KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

+54
Jelica
MIRKA85
key
natalija
Likoli
Marija86
maruska
Xena
smarija
LaFolie
viktorija
mika811
Nefertari
dragmilk
red
ninica2
djole42
Tinche
bebko
7-patuljaka
Orline
ananana
JocY
Dacaa
Tanja83
ciklama
maus
HappyGirl
Cupava
Deni
Simona
dragana76ns
cicsa80
Kamilica
maza1972
SSanja
Struzzo
Sofka
KoMetaK
lilya
lolipop
Cranberry
medolino
bak
Jelena*
anak
dr mali pariz
tanjica
BiKsi :)
noja
MAAKKI
cvrle76
Mirjana
mijaki
58 posters

Strana 25 od 26 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Sledeći

Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 13/12/2011, 09:39

dok me ne zakljucaju da napisem jos i ovo, zovem danas da zakazem hematologa i endokrinologa u KC, optimista, kao da ne znam u kakvoj sugavoj drzavi zivim, u kojoj na dao Bog da ti treba lekar

za endokrinologa mogu da dodjem 10 februara u KC u 7h pa da se zakazem za mart ili april!???????
a Miljic ne prima, iako imas uput, radi samo kontrole, ali eto mogu da probam da dodjem u cetvrtak pa da moljakam sestre da me primi, pa ako budu dobre volje (da se ne izrazim grublje) mozda me i prime...
eto...
i sta sada covek da radi?
mama ce veceras pokusati preko nekih svojih koleginica da vidi moze li se nesto ranije zakazati, a ako ne, pa za pare moze sve, oboje rade privatno...
lopovi



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Cranberry 13/12/2011, 13:26

Pa naravno, nisam ni mislila da moze drugacije u ovoj sugavoj drzavi Mad
Do svakog lekara koji nesto vredi mozes stici iskljucivo privatno, ili da se naoruzas zivcima i strpljenjem pa mu pravis zasedu po drzavnim bolnicama. Bruka, eto sta je.
Cranberry
Cranberry

Broj poruka : 212
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od dr mali pariz 13/12/2011, 14:41

Užas draga...i ta surova istina...a verujem i da su na pare postali imuni i ne znaju više vrednost ničega, jer imaju toliko da to nije ni humano,ali znaju da boli samo nas po džepu-nekad mislim da ih to vodi kad mogu u ovakvoj zemlji privatni pregled da naplaćuju i po 100 evra!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od MAAKKI 13/12/2011, 15:59

Bruka je to sto nas teraju da sve radimo privatno, jer verovatno u sledeci postupak ne bi usle za 5 godina kada bi cekale na drzavne institucije i zakazivanja u istima, nije ni kod nas bolja situacija, ali na zalost moramo da idemo i privatno i placamo velike iznose za preglede.
Moza je nesto bolja situacija u manjim sredinama, ali sa druge strane nemamo sve specijaliste pa smo osudjene odlaziti u vece gradove i prolaziti to sto mnoge prolaze.
Mijaki samo ti izbaci taj bes iz sebe, pa kada budes spremna u novi dobitni postupak. zagrljaj
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od maza1972 13/12/2011, 19:57

Devojke,slažem se sa vama.Pošto poslednjih nekoliko nedelja obigravam po čekaonicama samo ću dati kratak info...Pre dve nedelje su zakazivali endokrinologa za januar,a imunologija može odmah da se uradi-potreban je samo kratak razgovor sa dr. i izveštaj o vto i biohemijskoj.Trombofilije u Zavodu za transfuziju zakazuju za oko mesec dana unapred.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Sofka 13/12/2011, 21:55

Ja cu samo da te stisnem jako i nemoj da se predajes zagrljaj
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 13/12/2011, 22:35

ma ja cu sve analize da uradim privatno, sve sam ih vec i radila barem jednom u poslednjih 5 godina, ali hocu da mi kazu da li jos nesto treba, i da posle sve to pogledaju... otkud znam, mozda sam bila ok a sada vise nisam...
ginekolozi kazu sve je ok, geneticar kaze sve je ok barem na osnovu onoga sto se moze uraditi a da je racionalno...
ostalo je da cujem rec ova dva dr-a i da zakljucim poglavlje...

ili sam veeeliki baksuz, ili mi nesto zaista fali!!!
ili onom odozgo nisam na listi proriteta, i boli me uvo da li ce ga bogohuljenje razljutiti...
neka radi sta hoce, meni ionako ne treba
nije se bas pokazao, i neka mi slucajno neko ne napise da to tako treba, i da treba da verujem, i da je on tu
NIJE tu
nikada nije ni bio

ne verujem vise ni u sta, osim u moc novca i statistiku
kako ? lepo!...koliko imam para, toliko cu analiza moci da uradim, i toliko cu puta moci da idem na VTO, i ako se razbolim, toliko cu moci si da priustim lekara, mozda mogu da potplatim za usvajanje...sto da ne, ionako sve tako funkcionise
i onda mozda da se zahvalim njemu???

eto, toliko od mene u ovo divno vece...
ne zivi mi se







mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od BiKsi :) 13/12/2011, 22:39

Mijaki, eto me kod tebe na čašicu razgovora! Pristavi kokice! Ak nemaš, ću da ponesem! MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 490909
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 13/12/2011, 22:45

Biksi :) ::Mijaki, eto me kod tebe na čašicu razgovora! Pristavi kokice! Ak nemaš, ću da ponesem! MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 490909

imam i sa sirom i one obicne Wink
osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od BiKsi :) 13/12/2011, 22:51

Ok, poneću onda puding! Very Happy Ima i od vanile i od čokolade, spremljen! MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od dr mali pariz 13/12/2011, 23:07

Hoću i ja puding i da vas obe stisnem.Stajete mi u rukohvat-provereno! MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 670661
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od maza1972 13/12/2011, 23:14

Ja sam za puding od čokolade d
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od BiKsi :) 13/12/2011, 23:15

Do-bro aj-de, poneću za sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Cranberry 14/12/2011, 10:23

mijaki ::ma ja cu sve analize da uradim privatno, sve sam ih vec i radila barem jednom u poslednjih 5 godina, ali hocu da mi kazu da li jos nesto treba, i da posle sve to pogledaju... otkud znam, mozda sam bila ok a sada vise nisam...
ginekolozi kazu sve je ok, geneticar kaze sve je ok barem na osnovu onoga sto se moze uraditi a da je racionalno...
ostalo je da cujem rec ova dva dr-a i da zakljucim poglavlje...

ili sam veeeliki baksuz, ili mi nesto zaista fali!!!
ili onom odozgo nisam na listi proriteta, i boli me uvo da li ce ga bogohuljenje razljutiti...
neka radi sta hoce, meni ionako ne treba
nije se bas pokazao, i neka mi slucajno neko ne napise da to tako treba, i da treba da verujem, i da je on tu
NIJE tu
nikada nije ni bio


ne verujem vise ni u sta, osim u moc novca i statistiku
kako ? lepo!...koliko imam para, toliko cu analiza moci da uradim, i toliko cu puta moci da idem na VTO, i ako se razbolim, toliko cu moci si da priustim lekara, mozda mogu da potplatim za usvajanje...sto da ne, ionako sve tako funkcionise
i onda mozda da se zahvalim njemu???

eto, toliko od mene u ovo divno vece...
ne zivi mi se






Ovo kao da sam ja pisala. Od momenta kad mi je tata umro, ja sam sa bogom zavrsila svaku pricu. Jedino sto sam uspela da naucim od tada pa do sada je da ne iznosim ovaj svoj stav javno, jer ljudi krenu da me ubedjuju u suprotno pa se onda samo iznerviram.
Daj te kokice sto se nude, da naguram puna usta i ne k.njam vise Very Happy jos cu i ovde nekog naljutiti
Cranberry
Cranberry

Broj poruka : 212
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Mirjana 14/12/2011, 12:16

Mijaki v zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od cvrle76 14/12/2011, 12:37

v
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 14/12/2011, 20:47

zakazani Elezovic i Sumarac, privatno naravno...

danas pravila kiflice po Cupinom receptu, Cupo hvala ti, sjajno su ispale Very Happy
a sto mesenje deluje kao anti stres terapija, o tome necu ni da pricam!

vec smisljam sta cu sutra da umesim! imacu 300 kila...

mama kaze da sam bolja domacica od nje, mada ja ne mislim tako Wink nego ona samo tako kaze...

i eto, veceras sam u + fazi, mora da je zbog kiflica

cmoka

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od dr mali pariz 14/12/2011, 20:51

daj sliku na kuhinji
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od dr mali pariz 14/12/2011, 20:52

Naravno, bravo za zakazane preglede. gde i kad si kod Šumarac?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 14/12/2011, 21:43

dr mali pariz ::daj sliku na kuhinji

idem da probam da okacim, ne zna seljanka kako se kace slike!!!
kacim na fb profil ali ne objavljujem Wink

Sumarac, nedelja, 18.12 u 13h
Elezovic, sreda 21.12 u 21h

ima da se izanaliziram za sve pare....

cmokic, cokic za sva tri moja srca

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od noja 15/12/2011, 16:33

Bravo za sumarac i za elezovic radost radost
Ti pospremi sve sto si dosad radila i nosi verovatno ce biti dopuna roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od maza1972 15/12/2011, 17:57

Drago mi je da ideš dalje ,biće lakše i osećaćeš se bolje napred scuro
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od BiKsi :) 15/12/2011, 18:12

Hoću i ja kiflice! Very Happy Znam da mi se ne preporučuju, al nek ide život! Very Happy

Drago mi je da si u plus fazi, samo nek se tako nastavi. Čekamo te sa izveštajima od drkova!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 15/12/2011, 18:36

danas bila kod Z. Stankovica, kaze dobro je jer je ovo veliki pomak, doslo je do nekakve trudnoce...

rekao mi da sa ginekoloske strane nema nista vise, jos listeria, brucella i bris kavuma, za svaki slucaj
i da vidim sa Elezovicem da li treba neka terapija obzirom da imam neku mutaciju MTHFR...
imam malo policiticne jajnike, sto sam znala i ranije ali da to nema nikakve veze, pogotovu sa donacijom....

e eto, za sada je to to, kada budem zavrsila sa ovo dvoje, opet cu otici kod njega da i on pogleda...

sutra idem da gutam onu glukozu, umrecu....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od noja 15/12/2011, 18:50

Za mutaciju bilo kakvu se preporucuje fraxi do kraja t,
mada neke zene i nisu koristile, sigurnije je sa njim
, jel si ti ranije znala za tu mut
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 25 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 26 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu