KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

+49
Tanja83
cvrle76
maus
dragmilk
bak
djole42
natalija
key
Malina
Tinche
catherine290505
Nefertari
Mali Princ
Marija86
Mirjana
buby
anak
bokica
seka 35
Zoka83
bebko
JocY
Shizika
maja kg
HappyGirl
noja
dragana76ns
cici
dr mali pariz
Deni
BiKsi :)
Milijana
vašar
maja76
Cupava
heart84
MAAKKI
Orline
viktorija
*AIDA*
Sneza
bubili2
jaca*caca
bobica83
cicsa80
KoMetaK
Kockica
lolipop
malenaa
53 posters

Strana 10 od 17 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Sledeći

Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Nefertari 22/9/2011, 18:08

sve to jedva cekamo nego ti rekoh da se ne brines ocigledno je da momak u to vreme voli da drema recimo moja beba je redovno budna oko jedan iza ponoci i rano ujutru ali zato preko dana uglavnom spavka
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 22/9/2011, 18:12

Znam shvatila sam sta si htela da kazes hvala,nego ja se odmah uspanicim uplasim se za trenutak i posle dok me prodje treb vremena,znaci bice ti nocna ptica...nego reci mi jeli ti i sa sergejem bilo tako kazu kakav je ritam bebe u stomaku tako ce biti i kad se rodi mislim to spavanje i budnost ia li tu istina posto si ti vec to iskusila pa znas ljubav
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Nefertari 22/9/2011, 18:27

Pa i nije bas, kako kad treba vremena da se beba navikne na spoljni svet recimo lepo bi spavao do 3-4 ujutru i onda bi bio budan recimo do 5-6h ali brzo smo mu zaveli red Laughing
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 22/9/2011, 18:31

Nisam bila sigurna da i su babske price ili stvarno pa reko da te pitam,pa da treba im vremena ipak je to sve sok za bebu zato se odmah i ne smeju dok lepo ne vide sta ih je snaslo gde su se sad odjedanput nasle velika je to promena ... sad ce ti biti mnogo lakse sve znas kako treba jednom si prosla sve ova druga beba ima da ti bude laganica jer si vec uhodana Very Happy
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Nefertari 22/9/2011, 20:12

E to je istina oko uhodavanja, tacno znam sta necu raditi sa drugim detetom a i oko nekih stvari sam dosta opustenija, i naravno necu da skacem na svako kme i svako kme ne znaci da je dete gladno
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od maja kg 23/9/2011, 21:37

Maena drago mi je sto sve protice kako treba,i sto si sve bliza tom predivnom trenutku.....Sada dok sam citala,setila sam se koliko sam samo puta ja nepotrebno brinula oko svakog pokreta.Znala sam da uvece sedim budna i cekam da se pokrene,ili sam cak isla uz stepenice niz stepenice kako bih je naterala da mi se javi.Sve je to bilo bespotrebno,ali mi je zadavalo velike glavobolje Wink Nista ne brini,beba ima svoj ritam,kako u stomaku tako i kasnije,i mi moramo da se prilagodimo.Bitno je da je beba na UZ-u super,da su protoci dobri(i ja sam bila na slicnoj terapiji,i ti protoci su uvek bili od velikog znacaja),e sada sto nece da saradjuje sa doktorima to je druga stvar... Wink
Ne brini nista,samo uzivaj u tim prelepim trenucima i samo guraj napred.... osmeh srce
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 24/9/2011, 09:18

Majo princezica ti je naočare love uzivaj ....
Kad citam tvoj post ista ja i ja se tako cesto istripujem pa ga dozivam i cekam da mi se javi ,uostalom sve znas ista ja Very Happy
Puno te ljubav i tu malenu prinezicu
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cicsa80 24/9/2011, 14:42

smajli angel cvet
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cici 24/9/2011, 22:57

zato smo mame jer brinemo, to nam je u opisu posla zar ne Very Happy
znam tacno o cemu pricate i kod mene ista stvar Wink
osmeh srce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od viktorija 25/9/2011, 11:46

Malenice samo da vam mahnemo MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 338438
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Shizika 26/9/2011, 23:36

Malenaa, samo da vas poljubac cmoka
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od anak 28/9/2011, 16:31

ff
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Malina 30/9/2011, 10:13

Malena, evo iscitala sam i tvoj dnevnik, najzad! Kao sto rekoh, Viki, nisam vas ja zaboravila, vec nikako da stignem sve da lepo iscitam osmeh srce
Zao mi je, mila, sto si prosla sve te stvari, za nase zdravstvo, ja odavno, vise nemam reci.
Ali, bitno je da je ipak sve dobro, da bebica napreduje, zaboravice se sve to!
Zelim ti da ostatak trudnoce prodje mirno i da uzivate i ti i bebica. Ljubim vas srcasti poljupci
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 30/9/2011, 18:02

Drage nase drugarice hvala sto ste uz nas osmeh srce ,

danas opet vadila d dimer i povecan je i to duplo vise ngo prosli put i brzo uspela uhvatiti profesora elezovica i on sad opet kao i uvek trebalo bi da mi poveca dozu leka ali kao prvo kaze ne smem jacu dozu zbog vas premalo kg za tako prejaku dozu ja reko pa jel beba ugrozena on se hvata za glavu gleda 29nedelja opet kg moje gleda ne zna sta ce i onda na kraju kao da vam povecamo jos i onda 4h posle inekcije vaditi anti xa pa da vidimo da li ste vi ugrozeni i da li ce da deluje kako treba,e sad eto mene opet u panici to jest moja mama se poplasila i diga mi frku sta to znaci da li sam ja ugrozena od prevelike dozz heparina,molila bih devojke koje su primale fraksi clexaan ili bilo koji heparin da mi kazu njihovo misljenje i znanje da li im je neko to objasnio kako prevlika doza moze lose da utice na nas ili na bebu to jest prvnstveno na mene .Profesor je bio u guzvi pa mi je i to jedva na brzinu ispisao ali ga nisam stigla pitati sta mogu da ocekujem kako da me ugrozi?da li to znaci da ce krv onda previse da mi se razredi?da li to moze biti lose po bebu,mene ugavnom zanima samo da beba bude dobro a ja cu podneti sve,samo se bojim da ako ja budem ugrozena oni ce hteti da mi prekinu terapiju i onda je beba u bozijim rukama a jos je mali nije mu jos vreme da se rodi bar jos 6nedelja kad bi izgurali ...izgleda da kod mene nema opustanja i uzivanja ni sekunde ...

Ljubim vas sve love i hvala unapred
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od noja 5/10/2011, 12:56

malena kako ste, usli ste u 30 nedelju, radost
kako terapija jel primas ili cekate vasu beku,
izgurace te vi jos par nedelja i onda mazenje i opustanje bebe yes
sunny sunny sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od MAAKKI 6/10/2011, 18:57

Malena samo da vas ljubav ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od maja76 10/10/2011, 14:43

Malena samo da te pozdravim i verujem da je sve u redu sa vama osmeh srce
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od anak 10/10/2011, 15:13

Malena, cvet
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cici 10/10/2011, 15:48

od nas ljubav
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od maja kg 11/10/2011, 22:45

Malena jedan veliki pozdrav i sa moje strane.... ljubav
Mislim na tebe i saljem ti puno pozitivne energije.Drzim palceve da je sve kako treba i da tako ostane do kraja...... ljubav
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od BiKsi :) 12/10/2011, 16:05

Da vas ljubim! MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 490909
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od viktorija 12/10/2011, 16:14

Malenice masmo vam MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 338438 MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 8326
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 12/10/2011, 16:31

Evo nas drage drugrice smajli angel
Mamin princ je poceo da pravi talase valjda ima manje prostora kako raste pa sad vise talasa ceo stomak king ...Idemo u ponedeljak u bolnicu ono nase redovno mesecno,povecana nam je doza heparina maximalno(primam dozu za 110kg a imam 70kg) i za sada se drzim stoicki pod tom jakom dozom molitva da bude i dalje podnosljivo jer mi ne smeju vise povecavati heprin ...svake nedelje vadim d dimer i anti xa treba i sutra da ih vadim valjda nece biti puno iznad granice,cilj nam je da stignemo do 35 a onda malo opustenije naravno volela bih sto vise da izdrzimo ali prvenstveno do 35 rekli su nam da su tada pluca skroz zrela i da je ok ako budu morali i tada da me porode tako da jos 5nedelja ako izdrzimo bice super ....prosli ponedeljak protoci su bili ok imali smo 1500gr igra u ponedeljak opet uz protoci i fes u bolnici...Pomalo imam kontrakcije s vremena na vreme ali nije strasno...Krecimo stan polako pocinjemo da se pripremamo...
Eto to vam je to od nas ...
Ljubimo Vas sve ljubav
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od MAAKKI 12/10/2011, 16:56

Malenaa sve se to cini u redu ljubim vas puno ljubav ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Nefertari 12/10/2011, 17:07

Malenaaa drzte se ne sumnjam u to da ce bebica sacekati, nadam se da ce rezultati ostati ok. Sta je to 5 nedelja za vas dvoje? Ljubac!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 10 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 17 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu