KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
Orline
dragmilk
cvrle76
cici
Kamilica
Marie
natalija
dragana76ns
cile
ivi
Mali Princ
bak
Milijana
Botox
gagax81
Zoka83
MAAKKI
buby
Struzzo
Cupava
racili
*AIDA*
HappyGirl
bobica83
heart84
nale11
Republica
KoMetaK
JocY
tica
Sneza
Deni
noja
Shizika
viktorija
cicsa80
nolinica
Malina
lolipop
dr mali pariz
Jelica
maza1972
Čupsi
hany
anak
BiKsi :)
Kockica
Xena
Mirjana
ananana
Likoli
daxi011
56 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 10/8/2011, 14:11

Cure treba mi pomoc, upravo sam dobila mail od dr. iz Skoplja gde mi je dao pripremnu semu za septembar i sledeci postupak, sve je isto kao i prosli put dugi protokol, e sad negde sam na Kutku procitala da se kontraceptivi ne daju u nekim slucajevima kada se ima problema sa stinom zlezdom (ako sam dobro upamtila) pa ako neko zna gde da nadjem ili koji su to problemi kada se ne smeju uzimati kontraceptivi. Rolling Eyes

Joj sad me neka frka uhvatila, valda sam postala svesna da ono sto bi daleko dodje jako blizu. likeit
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 10/8/2011, 14:22

koraci sunny
srce ti si bas zakoracilla uskoro terapija vv roda
bixi e neka imas i te dodatne analize, ali neces biti mutant, kod mene je bilo povuci potegni i ipak nisam te vrste Very Happy yes
prince love
cile dobrodosla i da te ovaj postupak odma smesti na trudnicke strane, uradi histero i laparo da si ti mirnija cvet
makki ja ne znam za to da ima veze ali kad ti je dr vec dao sad idi i veruj od samog starta, drzaces tsh pod kontrolm vv vv vv
roda roda roda roda roda roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 10/8/2011, 14:48

makki, imaj poverenja, sigurno znaju sta su ti dali, a i neces da primas sto godina... a koliko sam primetila, skoro svi ovde imamo bar po nesto sa istom...
samo opusteno i bice sve super!

noja cmoka
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 10/8/2011, 15:51

Cao, drage moje! Sve vas ljubim puno, puno ljubav poljubci ljubav
Nisam stizala u poslednje vreme da vas pratim, na poslu haos, godisnji u jeku a posla katastrofa. Onda mi se uvalili neplanirano neki rodjaci, pa od 2-3 dana ostadose 12. Ma, poludeh!
A ona kandida me ubi! Ne znam sta vise nisam trpala u sebe, izludela sam i od svraba i netrpeljivosti, a sekreta nigde, tako da ustvari ne znam vise ni da li je kandida ni da li je poremecena vaginalna flora. Uglavnom, stize vestica i onda se nekako sve umirilo. Pijem i caj za kandidu tj. protiv lol! i srebrnu vodu i probiotike i svasta! Kao resila ja prirodnim putem da se malo borim posle onih silnih vaginaleta, ali videcu jos kako ce to ici, jer mi je bitno da za septembar nalazi budu ok.
Od sutra druga tura Microgynona, a kandida hoce i od njega tako da vise nisam pametna. Hvala Bogu, pa u nedelju odoh na more, da malo odmorim od svega!
Nego, htela sam da pitam, a vidim da idete u Jevremovu, ko je tamo sad od dr-a? Ima li sestrica ili su i one vecinom na odmoru? Htela sam da se konsultujem za diferelin, a ne znam koga da pitam.
Ja nekako lakse mogu da nadjem suprefact, i to znam da sama sebi dam, ali ovog puta mi on nije u "ponudi" u semi, pa sam se odlucila za diferelin, a otisla bih jedno popodne na obuku u Jevremovu, jer to nikad nisam davala sebi, pa mi je malo frka, a bicu jos i na moru, pa se plasim da nesto ne zeznem. Sta mislite ima li nekog da mi pokaze? Mislila sam da mozda uzmem kao zamenu suprefact, ali, opet, ne bih na svoju ruku. To je isto, zar ne (nadam se da ne umisljam)?
I ako moze neko od vas iskusnih sa diferelinom, da mi plasticno opise kako se on daje? To je prasak i ampula, jel tako? Jel trebaju neke posebne igle za to muckanje ili ide ona najmanja, kao za dijabeticare (tako je bilo za suprefact)?
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od natalija 10/8/2011, 18:04

Maki, kada piješ kontracepciju moraš da proveravaš TSh češće, bar je meni tako rekao dr Micić, mada se meni TSH nije menjao u toku kontracepcije.

Malina, što se tiče srebrne vode ja ti je ne bih preporučila. Proizvodi je moj poznanik, a u Americi i Evropskoj uniji je odavno zabranjena i proglašena velikom prevarom. Srebro je, naime, antibakterijsko, a ta srebrna voda ubija i loše i dobre bakterije u nama. Nemoj se igrati na svoju ruku. Pogotovu ne pre vantelesne oplodnje.
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 10/8/2011, 18:13

Sad me bas zanima da li kontracepcija utice na nas koji imamo problem sa stitnom zlezdom, meni to od doktora niko nije rekao, a od kako sam pocela da pijem osecam neka probadanja, i s vremena na vreme mi je jako lose, koliko sutra cu da idem da izvadim TSH, ako se probudim u dogledno vreme.

Mali prince meni u Belmedici zakazali kod Sumarac tek za 21, kazu na odmoru je, kako lazu



Malina mislim da mozes da odes u Jevremovu da ti pokazu kako se daju inekcije, ja sam juce bila da dam briseve, tu je bila sestra Boba, Olja, Danijela ne znam da li ih znas i videla sam dr Milicu Ilic
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 10/8/2011, 18:18

Heart, bas si neozbiljna - u Belmedicu je duplo skuplji pregled Rolling Eyes

Ja zvala kod Zutica, zakazali su mi za 15. u 18.30:)

Inace, ona mi je rekla da je posle 15 u Bgd, mozda nece odmah da se premara:), pa odlaze Belmedic...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 10/8/2011, 18:20

Natalija tako sam nesto i mislila, negde jesam procitala ali ne mogu da se setim gde, no proveravacu TSH pa cu da vidim sta ce da se desi. Very Happy
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 10/8/2011, 18:24

Znam da je skuplje, ali ja vec navikla da idem tamo, a i dok stignem do Novog Beograda... koliko sam para dala vise i ne racun, infarkt bi me strefio Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 10/8/2011, 18:54

E, ima i toga lol! ja sam sa ove strane mosta, pa rekoh blize je.
Jedino sto Sumarac "s ove strane" radi na svake 2 nedelje- valjda, al za moje potrebe dosta Laughing
Inace, sa Belmedicom sam prezadovoljna, cak smo prvo mislili da radimo VTO preko njih - oni saradjuju i bas,bas hvale Tursku -Acibadem i Bec, al rekoh da probam sad ovde...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 10/8/2011, 19:38

Nisam ni znala da oni rade VTO.



Sad gledam nesto moju semu, izgleda da su me stavili na kratak protokol, jer mi pise II faza stimulacije pocinje tek posle kontrolnog pregleda, a to je izmedju 07.09 - 14.09, a III faza u drugoj polovini stimulacije, a aspiracija se ocekuje posle 26.09, ja sam prosli put nesto mnogo duze primala terapiju, znam da je bilo nikad kraja
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 10/8/2011, 19:43

Moj dragi je tamo bio na nekoj manjoj operaciji, i dr je bio extra, i mi tako caskali i rekli mu usput u kakvim smo akcijama i on nam rece da oni rade pripremu i sve i sto treba i onda na konacnu akciuju odes u kliniku. Mislim da sad ima i na sajtu, samo je nesto zavuceno.
Ali ja se nadam i verujem jako, da nam to nece trebati, da ce sada biti BIINGOOOO! osmeh srce
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 10/8/2011, 19:53

Ma Ljubce kad nas sredi nema da brinemo:D
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 10/8/2011, 20:01

sreca

Nego, da vas pitam, od kad ovih zadnjih 10tak dana, imam "dole" kao neku nelagodnost - peckanje i sl, nema sekreta, mirisa nicega, sem sto nesto smeta...
Uradila vaginalni, cervikalni, urin i urino kulturu i bris koze... i sve ok... u labu nemaju ideju - da li moze da bude reakcija malo na pilule? Rolling Eyes
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 10/8/2011, 20:29

Naravno yes reakcija na pilule, ako si ovo drugo ispitala. A kako si radila bris koze, kako se to radi?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 10/8/2011, 21:56

Dobro veče koračaljke vi ga baš koračate svaka čas tako i treba. Heart mila sad čitam tvoju šemu čini mi se da je ko moja i ja sam bila kratki protokol na gonale pa od 6 dana cetrotide. Bićeš ti moja trudnica i ja ću tebe da pazim ko ti mene... Jesi li se vratila u BG? Poljubac za sve koračaljke...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 10/8/2011, 21:58

Ja čitam bris koze umesto bris kože! E moja ja! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 10/8/2011, 22:32

Je li neka od vas danas imala problem sa vremenskim prilikama? Meni se vid konstantno muti, zamagljeno mi je sve i nervira me do bola! Oči mi se sklapaju, iako sam naspavana. Pritisak mi je ok. Temperatura kod suseda pokazuje 15 stepeni, komšija kaže da je na Zlatiboru ledara, nismo planirali da idemo, jer nemamo vreme, al i ne ide mi se da oblačim zimsku jaknu. Brrrrrr, stigla jesen, a ja još do odmora imam više od 20 dana! Jedino ako me ova štitna zeza ili je pms, trećeg nema!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 10/8/2011, 22:49

[quote="*AIDA*"

Heart mila sad čitam tvoju šemu čini mi se da je ko moja i ja sam bila kratki protokol na gonale pa od 6 dana cetrotide. Bićeš ti moja trudnica i ja ću tebe da pazim ko ti mene... Jesi li se vratila u BG?



Jesam draga dosla sam, procitala sam negde da si juce bila kod Ljubica, ja sam bila isto juce u Jevremovoj oko 5 sati da dam briseve, mogle smo i da se sretnemo. Drago mi je da je kod tebe sve Ok Korak po korak na putu do bete + - Page 30 766699
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 10/8/2011, 23:08

Bixi,PMS- meni 3.dan,a ti još nisi dobila? Very Happy
Šalim se dušo,ali sećaš se da smo se potrefile prethodni mesec...držim fige da preskoči narednih...bar 9!
Prinče,rođendanko Very Happy,je l misliš da od kontarcepcije imaš nelagodnosti? Moguće je..meni je dr dala da pijem lactogin u toku kontracepcije.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 10/8/2011, 23:09

Mene boli glava i bas jak pritisak na celo i oci, odo da legnem, oci su mi crvene kao u zeca. Tesko vreme,...

Sleep
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 10/8/2011, 23:14

Pariz, pa danas mi je"tek" 28. dan! Meni na 30. do 32. dolazi veca najčešće, al se nadah zbog mora da će da me iznenadi na 28! A mogla bi da me iznenadi pa da nedodje, jes, ne bih se bunila! Very Happy

Ananana, znači i ti si grogi, lakše mi je ako je još neko imao problema, nemojte pogrešno da me shvatite, nego odmah mislim da sa mnom nije nešto kako treba?

Šta li nam je sa Daxi, kako li je?


Poslednji izmenio Biksi :) dana 10/8/2011, 23:15, izmenjeno ukupno 1 puta
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 10/8/2011, 23:14

evo jedna porukica od mene :))))))))

The normal boobs ( . )( . ), the silicone boobs ( + )( + ), the perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^), and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o), and very small boobs (.)(.), and lastly the asymmetrical boobs (•)(.). We love them all!. Post this message on your wall and say ┌П┐(◉_◉)┌П┐ to breast cancer. Save the boobies!!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 10/8/2011, 23:22

Gde si Bojanice, vec sam se zabrinula, koliko dana jos do pozitivne beteKorak po korak na putu do bete + - Page 30 714399
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 10/8/2011, 23:29

3 valjda :)
ako racunam na 30 dana :)
u subotu je 30. dan...
u gostima sam malo, kod mame i tate
slusam ovu novu stvar od Sade - Love Is Found
navukla sam se na tu pesmu
i tako... nesto me stomak boli, onako pritajeno,
mozda dobijem u toku noci
a mozda mi je i zbog vruce pogace koju sam smazala sada
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu