KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

+83
libertte
ivalina123
Klarica
ancika75
Vuchica
JecaPereca
Niny
Sirijus
ahosame
SannI-AlL
ragaco
julija
nena beba
ninica2
saska1
tisa
anak
cici
darling_buds
ananana
bbelly
tanjica
d77
Ema78
OKacica
Erata
brinbili
tetreb
saška
Timica
M.
Xena
mackica
Vilhelmina
smarija
xelijana
lilly13
Nataša
vasilija1980
dragana76ns
grudva
medolino
mijaki
Dorotea
Cecana
senka
7-patuljaka
JocY
Kamilica
Orline
maus
bak
bobica83
daxi011
lilya
SSanja
maza1972
Marija86
noja
heart84
nina26
buby
shenon
malenaa
viktorija
laKole
Smoki
Zoka83
racili
Mirjana
agata
Struzzo
djole42
lolipop
natalija
kristina33
MAAKKI
nolinica
KoMetaK
cerise
dr mali pariz
Mali Princ
BiKsi :)
87 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od grudva 5/1/2012, 20:17

e bas mi je zao pa to je ono sto su rekli mora da se zkazee kod dr to se ceka pa ona da te uputi na ogtt
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od MAAKKI 5/1/2012, 22:41

Lakole jeste ona tako rekla da se moze, ali ne i da je dobro, i sama nisam otisla u novi postupak odmah, nego posle nekih sest meseci, jer ni sama ne verujem da neka terapija moze da deluje tako brzo, ako nam zakazu kontrolu za 4-6 nedelja nakon pocetka uzimanja terapije, generalno smatram da ne treba da se srlja. Mada je i ona u principu bila za to da se najmanje tri meseca uzima terapija pa onda.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od dr mali pariz 6/1/2012, 12:36

Čini mi se da sam , koliko na prethodnoj strani napisala da glukofaž nije povučen,tako da nemojte kačiti članke koji baš nemaju veze...
nema potrebe za preispitivanjem.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od Zoka83 7/1/2012, 14:35

Nisam videla.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od dr mali pariz 7/1/2012, 17:54

sorry Zoko, baš sam pisala, ali na temi Glukofaž...mislila sam da sam ovde...ma kad su iste teme.Tamo je neko postavio tu vest, pa sam odgovorila
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od Zoka83 7/1/2012, 22:22

Ok, sad sam videla, dobro je sto su skoro sve secerne devojke videle to tamo, pa ih nisam ovde sludila...

Poljubac slatkicama!
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od Kamilica 8/1/2012, 15:27

Sutra u 7h ujutro radim OGTT sa 75gr glukoze na tašte. Opet moram za NS ranom zorom a i sneg su najavili.
Znači večeras do 18h poslednji obrok, jel? Još nešto...ako sam propustila dodajte, jer nisam dobila nikakve instrukcije.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od Kamilica 8/1/2012, 15:56

Senka, kažeš tebi nije OGTT teško pao, a ja ne znam šta mogu da očekujem tj. zašto bi nekom ili meni teško pao, zbog vremena koje treba da miruješ ili...? Kako treba da se pripremim na test, psihofizički?
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od senka 8/1/2012, 16:00

citala sam ovde da je nekim devojkama bilo lose, da im je bila bljak ona secerna vodica, tresenje ruku, drhtanje itd...

meni nije bilo nista od toga... ja se plasim one braunile, pa kad me je sestrica ubola, ja sam glupaca pogledala u tu iglu i pripade mi neka muka i zavrtelo mi se, e onda su mi dali onu bocicu da popijem i onda mi je bilo bolje... slatko, pa me spasilo padanja u nesvest... vadili su mi krv na 0' 30' 60' 90' 120'... ponela sam knjigu i bilo mi je ok... brzo mi je proslo...

ponesi i ti neku zanimaciju jer dok traje test nema mrdanja...
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od Kamilica 8/1/2012, 16:03

A-ha! Knjigu sam svakako planirala poneti.
Mislim da ne treba da brinem, jer ja odlično podnosim igle, a i nisam gadljiva, tako da verujem da će biti dobro! Jedino što ja ne funkcionišem dok ne popijem kafu, a i trebam voziti u 6h za Ns, meni je to problem!
He he he , ono od čeka je drugima loše, nju spasilo od padanja u nesvest Very Happy Dobra si!!!
Hvala
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od medolino 8/1/2012, 16:07

Kami,draga, zelim ti samo najbolje sutra i da sve bude u redu sa rezultatima!!! Pisi nam kad se vratis iz NS... Drzim fige za sutra ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od Kamilica 8/1/2012, 16:14

Hvala draga!
Pisaću svakako, i javići ti i za termin što se tiče srede, pitaću ih da li će rez OGTT biti gotov do srede uveče, pa ti javljam. A kupim i rezultate trombofija, antitela i gena...
Svašta ću sutra odraditi ako Bog da...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od grudva 8/1/2012, 17:11

kami ja sam u petak radila ogtt u pravu si do 6 poslednji obrok neki lagan bez slatkisa danas i soka a vodu sam popila u 21h i to je to ujutru nista ni zvaka ni voda nista
ja sam bila jako nervozna verovatno jer sam bila zedna pa je bilo uzas susila mi se usta
ta secerna vodica i nije tako strasna kao sto sam ocekivala a ja nevolim slatko ali mi nije bila tako losa cak sto vise kad sam je popila posle nekih 15-20 min bolje sam se osecala ponela sam knjigu ali je nisam takla brzo mi proslo vreme prelistala novine i gotovo jedino sto me je bolela ona igla stalno ali i to je proslo
kad sam zavrsila osecala sam se grozno ali odma pojela pola kifle vodu i kafu i ko nova
za rezultate meni su rekli kada se rade sa insulemijom da se ceka 2 nedelje neznam sto

grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od Zoka83 8/1/2012, 20:38

Kami, to sto su se neke devojke tresle nakon zavrsetka testa i sto im je bilo muka i jako lose, nije ni zbog gadjenja ni zbog straha. Nekima od nas je bilo lose jer smo nakon par sati padale u hipoglikemiju, srozao nam se secer, narodski receno. To uglavnom ukazuje na to da ce ti nalazi ogtt-a biti takvi da ce zahtevati terapiju. Meni je bilo bas jako lose, tako da obavezno ponesi neki sendvic ili cokoladicu, za svaki slucaj. Ja to nisam uradila, nije imao ko da mi kaze i prosla sam kao bos po trnju.

Gde radis ogtt? Ja sam radila u Medlabu, tamo vade 4 puta na svakih sat vremena...
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od dr mali pariz 8/1/2012, 20:48

Zoka83 ::Kami, to sto su se neke devojke tresle nakon zavrsetka testa i sto im je bilo muka i jako lose, nije ni zbog gadjenja ni zbog straha. Nekima od nas je bilo lose jer smo nakon par sati padale u hipoglikemiju, srozao nam se secer, narodski receno. To uglavnom ukazuje na to da ce ti nalazi ogtt-a biti takvi da ce zahtevati terapiju. Meni je bilo bas jako lose, tako da obavezno ponesi neki sendvic ili cokoladicu, za svaki slucaj. Ja to nisam uradila, nije imao ko da mi kaze i prosla sam kao bos po trnju.

Gde radis ogtt? Ja sam radila u Medlabu, tamo vade 4 puta na svakih sat vremena...
isto!! sve! OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od Kamilica 8/1/2012, 21:12

Hvala vam zaista na dragocenim savetima.
Zoko, radim na poliklinici u dnevnoj bolnici endokrinologije
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od MAAKKI 8/1/2012, 21:34

Kamilice srecno sutra, preguraces ti i to ne brini, sve to brzo prodje, necu da ponavljam cure su vec sve rekle napred scuro
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od Kamilica 8/1/2012, 21:36

Makkii ljubav
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od medolino 9/1/2012, 08:48

Kamilice,mislim na tebe osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od maza1972 9/1/2012, 12:24

Kami,srećno danas na OGTT testu!!!
Mene zvali sad sa endokrinologije Višegradska,da ako hoću ,nemoram da ležim 2 dana kod njh zbog OGTT ,nego da dođem u 7 ujutru 24.01 i ostajem do 13h i puštaju me kući, samo što nema jela i ništa na usta od ponedeljka u 18h.Ako me niste pratili,kukala sam što idem u bolnicu na 2 dana zbog ovog testa jer radim na uput...a eto ,super je ispalo... as d d d
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od grudva 9/1/2012, 12:37

ekstra mazo
super je nakraju ispalo koliko si se samo namucila oko toga
radost
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od Zoka83 9/1/2012, 13:12

Kamilica ::Hvala vam zaista na dragocenim savetima.
Zoko, radim na poliklinici u dnevnoj bolnici endokrinologije

Super sto radis u bolnici!
Nista se ne brini, meni je ta secerna vodica bas bila lepa Rolling Eyes Sta da radim kad volEm slatko lol!
Mazo super, neka prodje sve u najboljem redu.
Cmokic cure!
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od Kamilica 9/1/2012, 19:20

Evo, odrađen i OGTT.
Iskreno, jaaaako rano sam ustala, oko 5, stigla u NS u 7h, dobila svoj krevet, legla sestra došla, inače je extra ljubazna žena, izvadila mi krv, popila glukozu, ništa strašno, i ja sam cure moje zaspala, sestra me probudila posle dva sata, na još jedno vađenje. Otišla sam da jedem tada i bilo mi je dobro, u jednom momentu sam osetila da mi je loše, ali je kratko trajalo, kasnije sam se vratila oko 11h jer je prof Stokić tražila pored OGTT i profil PRL u 8 i 11 sati, vitamin D, Helicobakter i KKS.
Sve u svemu, prespavala, pa ne znam da li mi je bilo loše ili nije
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od dr mali pariz 9/1/2012, 19:23

Kami, meni je poslednje vađenje bilo posle 180 minuta,a pre toga na svakih pola sata. Uostalom, to što mi jebilo loše jer sam imala problem. nadams ed aje kod tebe sve o.k.
Ostali nalazi-klasika za Editu-to je sad postalo l.k. za nju Very Happy
kad ćeš znati kako stvari stoje?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od Kamilica 9/1/2012, 19:36

Najverovatnije u sredu, ako ne onda u petak sigurno. A zakazala sam kod Edite u sredu u 18h, U Perinatalu (Samo je uorak i sreda tamo) pa sad ako ne bude do tad, onda kod nje tek posle 22-og, jer za vikend odoh na skijanje
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 17 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu