KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

+49
Tanja83
cvrle76
maus
dragmilk
bak
djole42
natalija
key
Malina
Tinche
catherine290505
Nefertari
Mali Princ
Marija86
Mirjana
buby
anak
bokica
seka 35
Zoka83
bebko
JocY
Shizika
maja kg
HappyGirl
noja
dragana76ns
cici
dr mali pariz
Deni
BiKsi :)
Milijana
vašar
maja76
Cupava
heart84
MAAKKI
Orline
viktorija
*AIDA*
Sneza
bubili2
jaca*caca
bobica83
cicsa80
KoMetaK
Kockica
lolipop
malenaa
53 posters

Strana 4 od 17 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Sledeći

Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 24/5/2011, 17:48

evo nas tu smo,citamo vas stalno,nemamo nista da napisemo hvala bogu smajli angel
Leskarimo i tako,juce sam imala prvi trudnicki ispad razdrazljivosti i posle malo suza oko neke gluposti,eto hormoni luduju ali sve je to deo ovog divnog stanja....
sve vas puno ljubimo,hvala sto mislite na nas love
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od maja kg 24/5/2011, 21:30

Malena samo uzivajte i odmarajte!!!I da na ovim stranicama do samog kraja delimo samo lepa iskustva!!
Jedan ljubav za tebe i jedan ljubav za bebicu!!
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od MAAKKI 24/5/2011, 21:58

srca srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Kockica 25/5/2011, 14:18

poljubac
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cici 26/5/2011, 17:19

ff
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od heart84 30/5/2011, 09:39

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od lolipop 31/5/2011, 09:43

Trudničice samo da vas ljubnem jednom.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 31/5/2011, 12:31

Evo nas ,poslednja 4dana me je jace boleo stomak pa smo juce bili kod dr Dukanac u Jevremovoj,divna zena,povecala nam je progesteron depo svaki drugu dan i utrogestan 4*2....tako da smo sada skroz zasticeni najvise sto je moguce...zena je divna odusevljena sam gledali smo bebu bas dugo na uz sve mase rukicama i nogicama i savija se ko da skakuce,kaze da je to jako dobro i bitno da tako zdrava deca rade... likeit ...ne mogu vam ni opisati taj osecaj sada vec ima sve formiran je ...ma divnooo...beba je super veliki smo 46 nt nam je 1,5 sto je dobro,merice sve ponovo sledece nedelje pred double,pliva i uziva ...e sad mi smo imali prijem zakazan za 7 na patologiji ali je Dr Dukanac nam napisala da nas prebace na vrt kod nje likeit i bili smo jutros u Visegradskoj zakazan nam je prijem za 8 u sredu u cetvrtak ce nam raditi double test i malo da nas proprate....srecna sam sto idemo na novo odeljenje jer je glavna sestra danas bila ljbazna i dobra prema nama pa se nadamo lepsem iskustvu...mi sve vreme uglavnom leskarimo jer ns bolucka stomak ali najbitnije je da je bebac dobro...
Sve vas puno ljubimo ljubav
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od maja kg 31/5/2011, 12:51

Malena,samo odmaraj i uzivaj sa svojom bebicom.Bitno je da je UZ dobar,a bolovi ce se vremenom smanjiti,samo kada si ti zasticena terapijom. osmeh srce
Drago mi je da si zadovoljna doktorkom,mnogo znaci lekar koji uliva poverenje.Samo napred,sve ce to biti super...... ljubav
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cicsa80 31/5/2011, 22:55

Super za bebija, doktorku, tvoje raspolozenje.... Uzivkajte! c
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Kockica 1/6/2011, 00:15

likeit Dobar izveštaj, drago mi je da si i ti zadovoljna! Navijam da stomačić što pre prestane da bolucka! zagrljaj srca1
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od maja76 1/6/2011, 09:51

Malena dobra je duzina vratnog nabora, tako da ce i dabl test biti dobar, bez brige u dobrim si rukama Very Happy
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 1/6/2011, 12:11

Evo nas malo smo se izmaltretirali u dz,pa u batutu,pa u privatnoj lab,al dobro jela sam pa mi je bolje...imam jedno pitanje s obzirom da im zakazan prijem u bolnicu sledece nedelje pa se moraju imati sve one analize a u dz su mi dali besplatno samo za urin,urinokulturu,krvnu sliku,lipide,vaginalni i cervikalni bris ...ostalo:hba1c,insulin,progesteron,d dimer,a ptt,ir,pt,heparin,i svasta to nesto mene dodje privatno jutros 7500hilhjada da li neko zna postoji li mogucnost da se negde rade ove analize drzavno jer je mnogo da na 3-4 nedelje stalno sve to placam,plus lekove ,plus idem kod svih lekara i privatno i drzavno....ja mislim da i to mora da moze nekako drzavno ali meni ovi iz dz nece da daju ne znam kako ni zasto...

A stigli mi vec i neki rezultati izdvojic smao one koji nisu dobri
eritrociti i hematokrit isod granice nizi su
hemoglobin na donjoj granici
protrombinsko vreme 0,8 donja granica 0,9
glukoza nataste cak 5,3 (a na terapiji sam 3*850 glucofage)
insulin manje od 2,5
sad sam se bas zabrinula
Crying or Very sad
izgleda kod nas ne moze da prodje dva tri dana bez trzavica Mad

uf cekam jos rezultate ostale pa cu ih napisati....ao neko zna ovi eritrociti i hematokit kad su smanjeni nesto o tome molim da napise...
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Shizika 1/6/2011, 13:45

Izvini malenaa, ne znam da protumachim rezultate, idesh li kod specijaliste sa nalazima da ti protumachi i odredi terapiju?
Vjerujem da to zasad nishta ne ometa malo skakutalo da raste.
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 1/6/2011, 13:48

Shizika Imam u sredu prijem u bolnicu,ono redovno svaki mesec pa cu videti .... trebala bih kod Miljica-hematologa al on sad na odmoru pa ne znam sta cu...mislim da je ovo nesto slicno anemiji ali gvozdje mi je ok17 je tako da ne znam... cveće
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Shizika 1/6/2011, 14:03

Hmmm, koliko je meni poznato, unos gvozdja u organizam moze biti OK, a zalihe istog u organizmu niske. Ne zaboravi uz gvozdje uzimati vitamin C, i ne piti mlijeko 2 sata prije ili poslije gvozdja. Trazi da ti djevojke preporuche drugog hematologa u BG da ne chekash dugo.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od maja76 1/6/2011, 14:48

Malena, Miljic jeste super hematolog ali ti nemas vremena toliko da cekas, sigurna sam da postoji jos neko ko je dosta dobar. Pitaj svoju dr gde mozes makar jos nesto da odradis na uput, ja svaki mesec radim aptt takodje privatno jer se u Domu zdravlja to ne radi, ostalo da. Sigurno da moze negde da se uradi drzavno, ali verovatno ces morati na vise mesta, tako da ne znam da li ti se isplati da se toliko puta bodes. Secer je dobar do 5,3 se tolerise na taste, uvek mozes da smanjis unos ugljenih hidrata!
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 1/6/2011, 14:57

Moracu da vidim ima dr Elezovic isto kazu dobar hematolog,no majo ja skoro ugjene hidrate ni ne jedem ,vrlo malo jednu integralnu kiflu ili parce proje dnevno jer sam na antidijabetickoj ishrani zbog inulinske rezistecije i nemam ih gde vise smanjivati jer sam vec od te ishrane koju su mi dali u bolnici smrsala 9kg od transfera ne bih smela vis e da mrsavim jer ionako nisam bila debela...u sustini jedem puno voca i povrca sto salata sto kuvanog i to pazim da nije svaki dan skrobno nego 3 puta nedeljnoo skrobno a drugih dana ovako lkse povrce,bareno meso,ribu,jogrt i posni sir,3jaja nedeljno i to ti je otprilike to....nista grickalice nista seceri nista masno...ja se zalila dr da sam smrsala kaze kao nece stetiti bebi samo da vise ne mrsavim,ali ja s e opet brinem otkud mi onda 5,3secer ujutru pre jela...koliko li skoci posle jela ...ja vas samo smaram sa nekim problemima,izvinite ali nemam kome drugom da se izjadam...
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Sneza 1/6/2011, 15:15

Ja ništa ne znam o tome, ali slobodno se ti izjadaj, mogu jedino da ti pošaljem poljubac, ako pomaže MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 582639
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od maja76 1/6/2011, 18:22

5,8 je granica dva sata posle jela i nemoj nista kasno da jedes moze i to da bude razlog. Ne bi valjalo da mrsavis, treba pripaziti, ali mislim da ce ti se secer regulisati posle prvog trimestra. Dosta secera imas i u vocu.
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 1/6/2011, 18:42

Evo stigli su i drugi rezultati 2 sata i 20 min posle jela (jer je bila guzva ja im kaem meni je bitno tacno dva sata kau oni isto vam je to strasno no ajde) glukoza 3,3 insulin 11 ...znaci sad tek ne valja jer sam pala u hipoglikeiju jos gore...i mokracu cu morati da dam opet sutra privatno jer mi je dosao rezultat i dz i pise seceri 30 i malo proteina,leukociti 6-10,bakterije nisu ni uradili ...a ja inae radim urin na 10dana privatno i uvek mi je do sad bio ok i otkud mi ovaj seer u urinu moracu ja to da proverim ujutru u privatnoj labaratoriji mozda je greska tao su mi jednom u dz isto pre pogresili urin...eh....majo hvala na savetima poljubac jedem uglavnom jabuke i to zelene kisele bas da ne bi uzela mnogo secera i tako voce neko koje pis eda ima manje secera...nadam se da ne skodi bebironetu ... snezo i vama trima veliki poljubac pogotovo za te smizlice preslatke love ljubav ...
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Kockica 1/6/2011, 23:42

Malena i meni je gvožđe bilo 16, ali hemoglobin i hematokrit ispod granice. To ukazuje na neki oblik anemije, mada nije toliko zabrinjavajuće jer je gvožđe ok. Rekli su mi da iz predostrožosti, da ne bi gvožđe palo, i dalje uzimam namirnice bogate gvožđem, naročito da jedem crveno meso. Rekli su mi da je sve ok dok hemoglobin ne padne ispod 110, kada mi se to desilo (bio mi je 108) preoručili su mi da pijem feroglobin. Tako da sada od vitamina pijem mamavit i feroglobin i rezultati su mi ok. osmeh srce
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od lolipop 2/6/2011, 09:35

Malena trudničice moja draga, čitam i vidim da si zabrinuta. Polako draga nemoj paničiti, sve će biti dobro. Ljubim vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Zoka83 2/6/2011, 13:36

Malena, nadam se da ce se sve srediti pa da mozes na miru, bez trzavica da uzivas u trudnoci. Ljubim te draga osmeh srce
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 2/6/2011, 13:50

Evo mene opet danas sam dala privatno urin i stigli su rezultati ,ok su nema ni secera ni proteina s obzirom da smo naglasili da na to pogotovo obrate paznju smatram da je ovaj nalaz merodavan a da su onaj iz dz pogresili sto ne bi bar u mom slucaju bio prvi put,i da bakterije su retke sto je isto dobro tako da eto bar jedna briga manje,polako ali sigurno sam se namercila da resim sve ...uvescu od danas vis ecrvenog mesa s obzirom da sam ljubitelj piletine pa sam nju do sada vise jela ali od danas cemo crveno meso i zelene salate...
Sve vas ljubav
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 4 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 17 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu