KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
hany
dragmilk
Mali Princ
ivi
bridget jones
Anavi
JocY
Kockica
Tanja83
Zoka83
Milijana
cvrle76
maza1972
racili
Aries
maja76
seka 35
daco
agata
kristina33
lilly13
cicsa80
gagax81
malenaa
Bokicalepotica
7-patuljaka
bebko
Malina
dragana76ns
Sneza
Republica
ciklama
Struzzo
maki79
vašar
noja
bobica83
djole42
bubili2
cici
Deni
tanja71
Sofka
anak
*AIDA*
viktorija
dr mali pariz
heart84
julija
KoMetaK
bak
Shizika
MAAKKI
BiKsi :)
lolipop
Cupava
Marija86
61 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tanja71 7/4/2011, 17:56

U,to stvarno neznam,nikad se nisam susretala sa tim,znam samo da je jako opasna u trudnoci,da izaziva pobacaje ili nedaj boze mrtvorodjence,i da se nevaljaju jesti svi sirevi mekani,beli,al sad koji su to isto neznam,procataj malo na googl verujem da ces naci vise informacija.
tanja71
tanja71

Broj poruka : 93
Godina : 53
Location : rotterdam
Datum upisa : 29.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 7/4/2011, 19:26

od danas bockalica zvanicnoooo igra igra ljubav
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 7/4/2011, 19:32

Ćao cure!!
Cici nam je stigla kući,kao što Bak reče,pisaće nam kad se odmori.
Marija, Korak po korak na putu do bete + - Page 3 62860
Srce,podseti me,ja tu listeriju nisam radila..a što i muža baci na to? lol! nikako tu listeriju i brucelu da skinem s dnevnog reda...
Pozdravčić drage moje Koračaljke!~
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 7/4/2011, 20:00

Zdravo drage moje,

Nije me bilo par dana, zdrmao me opasan grip sa temperaturom da oci ne mozes otvoriti. Sad sam ok, i vidim da ste se vi raspisale sve u sesnes.
I ja sam radila listeriu i bruccelu - koliko sam procitala na netu od njih obicno obolevaju radnici koji su dosta u kontaktu sa stokom. Naravno, leci se. Heart, prosvljaj po netu..
Bockalice, vidim bockate se , lepo, lepo, da nam bude sto vise bebirona !

Aida, odlicno, ode hlamidija da se vise nikad ne vrati :))

ljubac Very Happy
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 7/4/2011, 21:40

Drage moje drugarice,
prvo da se zahvalim Bak i Pari sto su bile moja veza sa vama usne usne
Ukrato da vam se javi, dobro smo, srce kuca li kuca as
hematolog je dao pristanak da se zadrzi trudnoca i tako nastavljamo dalje sa bockanje i gomilom lekova. MM mi je rekao da ce da mi kupi onaj dozator za lekove lol! Srecica moja, dana mi je pomoga da dam sebi prvi bocu fraxsiparina yes
Uspeli smo da dobijemo fraxsiparin na nalog da ne kazem recept za 10dana, posle ponovo kod dr po trebovanje i tako narednih skoro 10 meseci.
Odahnula sam kad sam dobila te inkecije. Kontrola hematologa 20.4. genecko savtovaliste za ponedeljak, da cujem i njihovo misljenje pa da skroz danem dusom.
Malo sam se umorila, zelela sam da vam se javnem a sutra pisem malo opsernije-detaljnije Wink

Zelim van serecu i drzim fige svima za nove upehe as
Za sve vas cveće
ja i dalje ne verujem da smo kuci, prosto sam bila mirnija tamo. mozda zvuci glupo ali tako se osecam.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 7/4/2011, 21:45

heart84 ::Drage moje da li neko moze nesto vise da mi kaze o Listeriji ne mogu nigde temu da nadjem vezano za to, a rezultati mi jos nisi stigli, malo pre zovem laboratoriju kazu trebalo bi sutra da bude gotovo pa zar se to toliko ceka

ja sam radila tu listeriju na ingektivnoj klinici. rezultate sam cekala 10ak dana. znam da mi je tamo dr rekla da je najmerodavniji vaginalni bris ako vec dr sumljana tako nesto.ovo vazi za listeriju i brucelu) ja nisam radila te briseve. evo ti referente vrednosti sa mog nalaza:
-negativan < 8.5U
-intermedijalan 8.5-11.5U
-pozitivan >11.5U
ja sam imala IgM 3.64U a IgM 0.61U i kaze dr da je to ok.metoda elisa. Mozda ti malo pomogne, to je sve sto znam.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/4/2011, 21:49

Cici, samo da te ljubnem! Samo nek ste nam dobro! Korak po korak na putu do bete + - Page 3 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bubili2 7/4/2011, 21:50

Virkam ja da vidim hoces li se javiti.Vesti su odlicno nek oni tebe krkaju lekovima samo da bude dobro, a ja znam da hoce. Sta se smejes za dozator ja ga imam odavno, bez njega se ne bih mogla snaci. yes , ovako pravo penzionerski natrpam ga za nedelju dana i ne razmisljam.Znam da si mirnija u bolnici ali bice sve ok samo se nesekiraj a mi smo tu da ti dizemo moral.
zagrljaj
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 7/4/2011, 21:55

Prvo da se zahvalim svima na lepim zeljama ljubav
Danas je pocelo bockanje,1 diferelin, 1 fostimon i 1 merional Very Happy
Dnevnik nisam stigla da otvorim,renoviraju zgardu pa su nam iskljucili net.Sada sam na poslu i nemam puno vremena...
Evo samo da pozdravim Cici i da joj kazem da mi je bas drago da sve ide kako treba Very Happy
Deni ozdravi nam brzo...
Ljubim vas sve do jedne Korak po korak na putu do bete + - Page 3 275568
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bubili2 7/4/2011, 22:12

Viktorija srecno bockanje napred scuro
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 7/4/2011, 22:37

Cici ,drago mi je što sve ide kako treba,maleno srce kucka,bocke na recept,TM koji će te paziti i maziti....samo napred !
Bockalice ,srećno bušenje stomačića i da nam se raskokate baš,baš dobro ...ide uskrs.....jaja su aktuelna Very Happy

Sve vas d
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 7/4/2011, 22:43

Bubili, Djole hvala vam puno!!! Korak po korak na putu do bete + - Page 3 766699 Djole super ti je ideja za jaja mora tako da bude ...
Stimulacija pocela na blagovesti tj danas pa mogao bi et za uskrs...Bas sam radosna Korak po korak na putu do bete + - Page 3 595783 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 21831
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 7/4/2011, 22:49

viktorija ::
Stimulacija pocela na blagovesti tj danas pa mogao bi et za uskrs...Bas sam radosna
I na Djurdjevdan slavimo beta beta beta beta beta beta beta beta
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 7/4/2011, 23:09

[quote="mali pariz"]
Srce,podseti me,ja tu listeriju nisam radila..a što i muža baci na to? lol! nikako tu listeriju i brucelu da skinem s dnevnog reda...

Draga meni su u Jevremovoj rekli da treba i moj dragi da radi,nemam pojma zasto, stigli rezultati kad ono pise da je pozitivan na listeriju, a brucela je negativna, a sto se tice mene listeriju jos cekam, nadam se da me nece snaci opet neki sok, a brucela je negativna.
U utorak idem kod dr Milice Ilic pa cu videti sta ce mi reci.

Cici ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 8/4/2011, 09:33

Viktorija srecno bockanje da nas sto pre obradujes osmeh srce

Cici pratim sta u ti se sve desava i samo jos jednom mogu da kazem da si velika hrabrica i da mi je neizmerno drago sto srculence srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 8/4/2011, 10:05

cici ::
ja sam radila tu listeriju na ingektivnoj klinici. rezultate sam cekala 10ak dana. znam da mi je tamo dr rekla da je najmerodavniji vaginalni bris ako vec dr sumljana tako nesto.ovo vazi za listeriju i brucelu) ja nisam radila te briseve. evo ti referente vrednosti sa mog nalaza:
-negativan < 8.5U
-intermedijalan 8.5-11.5U
-pozitivan >11.5U
ja sam imala IgM 3.64U a IgM 0.61U i kaze dr da je to ok.metoda elisa. Mozda ti malo pomogne, to je sve sto znam.

Draga ja i moj dragi smo vadili krv iz vene, i njemu na nalazu pise da je listerija pozitivna TIP 1/2a u titru 1: 200, a listerija TIP 4b negativna, pa mi nije bas jasno, brucela je negativna i kod mene i kod njega, a ja listeriju jos uvek cekam. Hvala ti u svakom slucaju na informacijama, sad idem u dom zdravlja kod ginekologa pa mozda ce ona znati nesto vise da mi kaze.

Hrabrice nasa, bice to jedan mali borac poljubac
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bobica83 8/4/2011, 10:29

viktorija to je neki dobar znak Korak po korak na putu do bete + - Page 3 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 512172 svidja mi se jako volim simbolicne datume i pocetak neceg velikog na svetac!
grlimo..
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 8/4/2011, 11:00

Cici dobro nam došla, biće to sve u redu....mazi svoju bebicu i nedaj je nikome... trudnica cvet
Viktorija i Marija , nek je sa srećom bockanje i punooo punoo jć da bude sa dobrim ishodom...ovo je godina beba... Loli to važi i za tebe naravno...
Heart ne znam ništa o toj bakteriji-virusu ali znam da kad su ti testovi u pitanju gleda se samo igm-što znači trenutna infekcija a igm-znači da si nekada došla u kontakt sa tim i da se organizam izborio sam i tad si bezbedna.
Biće to sve u redu....ljubim te usne
kao i sve ostale ljubav
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 8/4/2011, 14:12

Zaboravih vas pitati da li je normalno da imam konstantno neku mutljavinu u glavi ne znam ni sama da li je vrtoglavica osećaj lebdenja, nesigurnost u ravnoteži od microginona i glavobolja...Za one koji me nisu pratili popila sam jednu kutiju celu i kupila novu i nastavila da pijem još 6 dana ostala su još tri dana...molim vas ako neko zna nešto neka mi kaže
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 8/4/2011, 15:22

Koraci dragi kako ste mi?
Ja umorno, jutros sam poranila da zaganjam raznorazne upute koje će mi trebati za saglasnost za anesteziju, tako da me već sanak uhvatio.

Cici zagrljaj , vidiš kako je sve prošlo u najboljem redu, tako će se i nastaviti. Samo vi nama uživajte.

Djevojke moje i ovdje vam sretan početak stimulacije i otvaranje dnevnika.

Hearth jesi bolje zagrljaj .

Deni pa gdje si odavno te nije bilo.

Aida i ja sam podužila u prvom ciklusu sa mikroginonom, koristila sam i iz druge kutije, ali stvarno nisam imala nikakvih nus pojava, nisam osjećala nikakve tegobe..

Ljubac za sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 8/4/2011, 15:56

Hart, love love ff
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 8/4/2011, 18:57

ee drage moje cure sunny osmeh srce lol!
sad sam obišla dnevnike naših cura poželela im najbolji mogući ishod i to velike bete tete, smajli angel
ja se polako oporavljam možda bi i brže nego me ova moja veštičurina sad našla mučitim, još nije krenula,
javljam se dr kad dobije drugu m, neverovatno šta ti je ženski poriv, a prethodno da izvadim trombofiliju, oggt, imunološke neke, kariotip,
a samo mi dr rekla tromb. Very Happy ovo ostalo ću ja sama, zbog vraćanja mojih dragih smrzlića osmeh srce
aida meni je od microcigona bilo užas kao da sam imala sto glava kako pomerim, tako da sam i imala mučnine i vrtoglavice
ali sve to prođe kad se setiš zašto ih piješ, mada sam ga ja kratko pila,
Hart draga ljubav
loli a gde je tvoj dnevnik yes
evo roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 8/4/2011, 18:59

trudnice trudnica naše drage samo prašite srca srca srca roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 8/4/2011, 19:49

Koraci,tu sam ja,gledam vas i saljem + vibracije.A mogla bi jos malko i da vas zaprasim kada ste vec tako sve u poletu Very Happy vv vv vv vv
Cici,lepo te je cuti i videti.Drago mi je da ste dobro i da ste resili te bocke na nalog. srce
Loli i Aida,jos malko pa prasimo i na vasim stranama vv d vv
Zene,ima li vas jos u niskom startu?Jesam li koga zaboravila?
Sve vas cmacem poljubci
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 8/4/2011, 21:37

Cure,samo da vas pozdravim!!
Cici,dušo,samo kad ste svojoj kući!! Korak po korak na putu do bete + - Page 3 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 32796
Budite nam samo dobro!
Aida,i mene je od mikroginona mučila prvih dana glavobolj-to ti je od obaranja hormona...
Viki,Marija-neko vas posmatra Korak po korak na putu do bete + - Page 3 561840 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 32796
Loli,samo napred draga,pribavi sve što treba!
Noja,idemo dalje,i sve nalaze koje nisi,sad odradi...i samo napred!
Srce,da l veruješ sad kad videh da ti je muž pozitivan,sutra svog za ruku u labo i oboje ćemo listeriju da odradimo...a posle brucelu...ne moramo baš sve odjednom lol! Samo te pratim Very Happy
Cure,nek vam je opušten vikend! Uživajte u proleću!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu