KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

+58
rada78
Zoka83
maza1972
marija47
missile
senka
daxi011
HappyGirl
Sneza
bobica83
Jelica
Marija86
lena
Tinche
Dacaa
Nefertari
Tanja83
makababy
Deni
Simona
MARA
JocY
cvrle76
Milijana
lolipop
Sofka
KoMetaK
viktorija
MAAKKI
djole42
Mrvica
ninica2
lilya
mijaki
bak
SSanja
buby
Jelena*
Shizika
key
maja76
bebko
maus
medolino
noja
Kamilica
cicsa80
natalija
Cupava
dragana76ns
dr mali pariz
red
BiKsi :)
Mali Princ
dragmilk
caci
Orline
Mirjana
62 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od lolipop 29/11/2011, 21:57

Dobro veče trudnice!

Dok ja dođem kod tebe srećo moja ispisane 4 stranice, bio još jedan UZ, bekica se ubucila, likeit . Neka ti je sretno i Bogom blagosloveno otvaranje trudničkog dnevnika, da sa još većom radošću otvoriš i onaj najdraži.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 29/11/2011, 22:00

Jao Loli, bosančeros mi je mnogo sladak! Liči na trojku Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od key 29/11/2011, 22:17

Trudnjaco,tek sad videh novu slicicu bebca!!!! Very Happy bas se lepo ubuckao,slava Bogu!
osmeh srce
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 29/11/2011, 22:21

Vidiš kako je to dobro dete! Fino jede, da ne sekira roditelje Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od key 29/11/2011, 22:27

Vidiš kako je to dobro dete! Fino jede, da ne sekira roditelje
:lol!:beba je za svaku pohvalu!!!! Very Happy a ne kao ovaj moj zenski primerak,danima se mucimo sa hranom c
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 29/11/2011, 22:57

Ha, ha, ha! lol! Pa šta bi na kraju? Jel treći zub?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Milijana 30/11/2011, 00:13

Miro, ja evo crvenim i crvenim Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Ubedjena sam da sam jos kad je otvoren dnevnik bila ovde i cestitala, odmah posle Caci (cini mise), cak mi je u glavi komentar na dr-a Laughing a sad se vratih i videh da je sve to samo u mojoj glavi v Koji sam ja bolid c
Elem, srecno otvaranje dnevnika sa sve docom i da trudnoca bude lagana kao moja, da uzivas u svakom trenutku, sto opustenije i na najlepsi moguci nacin se spremis da docekas svoju Zvezdu b
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 30/11/2011, 00:18

Hvala MIli! I ništa ne brini, trudnjačama je sve oprošteno! lol! osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od cvrle76 30/11/2011, 08:24

mirka, srećno otvaranje trudničkog dnevnika!!! osmeh srce ja, kao i milijana, otvarala, čitala, ali nisam ništa napisala..... Embarassed da budeš opuštena i uživaš do kraja trudnoće....
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od red 30/11/2011, 08:30

Miro, šta su tebi rekli za posao, do kad treba da budeš na bolovanju? Da li su ti nesto rekli na uz, do kad ne treba da radis...
ja sam na bolovanju od ET, kad sam zvala da zakazem za UZ sestra mi je rekla da mogu kako hocu, ali da ako mogu mozda je ipak bolje da ne radim ako mi je posao stresan (koji posao nije stresan).
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od caci 30/11/2011, 10:08

Mirjana predivan je taj osecaj iako sam ja to osetila pre skoro 6 godina jos se secam kolki mi je bio osmeh na licu sreca
Budi i ti sretna vesela zbog tvoje bucmasto beba zasluzila si to ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od maus 30/11/2011, 10:09

Juhuuuuuuuuu Subotica...DOBRO JUTRO!!!! ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 30/11/2011, 10:13

Dobro jutro! sunny Ala ste vi vredne! Od ranog jutra mi ulepšavate dnevnik love
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 30/11/2011, 10:31

red ::Miro, šta su tebi rekli za posao, do kad treba da budeš na bolovanju? Da li su ti nesto rekli na uz, do kad ne treba da radis...
ja sam na bolovanju od ET, kad sam zvala da zakazem za UZ sestra mi je rekla da mogu kako hocu, ali da ako mogu mozda je ipak bolje da ne radim ako mi je posao stresan (koji posao nije stresan).
Pa, ja sam prvi UZ radila jako rano, odmah posle bete, čini mi se da je to bilo u 5-toj nedelji. Pa drugi u 6-toj nedelji, i treći juće u 7-moj nedelji. Moja mama je šokirana, kaže da ne valja mnogo da se čačka u početku, a vidim i u trudničkoj knjižici piše "U normalnom graviditetu se preporučuje samo jedan pregled u prvom trisemestru."
Pošto ja spadam u nenormalni graviditet, nenormalni su i pregledi, jel tako? Laughing
Što se posla tiče, za VTO sam dobila mesec dana. To svako od nas ima pravo da dobije. E juče mi je dr ispisao "uputstvo" za dr iz dispanzera. Napisao je u kojoj sam nedelji, šta primam od terapije, da je trudnoća posle VTO-a, i na dnu velikim slovima "mirovanje i pošteda od posla".
Ja pošaljem ženu koja mi čisti, i ona mi sve to završi. Ni jednom nisam išla na pregled u dz. E sad ne znam kako vi. Postoji neka bodovna lista. Zna se šta je rizična ili visokorizična trudnoća i ako spadaš u tu kategoriju, naravno da ideš na bolovanje. Ja imam sreću da je moj dr jedini stručnjak za VTO u gradu, i radi u bolnici, pa kad im on iz bolnice pošalje dopis, samo ispisuju što im je rečeno.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Milijana 30/11/2011, 13:15

Kod nas moze na bolovanje ko kad hoce (mislim na trudnicko). Ja sam bila na bolovanju od 9-te nedelje sa dijagnozom "krvarenje u ranoj trudnoci", a nisam imala ni kap krvi. Jednostavno, dr me pitao da li hocu da radim, ja sam rekla da necu i onda samo dolazila po doznake.
Miro, pusti majku, i meni je moja tako pricala, kao mojoj strini su izazvali krvarenje od mnogo pregleda Rolling Eyes a moja strina bila trudna 72-ge Razz Ja sam vodila trudnocu paralelno privatno i u DZ i svaki put isla na UZ... nije dokazano da je UZ stetan u trudnoci, a meni bilo lepo Laughing

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 30/11/2011, 13:25

Ma da Mili. To i ja mislim. A što se tiče ovog sa bolovanjem, ja već rekoh da je tvoj dr king zato i možeš kad hoćeš! Laughing Ja samo takve biram, gde god da živim! Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od JocY 30/11/2011, 13:34

Miro, naravno da ces na bolovanje. Jedna od retkih prednosti sto zivimo u Srbiji je ta sto zaista moze da se ide na bolovanje bez problema. Ljubim te i nek ti bude laka trudnoca. osmeh srce
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od MARA 30/11/2011, 14:31

Miro kaoa prvo srecno otvranje ovog divnog dnevnika
Kao drugo Pocetak je spektakularan,jedinstven
Kao trece mozes na bolovanje kad ti hoces samo kazes svom dr-u,ja i sa prvim i sa drugim isla na privatnoj klinici,u DZ nisam ni znala dr-a otisla izabrala i od 6-e nedelje sam na bolovanju sa prvim sa drugim pojma nemam ali isto mozda nedelju danan kasnije.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od cicsa80 30/11/2011, 14:40

Mirjana ::
Pa, ja sam prvi UZ radila jako rano, odmah posle bete, čini mi se da je to bilo u 5-toj nedelji. Pa drugi u 6-toj nedelji, i treći juće u 7-moj nedelji.
Prvo da pohvalim celjade sto napreduje i da priupitam onako, bzv, hoces i sledece nedelje na UZ? Wink
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od key 30/11/2011, 14:48

o,trudnjaco!!!!! zagrljaj
samo da cmoknem tebe i tvoje detence!!!! srca
ja sam imala skoro svaki put problem oko bolovanja.nisam mogla da idem,morala da lezim zbog jakih kontrakcija.isao je mm na komisiju,a njima je smetalo sto ja ne dolazim...mislili su da sam u inostranstvu:aa67: e,kad sam zavrsila u bolnici,konacno su ukapirali da stvarno nisam mogla da dodjem..
drago mi je da je kod vas opustenije i super da nemas nerviranje bar sto se toga tice...mi,koji smo stalno u kontaktu sa decom,bas treba da budemo postedjeni rada zbog virusa...
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od dr mali pariz 30/11/2011, 15:30

Ja stvarno ne znam da nekom prave problem oko trudničkog, a pogotovu VTO...no, eto Kay je imala problem,ali skroz suludo. Sama činjenica da moraš utrogestan na 8 sati...kako??? Na poslu da odležim?? Nebulozno skroz. Ne dala mu slava da nekom začne misao , kad mi bude trebalo, da me drnda, biće dobro nadrndan. Wink
no, grickaš li bademe?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od noja 30/11/2011, 15:59

Samo da te ljubnem Mirkacoo sunny
Bolovanje mozes kad god hoces, tj odrzavanje trudnicko,
samo izvestaj gise i na komisiju,
i na uz kad god ti srce pozeli da vidi beku osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 30/11/2011, 16:04

dr mali pariz :: Sama činjenica da moraš utrogestan na 8 sati...kako??? Na poslu da odležim?? Nebulozno skroz. Ne dala mu slava da nekom začne misao , kad mi bude trebalo, da me drnda, biće dobro nadrndan. Wink

Ha ha ha  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
dr mali pariz ::no, grickaš li bademe?
Eto, to sam zaboravila! A muka mi je danas...ne pitajte!
Nego...kakva sad komisija? Zar će me slati na komisiju? Zašto?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od noja 30/11/2011, 16:13

Mirka 1mesec ambul.bo
Posle ti komisuja u socij. do porodiljskog produzava
Udjes sa izvestajem tvog gise gde pise mirovanje i tako svakog
Meseca Da prodyze, uput za socijalno svakog meseca ispisuje ginekolog u dz,
Ja mojoj nosim izvestaj od privatnog pa ispise nije me jos preedala sem sto mi
Je davala upute za vadjenje kks uurina itd
Ukratko
Grickaj bademe Very Happy v
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 30/11/2011, 16:24

Grickam i nerviram se! Zaštzo moraju da kompliku? Kako neko ko stvarno mora da leži treba svakog meseca da ide kod svog dr-a, pa u dz, pa na komisiju?
Ja ću i tamo da šaljem teta Nado, a ako im nešto nije jasno, poslaću im muža! Taj bi od Roma pare isprosio!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 3 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu