KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
ninica2
Kamilica
lena
bebko
red
maja kg
Zoka83
MARA
Orline
daxi011
Sneza
Sami
makababy
JocY
Tinche
agata
maus
bobica83
bak
Dacaa
dr mali pariz
Shizika
Milijana
Mrvica
Likoli
buby
Tanja83
MAAKKI
cicsa80
BiKsi :)
dragana76ns
KoMetaK
key
Mirjana
Marija86
nolinica
anak
Nefertari
gagax81
seka 35
natalija
Mali Princ
*AIDA*
dragmilk
cvrle76
noja
lolipop
51 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 16/1/2012, 09:03

Radila sam krajem 11 nedelje exp.uz bebac je bio 45 mm to je najmanja vrednost kada moze vec da se radi i sve je bilo uredu.Taj dan sam radila i dabl test,rezultat je stigao proslog ponedeljka i bio je uredu.Uz -nuhalna transl.1,9mm.Nosna kost se nazire,dr kaze male su vrednosti posto je beba mala.A babl test: biochem risk+nt 1:2540 ,age risk 1:419 , trisomy <1:10 000

Inace nisam se javljala nisam bila bas najbolje.U petak nocu odmah posle doceka oko 3 ujutru dobijem neku alergiju i osujem se po ledjima i stomaku,pecenje,svrab......da ne pricam.Sta da radim zovem hitnu,kazu nesme nista da pije,pratite pa ako se stanje pogorsava docice.Tek oko 6 ujutru se povuklo.Odmah to jutro zovem jevremovu i dezurni dr iskljuci inekcije progesterona (inace ostala mi je samo jedna jos da primim) i folnak koji sam inace pila 2x5mg.i ostavi samo utro 4x200mg.
Ja sam prvo mislila da je od folnaka zato sto sam nekih sat vremena pre alergije popila njega ili neka salata sa jajima koju sam isto tada jela.Ali dr najvise sumnja na inekcije prog.
Sutra uvece u subotu otprilike u isto vreme ja opet dobijem alergiju,ali ovaj put samo na ledjima i nesto slabiju.Tek sada nista nije jasno.Znaci nije folnak ( nisam ga pila od juce ),nisu ni jaja ( nisam jela ceo dan ).Jedino inekcije koje se oslobadjaju povremeno posto je depo,ali zasto se alerg.onda ne javlja i preko dana?! Pojma nemam,uglavnom svi mi kazu da to bebi nista nije moglo da steti,a to mi je najvaznije.Samo molim Boga da iznesem tr. sa utrogestanom da slucajno ne moram da primam inekcije ( mislim ako je od toga ).Inace moja dr je na odmoru do srede pa se moram njoj obavezno javiti da joj to sve kazem i da vidim sa tom folnom da li nastavljam.....

Veliki pozdrav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 16/1/2012, 11:52

Cranberry,
SRECNO RODJENJE SINA!!! Neka je ziv i zdrav, cestitam i tati, njih cesto zaboravimo, a ima tu i njihove zasluge. Very Happy
Noli, blago tebi kad mozes da setas. E to je uzivancija. Drago mi je ti je bilo lepo.
Bokice, rezultat super! Laughing Meni se javljalo crvenilo Koza reaguje, i mi sa njom, samo jako izrazene alergije, duge koje se ne lece mogu da nastete.
Ja sam juce kupila onaj caj sto mi Princ preporucio-Josif Pancic, pise za infekcije u mokraci za decu i trudnice pa sad to pijem. Hvala Prince.
Javila se dr juce porukom, kaze da insistiram na antibiogramu, i da povecam tecnost. Tecnost povecala vec dva dana (trckam u wc na svakih sat vremena), a pozvala decka sto drzi kod nas privatnu lab(to mi je stranka), pa se izvinjavala sto zovem nedeljom... On ka ze za to malo ne rade antibiogram, a mozda je i spoljna kontaminacija, moguce kad sledeci put urade da ce biti negativno. Ja fa zamolim, kazem mu da imam neki problem, i on pristane da uradi. Samo se nadam da ce uspeti do sutra do 5. Onda kod moje dr. Jedva cekam, mrzim resavati probleme preko telefona, ali sta da se radi, kad druge nema, bolje i tako.
Inace, ja i pored utrogestana i partusistena i dalje imam kontrakcije. Manje nego pre, ali jos prisutne, narocito uvece. Mad
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 16/1/2012, 12:49

Cranberry cestitam i neka je sin ziv i zdrav jos mnogo mnogo godina! sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Bokice super su rezultati radost radost radost radost radost nadam se da ce alergija ubrzo nestati.
Mrvo da sto pre prestanu kontrakcije.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 16/1/2012, 15:25

Mrvica ::Cranberry,
SRECNO RODJENJE SINA!!! Neka je ziv i zdrav, cestitam i tati, njih cesto zaboravimo, a ima tu i njihove zasluge. Very Happy
Da, bio je prisutan lol! I dobio račun lol!

Mrvo, lezi draga i vežbaj disanje stomakom. Biće sve OK!
Bokice, bravo za rezultate! Za alergiju ne znam šta da ti kažem.

Ja juče išla na Liturgiju. Mm me je odvezao, zvocao je do Crkve i čekao me u kafiću do. Kad sam ga zvala da dođe po mene javio se kao da je očekivao nekog drugog ko mu saopštava da je mene npr. odvela Hitna i sl. Onda je negodovao i do stana Razz Razz Razz Ko bi rek'o da se on tako prepao! To je čovek stena!
I nisam smela da mu kažem da sam za malo pala u nesvest. U Crkvi uvek fali vazduha, naročito pevačima. Još je gore kad od jednom udahneš veliku količinu vazduha. A ja sedela i naglo skočila kad sam skontala šta je sledeća molitva (to je pesma Arhangela Mihajla koji stoji nasuprot đavolove vojske i pevajući objavljuje pobedu nad Luciferom i veliča Gospoda). Kako sam skočila, tako se i vratila na stolicu, i još dok sam sedela, a ovi oko mene me prskali i hladili, mislila sam da sto posto padam u nesvest. Nisam. Ništa mi nije bilo lol!
Eto, danas ne idem nigde. Odmaram sa zadovoljstvom
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 16/1/2012, 16:57

Dembelle
ljubav ljubav ljubav
Bokice odlican doubl bravo,
e sad za alergiju sam citala da
se jetra pritiska rastom materica,
bilo je cura koje su tokom cele trudnoce
imale alerg.jedino ako si ti na nesto drugo alergicna,
nemoj da pijes cajeve nikakve,
Ni ti mrvice nemoj da pijes nikakav caj,
samo vodu i to sa limunom i sto vise i leskari,
meni su uvece blage skupi se pa otpusti ubrzo,
posle skitanja uglavnom hoce a moram malo protegliti none srca
Prince super ti.je krvna slika meni je isto gvozdje bilo oko
15 a sad se malo srozalo na 9 bitno je da nema bakt.u mokraci
Pari kad radiite doubl i expertni
Mirkaaa samo ti pevaj, ko peva zlo nemisli, supeer zanimacuja u trudnoci
Gagx ljubeee vuka mi izljubi, sta raditee

Sve vas volem
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 16/1/2012, 17:01

Cramberry nasa detelinice cestitke na rodjenju sincine, da je ziv i zdrav 100godina radost radost radost
Aida, Drag kako bebeci, jel ste kucici u toplom domu
Da kako se zovu bate Aida ?
Pyno vas pozdravljam vas dve i ljubim osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MARA 16/1/2012, 17:18

Aida,Dragmilk,Cramberry nek vam je srecno rodjenje decice
Nek su ziva,zdrava i srecna i vi sa njima
Ostale trudnice jedan veliki cmok
Gde vam je pari zemske?
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 16/1/2012, 17:21

Kaze bixi dosao muz sa skijanja pa se vole i maze zajedno sa bekamaa Very Happy Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 16/1/2012, 21:32

Cramberry srecno vam rodjenje sina neka je ziv i zdrav sto godinica vv vv vv vv vv
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 16/1/2012, 21:47

Cramberri sve cestitke da ste zivi i zdravi.
E Nojice moje bebice su u Kragujevcu na neonatologiji zato sto su pre termina.
Ja sam danas izasla iz bolnice malo se osecam bolje, ujutru Boze zdravlja idem u Kragujevac da vidim moje bebe da se upoznamo...a u cetvrtak bi trebalo ako Bog da da ostanem na klinici kod njih i ostnemo zajedno do dolaska kuci ako Bog da.
Uzbudkjjena sam sutra cu dodirnuti moju decu. Ljubi ih majka...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 17/1/2012, 16:35

Aida draga, verujem da is uzbudjena i da jedva cekas da vidis svoje bebice, da se mazite i volite...
Ja sam ponovila urinokulturu, nalaz negativan lol!
Tek nocas malo popustile kontrakcije, videcemo za dalje. Veceras kontrola.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 17/1/2012, 17:47

Mrvo, meni opet na testu urina bakterije, ali mi ne pada na pamet da treći put radim urinokulturu da bi mi rekli da je sterilno.
Aida, pošalji nam neku sličicu i poljubi bekce od nas smajli angel
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 17/1/2012, 18:56

Cramberry, CESTITAM Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 466526

Mrvice, bravo za rezultat! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 725654. Bice ok i kontrakcije, mozda te je i besika malo mucila zbog bakterija, bice to super, samo nam se ne sekiraj Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 490909 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 0913

Miro... tto je stvarno...jedino da menjas laboratoriju... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 639820

Aida Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 582639 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 569534

Trudnjacice, ljubim vas sve! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 670661
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 17/1/2012, 19:03

Ma, kad mi dr ispiše da radim, onda moram u tu bolničku labaratoriju. Ma, ne sekiram se više uopšte. Sad ako misli da treba neka mi opet da da radim urinokulturu, pa ako opet bude sterilna neka preduzmu nešto! To bi bio treći put za nepunih dva meseca.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 17/1/2012, 20:15

Mirjana ::Ma, kad mi dr ispiše da radim, onda moram u tu bolničku labaratoriju. Ma, ne sekiram se više uopšte. Sad ako misli da treba neka mi opet da da radim urinokulturu, pa ako opet bude sterilna neka preduzmu nešto! To bi bio treći put za nepunih dva meseca.
meni je svaki put bilo bakterija u urinu i svaki put sterilna urinokultura pa sam negde u 7om mesecu odustala od tih nalaza...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 17/1/2012, 22:11

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu