KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

+54
Jelica
MIRKA85
key
natalija
Likoli
Marija86
maruska
Xena
smarija
LaFolie
viktorija
mika811
Nefertari
dragmilk
red
ninica2
djole42
Tinche
bebko
7-patuljaka
Orline
ananana
JocY
Dacaa
Tanja83
ciklama
maus
HappyGirl
Cupava
Deni
Simona
dragana76ns
cicsa80
Kamilica
maza1972
SSanja
Struzzo
Sofka
KoMetaK
lilya
lolipop
Cranberry
medolino
bak
Jelena*
anak
dr mali pariz
tanjica
BiKsi :)
noja
MAAKKI
cvrle76
Mirjana
mijaki
58 posters

Strana 24 od 26 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Sledeći

Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od ciklama 9/12/2011, 22:19

Zašto........


tuga

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Struzzo 9/12/2011, 22:57

Draga moja, kad sam bila u bolnici zbog znaš čega....ja sam na fascikli u kojoj sam držala dokumentaciju, između ostalog i moje pozitivne bete koje su se pravilno duplirale do iznosa 4000 i nešto i gledajući one divne velike trudničke stomake oko sebe, napisala jednu Andrićevu rečenicu koju sam bezbroj puta dnevno pročitala...Pročitaj je i ti, zaključaj ovaj dnevnik i zaboravi ga....Grlim te snažno, najsnažnije...

Ništa živ čovek ne može izgubiti što mu jedno proleće ne bi moglo vratiti"
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Xena 9/12/2011, 23:35

Uh, dokle breeeee...
Sta da kazem, sve znas i ides dalje! Samo cu da te zagrlim MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 670661
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 9/12/2011, 23:38

Struzzo ::Draga moja, kad sam bila u bolnici zbog znaš čega....ja sam na fascikli u kojoj sam držala dokumentaciju, između ostalog i moje pozitivne bete koje su se pravilno duplirale do iznosa 4000 i nešto i gledajući one divne velike trudničke stomake oko sebe, napisala jednu Andrićevu rečenicu koju sam bezbroj puta dnevno pročitala...Pročitaj je i ti, zaključaj ovaj dnevnik i zaboravi ga....Grlim te snažno, najsnažnije...

Ništa živ čovek ne može izgubiti što mu jedno proleće ne bi moglo vratiti"

struzzita moja, koliko istine u svega nekoliko reci...
ne dam se ja....





mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od noja 9/12/2011, 23:55

Mijaki zao mi je draga,
Ja mislim iz sve ove price da je ovo.jedan veliki pomak,
trudnoca se dogodila,
Mislim opet da tvoje j.stanice su dobrog kvaliteta i da imas dobre embrione
E sad trebalo je organizmy
malo da se prodrma od hormona sto je bilo i u mom slycaju,
Zelim ti sledeci uspesan i to dupli,
ne zelim ti jeedan prirodnjak od sveg srca, drzim fige jakooo najace i prasim
Razmisli o punoj teerapiji ukljucujuci i fraxi u samom pocetku,
o proveri tsh prl itd-a te imunoloske i trombofilne,
Ljubim te glavu gore generacijo ti si hrabra zena roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Jejaaa 10/12/2011, 11:12

Zao mi je, ali tako je zivot ide dalje.Bravo za optimizam, idemo dalje, 2012. je nasa godina!
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od BiKsi :) 10/12/2011, 14:39

Struzzo ::
Ništa živ čovek ne može izgubiti što mu jedno proleće ne bi moglo vratiti"

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 32796 I za novo proleće navijamo Mijaki!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od cicsa80 10/12/2011, 21:06

mijaki :: i necemo vise da tugujemo! dogovoreno? Wink
nadam se da cemo se u sledecem krugu zajedno radovati!
Dogovoreno! Htela sam da jos nesto napisem, ali dogovor je dogovor! zagrljaj
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od lilya 11/12/2011, 12:19

Uh Mijaki, sad videh zagrljaj
E hebe mu misa vise i sa tim glupavim betama No
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od natalija 11/12/2011, 22:16

Žao mi je, ali bitno je da se desila trudnoća. Glavu gore, odmori pa u napad
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 11/12/2011, 23:56

sutra ponovo beta, nadam se da skroz pala, ne znam sta je ovo bilo, trudnoca ili ......., sada mi je samo bitno da krene krvarenje, i da se vratim u normalu...

veceras sam pobacala svoje stare nalaze koje kao hrcak skupljam godinama, slike embriona iz 2006, 2007.....ostavila samo protokole i izvestaje... Sad

sutra u DZ, izmedju ostalog i da trazim upute za kojesta...planiram da ponovim onu gomilu antitela (sve ih popisala mada nemam pojma sta znace) i stecene trombofilije i OGTT
i onda cu da zakazem kod Vujovic i/ili kod onog Miljic-a...
Dok se sa njima ne konsultujem, necu ulaziti u novi postupak
sve sam to radila, i bilo je ok...
pitam se stalno, da li je moguce da je sve u redu a da ovoliko puta ne uspeva...mora da smo nesto propustili...
nisam htela da budem doktor, i ne znam puno o analizama i ne zelim da znam, i mnogo me nervira sve ovo...
svejedno, koliko shvatih, treba mi reproduktivni endokrinolog, imunolog, hematolog...mozda i geneticar...i jos malo onaj odozgo da me pogleda, pa ce se cudo mozda i desiti...

inace sam ljuta, na ceo svet, ma na sve...i sve me nervira...

izvin'te na negativnoj energiji, veceras sam u mracnoj fazi...
ljubim vas


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od ninica2 12/12/2011, 00:07

zagrljaj
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Mirjana 12/12/2011, 00:08

Ljubim i ja tebe usne
Htedoh da ti kažem još pre dva dana, ali nisam htela da te još i ja ljutim. Izgleda da tvojim jajnim ćelijama ništa ne fali!!! A imaš pravo da budeš ljuta, svi bi bili, mnogi i jesu.
Ja sam tako mnogo puta isto bila ljuta na svakoga. Ali prođe i ta faza, pa dođe dugo očekivana sreća. A koliko tek tada vredi, eeeee! Videćeš!

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od KoMetaK 12/12/2011, 00:16

Mijaki, razumem tvoju ljutnju i bes, ali, i sama znas da ce se i to sutra zvati.
Cim se pokrenes da radis analize, dobices i snage da guras dalje, a bes i ljutnja ce biti manji. zagrljaj
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od maza1972 12/12/2011, 00:57

Istu fazu ljutnje sam i ja prošla,ipak nije problem sa tvojim ćelijama,možda je ovo dokaz...čudesne znake nam sudbila šalje...samo napred ,samo napred...
Posle moje pozitivne bete i njenog pada,pitala sam se šta se dogodilo i dobijala razne odgovore od raznih dr.a.
Između ostalog pisala sam dr.Erdenu Radončiću ,navela sve nalaze hormona i tok postupka.On mi je odgovorio da ispitam antitela štitne .Kada sam mu poslala nalaze ,koji su u referentnim vrednostima,usledio je odgovor:
Ovi su nalazi sasvim u redu.
Mislim da nemate drugog izbora nego dalje nastaviti s liječnjem; pozitivan hCG na neki način hrabri da pokušate opet, pobačaj (biiokemijski) mogao je biti i od samih zametaka, odnsono njihove genetike - za koju još ne znamo kako selektirati pouzdano

Neznam koliko je ovo od pomoći,ali čula sam iz više izvora da je pozitivna beta,makar i padajuća i niska,dobar znak za sledeći pokušaj.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Tanja83 12/12/2011, 09:52

O neeeeeeeee No Crying or Very sad Sad tuga
Mila moja,grlim te jako zagrljaj

Idemo dalje... Sledeci put ce uspeti... Mora da uspe...

Bas mi je krivo... A tako sam verovala da je ovaj put onaj pravi...

Jos jedno iskusenje...

Idemo u nove pobede... yes



poljubac poljubac poljubac love poljubac poljubac poljubac






Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od bebko 12/12/2011, 10:12

zagrljaj
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od cvrle76 12/12/2011, 12:52

zagrljaj
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 12/12/2011, 14:56

beta danas 3,1, bas lepo opada Wink
samo jos da dodje vestica...

cmoka

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od dr mali pariz 12/12/2011, 15:09

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 670661da te što pre prođe osećaj izdanosti!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Orline 12/12/2011, 15:22

Mijaki, dušo moja...Potpuno te razumem. Bolje budi i ljuta i besna sad, nego da vučeš osećaj gorčine i bezvoljnosti kasnije dugo kao što sam ja. Kad izbaciš bes iz sebe, bićeš mnogo spremnija za dalje.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od anak 12/12/2011, 16:41

Mijaki, šta reći osim da znam kako je. I što verujem da će biti bolje yes
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Struzzo 12/12/2011, 16:44

mijaki ::
veceras sam pobacala svoje stare nalaze koje kao hrcak skupljam godinama, slike embriona iz 2006, 2007.....ostavila samo protokole i izvestaje... Sad

pitam se stalno, da li je moguce da je sve u redu a da ovoliko puta ne uspeva...mora da smo nesto propustili...
nisam htela da budem doktor, i ne znam puno o analizama i ne zelim da znam, i mnogo me nervira sve ovo...
svejedno, koliko shvatih, treba mi reproduktivni endokrinolog, imunolog, hematolog...mozda i geneticar...i jos malo onaj odozgo da me pogleda, pa ce se cudo mozda i desiti...

inace sam ljuta, na ceo svet, ma na sve...i sve me nervira...



Isto. Mnoge stvari sam bacala. Bolje tako.
Takođe. Nerviralo me je i dalje me nervira što se ipak sve svede na to da sam sebi budeš doktor...to je ona situacija kad nema konkretnih odgovora a tebi su nužni. Ne verujem da ti je dr Sonja nešto konkretno preporučila jer nije ni meni. Ovo ne znači da ja sumnjam u njenu stručnost ili tome slično...ne, nego što ni ginekolozi nemaju odgovore za sve i njima je krivo zbog toga.
Pogotovo što u ovoj tvojoj konkretnoj priči nisu bile tvoje jajne ćelije, embrioni savršeni, bez hormonske nakljukanosti. Pozitivno jeste što je Beta bila pozitivna, makar i na kratko.
Ne znam, draga...budi ljuta...i to je bolje nego da budeš tužna i ogorčena.
zagrljaj
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od BiKsi :) 12/12/2011, 19:31

Mijaki, bolje da sad prodje ta mračna faza, a mora da naidje, znamo, a onda se odmoriš i proleće je tvoje! MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 12/12/2011, 20:13

uzela upute, sutra pravac Klinicki centar da se zakazem...
ljubim vas sve...

veceras izlazim iz ilegale, idem da se vidim sa drugaricama, nisam vec skoro mesec dana...bilo mi je tako lakse...



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 24 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 26 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu