KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andrika Mandrika, majkin sin!

+47
snedra
mamajednogprinca
korpica
missile
medolino
Mrvica
cici
kasia
cufta
Tanja83
Mali Princ
Mirjana
bobica83
gagax81
Orline
Struzzo
HappyGirl
naca
dragana76ns
zoxa
bokica
brinbili
nesalela
catherine290505
gea
tuli
Nefertari
BiKsi :)
bebko
MARA
Sneza
Tinche
KoMetaK
Shizika
key
Sami
lolipop
maja76
djole42
dr mali pariz
Simona
buby
Milijana
Zoka83
caci
maus
lena
51 posters

Strana 17 od 39 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Sledeći

Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Mirjana 4/4/2012, 19:32

lena ::
Imamo 7 zubica, krece i 8. zub pa bali, slabo jede, juce smo ratovali ceo dan - brzinom munje spusti ruku na pisu dok ga ja presvlacim (a pisa umazana jer se ukakio), pa igracku na isto mesto, nemam sto ruku da stignem da ga savladam i perem i obrisem sve... a on odmah nakon toga prst u usta.... ma, strasnooo! Toliko je sizeo jer hoce napolje, a stalno smo napolju, da sam u jednom trenutku jednostavno pukla i spustila ga na krevet i izmakla se, zacutalai i posmatrala sta ce. On se iskobeljao, prisao i pomilovao me po obrazu! Prvi put u zivotu. Cep!
Ajoj, znam da ti je teško, ali meni je baš slatko ovo što si napisala lol!
A baš su kao hobotnice tako mali Laughing sećam se frke s presvlačenjem starije sestričine. Ma ne znaš da li da plačeš ili da se smeješ. Ljubimci maleni, medeni smajli angel
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od dr mali pariz 4/4/2012, 20:49

Veliki,preslatki medenjaković...eto. A voli on sebe, primećujem...volim i ja njega Very Happy [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od BiKsi :) 4/4/2012, 21:26

[Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Milijana 4/4/2012, 21:38

U Leno, stvarno su vredni ti iz DZ, kod nas ti jedva dolazi i onih puta posle porodjaja Rolling Eyes
Ako mu izlazi zub, ne teraj ga da jede, daj mu vocni jogurt, puding, pavlaku i tako nesto glatko, a hladno... nece nista da se desi ako nekoliko dana ne jede standardno. Moja Lenci je u vreme kad su joj rasle cetvorke jela samo suv hleb nekoliko dana Shocked Detetu to prijalo yes
A o presvlacenju mi ne pricaj, ja sam jedno vreme ludela, ali sam onda shvatila da je to njena igra i da ja nista ne mogu da promenim, ona se isto ponasa, ljutila se ja ne ljutila... tako sam oguglala i ona prestala. Sada mirno lezi i ceka da je presvucem. I to sa diranejm pise (ja ej zovem drazesna u nasem slucaju Wink ) je bilo identicno. Lenka sada samo oca prevari, pa kad joj skine pampers ona pobegne i upiski se na tepih, u krevet, na terasu... gde stigne. Ali meni ej tu on kriv sto joj to dozvoljava borba
Andrija je mili decko i nravno vezan za majku kao i svi decaci osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od maus 5/4/2012, 09:24

Ooooooooooooo duso moja slatka, najsladja osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Kakav je to auto tutu bibi brmbrm. Neke munje i gromovi, a vidim da ga GONIS kao pravi osmeh srce
Ogledalce ogledalce moje lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Polako sa cetkicom. Bitno je da je svaki dan drzi u ruci i da gleda kada vi perete zube. Posle ce traziti da stalno pere zube Very Happy
I sta bi na kraju sa krstenjem?
Cmacem vas najjace! love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 5/4/2012, 11:14

Mirce, Pariz, Biksi, Mili, Maus, Dragance, Princezo.... [Only admins are allowed to see this image]

Mili, utesila si me, da znas... ovih dana samo bljucka, zapravo toliko trpa prste u usta da sam izazove sebi povracanje... presvlacimo se ko blesavi. I jedino pije mleko i klopa one Nestle vanila ili kajsija dezerte, a to je bas kao puding.

Znaci, ne drnda samo Andrija po pisi kao po gitari (poceo sa 4 meseca, cik ga osujeti! sad mu i dojadilo kako je bilo u pocetku)... i devojcice su haos! Umrla sam od smeha na "drazesna"...... [Only admins are allowed to see this image] bas sam razmisljala kako se to zove kod njih...... pa mi sve nesto bzvz dolazi na pamet, ovo ti je haos..... [Only admins are allowed to see this image]

Pariz, vrlo je bitno za psiholosko zdravlje beba (jos mnogo manjih, on je "prerastao") da pozitivno reaguju na svoj lik u ogledalu. Kad sam to nedge slucajno nasla i procitala, iznenadila sam se. Meni je nekako spontano oduvek bilo zanimljivo da se igramo i pred ogledalom (imaju stare babe fazon da to satro ne valja)........ Kao ko je mama, ko je sin.... pa pogleda sebe, pa mene, pa likove u ogledalu, pa se smeje.....

Maus, krstenje 14. aprila a 15. aprila slavimo prvi rodjendan! Nista ja jos nisam pocela da spremam.... sve mi rano... u stvari, za krstenje nista i ne spremam. Za rodjis ce biti guzva.
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od brinbili 5/4/2012, 13:49

Jedva cekamo slikice sa krstenja i rodjendana[Only admins are allowed to see this image]
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Nefertari 5/4/2012, 13:50

Leno jer spremas zurku? jos malo brojite, pisi neki izvestaj. A inace pisha je omiljena igracka u decaka, sta ce im ostale igracke kad imaju svoju i uvek im je pri ruci Laughing
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 5/4/2012, 19:20

Brini, [Only admins are allowed to see this image] !

Nef, da, da... i stalno proveravaju da li im je tu......king
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od caci 6/4/2012, 16:41

Blizi vam se rogussss sreca
Bice to zurka velika yes yes
A ovo za pisuuu istoooo ko stu ti svi napisalii lol!
Ljubim lepotu ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Mirjana 6/4/2012, 16:51

Aha...dobro je da znam šta me čeka! Znači, ne treba kupovati igračke, jer ćemo najdražu dobiti na rođenju lol!
Ljuuuub za Andriku srca srca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 7/4/2012, 13:25

Caci, Miro... [Only admins are allowed to see this image]

E, zene moje drage, prekjuce sam sinu morala da skratim siske, tj. pramencice koji mu vec duze vreme padaju preko ociju. Hteli smo da sacekamo da prodje prvi rodjendan, medjutim, nisam vise mogla da ga gledam takvog, zaista mu je smetalo (a ovako ce i celo malo da mu dobije boju, ne samo lice)... Ali, avaj, ispala sam frizerka taman kao i nasa Mara!!! [Only admins are allowed to see this image]

Baba i deda (moji roditelji) poludeli kad su ga videli! Kao, poruznela sam im dete! Naravno da je ispalo bzvz kad sam ga ja jurila sa makazama po sobi, pa pazila da ga ne povredim, a pramenovi mu sve idu u srek, nista se sa nicim ne slaze...... [Only admins are allowed to see this image] tako je sad Andrija nesto izmedju Princa Valijanta i serpa fazona.... Drugo dete, kaze g-dja starija komsinica (i ona me iznervirala).

Elem, kad smo se oslobodili te kosijane napred, ugledam na suncevoj svetlosti da ima malo temenjace. To uopste nisam primetila dosad. Sinoc ga naflopam uljem, pa malo trljala... pa oprali kosicu kasno sinoc i valjda smo je potamanili. Onako nauljen je bio ko neki fudbaler... znate kako se oni glupo lickaju pa im se kosa sjaji.......

Pisem vam u pauzi generalnog sredjivanja kuce, dakle pripreme za rodjis su konacno pocele! Tata ga cuva a ja rintam. [Only admins are allowed to see this image]

Danas mi je poseban dan, moj mali veliki praznik - Blagovesti. Sad vec meni davne 2008. na dan 7. aprila sam primljena u "Front" radi operacije mioma. Bila sam ozbiljno zabrinuta kako cu proci, da ne ostanem bez materice i sl, bas je bilo zeznuto. Hm, hm... Tad sam se setila (masala, u 38. godini!) da pravim decu, prvi put u zivotu - al, strefila me vest da moram na operaciju.... uzas. Tri godine nakon toga, 7. aprila 2011. primljena sam u porodiliste "D. Misovic" da lezim malo kod njih pa na CR........... [Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od caci 7/4/2012, 13:58

Lenoo lenooo dete se sisa dok spava pa lagano ga sredis da te negrde posle svii lol!
Ma Andrika je lep svakako osmeh srce
kako prolaze godine ..pa se ponekad setimo .. datuma i to nam je nekad lepooo nekad bas i nee yes
ljubim vassss ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od dr mali pariz 7/4/2012, 14:45

A ne smeš novu fotku da postaviš Razz
Eh, drugari moji...zar je se uzbuđivati oko nečega što dnevno raste, da ne kažem-niče?
Znači-rintanje...ako,ako, to je jako bitno, jer ćeš posle slavlja tek posebno da ribaš Wink [Only admins are allowed to see this image]
Sviđe mi se simbolika danasšnjeg datuma...Ljubim te u sina!! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 7/4/2012, 17:04

Caci, hahahahahaha... nisam se uopste setila toga... pa, da, dok spava... Very Happy

Pariz, i ja im kazem da se ne uzbudjuju bez potrebe, kosijana rasteeee [Only admins are allowed to see this image]

Uh, ovo je mala pauza, odoh dalje... sva sam se zajapurila ribajuci, al mi prija, radije bih platila nekome da mi cuva malo Andriku a ja da sredjujem kucu nego obratno [Only admins are allowed to see this image] (a ne placam nista, podrazumeva se)! Psihicki mi koristi...

[Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od zoxa 7/4/2012, 18:40

Leno pripreme pocele, fino, ko pravi tortu? Very Happy Salim se naravno, ali sjecam se Nininog prvog rodjendana, ja sam za tu priliku i burek izmedju ostalog pravila prvi put u zivotu....tortu takodje, prvi put za rodjendan, tri mjeseca unaprijed sam znala meni napamet, po netu trazila sta i kako... to samo mama moze i niko vise. Sad vidim da sam ponesto mogla i nekom drugom prepustiti. Sto se tice ribanja kuce ako ti prija ok ali bolje je posle napraviti generalku.
Siskice smo i mi tako skratili sami prvi put iste komentare sam dobila Very Happy
Zelimo vam lijepu proslavu i krstenje!!! ljubav
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od djole42 7/4/2012, 20:03

Sigurna sam da je Andrika sladak i ko Valijant !

Stizeš li sve?
usne
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od BiKsi :) 8/4/2012, 12:32

Da vas ljubimmm sa novom frizurom! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lolipop 8/4/2012, 20:26

lena ::[Only admins are allowed to see this image]

Andrija vezba da se ne zbuni kad upozna drugare Dusana i Ivonu... Very Happy [Only admins are allowed to see this image]

love love love love love love love love love love
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lolipop 8/4/2012, 20:27

Ako si ih ošišala, narast će opet ovakve!
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od maus 9/4/2012, 09:37

OndaK Leno kod tebe na sisanje, jer si mnogo bliza nego Mara. Maro, izvini Laughing
Ajd jednu fotku siska miska Very Happy
Sresno sredjivanje i pripremanje za rodjus i krstenje osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Mali Princ 9/4/2012, 11:03

Kako napreduju pripreme? [Only admins are allowed to see this image]
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 9/4/2012, 13:22

Devojke, divne ste sve...... razgalile ste me... Very Happy

Polako se zalaumfavamo (je l' se tako kaze?)... malo sam se razocarala kad sam videla vremensku prognozu, predvidjaju kisu i 15 stepeni svega, daj boze da omase! Ja planirala neki bastenski party, onako opusteno sve, ko na travi, ko na zemlji, ko na stolici, ko na drvetu, deca se jure, pa ako se zakaci i koji krpelj, nema veze... [Only admins are allowed to see this image] Nikako ne volim onu ustogljenu atmosferu kao na slavama, kad se poredjaju ko na sastanku.......

Eh, sad cemo se stiskati u kuci, nije kuca mala ali ne mogu da se penjem svakim cas od prizemlja do potkrovlja raznoseci klopu i pice....... grrrrr za vreme!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Milijana 9/4/2012, 13:26

I bre Leno, pa kad su oniu zadnje vreme pogodili prognozu.... Ja ipak vise verujem u tu zurku sa krpeljima lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od caci 9/4/2012, 13:28

Eh bas steta za vreme c
Bila bi to super i eksta zurkica u dvoristuu ...svigaju mi se takve opustene yes
Ali sta je tu jeee .... bice opet sve lepooo. samo sto ces ti trcati po stepenicama lol!
ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 17 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 39 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu