KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

+49
Tanja83
cvrle76
maus
dragmilk
bak
djole42
natalija
key
Malina
Tinche
catherine290505
Nefertari
Mali Princ
Marija86
Mirjana
buby
anak
bokica
seka 35
Zoka83
bebko
JocY
Shizika
maja kg
HappyGirl
noja
dragana76ns
cici
dr mali pariz
Deni
BiKsi :)
Milijana
vašar
maja76
Cupava
heart84
MAAKKI
Orline
viktorija
*AIDA*
Sneza
bubili2
jaca*caca
bobica83
cicsa80
KoMetaK
Kockica
lolipop
malenaa
53 posters

Strana 2 od 17 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od noja 9/5/2011, 15:58

Malena samo da te ljubnem ljubav cveće cveće cveće
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od BiKsi :) 9/5/2011, 16:10

Malenaa, nema vas, piši, ima li mučnina, tegoba...? Ljubac
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 9/5/2011, 19:39

Zdrvo drge moje,nedostjle ste mi...
Danas smo pusteni iz bolnice onaj dan kad sam se poseldnji put jaila da idemo na pregled i da zaazemo peijem u bolnicu zadrzali su nas valjda kao hitan prijem,a tamo nije bilo interneta.Posto na vrt nije bilo mesta bace me na neku patologiju kao to vam je isto.E tu pocinje celo razocarenje i uzas ,onako kao pala sa marsa na prijemu pitam dr koja je radila da li postoji mogucnost da dodjem posle praznik da ne bih lezala kad nista nece raditi preko ikenda i praznika na sta dobijam drzak odgovor povienog tona vi ne morate u fazonu potpisite da na sopstvenu odgovornost necete a drugim recima iza toga se krije nemojte vise dolaziti u visegradsku necemo vas primiti ko jednom ode sm ne primamo ga vise,i dobro ja sa tuzna ostanem,Prvi problem je bio taj a zasto ste vi vto radili u makedoniji i pored nasih klinika e to se prolacilo tokom celog mog boravka ja reko mi smo tako zeleli i odabrali a oni me gledaju kao da nisam normalna i negoduju,i kao mladi ste imali set jos vremena ko da su sad stani pani bile te vto to vam nije trebalo e mislim se ti znas sta mi je trebalo ko da ja volim ad s e bodem i kroz sve to prolazim... od poetka nigde razumevanja nigde osmeha i lepe reci,i na kraju urade uz kao i kod privatnog dra jajnicu uecani 55*45 sa cistom folikularnom 35*25 i drugi isto ,plod vitalan, tog dana kasnije doazi dr sobu i uzima mi estrofen da cita uputst jer prvi put cuje za taj lek koji ja pijem i kaze ovo nemojte ise piti takodje ukida i aspirin posle pola sata dolazi ponovo opet trazi estrofem oper cita i cita i kaze nastavite i to i aspirin,...narednih 4dana dr se niti pojavljuju niti mi bilo ko sta radi ,u sredu opet mi kao ukidaju aspirin ali ja nastavljam da ga pijem jer znam sta mi je rekao moj vto doktor da sve ide do 12 nedelje,u sobi oko mene jos 5 zena 4 u 9mesecu i jedna u 31 nedelji sa pretecim porodjajem jer je proslu trudnocu izgubila isto tad deojka koju su jedno vece vodili na intenzivnu negu jer joj je pozlilo i npravili mi takav stres da sam celu noc povrcala da ne prica da su je vozili na nekom satorskom krilu koje je nekim koncima zicama sta li je vezano i kao napravljen neki praistorijki ratni krevet na tockice ainace uopsteno za 11dana nisam skoro uopste spavala jer tamo niko ne spava ili spaaju ceo dan pa se celu noc setkaju lupaju vratima jer sve trudnice puse i nocu uzas ,ili spavaju danju pa ocu bude ostale ,s obzirom na ir bila sam u sobi gde su isto tako na antidijabetickoj ishani s tim sto oni to nista ne postuju jedu sladoled eurokrem apsolutno sve slatkise i nude meni i cude se kako sam ja luda sto ne unosim secer kao sta ce to jadno dete niti pusim iti pijem kafu niti to jedem kao gledaju me i kao odakle si ti kad si tako fina one ladno uzmu vise insulina i najedu se slatkisa,kao u sobi je zagusljio pa se prozori i nocu drze otorenim pa se onda svaku noc jos plus smrznem a ujutru u 5.30nas bude i doazi cistacica koja se dere na mene jer s mi doneli produzni kabal s obzirom da je u sobi postojala samo jedna uticnica za sve ,dere se zena a ja jos ludja potresem se oo svega Kada je dr Miljic moj hematolog dosao hteo je da mi poveca terapiju oni su mu rekli da nemaju tu jacu dozu a na kraju mi nisu ni dali lekove nego su me naterali da potpisem da su lekovi na negativnoj listi i da cu se sama finansirati iako znam da je clean (umesto fraksiparina koji inace kosta 600din dnevno doya koju primam) na b listi ali ja sam jedva cekala da odem kuci nije mi bilo dobro i potpisala sam.I jos milion gluposti da vam ne pricam da su tri put gresili otpus listu i da sam je cekala 5sati a s obzirom dda me boli stomak treba da mirujem non stop ali kako su me izbacili iz kreveta jer su morali da prime tu nekoga drugog ja sam od jutros morla da stojim i sedim i cekam jeb.....otpusnu listu i da na kraju ne dobijem ni lekove.Cim sam pustena otisla sam u Jevremovu na pregled da vidim oko hematolog i uz i svega opet me je dr na uz gledao i jajnici se uopste nisu smanjili i ciste su tu odredjeno strogo mirovanje i nada da ce se to smiriti ali eto vec 15dana se ne smanjuju ni cm brine me to iako kuca srce po uz smo 7,5 a ovako 8 tako da kasni dva dana ne znam zasto i brinem se mnogo,toliko sam slomljena i razocarana da je to neverovatno gde ja zivim kakvi su ovo ljudi da se tamo svi deru na trudnice od cistacice do dra, sta je ovo ovom zemljom .U wc zena dobila eserihij dosla sa cistim nalazima i dobila i sad prima longacef ali ona je u 9 mesecu pa joj je lagano a sta ja na pocetku da radim, pa mi je to bio dodatan stres jer sam dosla sa skroz cistim nalazima sada sve moram privatno ponoviti i moliti s e bogu da nisam nesto pokupila,ujutru oko wc solje i svuda razbacan tolet papir ,kante pune ma uzas,u sobi krevet pored mog isto bolesna devojka kija,kaslje,boli je grlo bolesna skroz oni je ne prebacuju u karantin a tek cega sm se sve nalusala to necu ni da vam pricam,.Moram naci vezu nekog dobrog dra vise nikome ne verujem i bojim se ,zakazan nam je opet prijem za 7.6ali pre toga moram naci vezu jer ocigledno bez veze niko te ne ferma ni dva posto.Za 11 dana u bolnici nisam ni jednom imala priliku sem u viziti koja traje 2 min da pricam sa dr i u viziti kada bih rekla da me boli stomak dr bi mi odmahnula glavom i rekla vi od kad ste dosli stalno vas boli stomak kao da ja izmisljam da me boli,niti mi se bio ko od njih obratio cak i kada sam otpustena niko mi nije ispricao za terapiju ni nista samo su mi tutnuli otpusnu listu ni do odjenja nisu rekli,da li je moguce da u 21 veku ja nemam pravo da s e obratim doktoru kao trudnica?!!!A u jevremovoj su mi na to da me boli stalno stomak obavezno sto puta naglasili strogo mirovanje nigde da ne izlazim nego da stalno lezim samo do wc cak i da neko dolazi da mi daj eprogesteron kuci d ne bih izlazila jer nikako ne valaj sto me toliko boli stomak .Vidim da su mi bez analiza smanjili glucofage sto mi ne pada na pamet da uradim vec lepo sve moram privatno da ispratim uopsste mi nisu vadili insulin 2h posle jela a koriguju lekove nasli oni mene da uce to su vama dali zbog psoc a ja to uopste ni nemam vec imam ir bez policisticnih jajnika strasno kazu ne zante vi mislim se ja bitno da ti znas.Cim pitam za dr sestra me vrati u sobu i kaze da to nije moja briga da ja brinem ima doktori koji misle o tome,mislim se ej zeno imam ja staza u ovome vise od polovine vas tu u sobi ,nisam guska pa da slepo verujem sta mi vi odredite prosla sam kroz takve situacije da znam vrlo dobro sama da mora i ja da proveravam sve rezultate i sve dva puta citam i borim se za moje dobro..A zene okolo sto leze kao ti nisi normalna pa nisi ti zavrsila medicinu a da se toliko raspitujes i trazis nego bolje slusaj doktore a ja gledam i mislim se da sam slusala takve doktore nikad ni trudna ne bih ostala.Sve u svemu nista mi nisu uradili ni promenili samo su me psihicki ubili danas kad me je mama videla preprasila se izgledam kao smrt bukvalno posle 11dana skoro ne spavanja tenzije u sobi,straha ja ne licim ni na sta ispijena uzas ne smem ni u ogledalo da s e pogledam,samo da je moja mrica bude dobro.N e znam vise ni sta sam napisala izvinite na opstirnosti imala bih jos mnogoooo toga ruznog da napisem jer su dugi bili ovih 11dana nego ne mogu da se nerviram i rastuzujem, moram da mislim na svoju mrvicu.Toliko sam bila srecna zbog srculenceta kada sam cula da kuca a sada posle ovog iskustva ubijena sam psihicki i fizicki skrozako mi verujete lakse sam podnela 3vto nego voih 11dana neljubaznosti,vike,stresa i uzasa,ali mozda am i ja pala sa neke druge planete,ja nisam navikla na viku dreku i ruzne reci,mm nikada za 6 godina nije vikao na mene niti ja na njega sve se moze reci i normalnim tonom ja se mogu raspravljati sa nekim na normalan nacin kao covek normalnim tonom a ne da vicem na nekoga navikla sam na mir a tamo sve s em toga,pa zar cistacica da vice na mene trdnicu,i sestre drske i bezobrazne da budu ej gde ja zivim bukvalno mi se zgadila ova zemlja i sve ,tuzno mi je sve to zar ce ovde i ovako da raste moje dete u netoleranciji i rasulu,ja ocigledno imam problem jer smo mi napravili svoj svet odavno i zivimo u njemu sa dragim ljudima i sada kao da me je nesto zveknulo po glavi kada vidim kako je u“ drugom svetu“,nisam ljuta samo uzasno razocarana...sad jedva cekam sad da se istusiram i u svoj divni krevetic da zagrlim muza i zaspem,trebace mi par dana da se oporavim ali ne dam se meni je nasa mrvica najbitnija makar se morali zaduziti za novac da bih sve privatno isfinansirali uspecemo ja moju mrvu ne dam,bitno da lep kuca moje srce malo kako mi je jako ne da se ni ono,mamino zlato.Da li je neka od vas imala iskustva sa oim uvecanim jajnicima i cistama to je kao hiper stimulacija,jako me brine to?Niko mi nista nije dao da primam a meni e2 preko 2000 ja ga vadila sad privatno ne znam ako je doslo do hs i ako se vec ne smanjuju ni ciste ni jajnici ni cm vec 2nedelje zar ne bi trebali nesto da mi daju da primim ??Jos plus u duglsu ima malo slobodne tecnosti a nikada mi tu nije bilo slobodne tecnosti.
Sve vas puno ljubimo
ljubav
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od HappyGirl 9/5/2011, 20:23

Srećan ti bio i blagosloven dnevnik i molim Boga da nikada više u njemu ne napišeš ovako užasno iskustvo iz bolnice.Odmah se rastužim i naljutim i nikako ne mogu da shvatim takve postupke. Drži se curo, čuvaj svoje zlato a mi smo tu da te hrabrimo i podržimo. ljubav
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od MAAKKI 9/5/2011, 21:41

Malenna jako mi je zao sto si morala da prodjes ovakvo iskustvo u takvom stanju, ali na zalost ovo je nasa drzava i sta da se radi, ako se ne brines o sebi nece ni neke tamo nadr..ne sestre i cistacice. Draga lepo se ti odmori, naspavaj i brzo ces zaboraviti ovo iskustvo i naravno cuvaj tu mrvicu kuckavu zagrljaj srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od BiKsi :) 9/5/2011, 21:42

O kakva agonija čoveče! Strašno! Nemam ti reći pametan savet, samo da ti poželim da se što pre oporaviš od tog boravka u bolnici i da ti poželim da se ciste smanje, odu, samo nek ne budu više tu! Ljubac Malena, drži se, i ovo će proći! MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 670661
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Sneza 9/5/2011, 21:48

Sada samo sebi ugađaj, nadam se da više nećeš imati tako ružna iskustva.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od KoMetaK 9/5/2011, 22:05

Bas bezveze! Ne mogu da verujem da postoje takvi lekari i da mogu da se ponasaju tako! h c
Bitno je da si sad kuci, imas divnog muzica koji ce ti ugadjati i mamu, pa mozes da se odmoris i naspavas. Miruj i mazi tibu, bice sve ok! zagrljaj
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od maja kg 9/5/2011, 22:24

Malena,srecno otvaranje dnevnika,i da ovo bude tvoje poslednje lose iskustvo.Zao mi je sto citam ovakve stvari i sto pored svega moramo da trpimo i tolerisemo jos i to,ali neka su nase bebe dobro,izguracemo sve do kraja.Raspitaj se,izaberi jednog dobrog ginekologa i hematologa(nisam u toku ko te vodi zbog trombofilije),i samo guraj napred,cuvaj se i uzivaj sa svojom bebicom. osmeh srce osmeh srce
Ja nisam iz Bg-a,tako da ne mogu nikoga da ti predlozim.Meni takodje predlazu da legnem u Visegradsku,i preporucili su mi nekog dr.Plecasa,do koga jos uvek nisam uspela da dodjem,tako da nista ne znam,a posto i ja imam trombofiliju,od hematologa me od pocetka vodi dr.Miljic.
Zelim ti puno,puno srece,samo misli pozitivno i guraj napred!!!
osmeh srce
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Kockica 9/5/2011, 23:37

Baš mi je žao što si imala tako loše iskustvo. Ipak kod nas ništa ne može da prođe normalno ako nemaš neku vezu (ili ludu sreću). Opusti se što više možeš uz muža i tebi drage ljude. Leškari što više i ja sam mnogo ležala ( i još ležim) isto mi je med.sestra dolazila kući davati progesteron depo. Sve ćeš da izdržiš samo da mrvica bude dobro. zagrljaj
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Shizika 10/5/2011, 00:02

Strashno je shto su te bezveze drzali u bolnici, samo da te grde, zbune svojom nekompetentnoshcu oko lijekova, iscrpe nespavanjem, ... Ipak nisi izgubila samopouzdanje, naci cesh struchnjake koji ce ti pomoci da izgurash do kraja.
c
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Kockica 10/5/2011, 13:59

Htedoh još juče da ti napišem, ali me potresla tvoja priča i skroz sam zaboravila. Mene je isto boleo stomak u predelu želuca, i imala sam uvećane jajnike, što jesu simptomi HS (ali ništa jako zabrinjavajuće). U Jevremovoj su mi rekli da pijem obavezno 3l vode dnevno i zaista što sam pila više vode (bukvalno sam merila koliko pijem), to je bio manji bol u želucu. Ako je i kod tebe takva situacija, pij što više vode. Bol ne prestaje "preko noći", ali voda stvarno pomaže. ljubav
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cici 10/5/2011, 17:46

Malenaa, covece kakvo iskustvo, kakav kosmar. nema reci zasita, bas si na losu ekipu nabasala. uzas.
da sto pre sve zaboravis i da ti se ovo vise ne ponovi. nisu te ni proebacivali na vrt koliko sam razumela? ja u cetvrtak idem da legnem u vrt pa sta bude.
Najvaznije je da ste ti i mrvica dobro i da tako ostane yes Mazite se, odmarajte i kod kuce je najbolje igracice
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od dragana76ns 10/5/2011, 20:21

Ma sta reci a neponoviti se...sramota i jad!!!
Bitno je da si ti kuci, okruzena dragim ljudima...ti sad samo odmaraj i uzivaj u svojoj trbi MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 582639 MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 582639 MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 582639
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od bobica83 11/5/2011, 15:42

ne znam sta da ti kazem grozno je,nadam se da se nece ponoviti! ne razumem ih ponekad kao da mi volimo da lezimo u bolnici umesto da nam pomognu i olaksaju oni nam samo otezavaju! bice bolje mazi bebca ! ljubimo vas!
MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 670661
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cici 11/5/2011, 19:50

osmeh srce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 13/5/2011, 12:30

Drage moje evo nas,divne ste love
Odmorila sam se ,naspavala,najela onoga sto smem naravno i tako guramo mazimo se i uzivamo,zaboravila sam ono ruzno sto je bilo i necu vise da razmisljam o tome....samo pozitivno i mora biti dobro...
kockice draga hvala na savetima pijem ja i vise od 3l pa nadam se da ce biti bolje, stos e tice bola mene bas boli stomak i jajnici ne kod zeludca nego bas donji stomak...poljubac
cici da dobro si razumela nisu me bili ni prebacili na vrt
ljubim vas sve....
ljubav
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od MAAKKI 13/5/2011, 12:51

osmeh srce osmeh srce osmeh srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Kockica 13/5/2011, 15:21

Samo odmaraj i mazi stomačić zagrljaj
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cicsa80 13/5/2011, 23:45

Malena, zao mi je zbog grozote koju si dozivela i hvala nebesima da je proslo! Ne ponovilo se nikad vise! Sad laganica odmor i uzivaj!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Deni 14/5/2011, 14:44

Jao Malena, sad sam procitala tvoje uzasavajuce iskustvo. Nemam reci, uzas, uzasa. Ne ponovilo se.

Dobro je sto pijes vodu, a ono najbitnije je da izmokravas. Jesi li ti nosila taj nalaz ili treba da ga nosis?

smajli angel
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od lolipop 14/5/2011, 23:08

Trudničice malena, šta se to tebi izdešavalo. Ne daj se, ti sada samo uživaj. Mani njihovu blesavu sujetu.
Ljubim vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 15/5/2011, 09:26

Deni ::Jao Malena, sad sam procitala tvoje uzasavajuce iskustvo. Nemam reci, uzas, uzasa. Ne ponovilo se.

Dobro je sto pijes vodu, a ono najbitnije je da izmokravas. Jesi li ti nosila taj nalaz ili treba da ga nosis?

smajli angel
Deni ako mislis na nalaz urina i urinokulture meni je ok pise malo baterija a urinokultura sterilna,ja to radim na 10dana cisto za svaki slucaj da ne bude nekih bakterija bolje da redvno proveravam,a vodu pijem ko kamila sto zbog jajnika od hs,a i piskim svaki cas tako da je to ok. ljubav
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 15/5/2011, 09:26

lolipop ::Trudničice malena, šta se to tebi izdešavalo. Ne daj se, ti sada samo uživaj. Mani njihovu blesavu sujetu.
Ljubim vas
Loliska moja ljubav
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od heart84 16/5/2011, 09:53

Malena, bas mi je zao sto ti se sve to izdesavalo, ali bitno je da si ti sada dobro i da je mrvica kod svoje mamice, zato je cuvaj i mazi ljubav ljubav ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 2 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 17 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu