KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SSANJA - nasa prva vto

+42
JocY
Cupava
missile
bebko
dragmilk
Orline
natalija
maus
Dacaa
djole42
lilya
Tinche
tanjica
tuli
lolipop
buby
Kamilica
LaFolie
malenaa
BiKsi :)
Niny
Likoli
Mali Princ
cicsa80
Anavi
maza1972
dragana76ns
Sofka
noja
Malina
cvrle76
suncica muncica
Mirjana
Jelena*
ninica2
heart84
anak
Zoka83
MAAKKI
KoMetaK
dr mali pariz
SSanja
46 posters

Strana 3 od 24 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Sledeći

Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od noja 13/10/2011, 17:47

Kad odnos fsh I lh ukazuje na to, kad je pcos, potrazi endrokrinologa nek ti cure daju neki kon,I Meni je Dr rekla da nema veze ali ja I nemam sve to kod mene je prolaktin I tsh brljavio sretnooooooo,navijam9oo roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od SSanja 13/10/2011, 19:34

Cure, vi ste bolje od svih doktora d

Zoko, nema jos veštica Nadam joj se sutra, vragolanka jedna, ovaj suprefact je skroz omadjijao naočare
Opustena sam maksimalno, nesto imam osjecaj da se ovo sve nekom drugom dogadja. zagrljaj hehe, ja sam vam potpuni optimista.. Sto mozda i nije tako dobro, mada ja volim uvjek da mislim da ce sve biti u redu.

MAAKKI, moj endokrinolog me pazljivo saslusao i kaze nista to... E sad, mozda on nije upoznat sa tim.. Ne znam stvarno, ginekolog je rekao da cemo u vezi toga popricati kad dodjem u BG.

Noja, eto meni je taj neki bzvz odnos fsh i lh.. a nije u pitanju pcos. Vidjecu sta gin kaze...

E sad jedno pitanjce... i zbog onih koje ce mozda prolaziti kroz isti ovaj postupak.. Kad primim suprefact, napravi se kao mali plik na kozi. Da li je to ok? A evo primijetila sam da mi je ruka prilicno modra na mjestima uboda. Da li je i to normalno?

Ljubim vas ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od suncica muncica 13/10/2011, 21:34

[
E sad jedno pitanjce... i zbog onih koje ce mozda prolaziti kroz isti ovaj postupak.. Kad primim suprefact, napravi se kao mali plik na kozi. Da li je to ok? A evo primijetila sam da mi je ruka prilicno modra na mjestima uboda. Da li je i to normalno?

Ja sam izgledala i jos uvek izgledam kao da sam zrtva fizickog zlostavljanja- nadlaktice modre igra
suncica muncica
suncica muncica

Broj poruka : 113
Location : Beograd
Datum upisa : 23.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od MAAKKI 14/10/2011, 09:02

Ssanja svima nama je stalo da sto spremnije udjemo u postupak, jer to u mnogome doprinosi i samom uspehu, moje iskustvo je takvo da ni svi endokrinolozi nisu strucni sto se ove nase price tice, ne znam odakle si, ali vidim da ides za BG. Devojke sa foruma su isle u BG kod dr Sumarac (endokrinolog) koja je malo vise upucena u ovu nasu pricu, mislim da ti Pari moze mnogo vise reci o tome, a imas i temu OGTT i implatacija pa procitaj tamo iskustva devojaka. osmeh srce

A sto se bockanja tice ne brini, plik je sasvim ok, a modrice ce da prodju ne brini poljubac
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od LaFolie 14/10/2011, 11:11

suncica muncica ::[
E sad jedno pitanjce... i zbog onih koje ce mozda prolaziti kroz isti ovaj postupak.. Kad primim suprefact, napravi se kao mali plik na kozi. Da li je to ok? A evo primijetila sam da mi je ruka prilicno modra na mjestima uboda. Da li je i to normalno?

Ja sam izgledala i jos uvek izgledam kao da sam zrtva fizickog zlostavljanja- nadlaktice modre igra

da da, ali to nije plik od suprefacta vec si bocnula neki nerv, tako i meni, mama mi je med sestra, uvek mi isto da bocku, nekad imam plik nekada ne, ali ukoliko si ubola iglu do kraja, nemoguce je da izadje tecnost napolje :)
Mazi hepatrombin, pomaze
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od KoMetaK 14/10/2011, 11:16

Sanja, ja bih ti savetovala da taj rezultat poneses reproduktivnom endokrinologu, ako si vec u Bg, odi kod dr. Sumarac. Meni je dr. Stokic, rekla da se metforminima insulin regulise u 2 dana, a ostalo je navikavanje organizma da sam radi bez lekova. MOzda i neka dijetica moze da pomogne, da prodjes bez lekica, cini mi se da ti je rezultat imao samo blaga odstupanja. Sto se tice plihova i modrica, nemam iskustva, jer sam se uvek bockala u stomak, tako mi je bilo najlakse.
Srecno! igracice igracice igracice igracice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od cicsa80 14/10/2011, 11:23

cvet
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od SSanja 14/10/2011, 20:06

Cure, nalaz tsh i ft4 je dobar.
tsh 0.511 ref: 0.470-4.64
ft4 14.63 ref: 9.13-23.80

Sto ste mi vi nekako divne osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Suncice, nema veze za modre nadlaktice, pocela je jesen, dugi rukavi su tu.  b Samo neka budemo mi nakon svega ovoga lijepe trudnica

Cure, radi li dr Sumarac negdje privatno? jer ja nisam osiguranik Srbije, pa ne znam kako bi to funkcionisalo u drzavnoj bolnici. Svakako bih ako uspijem posle konsultacija sa mojim ginekologom otisla i do nje. doktor

veštica jos nema. Zvala bolnicu, rekli da je kasnjenje do 7 dana normalno.

Ljubim vassss!!!!
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od LaFolie 14/10/2011, 20:58

Radi u ordinaciji Zutic, tu je ujedno i najpovoljnije
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od SSanja 14/10/2011, 22:06

Hvala LaFolie. cvet
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od Mirjana 14/10/2011, 22:35

Svakog dana si sve bliža cilju-veruj! Wink
osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od SSanja 14/10/2011, 22:55

Mirjana, evo da ti sad ispricam nesto... tj ispisem Wink

21.09. smo mm i ja bili na prvim konsultacijama kod dr u vezi VTO. Kad smo izasli sa klinike, kazem ja njemu, ja bih sada tako voljela da odemo do Crkve da upalim svijecu. Naravno, bila je Mala Gospojina. Kako nismo iz Bg, nisam znala u koju Crkvu da odemo, pa sam mu predlozila da odemo taxijem u Hram Svetog Save. On se slozi, ali ja nekako nisam mogla da stojim na mjestu i cekam taxi.. nego smo kao krenuli besciljno ulicom, pa da zaustavimo neki taxi.
Poslije kraceg vremena stigli smo pred Crkvu, posvecena Sv Aleksandru Nevskom. Mozes mislit moje odusevljenje. Zbog renoviranja, Crkva nije otvorena, medjutim, svijece se mogu kupiti i upaliti gdje i inace. Kupili smo svijece, krenuli da upalimo. Kod mjesta gdje se pale svijece, dvije ikone. Na jednoj strani Sveta Petka, na drugoj Sveti Vasilije Ostroski. Pomolila sam se pred ikonama, dok su svijece dogorijevale. :)
Kasnije smo sjedali na klupici ispred Crkve, bez ijedne rijeci medju nama. :)

Zaista vjerujem i nadam se. I znam da je Bog uz nas.

ovo kasnjenje u ciklusu me malo brinulo.. Medjutim, danas sam racunala, ako bi sutra bio prvi dc, ako bi sve bilo u redu, aspiracija bi trebala da bude oko 27.10., odnosno praznika Svete Petke. Molim se Bogu i nadam da ce On i Sveta Petka biti uz mene kao i uvjek.

molitva
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od SSanja 15/10/2011, 09:03

Stigla veštica
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2

Nikad joj de ovako obradovala nisam.  b
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od dragana76ns 15/10/2011, 10:04

Sto je stizala, stizala je...neka odmori bar nekih 9 meseci Very Happy
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od noja 15/10/2011, 10:43

Bas tako sto kaze dragance,da te narednih 9 meseci zaobidje roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od maza1972 15/10/2011, 11:04

E , da ispratiš ovu veštica i da ti ne navraća u narednih 9 meseci...
Jel sad krećeš sa stimulacijom?Da li su vam dali da nosite terapiju pošto niste iz BG?Gde ćeš da se bockaš? ljubav ljubav ljubav
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od MAAKKI 15/10/2011, 11:18

Cure su sve rekle neka te sada zaobidje na 9 meseci, sad sve krece turbo brzinom radost radost radost
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od SSanja 15/10/2011, 20:08

Hvala cure. ljubav ljubav ljubav

Mazo, ja sam pocela sa suprefactom od 03.10. Od sutra pocinjem da primam menopur + suprefact. Tako do sedmog dc, a osmog dana idem na uz u Bg. Terapiju su mi dali, pa je primam u svom mjestu. A daje mi je jedna fina sestra. :)

Hvala na lijepim zeljama :*
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od Mirjana 15/10/2011, 21:50

SSanja ::Mirjana, evo da ti sad ispricam nesto... tj ispisem Wink

21.09. smo mm i ja bili na prvim konsultacijama kod dr u vezi VTO. Kad smo izasli sa klinike, kazem ja njemu, ja bih sada tako voljela da odemo do Crkve da upalim svijecu. Naravno, bila je Mala Gospojina. Kako nismo iz Bg, nisam znala u koju Crkvu da odemo, pa sam mu predlozila da odemo taxijem u Hram Svetog Save. On se slozi, ali ja nekako nisam mogla da stojim na mjestu i cekam taxi.. nego smo kao krenuli besciljno ulicom, pa da zaustavimo neki taxi.
Poslije kraceg vremena stigli smo pred Crkvu, posvecena Sv Aleksandru Nevskom. Mozes mislit moje odusevljenje. Zbog renoviranja, Crkva nije otvorena, medjutim, svijece se mogu kupiti i upaliti gdje i inace. Kupili smo svijece, krenuli da upalimo. Kod mjesta gdje se pale svijece, dvije ikone. Na jednoj strani Sveta Petka, na drugoj Sveti Vasilije Ostroski. Pomolila sam se pred ikonama, dok su svijece dogorijevale. :)
Kasnije smo sjedali na klupici ispred Crkve, bez ijedne rijeci medju nama. :)

Zaista vjerujem i nadam se. I znam da je Bog uz nas.

ovo kasnjenje u ciklusu me malo brinulo.. Medjutim, danas sam racunala, ako bi sutra bio prvi dc, ako bi sve bilo u redu, aspiracija bi trebala da bude oko 27.10., odnosno praznika Svete Petke. Molim se Bogu i nadam da ce On i Sveta Petka biti uz mene kao i uvjek.

molitva

Jao Sanjice, tako sam ja posle prvog razgovora u Jevremovoj, poželeli da odemo da malo prošetamo. Bio je baš lep dan. I spustimo se do Hrama Svetog Aleksandra Nevskog, gde mi je mužić kupio bisernu brojanicu! smajli angel Tek sam nedavno shvatila da bi mi verovatno svaki dr dao onakvu stimulaciju kao što su to uradili Jevremovci-i ne bi uspelo. Samim tim, znači da je i taj pokušaj vredeo, jer sada znamo kako reagujem na diferelin i njemu slične lekove. Veruj, Bog će nam dati šta je najbolje za nas!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od SSanja 15/10/2011, 22:38

Mirjana ::
SSanja ::Mirjana, evo da ti sad ispricam nesto... tj ispisem Wink

21.09. smo mm i ja bili na prvim konsultacijama kod dr u vezi VTO. Kad smo izasli sa klinike, kazem ja njemu, ja bih sada tako voljela da odemo do Crkve da upalim svijecu. Naravno, bila je Mala Gospojina. Kako nismo iz Bg, nisam znala u koju Crkvu da odemo, pa sam mu predlozila da odemo taxijem u Hram Svetog Save. On se slozi, ali ja nekako nisam mogla da stojim na mjestu i cekam taxi.. nego smo kao krenuli besciljno ulicom, pa da zaustavimo neki taxi.
Poslije kraceg vremena stigli smo pred Crkvu, posvecena Sv Aleksandru Nevskom. Mozes mislit moje odusevljenje. Zbog renoviranja, Crkva nije otvorena, medjutim, svijece se mogu kupiti i upaliti gdje i inace. Kupili smo svijece, krenuli da upalimo. Kod mjesta gdje se pale svijece, dvije ikone. Na jednoj strani Sveta Petka, na drugoj Sveti Vasilije Ostroski. Pomolila sam se pred ikonama, dok su svijece dogorijevale. :)
Kasnije smo sjedali na klupici ispred Crkve, bez ijedne rijeci medju nama. :)

Zaista vjerujem i nadam se. I znam da je Bog uz nas.

ovo kasnjenje u ciklusu me malo brinulo.. Medjutim, danas sam racunala, ako bi sutra bio prvi dc, ako bi sve bilo u redu, aspiracija bi trebala da bude oko 27.10., odnosno praznika Svete Petke. Molim se Bogu i nadam da ce On i Sveta Petka biti uz mene kao i uvjek.

molitva

Jao Sanjice, tako sam ja posle prvog razgovora u Jevremovoj, poželeli da odemo da malo prošetamo. Bio je baš lep dan. I spustimo se do Hrama Svetog Aleksandra Nevskog, gde mi je mužić kupio bisernu brojanicu! smajli angel Tek sam nedavno shvatila da bi mi verovatno svaki dr dao onakvu stimulaciju kao što su to uradili Jevremovci-i ne bi uspelo. Samim tim, znači da je i taj pokušaj vredeo, jer sada znamo kako reagujem na diferelin i njemu slične lekove. Veruj, Bog će nam dati šta je najbolje za nas!


Kako je lijepo kad covjek osjeca Bozje prisustvo. :) Ima jedna izreka.. "Bog nikada nece postaviti pred tebe nesto cemu nisi dorasla. Ti samo treba da ides korak po korak." Bice ovo sve bas onako kako treba . ljubav
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od Mirjana 15/10/2011, 22:39

smajli angel osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od SSanja 16/10/2011, 11:44

Sta nositi na aspiraciju? A sta na ET? :) Putujem 600 km pa moram sve odmah da ponesem sa sobom. Kutanjke moje, cekam savjete. osmeh srce
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od Mali Princ 16/10/2011, 13:16

Sanjice, pre aspiracije neces smeti da jedes i pijes nista bar 6 sati.
Zato ti predlazem da sa sobom poneses neku vodicu i keksic za posle,nesto lagano da pojedes, jer mozda neces biti za neki restorancic ili sl.
Od garderobe nesto komotno - trenerku koja ne steze stomak i sl. Malo su osetljiviji posle, mada je individualno - mene su tek sutradan boleli.
Bez sminke, laka za nokte i sl.

A za et, sve kako ti volja - ponesi samo dobru volju i osmeh:) i skockaj se kako zelis sunny

SRECNOOOO smajli angel igra igra igra igra igra igra
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od dr mali pariz 16/10/2011, 18:53

Opa,evo jedne sveže bockalice!!
Very Happy
Draga Sanja, neka je sa srećom bockanje!!
Skačemo,prašimo i pevamo za jednu debelu betu i jednuili dve beke SSANJA - nasa prva vto - Page 3 32796 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 32796 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 32796 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 745955 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 745955 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 745955 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 216281 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 216281 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 216281 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 517798 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 517798 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 517798 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 900131 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 729680 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 485477 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 748686 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 430137 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 413209 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 523476SSANJA - nasa prva vto - Page 3 32796 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 32796 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 32796 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 745955 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 745955 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 745955 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 216281 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 216281 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 216281 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 517798 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 517798 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 517798 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 900131 SSANJA - nasa prva vto - Page 3 729680
p.s. za aspiraciju-spavaćicu,papuče,čarape,lak sa noktiju skinu,kao i gel,ako imaš, nema šminke,niti nakita. Ponesi vodu i neku plazmicu...Do aspiracije ima još!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od SSanja 16/10/2011, 19:55

hihi, hvala cure.. ljubav

Danas prvi menopur primljen. E sad da pitam ove koje imaju iskustva sa tim, sestra iz Bg je rekla da kazem ovoj sto mi daje inekcije da se menopur daje SC ispod pupka lijevo ili desno.. Tako mi je i dala, ali vrlo malo ispod pupka. I nema plikica, kao kad dobijam suprefact. Jel to ok?

Ima jos do aspiracije, draga pari.. Nego ja cu sestu bocu da primim u Bg, a to je vec u petak. Tako da do cetvrtka moram da pripremim sve za produzeni boravak u Bg. sreca Jer ce sigurno doci do aspiracije. sreca
A pod ovim pripremama podrazumjevam i ostavljanje mm ispeglanog i spremnog za dolazak uoci aspiracije.  b

I jos neke stvari... dr rece da odmah posle ET mogu da idem nazad... A po meni je bolja solucija da budem u Bg do prvog uz ili bete.. beta sve se nadam da ce to sve bit ok
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

SSANJA - nasa prva vto - Page 3 Empty Re: SSANJA - nasa prva vto

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 24 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu