KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
ninica2
Kamilica
lena
bebko
red
maja kg
Zoka83
MARA
Orline
daxi011
Sneza
Sami
makababy
JocY
Tinche
agata
maus
bobica83
bak
Dacaa
dr mali pariz
Shizika
Milijana
Mrvica
Likoli
buby
Tanja83
MAAKKI
cicsa80
BiKsi :)
dragana76ns
KoMetaK
key
Mirjana
Marija86
nolinica
anak
Nefertari
gagax81
seka 35
natalija
Mali Princ
*AIDA*
dragmilk
cvrle76
noja
lolipop
51 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 2/12/2011, 10:36

gagax81 ::Ljubimo vas sve drugarice nase! usne
A odelce nam taja kupio u Merkatoru Very Happy
Vuk trenutno nece da spava pa zajedno sa mamom cita sta se desava na forumu lol!
Imamo najmanjeg clana na forumu, vec nam se ukljucio.
Ljubimo ga puno... srca1 srca1 srca1 srca1
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 2/12/2011, 10:37

Shizika ::Mrvice poljubac
Vjerujem da ce rezultati ac biti u redu. Ako se dobro sjecam protoci se mjere abdominalnim UZ. Pokazat ce pregled da je to sve u redu, vidjet cesh. yes
molitva
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 2/12/2011, 11:08

Mrvice,drugarice nasa,prvo da te poljubac i da ti kazem da se protoci rade kao obican abdominalni ultrazvuk i gledaju se otkucaji bebinog srca,kolicina plodove vode i protoci na pupcanuku gde postoje 2 arterije i jedna vena i gleda se da li je sve ok sa njima jer se beba preko toga hrani.Nadam se da ti je sad malkice jasnije Very Happy .Mi smo dva puta nedeljno na ultrazvuku,pratimo protoke,zato i znamo Very Happy
Sve trudnjacice nase puno ljubimo i masemo vam
ljubav ljubav ljubav ff ff ff

A za Patrika i Vuka nemam reci,rastopila sam se koliko su medeni smajli angel
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 2/12/2011, 11:18

Hvala drage moje, ja kao pala s marsa sto se tice nekih stvari, cak i posle svega. Nisam znala kako se to tacno radi, jer u proslim trudnocama mi to niko nije spominjao, a to je tako vazno, pogotovo zbog trombofilije.
Ipak cu ja nju pitati, ionako je navikla da ja uvek jos nesto moram da pitam. Laughing
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 2/12/2011, 14:27

Trudnjaceeeee popodnevna kafica sunny

Mi smo sinocke bili na virkanju 27 nedelja smo, g
lepi smo Very Happy love
teski 1120kg, sve je ok plodova, slusali srce protoke, grlic zatvoren 37mm itd radost
Merila mi je i pritisak 100/70, 8.5kg viska,
sl uz za 4-6nedelja
Malo smo se na jednu stranu ususkali na levu ispod rebara
, a prosli put prednjacila glavicom, bas su vrtiguzi,
dok joss imaju mesta guzare malee,
Posle smo isli u skolicu da se upisemo slusali malo o porodjaju ishrani it'd

bebe love

Ljubim vas sve moje drageee usne usne usne
v v
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 2/12/2011, 14:30

oh Noja pa vi bas lepo napredujete! emni moja dr rekla da mi je beba smestila guzu tik ispod rebra i da mi sedi na zucnoj kesi, kaze sreca pa nemas problem sa zuci inace bi mecku rodila koliko je malisa nalegao na nju.
Ima jos vremena i mesta namestice se beba kako njoj odgovara. kiss trudnicice!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 2/12/2011, 14:46

Uh kad čujem nešto tako ja se sva naježim! Naime, ja imam povremeno probleme sa srcem, i to (prema pretpostavci kardiologa) zato što mi je neki unutrašnji organ uvećan, pa s vremena na vreme vrši pritisak na srce i ovo tada podivlja od nepravilnog rada. Jebeni uz gornjeg abdomena imam zakazan za Februar tek. Ja se pitam, šta će biti kad beba poraste, pa još i ona počne da vrši pritisak?
I uvek zaboravim da ovaj veoma važan podatak saopštim svom ginekologu. Možda sad kad sam trudna mogu ići i preko reda. Šta vi mislite o tome?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 2/12/2011, 14:49

Mirjana beba ce ti svakako nesto prtiskati, zeludac, dijafragmu, besiku debelo crevo, naci ce se vec nesto, svakako spomeni dr to.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 2/12/2011, 17:39

Mrvice, kako se tebi kreće ovaj d-dimer?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 2/12/2011, 21:23

Mirjana ::Mrvice, kako se tebi kreće ovaj d-dimer?
Ja vec sve ispisala u tvom dnevniku. A za uz abdomena trazi da ti urade preko reda. negde hoce, negde ne, sve zavisi od sestara. A zamisli mene preosle nedelje jako zaboleo zeludac i moja dr ginekolog sve lepo pregledala, i bubrege i zuc, pritisne, pa kad ga nadje kaze udahni duboko, i sve je ok. Kaze ona sta sve nece jos pregledati, iance ona to pogleda uvek svojim trudnicama. I konstatovali smo da je zeludac jedini problem Mad
A sta da mu radimo.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 2/12/2011, 21:26

Drage moje, stigli rezultati amniocinteze i iz NS i iz Bg, sve je dobro
radost radost radost
Rodicu jednog malog decaka bebe
Isplakala sam se kao kisa, ali sad od srece.
Jos samo da preguram do cetvrtka, tad su mi zakazali kontrolu, da se resim dileme sto me jos boli stomak, i da je sve dobro proslo.
Uh, onda mozemo malo da se opustimo i da guramo polako.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 2/12/2011, 21:27

Noja, divno za uz, lepa kilaza, svaka cast.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 2/12/2011, 21:32

Mrvice bravo, ma nisam ja ni sumnjala, stize nam jos jedan lepi kutanjski batica.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 2/12/2011, 21:44

Noja bravo za uz, nasa devojka bas lepo napreduje masala...
Mrvice BRAVO za rezultate, sad se opustite mazi stomak i uzivajte...bravo stize nam jos jedan momak...
Ovako volim kad su lepe vesti na nasem kutku...
LJUBIM VAS SVE PUNO!!!
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 2/12/2011, 22:01

Noja, ja sam izgleda obnevidela. Čestitam sa zakašnjenjem! srca
Mrvice, čestitam i tebi srca
Divno je kad stižu samo lepe vesti!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 2/12/2011, 22:17

Mrvice bravo za ac, bravo za batu, sad uzivancijaaa radost radost
Aida draga kako si ti i tvoje bate, pomazi ih osmeh srce osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 3/12/2011, 08:21

Noja, Mrvice bravo za lepe vesti g
Noja u koju skolicu si se upisala? U Z.O Vuka ili u Rumenacku?
Aida, mazi mrvice.
Mirjana, ne znam da li sam ti cestitala na trudnoci ali nije na odmet ponoviti. čestitamo Uzivaj!
Poljupcic devojke usne
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 3/12/2011, 09:00

Bravo devojke za lepe rezultate g g d d
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 3/12/2011, 09:44

Hvala Gagax cvet
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 3/12/2011, 12:16

Gagx u zovu sam Very Happy ljubi onog tvog mirisljavog wolf-a,
presladak je i srecna vam mesecnica prva ng
Maro i moj puls je 100 mora da pumpa za dvoje,
pogotovo ako je nizi pritisak, sva se zacrvenim u trenutku a lezim i to na levom Very Happy
Cvrle jel si ti krenula sa skolicom love
Ljubim drage drugarice moje i njihove bebe srca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 3/12/2011, 14:34

Drage moje, napatih se danas najstrasnije. Da li znate smemo li u trudnoci koristiti neke cepice za stolicu? Ja s tim inace nemam problema, nego valjda sad kako lezim posle ac ulenjila mi se creva. Nisam isla dva dana u wc, sad mi se strasno ide, ali mi je tvrda stolica pa ne mogu. Bojim se da se naprezem zbog bebe a i skorasnje amniocinteze a prosto ne mogu da izdrzim, sva se grcim. Sve sam probala i jogurt i kafu, i 3 u 1, skuvala kompot...
Ko se s ovim stalno pati, tek sad razumem koliko je to strasno.
Nego, znate li za nesto za tvrdu stolicu?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 3/12/2011, 15:13

Mislim da mozes ima cepica reci ce ti u apoteci, za bebu se ne brini zasticena je ona i ta vrsta napinjanja njoj ne steti.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 3/12/2011, 16:04

Mrvice, ja sam juče plakala na šolji! Tako da te u potpunosti razumem. Posle toga sam otišlja u apoteku i kupila glicerinske čepiće i laxomucil. Popila sam sinoć jedan laxomucil i jutros je bilo podnošljivo. To je neki prah semene opne bokvice, proizvode Ivančić i sinovi. Rastvara se u vodi pa pije i baš je za razmekšavanje. Miris nije baš privlačan, ali ja popijem u dahu. Jutros sam popila još jedno, pa videćemo. Čepiće još nisam koristila.
Inače, apotekarka je rekla da je bezbedno za trudnice. Eto, probaj, nadam se da će ti pomoći.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 3/12/2011, 16:15

Marijana, Mrvice meni pomaže čaša hladnog mleka ujutru i uveče pre spavanja...Ja baš nemam problema sa tim bar...
Nojice dečki su Bogu hvala dobro javljaju se al mene uhvatile neke blage kontrakcije pa sam u fazi mirovanja moram izdržati do 21.12 tad imam zakazan prijem u vrt-u pa ću videti šta će oni reći, nikako ne bih volela da počnem sa ginepralom ili partosistemom...Al ako budem morala moraću...
Ljubim Vas devojke moje mile...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 3/12/2011, 16:18

Lezi Aida, odmaraj! zagrljaj
Meni na žalost više ni mleko ne pomaže!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu