KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIRJANA - Afield again!

+69
ciklama
Annie
tanjica
key
Likoli
seka 35
*AIDA*
Jelica
Struzzo
Tinche
natalija
7-patuljaka
Anavi
Jelena*
Marija86
maus
Xena
Deni
daxi011
Dacaa
lilya
LaFolie
buby
jaca*caca
Tanja83
Orline
Cranberry
Simona
traveler81
HappyGirl
lena
lilly13
maza1972
little monster
Malina
bebko
Zoka83
Sofka
dr mali pariz
ninica2
lolipop
ananana
cicsa80
djole42
Republica
viktorija
Cupava
malenaa
anak
Niny
tuli
mijaki
Milijana
noja
Shizika
BiKsi :)
JocY
dragmilk
suncica muncica
SSanja
bak
heart84
MAAKKI
Kamilica
Mali Princ
cvrle76
dragana76ns
KoMetaK
Mirjana
73 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Mirjana 13/10/2011, 12:56

DAN TREĆI!
Ananana, nisam se bocnula zbog ovoga MIRJANA - Afield again! - Page 3 Dscf2820rf


Prosto mi je čudno da treba da ubrizgam taj vazduh u sebe, tako da ću danas da svratim na kurs u neku ambulantu!

Sinoć mi se istrošila baterija u mišu, pa nisam mogla da se družim sa vama. A sada me čekao gomila kontrolnih da pregledam i (sledeću izjavu će shvatiti prosvetari) Nekoj budali je palo na pamet da u sredu okači na oglasnu tablu, da do petka svi predamo sve pripreme za časove!!! Dakle imam par sati danas i par sati sutra da sve to završim, jer iskreno, ove godine me je baš bilo briga za pripreme!!!

Što se tiče onog problema sa vidom, jutros mi je bolje, ali sinoć je bilo grozno. U jednom trenutku sam gledala u svoje ruke i videla oko njih nešto kao da je moj duh...prestravila sam se! Na kraju sam sanjala jednog druga koga mnogo volim, a nije više među nama. Vidim ga...mogu da mu priđem i pozdravim se, ali...bilo me je strah. Valjda sam gledala previše horora.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od MAAKKI 13/10/2011, 13:21

Mirjana ni meni nije jasno to sa tim mehuricem, ali ja bih ga sebi dala kao sto sam davala suprefakt i fostimon, pod kozu i istisnula taj vazduh.
To sto ti se desava je samo posledica uzbudjenja i nerviranja koje prolazis, nemoj se obazirati na takve stvari. zagrljaj
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od little monster 13/10/2011, 14:04

Mirjana i ja cekam da se vratis sa obuke za bockanje i da saznamo sta se radi sa baloncicem :) Ja sam danas imala zakazano kod dr Mitic i bas sam je pitala. Kaze da se ne bodem ispod pupka nego u deo stomaka sa leve i desne strane pupka malo dalje od pupka. Ne treba u salo nego pod kozu. I to pod 90 stepeni. I kaze mi da ako sam istisnula vazduh dala sam sebi manje fraxija. Ja se jos uvek pribojavam da ubacim i taj vazduh. Rolling Eyes Cekam i tvoje iskustvo pa se veceras bockam po novom :)
little monster
little monster

Broj poruka : 80
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Kamilica 13/10/2011, 14:33

od Mirjana
Ja sam odlepiška. Priviđa mi se neka voda, ili nešto kao talasanje vazduha, ili kao da vidim auru svih stvari. Pa se setih da je jedna od vas pričala nešto o tome. Ne znam da li je ok. Mislim, ne smeta mi da obavljam svoje obaveze, ali nije mi bas ni normalno.

Pa onda

Što se tiče onog problema sa vidom, jutros mi je bolje, ali sinoć je bilo grozno. U jednom trenutku sam gledala u svoje ruke i videla oko njih nešto kao da je moj duh...prestravila sam se!

Miro, nisi ti nama odlepiška, nego, hormoni, ili idi kod očnog, ili poveri se dr. koji ti vodi postupak...
ti to tako komično pišeš, da se nasmejah, a nije smešno...

ff
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od maza1972 13/10/2011, 15:06

MIRJANA,SREĆNO OTVARANJE DNEVNIKA...... vidim ja da si ti dobro sve organizovala i pripremila za ovaj poduhvat...terapija je super... cveće a rezultat će biti sigurno beba beba
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od dr mali pariz 13/10/2011, 15:29

Ajad javljaj kako se daje fraxi Very Happy
Meni rečeno da ću u ruku primati-subkutano... Rolling Eyes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od anak 13/10/2011, 16:01

Mirjana, javi se draga, već se brinem da te to priviđanje.... Wink
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od lilly13 13/10/2011, 16:38

SRETNO OTVARANJE I JOŠ SRETNIJE ZATVARANJE OVOG DNEVNIKA smajli angel
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od ninica2 13/10/2011, 16:59

MIRJANA draga kako se osecas danas i jesi se bocnula i kako Very Happy

Nadam se da ce ta voda,talasanje vazduha ili aura nestati brzooo queen
c cveće
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od noja 13/10/2011, 17:09

Miro samo uspravno iglu I ispusti vazduh,mene Su tako savetovsli u genesisu,malo istipkaj meesto uboda pre,necitaj upustva mi smo zato tu,pocni sa stomakom jel kad tiba pocne rasti onda ces u ruku i butinu Very Happy lol! navija roda mooooo jakoooooo
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od lena 13/10/2011, 17:30

SRECNO OTVARANJE DNEVNIKA!!!!!!!!!!!!!!

MIRJANA - Afield again! - Page 3 517798 MIRJANA - Afield again! - Page 3 517798 MIRJANA - Afield again! - Page 3 517798 MIRJANA - Afield again! - Page 3 925363
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od ananana 13/10/2011, 18:45

Meni je dr.Trninic rekla za davanje inekcija u stomak, doduse mislila je na Merional, ja sam samo to primala do sada, mogu da ga dajem u stomak gde mi je deblje, odnosno malo vise levo i desno od pupka ali da je najveca apsorpcija i da je najbolje davati sto blize leve i desne strane pupka, malo vise pecne ali moze da se izdrzi.

Miro samo hrabro, mislim na tebe i navijam vv vv vv
Ali se opusti draga, konacno je pocelo i sada samo opusteno uzivaj jer ovo je dobitna kombinacija ja verujem u tebe i daces biti ovog puta nasa trudnica
Dace dragi Bog molitva
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od dr mali pariz 13/10/2011, 18:57

Ana2x,kao što si primetila,reč je o fraxiju,a to nije stimulacija...
Noja,ljubim te u Andreu! Very Happy
Sad mi je jasno što se kreće s bockanjem od stomaka Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od ananana 13/10/2011, 19:10

Znam da je rec o fraxiju ali su neke devojke spominjale da se fraxi daje kao i merional, pa sam htela samo da izlozim moje iskustvo, mozda joj pomogne.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od HappyGirl 13/10/2011, 19:25

Srećno ti i blagorodno bilo! Veselile se uskoro tvojoj sreći! molitva navijacica navijacica
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od cicsa80 13/10/2011, 19:39

Da priupitam i ja: Miro jesi li se bocnula? Very Happy
Kakve sad pripreme casova? Za celu skolsku godinu?
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Kamilica 13/10/2011, 20:13

Ih, Mira da se nije bocnula, jedva č Very Happy eka...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Mirjana 13/10/2011, 23:51

Jao žene, žene..ja sam mojim poremećenim vidom, ćoretam i pišem, pišem, čitam...
"tema, jedinica, cilj, zadatak obrazovni, vaspitni, frontalno, timski, obrada, da nauče da koriste......,odeljenje, datum affraid ...kad' beše? Školski kalendar, moj raspored, prva radna subota je bila po rasporedu od......joj" A tek sama priprema.... Sada mi je prava frka u glavi!
Ali, nemojte misliti da ja ne pišem pripreme...sve sam ja to odavno napisala, ali od ove godine moramo pisati na 3 nivoa....pa korelacija sa tom i tom jedinicom unutar predmeta i sa drugim predmetima (isto sa brojem nastavne jedinice), itd. Stvarno smaranje...najobičnije smaranje!

E sada F R A X Y!!! Pre nego sam danas otišla na posao, pročitam ja šta mi je napisala Maakki, i razmišljala sam čitave dve sekunde posle toga. Mislim, šta se ja pitam, pa ne bi proizvođač leka napisao da se ne istiskuje vazduh, da nije smatrao da postoji valjan razlog da to napiše! Tako ja lepo, onako u trku jer žurim u školu, operem ruke, spremim alkohol i vaticu, roknem se sa sve vazduhom i odem u školu! Ništa me nije bolelo dok sam davala, ali me sada bolucka to mesto kada ga dodirnem Rolling Eyes

Što se senčenja ili ti aura-izmicanja tiče, danas ga nije bilo, ali sad' ga evo opet..možda zbog veštačkog svetla. Znači trenutno sam u svetu senki i duhova. Sad' kad naslonim ruku na zid, vidim da jedan deo duha može da ide dalje od mene....pa da, znate da duh može svuda da uđe, i svuda da ode, i to brzinom svetlosti! Eto, to vam ja radim uveče, igram se sa svojim duhom! (Prethodna rečenica jeste dvosmislena)
U subotu ili nedelju prvi UZ...baš strahujem Shocked Sve se pipam po stomaku da vidim hoće li me zaboleti neki jajnik....ništa! Ne osećam ih...ko zna da li rade.....A onda se setim, ako Bog misli da sam spremna RADE!

Cicsa, bilo bi zaista previše da je do kraja! Laughing Do 12.X!


Sve vas ljubim i obožavam! MIRJANA - Afield again! - Page 3 1501963n6szrxmcp7
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Mirjana 13/10/2011, 23:58

E, zaboravih sitne kolače...baš me sramota Embarassed ! Treći dan ste kod mene, a ja niČ! Pa izvolte drage moje, malo se zasladite dok ćaskamo.
MIRJANA - Afield again! - Page 3 04ac9a6cf530bc
(slika sa net-a)
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od KoMetaK 14/10/2011, 00:31

Bravo za hrabrost i bocku fraxija! likeit
Nego, jel se tebi vrti u glavi ili imas samo te duhove oko tebe? Ja sma imala uzasne vrtoglavice, a sve zvog problema sa vratnim delom i kad su me izmasirali par puta, sve prestalo, a uradila brdo analiza prethodno i sve je bilo ok. Mozda nemas dovoljan dotok krvi i kiseonika u mozak, a moguce je i da je problem sa ocnim prtiskom. Nemoj da se igras, nego odi kod dr-a. Znam da ti je muka od njih, ali... sve za tvoje dobro yes
Navijam da na UZ bude lepih folikula, a to sto te nista jos ne boli ne mora da znaci nista, ni u drugom ni u trecem postupku nisam imala nikakve bolove do dana aspiracije.
I, da, hvala za ove kolacice, bar virtuelno, kad drugacije ne mogu! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Mirjana 14/10/2011, 01:06

Joj Meta, htela sam ja da sms-iram dr-u da sam twilight zone-i, ali sada sam u nekom drugačijem raspoloženju nego prošli put.
U Jevremovoj sam bila brojka. Dr-a ne znam! Ona daleka i flegmatična! Na pitanja odgovara...pa, meni su mnogi odgovori bili apsurdni, čak su njeni argumenti pobijali jedni druge-i ona ih stavi u istu rečenicu, a ne primeti! Naravno, kad' zoveš, javi se neka sestra (svaki put druga), pa kažeš njoj šta ti je, i ona ti na licu mesta, preko telefona daje terapiju. S T R A Š N O !!!

A sada, pa šta da kažem što već nisam rekla. Dr mi je rekao da se ne ustručavam da ga pozovem ako imam neke smetnje, pitanja, nedoumice. Rekao mi je i da ćemo UZ raditi dva dana ranije za svaki slučaj.
Znači kao i uvek - brine o mom zdravlju, mom psihičkom stanju, i uspehu poduhvata! Zato sam baš rasterećena, pa sam možda i preterala u toj bezbrižnosti Laughing Laughing Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od MAAKKI 14/10/2011, 09:08

Mirjana neka si se ti bocnula smajli angel

A kada videh ovaj tanjir sa kolacima, podseti me da ide slava, a kod mene na slavi uvek ovakvi tanjiri, samo ne znam kako ce ove godine da prodje likeit
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Kamilica 14/10/2011, 09:32

Miro, znala sam za bocu, moraš ti to sama, takvu te i poznajem ovde.
Meta ti dobro kaže, nemoj se šaliti s duhovima (plašiš me), masaža mi zvuči odlično, meni uvek pomogne, danas idem u podne baš na jednu relaksirajuću.
Želim ti puno sreće i nek ti je Bog u pomoći.
Ljubim...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Mirjana 14/10/2011, 10:45

Drage moje, ja imam veeeliki problem. Cele noci sam se occajnicki trudila da zaspim, ali nista, samo cujem svoje srce kako bile ko zna koliko u minuti i uopste mi se ne spava. Oko 2h ustanem iz kreveta, da ne uznemiravam muzica svojim okretanjem, i predjem u dnevni boravak, ali jedva! Ne znam gde da idem, svaka stvar ima senku i sve trepere, kao da vam slikaju sa svih strana, blic, blic, blic...uzas. Onda ja uzmem uputstva od svega sto koristim i jedva uspem da procitam prvi-klomifen- gde pise da ako se pojave smetnje sa vidom, treba odmah. Prekinuti upotrebu leka i otici kod ocnog!!! Sada sam zvala dr-a, ali on je nedostupan trenutno, pa sam mu poslala kilometarsku poruku i cekam odgovor. Dok odgovor ne stigne, ja ne pijem lek, a sada cu probati i da zakazem kod ocnog.
Jutros se setim da se aspirin ne pije pred spavanje, jer ubrzava cirkulaciju i samim tim teze zaspes. Tako da cu sada da vidim sta pise kod fraksija... Izvinite ako sam pobutala neka slova, pisem sa mobilnog, pa mi se ova sitna slova jos mesaju- jer imaju aure!!! Toliko!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od bak 14/10/2011, 10:51

Ja sam bila sinoc ubedjena da sam ti napisala da cini mi se da na uputstvu nekog od hormona stoji da su moguci problemi sa vidom MIRJANA - Afield again! - Page 3 279933. Ali izgleda da nisam MIRJANA - Afield again! - Page 3 279933
Nema veze, otkrila si i sama, nije to za zezenje. Javi sta je bilo
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - Afield again! - Page 3 Empty Re: MIRJANA - Afield again!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu