz prsta i uvek se sa svima nasale... nekako nemas utisak da si doso u laboratpriju...
Ma samo ti skitaj... trudnoca je period kad zena sebi treba da ugadja yes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 16/1/2012, 15:20

Kakvog prsta Mili? Meni izvade po tri četri epruvete! Ja mislim da kod nas u dispanzeru za žene i nema labaratorije. Odatle me uvek šalju u higijenski, koji je prva zgrada do dz-a. A tamo je veća gužva nego u bolnici, i zakazuje se.
A nekulturnih ljudi ima svuda, na žalost No
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Milijana 16/1/2012, 15:32

Uhh to ipak ima veze sa analizama koje radis, ja uvek radim samo krvnu sliku pa to moze iz prsta, a za ostalo ne znam... secer merim privatno za 150din na onom aparatu gde te opet bodu u prst...
A zar u higijenskom trudnice nemaju prednost?

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 16/1/2012, 15:42

Mojoj drugarici danas u dz-u dr koja je prvi put u životu vidi i naravno ne zna s kim priča, na pitanje može li da uđe preko reda jer je trudnica, rekla:"Pa možete se malo strpeti, samo je dvoje ispred vas." Da bi to tvrdila u punoj čekaonici, morala bi da zna bar prezime pacijenta koji je treći po redu, jel da?
Onda kad je videla da je ova besna, rekla joj je da ipak uđe!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od MARA 16/1/2012, 17:20

Miro smiri se malo,odmaraj da se muzic ne ljuti na tebe i da ne gundja Razz .
Salim se uzivaj i radi ono sto tebi odgovara
ljubim
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 21 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu