KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
hany
dragmilk
Mali Princ
ivi
bridget jones
Anavi
JocY
Kockica
Tanja83
Zoka83
Milijana
cvrle76
maza1972
racili
Aries
maja76
seka 35
daco
agata
kristina33
lilly13
cicsa80
gagax81
malenaa
Bokicalepotica
7-patuljaka
bebko
Malina
dragana76ns
Sneza
Republica
ciklama
Struzzo
maki79
vašar
noja
bobica83
djole42
bubili2
cici
Deni
tanja71
Sofka
anak
*AIDA*
viktorija
dr mali pariz
heart84
julija
KoMetaK
bak
Shizika
MAAKKI
BiKsi :)
lolipop
Cupava
Marija86
61 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 10/5/2011, 22:31

dragana76ns ::MB ni u najludjoj prici...sta sestre tamo sada rade, pa to je sramota, nisu vredne ni pomena!!!
Genesis je nova opcija ako budem mogla iz nestimuliranog postupka, a ako mora stimulacija onda najverovatnije Leskovac.
Hvala Zoko Korak po korak na putu do bete + - Page 21 543728

Za zasto planiras nestimulisan VTO? Prisetila sam se u tvom dnevniku i procitah, ako ne gresim, da si imala samo 3 jc, ali to ne mora da znaci da sa drugacijom semom nece biti bolje...
Ti nisi iskoristila nijednu besplatnu VTO? Leskovac koliko znam ne pripada klinikama u kojima moze da se radi o trosku RZZO? Tvoj izbor, u svakom slucaju, sta god odlucis zelim ti najbolji moguci ishod! angel
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tanja83 10/5/2011, 23:24

*AIDA*,draga,držim ti fige da sve bude kako ti želiš!I ja sutra radim betu 12 dan posle et pa se nadam da će i meni i tebi sutrašnji dan doneti nešto lepo...
Misliću na tebe i nemoj sutra da svratim na kliniku da vas sve tamo zaprašim vv vv vv ako mi bude pozitivna beta sreca
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 11/5/2011, 00:47

Milijana, bas lepa i ohrabrujuca prica yes
Dragana, cestitke tvojoj prijateljici, pa da krenes i ti jula njenim stopama! radost
Kristina, zao mi je zbog noge, da sto pre budes bolje osmeh srce
Bixi, pa sta te muci kad nema II crte? Rolling Eyes
Aida, srecno sutra! osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 11/5/2011, 08:26

Kris, teniserko, nasa ljubav

Cicsa poljubac

Biksi, jel si svratila na uz?

Deni bravo Ako si upucena za prirodni vto u Jevremovoj, da li bi mogla da mi kazes kako se to naplacuje? Znam da se ovako naplacuje po aspiraciji, a kako ide za prirodni u slucaju da npr. tog meseca nema folikula, a ti naravno ipak ides na uz? Jel onda naplacuju te uz ili sve to uracunaju u cenu na kraju, npr. ako sledeceg meseca bude ok folikul ili tek kada se napravi embrion? Uf, sta napisah, ako si me razumela Embarassed

Aida radost

Mrvice, navijamo, srecno b beta

Metaurina, jesi bila kod endokrinologa? Tebe sam se setila prilikom moje jucerasnje posete dr Sumarac. Da li si videla sta sam pisala na temi o ogtt? Mozda je i kod tebe taj slucaj, pa nam zato ne daju terapiju
zbunjen
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 11/5/2011, 11:31

[quote="Deni"]
Heart, svaka cast za prvostepenu, hajde sto pre da se zavrsi drugostepena, pa cemo zajedno u postupak :))

Draga kad ti planiras postupak, ja tek u septembru, ali su mi rekli da se javim u junu prvog dana ciklusa ne znam zasto tako rano.
Sto se tice drugostepene komisije, gde si isla u Narodni front ili Visegradsku, ja sam se odlucila za NF i rekli su mi da zovem u ponedeljak da vidim da li sam na nekom spisku, pa mi valjda oni zakazu, i zanima me da li taj dan kad dodjemo radimo tamo UZ i moj dragi spermogram i da li odmah kazu da li smo prosli ili ne.

Poljubac za sve poljubci

heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tanja83 11/5/2011, 13:11

Drage moje forumašice,12 dan posle et,beta 562,5ml beta

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nemam reči

Šaljem puno usne pa da i vama krene kao i meni...

Joj,ja još uvek nisam svesna šta mi se dešava sunny
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 11/5/2011, 13:22

Bravo Mrvice-bubice!!!!!!!! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 11031 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 439215 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 439215 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 439215 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 439215 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 439215 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 439215 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 439215
Cestitam na lepoj beti... Very Happy
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kockica 11/5/2011, 15:48

Čestitam Mrvice Bubice! Beta ti je suuuuuuuupeeeeeer!!!
igra igra igra d d d
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 11/5/2011, 16:25

Jao Mrvice, pa to je prelepo. ČESTITKE OD SRCA osmeh srce osmeh srce trudnica bebe bebe as srca1 srca1 srca1 srca1 likeit roda
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 11/5/2011, 16:58

Mrvice-bubice, chestitamo! čestitamo
vv v vv v vv v vv
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 11/5/2011, 18:02

MRVICE čestitamo draga jel si bese u Jevremovoj radila Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 11/5/2011, 18:53

Mrvice, cestitam vv bb

Malina, kada odes prvi put, a gledaj da to bude npr. 9-10 ti dc, doktorka ti naplati konsultacije sa uz. Tada se vec vidi ima li vodeci folikul, kakav je endo itd. Sve posle toga ulazi u cenu nestimulisanog koji se placa po aspiraciji. Naravno ovde se uvek radi icsi.

Heart, kad me pozovu tad idem, ali neka moja racunica je septembar, jer kod njih vidim da devojke piju po dva meseca kontracepciju, pa uzevsi u obzir i letnje odmore, septembar je nas mesec :)) Taman kad dobro osuncamo jajnike.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sneza 11/5/2011, 19:08

Mrvice-bubice, čestitam!
vv vv vv vv
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 11/5/2011, 20:16

Mrvice-bubice cestitam od srca pa to je lepa beta d d d d d
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 11/5/2011, 20:25

Ćao cure...nema me 2 dana,a vi dnevnik ispisale... Very Happy
Prvo-čestitke novoj trudnuci.Bobice-Mrvice Korak po korak na putu do bete + - Page 21 566213 nek ti bude školski dosadna trudnoća!
Mili-divna priča...Kris,lepo je čuti te,makar i sa uganućem Korak po korak na putu do bete + - Page 21 522523 Hepatrombin gel je majka mara...i naravno mirovanje...ako je to kod tebe moguće Wink
Deni,majstore!! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 32796 Srce,bravo! Aida,srećno!!
Dragana,ma jun je već tu Very Happy super što ulaziš tako brzo u postupak Korak po korak na putu do bete + - Page 21 561840
kod nas ništa novo-posao-kuća-sport...u subotu radim,u nedelju na svadbi...kupujem toaletu,i ma koliko ja volela haljine i suknjice,u njima sam ne KAO,već-šifonjer-trokrilac...tako da sam uzela pantalone i šuljicu,a i cipe ću...poželela štiklu Very Happy eto,burno za vikend.
stisak cure!
p.s. Bixi..kako si? Jesi li ručkila cimeta,opet?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tanja83 11/5/2011, 21:31

heart84 ::MRVICE čestitamo draga jel si bese u Jevremovoj radila Very Happy

Da draga,u Jevremovoj sam radila,et je rađen 29.04. i vraćena su mi dva embriona a dva sam zamrzla.Dr Milica Ilić me je vodila a et je radio Prof Ljubić.I eto,danas 12 dan nakon transfera uradila betu kad ono iznenađenje Laughing trudnica roda roda
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tanja83 11/5/2011, 21:40

Hvala vam drage moje,divne ste,šta bih ja bez vas.Mnogo su mi značile vaše priče,iskustva,podrška,saveti.Pažljivo sam vas pratila i zao mi je što ste morali kroz sve to da prođete ali posle kiše uvek dolazi sunny

I ja sam čekala 6god da mi se ovo desi i sad sam potpuno sludjena,ne verujem da se ovo meni dešava h

Bitna je volja i želja,i da se ne odustaje,bitka se na kraju uvek dobije,lakšim ili težim putem ali se dobije
smajli angel

Ljubim vas puno,najviše usne i VELIKO hvala na podršci,vi ste moji smajli angel
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/5/2011, 23:40

Mrvice-bubice, čestitam ti divnu betu, i da ti trdnoća i naredni period prodju dosadno i lagano, bez ikakvih trzavica! Beta miriše na dve beke, no javićeš nam se sa izveštajem sa 1. uz, ok?!

Bolje mi je fizički, no ne i psihički....Trebaće mi malo vremena da svarim info oko IR, pa ću sigurno biti bolje, izgleda da sam se ipak nadala da će rezultati biti ok!
Ne znam šta je bio razlog onog bola u stomaku, nisam bila na uz, danas sam bila kod dece od brata, oni su moja najlepša i najkorisnija terapija. Dobila još nisam, cimeta više nisam pila, bolovi su utihnuli, jedino me boli gooz od boce, pa privijam med na bolno mesto (ušećerena mi sad i gooza! Very Happy ).

Deni, bravo za prolaz drugostepene, pa da država bude batli ovaj put!

Aida, srećno sutra!

Dragana, da ti novi postupak donese bebe, da li bio stimulisan ili ne, nije bitno, samo nek uspe!

Pariz, ajde cico da se super provedeš na svadbi!

Stiskam vas sve! Ne zamerite ako nekog preskočih, malo sam otkačila! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 12/5/2011, 07:09

Mrvice čestitke za dobru betu radost
Deni samo napred...Sigurnim koracima...
Jun je pred vratima...
Mala lep provod na svadbi Very Happy
Biksi zagrljaj baš sam se ponadala da je tu beba ali šta da se radi...Proveri kod dr za te bolove...I odoh da vidim šta je to sa IR zbunjen kod tebe...
Koraci d
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 12/5/2011, 08:33

Mrvice, cestitam! Odlicna beta bravo čestitamo

Deni, ako sam te dobro razumela, oni na tom prvom uz vec vide da li moze da se radi iz prirodnog postupka?

Bebko, ne znam da li sam nesto pomesala, ali jel bese tebi Ljubic prepisao siofor od pocetka postupka? Jel to bilo od pocetka kontraceptiva ili stimulacije?
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 12/5/2011, 10:45

Hellooooooo drage,
treba mi vasa pomoc moj dragi i posle 15 dana uzimanja antibiotika opet pozitivan na listeriju v da li je neko imao iskustva sa tom prokletom bakterijom, sad cu da odem do Jevremove, da vidim sta ce mi reci, nisam bas dugo bila Very Happy

Deni znaci nas je septembar, jedva cekam poljubac
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 12/5/2011, 11:14

Mrvice čestitam igracice igracice igracice baš si me ovo jutro obradovala...bravo beta je zaista odlična samo nek se dupla.... sreca
Hert drago mi je što prolaziš komisiju i da bude uspešno ovaj put...ne znam ništa u vezi te bakterije ali mislim da nije strašno a i ima vremena da to sredi do septembra g
Malina pitala sam dr. Ljubića da li planira u narednom perijodu gde da putuje rekao je da ima još puno koji ga čekaju tako da ne planira da ih ostavi...rekao je to i malo šaljivo pa ne znam kako da ga svatim, zaista sam probala da izvučem od njega to...
E ovako izveštaj na uz je OK. Nemam nikakvu cistu ja umislila, dobila sam gonal 150j od drugog dana krvarenja još nisam dobila čekamo mecu pa boc, boc,boc i beba.... v
Mnogo sam bila juče uzbuđena ali mogu vam reći da se sad osećam super i nešto sam srećna...volim vas sve... v v love ljubav
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cvrle76 12/5/2011, 12:00

MRVICE, ČESTITAM!!!! Divne vesti!!!! čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 12/5/2011, 15:14

Aida, hvala puno osmeh srce
Saljiv je on sav, ali valjda u svakoj sali ima i malo zbilje Very Happy
Odlicno sto je na uz sve bilo ok!
Kada ti treba da dobijes? Ja za 3-4 dana otprilike i nisam pametna da li da se prijavljujem sad ili da sve odlozim za npr. septembar v

Heart, ne znam ni ja za tu bakteriju, ali ne brini, sto rece Aida, ima vremena da se sredi.
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 12/5/2011, 15:20

E žene, čula sam juče da Vlaisavljević radi konsultacije i preglede i u Doboju affraid affraid Rolling Eyes
Taj čovek stigne u jednoj nedelji obigrati Balkan, a Boga mi i Evropu yes
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu