KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+50
Jagodica Bobica
Likoli
Dacaa
Niny
cvrle76
ŽenoLina
bobica83
Orline
Republica
bokica
7-patuljaka
bubili2
hany
maja76
lena
HappyGirl
Milijana
lilly13
KoMetaK
Zaneta
racili
bak
natalija
Sneza
ciklama
cicsa80
djole42
ANY
agata
dragana76ns
Zoka83
anak
MAAKKI
daco
vašar
Marija86
bebko
Simona
cici
*AIDA*
BiKsi :)
gagax81
Cupava
Deni
viktorija
julija
heart84
Shizika
lolipop
dr mali pariz
54 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 1/3/2011, 20:07

Cici,hrabrice naša,čitam...opet čekanje... molitva da sve bude ok zagrljaj
Loli,drži se,draga,ne dozvoli da te virus savlada cmoka
Srce g za dobre nalaze...
Julo i tvoji biće dobri Wink
Marija, najzad i ta gadura zagrljaj
Pari,Biksi, šta se radi?
Anak,Jovana:poiuz:
A posećuju nas i trudnice naše drage.Šiz,Zoka... ljubav
A gde nam je Đole?Odavno je nema zbunjen
Ja, umorno,ove godine rođ se oduži kao u Ivka slava Very Happy čak i duže Rolling Eyes
I sinoć imala goste a i najavile se koleg sa posla za sutra Rolling Eyes nisu mogle ranije...
Sve vas d
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 1/3/2011, 20:11

Ne znam šta je sa Djoletom, verovatno je poslovi skolili! Javiće se ona već. Nema nam Strulenceta odavno, ali baš odavno! Mada razumem i zasićenje!

Stiskam vas!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 1/3/2011, 21:13

Marija, konacno i ta vesticara stigla, nadam se sa njom olaksanje ljubav
Jovana, to mi deluje skroz neozbiljno, razumem te zasto si razocarana. Ako sam vec izabrala doktora u koga imam poverenja, onda hocu da mi on pogleda nalaze, odredi stimulaciju, prati, uradi aspiraciju i ET. Ako ce mi biti samo na ET-u onda mi ni ne treba jer je ET od svega najmanji problem. I to sto Anak kaze, da je protokol mahom svima isti... Nemam reci. Zao mi je sto se tako osecas, bas sam besna, sunce im njihovo... c Drzi se draga... Podseti me samo, zasto placas postupak, a ne ides preko fonda?
Bebko, naravno da smo tu c Ljubim te drugarice.
Paris, Biksi, Loli, Julija, Cici i ostale moje drugarke, sve vas d
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 1/3/2011, 21:15

jovanamedakovic ::E sad malo cu da se jadam... Nekako mi sve ide bezveze sto se tice perioda pre postupka( ne znam kako da ga nazovem).
Kratak rezime: u novembru odlazimo kod dr Veljka Vlaisavljevica u Jevremovu. Spermogram los, meni predlaze laparaskopiju. U januaru su me zvali da mi kazu da VV nije primao konsultacije ali da je pogledao nase rezultate i rekao da mozemo da udjemo u postupak. da biramo mart ili jun. Opredelili smo se za jun. Sestra mi je rekla da se cujemo u aprilu. meni je to nekako skroz bezveze! Zar nije potrebno da se vidimo bar jos jednom sa doktorom? Ni jednom me nije pregledao! Pa kako ce da mi odrede stimulaciju? Ili to nema veze sa tim? Kad treba da pocnem sa stimulacijom? Imam jos milion pitanja a njih ne mogu da pitam.
Nervira me sve to. Uhhhhh, al sam se izjadala. nervira me sto ne mogu ko covek da popricam sa doktorom. Proveli smo sa njim 10-tak minuta.

Jovana i ja plaćam, samo sam ja kod Ljubića, i mene je to na početko ljutilo, kao sestre su vam dostupne non-stop, kao znate pa sa Dr. Ilić možete sve dogovoriti, i tako to. Dok jednog dana nisam pukla i rekla sestri "izvinite molim vas gdje još Dr.Ljubić radi, i gdje ima više vremena, jer ja sam do vas došla isključivo zbog njega" I sada me baš primaju kad je Ljubić tu, mislim imam ja ginekologa i u porodici,ali se ne bavi vantjelesnom oplodnjom. Moraš malo biti i otresita s njima, njima je najlakše kad ti samo ćutiš, onda te oni kombinuju kako njima odgovara.

Drage moje djevojčice hvala vam što mislite na mene, ja sam vam onako ni bolje ni gore, sada se nakačio suvi kašalj, slomi me a tek je počeo. Sutra ću ipak malo da posjetim porodičnog ljekara, čisto da se nešto ne komplikuje sada u toku priprema.

Biksi u pravu si ova sada završni uzima svoj danak, nije ni čudo kad sam mu posvetila mjesec dana svoga života.

Ljubac djevojke, odoh malo da obiđem naše trudnice


Poslednji izmenio lolipop dana 1/3/2011, 21:18, izmenjeno ukupno 1 puta
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gagax81 1/3/2011, 21:15

Mrija konacno i ta veštica da stigne! Moja je trebala stici juce ali je nema Very Happy Nadam se i da nece stici nrednih 9 meseci!!!
Loli, cajevi, vitamini, vockice i bice bolje v
Julija bice rezultati Ok 100%, mora da budu Wink
Heart, pocinje zurka! yes
Any, sta mislis da ih nazoves pa da pitas sta je sa pismom?

Sutra mm dobija rezultat spermograma pa cemo videti da li su njegovi plivaci napredovali! lol!
Sve vas usne
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 1/3/2011, 21:53

gagax81 :: Moja je trebala stici juce ali je nema Very Happy Nadam se i da nece stici nrednih 9 meseci!!!

Gagax ovaj put i neće doći i ja se iskreno nadam.
Ljubac
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ANY 1/3/2011, 22:38

pa nemam pojma,kontam da sacekam do kraja nedelje,ako ne stigne onda cu da ih zovem!!

gagax, navijam za tebe b b b

ANY

Broj poruka : 28
Datum upisa : 25.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 1/3/2011, 23:43

gagax, navijamo da ne stigne zla veštičara! Korak po korak na putu do bete + - Page 5 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 32796
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 2/3/2011, 09:25

Jutro cure!
Nije me bilo par dana pa vas ne mogu pohvatati ....zato srećno vam bilo šta god da radite Very Happy

zagrljaj
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 2/3/2011, 09:35

-dobar jutar drage moje
hvala vam Pari,Bebko,Zoko,Gagax na pozitivnoj energiji osmeh srce
ma hvala vam sve sto postojite
d
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 2/3/2011, 09:43


Ciciiiiiiii poljubac

Joci potpuno te razumem ono sto coveka ubija je nedostatak informacija ali ako vec placas moras insistirati na svemu sto te zanima,tako bi trebalo biti i da ne placas,samo ne kloni vec glavu gore i ne daj seeeeeee cmoka

gagax81 :: Moja je trebala stici juce ali je nema Very Happy Nadam se i da nece stici nrednih 9 meseci!!!

molitva da ne stigne!!!

Djoweeeeee dobar jutar ljubav
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 2/3/2011, 11:29

Haj cure nisam bila u mogucnosti par ana da se javim a vi na koracima bas gayite....Loli nadam se da ce ti biti bolje uh virus je opak ne pitaj....
Gagx takodje navijam za tebe...
Izvinjavam se ako sam nekog zaboravila a potrebna mu je podrska...
Viktorija moja draga KRECEMO, nadam se da ces dobro podneti tablete kao i ja sretno....
E ovako na uz grudi sam bila ali doktor ne radi tako da su mi odlozili za naredni ponedeljak, sto se tice kondiloma imam tri doktorka mi je dala neku kremu da mazem i kaze da nije alarmantno da su vani i da ne moram na intervenciju sad hitno a kasnije bih morala ako krenu da se sire....
Kad odem u Jevremovu i sa njima cu se posavetovati pa cu videti...
Izvinite ybog greski u pisanju nije moja tastatura ne mogu se snaci bas najbolje....
Eto tako javljam se danas nekad ponovo posle podne....ljubim vas sve...i grlim ljubav d
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 2/3/2011, 14:13

Aida, nadam se da nisi prenervozna da chekash UZ u ponedjeljak, vjerujem da je ipak frustrirajuce. U kondilome se ne razumijem ali mi zvuchi po reakciji ljekara da nisu nekakva prepreka, svejedno, bilo bi super da krema odradi svoj posao.
napred scuro
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 2/3/2011, 15:10

Aida krenula sam sa tabletama i dobro se osecam,jedino sto sam malo
pospana ali to moze biti i od umora zbog posla...Nadam se da ce ti ta
kremica resiti problem sa kondilomoma...a i da ce uz grudi biti dobar...
Gagax navijam i ja da ne stigne Korak po korak na putu do bete + - Page 5 32796
Loli draga navali na narandze, limune ima za cas da budes ko zdrava ko dren Korak po korak na putu do bete + - Page 5 766699
Marija cekamo te Korak po korak na putu do bete + - Page 5 466526
Julija,Djole,Biksi skakutalice,Jovana,Anak,Cici,Bebko,Pari,Zoko,Shizi Korak po korak na putu do bete + - Page 5 692299

Veceras opet radim noc pa imam sada malo vremena da iscitam sta se ovde radi Very Happy
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 2/3/2011, 16:18

Dobar dan koraci, kako ste mi?

Samo da vam se javnem, bila kod porodičnog dr., hvala bogu nikakve upale nema, sedimentacija 9, ma superiška, i ostali nalazi super, tako da se još malčice sa virusčićem moram boriti, ali to ću lako jer obožavam grejp, limun i narandže.
Suprefakt je stigao, još čekam 23.03 pa da se krenem bockati.

Aida super kad kondilomi ne predstavljaju neku veliku prepreku, a i da kremica pomogne.

Viktorija sunny , samo neka si krenula, mislim da je pospanost više vezana za umor, nego za tabletice.

Djole i mi smo se tebe poželili.

Ljubac djevojke
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 2/3/2011, 16:24

Heart, nisi valjda već krenula love sreca
Jovana, znam šta misliš, i meni je sve to izgledalo tako, ali u pravu je i Loli, podvikni ti njima malo kad već nisam ja likeit
Super, ženice, izgleda da je pozitivan talas krenuo uprkos snegu, ove godine ćemo sve biti trudne likeit naočare naočare naočare naočare igra igra igra igra igra v v radost
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 2/3/2011, 21:24

Bas se koraca....
Marija...jeeeeeee, napokon i ta veca da dodje ...vise joj se necemo radovati:D
Heart,odlicno za nalaze,sad sigurnim koracima ka svojim bebironima:sunny:
Viktorija...srecan i uspesan postupak i da zavrsi Korak po korak na putu do bete + - Page 5 523476
Loli..da nam brrrrrrzo ozdravis Korak po korak na putu do bete + - Page 5 582639
Julija, ma bice rezultati ok Korak po korak na putu do bete + - Page 5 561840
Gaga..ma nece ni doci ta veca Korak po korak na putu do bete + - Page 5 38642
Jovana...sto se VV tice mi smo isli za Sloveniju, cekali 2 sata najmanje bili u ordinaciji nekih 15-tak min, platili i ajde kuci..cekajte odgovor!
Mislim da je on prezauzet da bi se bavio detaljno svakim ponaosob...
ljubim vas sve
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 2/3/2011, 21:42

Da li ima negde na forumu tema o akupunkturi? (ja je nisam nasla)
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 2/3/2011, 22:19

Dragana, vidi ovde: Alternativa- Akupunktura
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 2/3/2011, 22:39

Hvala Sizi, a ja otvorila pod lecenje biljem ...nema veze,neka zatvori Hapi.
Imam jedno pitanje...jako mi je suva areola i bradavica i to samo jedna, ne znam cime bih mogla to da to mazem.Mozda pantenol?
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 2/3/2011, 22:50

Nemam pojma shta je pantenol Embarassed. Imash li neshto shto sadrzi lanolin, to znam da se preporuchuje za bradavice chak i pri dojenju?
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 3/3/2011, 00:23

dragana76ns ::
Imam jedno pitanje...jako mi je suva areola i bradavica i to samo jedna, ne znam cime bih mogla to da to mazem.Mozda pantenol?

Ima neki novi preparat koji se zove koliko se sjećam Fitomama, ako se ne varam, znam da je italijanski proizvođač. Probaj ga potražiti po apotekama, ja sam ga sestri donosila iz Beograda.
Ljubac draga
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 3/3/2011, 09:46

Jutro cure,
Viktorija ne bi trebalo da si pospana od tabletica, sigurna sam da te je malo viša organizacija posao pa sad ovo sve umorilo....prikoči draga polako draga sad dolazi naše vreme opušteno....
Heart bravo za rezultate krećemo.... igracice
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 3/3/2011, 09:58

*AIDA* ::
sad dolazi naše vreme opušteno....

yes U to ime,evo malo prasine vv vv vv
Cure,super vam idu koraci!
Sve vas d
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 3/3/2011, 20:21

Djevojke gdje ste, nešto ste mi se uspavale, ili je to zatišje pred buru?

Ja sam danas onako, ubi me suvi kašalj i kihanje, nos mi je kao kod klovna, a dobar glas sam izgubila. Biće bolje.

Vašarkice naša lijepa trudnice, odavno sam opazila betu u potpisu, ali tek sad vidjeh i ono "I trudna", divno ti stoji.

Ljubac djevojke
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu