KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
Orline
dragmilk
cvrle76
cici
Kamilica
Marie
natalija
dragana76ns
cile
ivi
Mali Princ
bak
Milijana
Botox
gagax81
Zoka83
MAAKKI
buby
Struzzo
Cupava
racili
*AIDA*
HappyGirl
bobica83
heart84
nale11
Republica
KoMetaK
JocY
tica
Sneza
Deni
noja
Shizika
viktorija
cicsa80
nolinica
Malina
lolipop
dr mali pariz
Jelica
maza1972
Čupsi
hany
anak
BiKsi :)
Kockica
Xena
Mirjana
ananana
Likoli
daxi011
56 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/8/2011, 11:59

noja ::bixi jel si sigurna da je dijareja ili Very Happy Korak po korak na putu do bete + - Page 29 951205
E noja, nisam ti ja te lude sreće! Hvala za rodicu u svakom slučaju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 8/8/2011, 12:12

Biksi :) ::Ma videh ja da si se ti za vikend samovatala i samopipala po grudima! Cccccc Laughing
imam ja cesto taj obicaj da se samovatam po grudima
nekada zaboravim da nisam sama, i da sedim u kaficu, npr. :)
al sta da radim, kako im odoleti Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 8/8/2011, 14:08

Biksi :) ::Ma videh ja da si se ti za vikend samovatala i samopipala po grudima! Cccccc Laughing
E nek' joj je neko rekao, da ne ispadne da samo ja primećujem njena skakutanja i vatanja! lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 8/8/2011, 14:19

Imam jedno pitanjce, nisam našla temu ovde, a ne bih je, iskreno, ni otvarala, vezano za bioenergetičare. Da li je neko imao bilo kakvo iskustvo, poz ili neg, svejedno, sa bioenergetičarima i bioenergijom?.

Imala sam ja manje iskustvo, naime dođem kod bioenergetičara, on je inače i lekar, (tad još nisam znala da su mi oba jajovoda ne prohodna, HSG je pokazao da je samo levi neprohodan) kažem da je trudnoća problem. Rekao mi je da se opustim a on će me "skenirati". Tišina. I onda osetim da mi nešto struji, struji kroz celo telo, zaista neopisivo, i tada mi i pita da li nešto osetim. Nakon toga mi je rekao da postoji problem na levoj strani i da uz odgovarajuću terapiju i čajeve i jedno 10 tretmana on to može da reši. a jedna terapija je 50 eura. Ja tada nisam bila nešto pri parama i tako da sam to i zaboravila.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 8/8/2011, 20:03

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 275568 Hvala drage na dobrodosliciKorak po korak na putu do bete + - Page 29 388958



Ja muku mucim sa vremenskom razlikom, probudila sam se jutros u tri,pa se muvala po kuci, zaspala u sedam i probidila se u tri popodne affraid bice veselo i veceras.



Sutra idem u Jevremovu da zakazem za briseve, pa da vadim krv, pa kod endokrinologa, pa kod hematologa i tako....
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 8/8/2011, 20:17

Srce dobrodosla kuci, vidim odmah u akciju ljubav

Bojana volela bih da vidim ljude u kaficu kada ti pocnes sa samoopipavanjem  b  b  b  b  b
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 8/8/2011, 22:29

hehe
ko da se vi nikad niste bar za jednu sisu drzale na javnom mestu Very Happy :))))))9
onako, ne namerno, nego vam nesvesno ruka zavrsi tamo :) vuce je nesto :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 8/8/2011, 22:30

ms samo ovu vesticu da ne dobijem
ima da se pipam na sred knez mihajlove i vas cu da zovem da gledate :)))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 8/8/2011, 22:47

Bojana86 ::ms samo ovu vesticu da ne dobijem
ima da se pipam na sred knez mihajlove i vas cu da zovem da gledate :)))
opusti se trudnoca ce doci sigurno smajli angel
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 9/8/2011, 01:21

Bojana86 ::hehe
ko da se vi nikad niste bar za jednu sisu drzale na javnom mestu Very Happy :))))))9
onako, ne namerno, nego vam nesvesno ruka zavrsi tamo :) vuce je nesto :)

Ja imam problem što mi ruke obično završe na grudima neke od drugarica! Embarassed
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 9/8/2011, 02:02

kraljice :)))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 9/8/2011, 08:41

Stara dobra škorpija rovari u meni, i nikad se ne zna ko će biti izvatan! Very Happy Ali navikli su moji ljudi već na to, tako da nam je svima super! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 9/8/2011, 11:32

Ccccc, vatačice! Ja vatam samo mm i to za dupence, i ....a ako on zaboravi da treba da mi vrati, ja mu zaklonim TV i onda zna- svuda po malo, pa je slobodan, može da nastavi sa gledanjem!  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 9/8/2011, 11:56

tako blizu a tako daleko... 4....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 9/8/2011, 11:56

Drugarice, moze li jedan podsetnik, u petak dobijam rezultat brisa od mm, i to je to, ostaje samo da odem kod moje dr. u Dz na Uz i kolposkopiju i spremna sam za prvu komisiju.
sada mene zanima, koliko sta traje od toga sto mi je preostalo, posto bi malo da smugnem na odmor glavu da ohladim,...pa ne znam kada da ga isplaniram da ga uglavim negde u toj pauzi?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 9/8/2011, 13:04

ananana ::Drugarice, moze li jedan podsetnik, u petak dobijam rezultat brisa od mm, i to je to, ostaje samo da odem kod moje dr. u Dz na Uz i kolposkopiju i spremna sam za prvu komisiju.
sada mene zanima, koliko sta traje od toga sto mi je preostalo, posto bi malo da smugnem na odmor glavu da ohladim,...pa ne znam kada da ga isplaniram da ga uglavim negde u toj pauzi?
sta tacno te zanima mozes da ides na odmora zasto da ne
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 9/8/2011, 23:32

Ananana, prvo završi sa UZ-om i kolposkopijom, onda uzmi zeleni uput, idi u socijalno i overi(to traje dan, dva), i tamo će ti reći na koji broj da zoveš da zakažeš za komisiju. Ovi iz Betanije će ti reći datum kada da dođeš i onda možeš da isplaniraš odmor!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 9/8/2011, 23:43

Hvala puno ljubav
Jedva cekam da predam papire i da mi padne teret sa grbace, ima da poletim radost od olaksanja.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 10/8/2011, 09:33

Jutro koraci, ljubim vas!

Djevojke lijepo koračate, svaka čast.

Hearth dobrodošla kući, jesi se prilagodila vremenskoj razlici?

lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 10/8/2011, 10:24

ananana ::Hvala puno ljubav
Jedva cekam da predam papire i da mi padne teret sa grbace, ima da poletim radost od olaksanja.
zeleni uput se overava kad se dobije potvrda i kad dobijes poziv od njih za prvu konsultaciju,ja sam zvala nemanjinu da ih pitam da dodjem da overim zeleni uput rekli su mi da dodjem tek kad ih overim, kad skupis sve nalaze ides sa nalazima u nemanjinu gde nosis plavi uput za komisiju za vto, oni ti taj uput vrate(ako prodjes tu prvu komisiju kod njih) pa sa tim uputom ides na komisiju u kliniku koju ti hoces
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 10/8/2011, 10:55

Gdi ste ženske?

Ja jutros dadoh malo krvi u higijenskom da mi odrade rubelu, brucelu i ostalu gnjavatelu! Very Happy U sledeći petak rezultati. Odem do transfuzije kod nas se radi taj trombofilski skrining na zakazivanje, tj. kad skupe dovoljno pacijenata zovu ih (tako će i mene, upisali su me), onda ovde kod mene rade lupus antikoagulans i još nešto oko trombofilija, a ako to ne bude uredu, ostalo u Bgd mora. Kaže mi sestra na šalteru je li zbog trudnoće, ja objasnim o čemu se radi a ona baš reče skoro se porodila ženica koja je mutant Very Happy ali bila pokrivena fraksiparinom sve vreme. Tako da vidim i u ovom mom gradu ima nade za neke stvari! Ako ništa, ono bar za mutante! Very Happy Kažem ja sestri ali imam toliko nekih zdravstvenih zajeb..cija, ne bih još i to, ona kao ok, al da znate ima leka! Ma znam sestro, al neka hvala, ne bih ja da sam mutant, ako baš i ne mora! Eto, sve u svemu nastavljam da se pretražujem!

Sve vas stiskam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cile 10/8/2011, 11:44

Zdravo devojke cvet
Javljam da sam odlucila, idemo na VTO u Jevremovoj, kod Vlaisavljevica.
Planirala sam Jevremovu preko Fonda, jos od juna, ali eto..... od silnog razmisljanja sam zakasnila Rolling Eyes a da ne pricam kako sam se iznervirala..... Jedino sto me tesi je da necu morati da se bakcem njihovim komisijama i procedurama. Meni je inace sistem naseg zdravstvenog osiguranja suvise komplikovan - izgledam sebi ko debil svaki put kad odem kod lekara, a jos mi se sestre cude sta sve pitam v
Bili smo kod M Janicijevic prosle nedelje, sada cekam da mi javi rezultate za spermogram, onda veštica da bih radila hormone krajem meseca, pa cekamo novembar kada dolazi VV.
Milica mi je predlozila i laparoskopiju pre VTO, kaze da snimak sa HSG-a nije uspeo i da bi trebalo pogledati/popraviti jajovode laparoskopski. Na UZ joj deluju ok. U Visegradskoj, gde sam radila HSG, su mi na osnovu HSG snimaka dali preporuku za VTO savetovaliste, ali tamo jos nisam bila - renoviraju do septembra Rolling Eyes .
Ja jos razmisljam i na tu temu, prirodno zacece deluje primamljivo, ali bojim se da izgubim jos vremena. Uglavnom, cekacu da vidim sta kazu u Visegradskoj, ako bi mi dali uput, uz dobar spermogram, onda bih mogla bih da najpre probam tako zbunjen . A vreme leti......
cile
cile

Broj poruka : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 08.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 10/8/2011, 12:15

Biksi bas si me nasmejala e sad biti mutant ili ne pomoci ima  b  b  b  b  b

Cile dobro dosla na Kutak nisam te do sada primetila, ne znam koliko imas godina ni jesi li radila vec nesto po pitanju vto price, ali ti zelim svaku srecu, pa sa bolje bi bilo da se bacis na prirodne radove, al ako ne ide onda uvek ostaje vto. ff
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 10/8/2011, 13:17

Loli jos uvek nisam, malo pre sam ustala, ne znam gde se nalazim



Cile dobrodosla Korak po korak na putu do bete + - Page 29 388958



Bixi nadam se da ce rezultati biti uredu i da se neces prikljuciti klubu mutanata, u kojem sam ja od nedavno clan Very Happy


Juce sam dala briseve u Jevremovoj, sad cekam rezultate, 21.08 idem kod dr Sumarac na kontrolu, a 20 cekam trebalo bi da pocne Miljic da radi, bar su mi tako rekli u Jevremovoj pa i kod njega da mi prepise terapiju tak....
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 10/8/2011, 13:26

Devojke usne

Cile, dobrodosla love

Heart bas si udarnicki navalila:) Ja cu kod Sumarac 15tog...,

Biksi, ne znaju oni s kim imaju posla queen , kakav bre , mutant c
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu