KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
ninica2
Kamilica
lena
bebko
red
maja kg
Zoka83
MARA
Orline
daxi011
Sneza
Sami
makababy
JocY
Tinche
agata
maus
bobica83
bak
Dacaa
dr mali pariz
Shizika
Milijana
Mrvica
Likoli
buby
Tanja83
MAAKKI
cicsa80
BiKsi :)
dragana76ns
KoMetaK
key
Mirjana
Marija86
nolinica
anak
Nefertari
gagax81
seka 35
natalija
Mali Princ
*AIDA*
dragmilk
cvrle76
noja
lolipop
51 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 22/12/2011, 13:08

dr mali pariz ::
Miro, ma je l moguće da 4d nema u SU?
Ima Pari, nego sam ja tražila preko interneta pa našla da ga ima samo u jednoj privatnoj klinici. Ali, juče mi se drugarica smejala, kaže da ga ima u skoro svakoj. Ali, nema veze, baš sam srećna što ću raditi u ovoj gde sam zakazala, jer dolazi taj Marijin dr iz Novog Sada, a on je dobar!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 22/12/2011, 13:43

Kazu da u decije stvari ne treba stavljati omeksivac, tj izbegavati ga.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 22/12/2011, 14:12

Mrvice, i ja sam to cula, ali nasa voda je toliko tvrda da kad ne stavim
omeksivac sva roba bude kao od kartona, a ako nestane soli u masini za
sudove izadju skroz kao krec beli, iako koristim all in one tablete...

Ja sam pristalica duplog ispiranja, kao sto rece Marija...

e, sada, da li neko ima nesto iz skolice za trudnice - za mene jos rano Very Happy, ali moja mnogo dobra prijateljica je sada pred kraj 7 meseca, a udala se u Turskoj - pa nema ni skolicu ni neki specijalan savet... Otici joj mama tamo za prvo vreme, ali zelela bih da joj posaljem da joj se nadje...

Pa, ako neko ima, neka mi pise na mp za mail... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 578491


Poslednji izmenio Mali Princ dana 22/12/2011, 14:27, izmenjeno ukupno 1 puta
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 22/12/2011, 14:14

nazalost kod nas nema skolica tako da mogu da dam savet samo onako kako ja radim... Wink
i ja mislim da je duplo ispiranje skroz ok...bas zbog kvaliteta vode Rolling Eyes Very Happy
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 22/12/2011, 14:26

Prinče, Gagax ima neku skriptu, pa je zamoli da ti je prosledi (skripta je iz školice) pa joj pošalji bar to da isčita.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 22/12/2011, 14:27

Moja sestra je sve vreme koristila chicco omekšivač i on nije smetao bebama.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 22/12/2011, 16:41

Nama su u skolici rekli da mozemo da peremo sa bilo kojim praskom za ves jedino ako peremo sa Ariel-om da stavimo duplo manju kolicinu praska jer je jak i da isperemo dva puta. Za omeksivac su rekli da u pocetku ne bi trebalo stavljati ali ako ipak hocemo onda da uzmemo "Sensitive" (beli Lenor je takav) ili bas taj koji je namenjen za bebe.
Ja licno perem bebin ves sa Ariel-om-mountin spring i ne stavljam omeksivac. A taj Lenor sam stalno koristila ali kad sam zatrudnela, toliko mi je smetao da nisam mogla da nosim stvari koje su oprane sa tim omeksivacem. I sad jos nabasam na neku stvarcicu koja mirise tako pa je odma stavim na pranje Rolling Eyes

Dzakcica znam da ima zutih, plavih i rozih i ja ih bas koristim. Za spavanje obucem Vuku bodic dugih rukava i strpam ga u dzakcic i milina, kad treba da ga presvucem nocu samo raskopcam, zamenim pelenu i gotovo.

Sto se tice mog malog smotuljka, dobrica je skroz (pu, pu, pu da ga ne ureknem). Preko dana rucka na 3 sata a nocu odvali 4-4 ipo sata. Mleka nemam puno Crying or Very sad pa se izmlazam i onda mu prvo dam to moje mleko pa posle mu napravim formulu. Poceli smo da se smeskamo, gucemo, mlatimo i rukama i nogama, sad tek pocinje da bude zanimljiv smajli angel
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 22/12/2011, 17:00

Jao gagax, kako je lepo čitati ovakve poruke! Znači mali Anđelak ne samo da izgleda tako, već se tako i ponaša smajli angel osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 22/12/2011, 22:05

Ja od pocetka perem praskom koji koristim i za nas, u glavnom onaj koji je na akciji u DM-u, i za sada vidim da je najbolji onaj Merix sa decijim sapunom, taj se najbrze ispere kad perem nesto na ruke. Nikad nista nisam iskuvavala, vec sve na 60 stepeni, dva puta isperem i Chicco beli omeksivac... i nije bilo nikakvih problema sa kozom... mada iskreno, svaka beba je prica za sebe.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 23/12/2011, 01:02

Cure jos sam tu Laughing ja sam koristila omeksivac malo menjam lenor sensitiv ili beli ciko. Sad trenutno koristim tecne deterdzente za beli bojeni i crni ves. Gacke sma kupila ua poteci a one vrecice za spavanje nikad nisam korsitila
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 23/12/2011, 10:56

Gagax, pa tvoj malisan je prava dobrica(pu, pu,pu), pisi nam obavezno sta radite i kako ste, ja se sva raznezim kad citam o vasim bebicama. Sve vas zamisljam kako se druzite.
Ja sam juce bila na uz, da bi mogli mirno uci u NG, dr kaze kontrola za 4 nedelje affraid . Ja se slozila, jer sam prosli put rekla kad prodje ova nedelja, ici cu kako ona kaze. Mm se nasmejao, kaze necu izdrzati, pita se koliko ce vremena proci dok ne zakazem bar jos jedno virkanje! Samo me nesto zeza c
Inace, dobri smo, imamo 410 gr, ja mislila da ce biti malo tezi, al dobro, ko mi je kriv sto samo nesto mislim unapred Very Happy Skakao je po stomaku, mahao nam, ne znam kako je dr uopste stigla da ga izmeri x
U svakom slucaju, nadam se da cu dobro reagovati na nove inekcije, pa da mogu mirno docekati praznike.
Pozdrav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 23/12/2011, 11:02

Evo i mene!Gagax evo sva sam se raznezila c
Inace bila sam kod kod dr i posto u urinu ima bakterija ,radiloa sam urinok.Za krv kaze da je ok.Kao normalno je da nesto bude poviseno.Bebe su ok.Jedna je 19,3mm druga 18,7mm.Osim sto srce radi i pokrecu se!!! igra Nije mi nista rekla samo bebe su ok ali8 kad sam kasnije videla bilo je vauuuuuuu 9nedelje a vec se pokrecu.....Ma odusevila sam se.Ali zbog hiper jajnici i dalje ogromni!Uopste mi nije jasno kako se ne smanjuju.I onda je pocela strogo mirovanje bla bla...I dosad sam mirovala.Jednom se prosetala.U kuci skuvam i operem sudove.I kao jajnici bi mogli da se uvrnu nedo Bog a onda nista od svega....Danas imam uz kod Kopitovicke pa da vidim sta ce ona da kaze.Interesuje me da li je neka zenica imala slican problem.Jako bi mi znacilo da cujem jos koje iskustvo.Jedan jajnik je 10cm a drugi je 8cm.Cak mi ovaj sto je osam pre ti nedelje kod Kopitovicke bio 7cm!
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 23/12/2011, 11:05

Ja sam imala uvecane jajnike oko 8-9cm sve se samo povuklo i sredilo oko 15-16 nedelje su bili skroz normalni tj oko 3.5cm. kao sto rece dr mirovanje, leskarenje.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 23/12/2011, 11:11

Super znaci samo je potrebno vreme i strpljenje!Hvala ti zagrljaj
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 23/12/2011, 11:59

Ja sam u bolnici, serklaz uradjen beba i ja smo dobro, vec sutra izlazim imala sam bolove sad su mi dali diklofenak inekciju i sve je bolje. Malo krvarim cekam da mi izvade gazu i da mi donesu pljeskavicu kad bude poseta. queen
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 23/12/2011, 12:01

Natalija,
samo nek ste beba i ti dobro. Bolove imas od intervencije? Hrana toliko dobra tamo?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 23/12/2011, 12:51

Natalija, nadam se da su prestali krvarenje i bolovi i da je stigla pljeskavica! Kad budeš mogla napiši nam nešto više o tome šta ti se desilo. I slušaj lekare. usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 23/12/2011, 13:05

Natalija, nadam se da je sad sve ok!
Pisi da se ne brinemo, kad budes u mogucnosti... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 23/12/2011, 14:08

Mrvica :: Hrana toliko dobra tamo?
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 404938verovatno, pa joj zato poseta donosi pljeskavicu! lol!
Ćao cure! Evo da i ovde napišem svoj izveštaj sa 2. UZ u 8+5 nedelja...
dakle..porasli smo na 22mm obe-podjednake Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 0913 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 0913 moja srca kucaju 168 i 170, dobri su, posteljica se formira, i tak.
Daco, i meni su jajnisi na prethodnoj kontroli bili oko 7cm, sad su oba splaska na neka 3,3cm, ali na levom je jedna cista "pobegla", ali druga je tu, povlači se. Na desnom-2 ciste, i one splašnjavaju. Potrebno je vreme, stvarno odmaraj. Ja sam dobila zeleno svetlo da šetam više, jer me ovo sedenje u kući utovilo...za 2 nedelje 1,3kg, i treba da povedem računa. kaže čovek , do 16. nedelje bi toliko trebalo da se ugojim...pa zar i sa blizanačkom Rolling Eyes
o.k. znam da je mnogo za početak,ali ću povesti računa o akttivnosti, jer o ishrani već vodim računa. Very Happy
Krajem meseca, tj. iduće nedelje idem kod njega na konsultaciju sa dr iz IMD da vidimo ima li indikacija za AC. Expertski ili Expertni (kako se kaže Rolling Eyes ) UZ imam posle te konsultacije. To bi bilo to.
Ljubimo vas bekane moje , moje zvezdice i JA!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 275568
Nato, odlično da si završila sa tim. Sad malo odmaraj. Ima li još nekih saveta u ponašanju posle serklaža? Draga, nisam pratila verno-šta je kod tebe bila indikacija za serklaž?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 23/12/2011, 14:16

bravo pariz za bebane mile,rastu rastu osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 23/12/2011, 14:38

oooo Pariz bebuske rastu!!!!! Masala samo tako nek nastave. Sto se tice ac promisli sama, znas generalno nije to lose ako ti neki djavolak ne da mira, prosto kad dobijes rezultate budes opustena do kraja trudnoce, ja sa S nisam mogla da izdrzim zato sam je i radila a sad nisam htela
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 23/12/2011, 14:42

hvala Nef,znam da će to biti samo moja odluka, koju ću doneti nakon razgovora sa tim dr. Šta da kažem sem, da je jedna beba-sigurno bih radila...ovako se već razmišljam-najiskrenije rečeno.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 23/12/2011, 14:43

bravo za beke..lepo napreduju one...ne znam za tebe al ja cu da navijam za batu i seku...da se ti i muzic lepo podelite Razz
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 23/12/2011, 14:51

Ja sam serklaž radila privatno, nisam imala bolove ali me krvarenje iznedadilo, nisam očekivala baš obilnije krvarenje a bilo je poprilično. Eto, za neke koje to očekuje, da se ne uplaše. I odmah sam pitala dr. kad mogu da jedem čvaraka?!! Shocked Jako sam bila gladna.
Pari, bravo za bebe, polako u šetnjicu, kakva privilegija Very Happy
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 23/12/2011, 15:31

Pari, mora da je srce puno kad gledas svoje malisane. Laughing
Jel vide da li su jednojajcani ili dvojajcani, ili je jos rano zbunjen
Ja sam radila ac samo zbog svog mira, ali slazem se da je to odluka koju svako sam donosi.
Pozdrav drage...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu