KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+50
Jagodica Bobica
Likoli
Dacaa
Niny
cvrle76
ŽenoLina
bobica83
Orline
Republica
bokica
7-patuljaka
bubili2
hany
maja76
lena
HappyGirl
Milijana
lilly13
KoMetaK
Zaneta
racili
bak
natalija
Sneza
ciklama
cicsa80
djole42
ANY
agata
dragana76ns
Zoka83
anak
MAAKKI
daco
vašar
Marija86
bebko
Simona
cici
*AIDA*
BiKsi :)
gagax81
Cupava
Deni
viktorija
julija
heart84
Shizika
lolipop
dr mali pariz
54 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 16/3/2011, 19:42

Cici,sačekaj UZ,i onda obavezno dr reći za trudnoću,i sve ga ispitaj! Sve će biti uredu.. Korak po korak na putu do bete + - Page 22 191975
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 16/3/2011, 20:14

mali pariz ::Cici,sačekaj UZ,i onda obavezno dr reći za trudnoću,i sve ga ispitaj! Sve će biti uredu.. Korak po korak na putu do bete + - Page 22 191975
Hvala ti draga moja, ne umem da ti opisem kako se osecam
i znam da tek sda nastupaju problemi i brige ali slatke brige Wink
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 16/3/2011, 20:27

Cici, mm i ja baš zbog tebe iščitasmo zadnjih 20 str. Ti si čudo i Bog je čudo. Čestitamo ti još jednom i želimo ti sve naj, naj..... yes angel angel angel
Jedva čekam sutrašnji izveštaj
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 16/3/2011, 20:34

anak ::Cici, mm i ja baš zbog tebe iščitasmo zadnjih 20 str. Ti si čudo i Bog je čudo. Čestitamo ti još jednom i želimo ti sve naj, naj..... yes angel angel angel
Jedva čekam sutrašnji izveštaj

Od srca sam se nasmejala i mene i mm love
Hvala vam i smo nestrpljivi, javljam se cim dodjem od dr i Miljica, za vas usne
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 16/3/2011, 20:38

queen sunny bebe trudnica srce roda
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 16/3/2011, 20:56

CICI DIVNA VEST CESTITAM b b b b b
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 16/3/2011, 21:16

Lepo rekoh da nastavimo i večeras!
Za Cici i dve crtice




Glitter Drinks








Čestitam dušo od srca,ne brini biće sve u redu!
osmeh srce
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 16/3/2011, 21:35

viktorija ::
Zakazali su mi uz za ponedeljak uvece pa od srede padaju prve bocke Very Happy Jedva cekam
Odnela rezultate briseva i svi su skroz dobri...Joj jos malo...

Viktorija sunny , super za nalaze. Joj pa famozni 23.03. je već u srujedu igra igra igra .Znači već od iduće sedmice krećemo u akciju.
Meni je uz tek krajem marta, početkom aprila.

Ja sam već odavno pribavila suprefakt, ali nisam šprice za podkožno davanje bocika, i odem sinoć u apoteku kad kažu da to ipak ide malo teže, zbog narkomana, uh mamu im, ne znam kome više zagorčavaju život sebi ili meni?Svaki tren očekujem djevojku iz apoteke da mi se javi da li mi je uspjela to naručiti(obećala je tražiti insulinske ako joj budu dali, čisto da su mi bezbolnije).

Kako se približava sam početak bockanja, tako sam vam ja više spremna za akciju. A da budem iskrena ja vam planiram ozbiljno biti trudnica , tako ovih dana i organizujem život, sve prilagođavam trudnoći i izležavanju. Kupili smo i mašinu za pranje suđa(nisam je do sada imala),krečimo sobu za vikend i tako to, uglavnom na drugačiji ishod i ne pomišljam.

A kada vidim kako nam je kutak divan ovih dana, pun je pozitivnih beta, malih i velikih srca1 , pa novorođenih i željno očekivanih beba , stvarno vidim da nas bog gleda i misli na nas, e to mi tek daje pozitivnu energiju.

Cici molim te samo se nemoj sekirati, sve će biti u najboljem redu.

Ljubac za sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 16/3/2011, 21:41

Cici, znala sam, divna vest !!!
Cestitam ti od srca, suze su mi navrle na oci, zivot je cudo !
Ne postoji dzabe izreka da posle kise dodje duga.

Uzivaj draga, ljubim te srca
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sneza 16/3/2011, 21:45

Ovde je veselo, neka tako i ostane, puno je pozitivne energije. Čitam redovno ali ne pišem, nemam vremena, a znajte da svima vama želim da na kraju stignete do cilja koji ste zacrtale
sreca
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od racili 16/3/2011, 22:17

Cici, ja sam u pozitivnom šoku, želim ti svu sreću ovoga sveta...ovo je pravi dar od dragog Boga...Javi odmah Miljiću, već zamišljam njegovu facu kad bude čuo divne vesti Laughing
Cici queen
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od racili 16/3/2011, 22:20

Vašar, kakva sreća...ČESTITAM! Moja prijateljica ima trojke dobijene vantelesnom oplodnjom, kod njih je stalno žurka bez prestanka....
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od 7-patuljaka 17/3/2011, 07:38

Jedva sam čekala da otvorim stranice Kutka da vidim kakve su vesti od Cici! Draga Cici, pa to je divno! Eto kakve preokrete nam pravi život...Vidiš, da posle kiše uvek dođe sunce! Diiivnooo!Ali, obavezno se konsultuj sa svojim doktorima oko svega( ta snimanja što si imala i koja te čekaju...). Čestitam ti još jednom!

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 17/3/2011, 09:24

Cici stvarno divne vesti b b vv bb d bb d c c

viktorija draga nema veze sto mi je muka..proci ce,sve se izdrzi x
gde ono ti radis vto??? ja imam uz u sredu i u sredu isto krecu bocke bb d
Ove pozitivne bete,pozitivne vesti bas daju vetar u ledja g g g

Da li Diferelin mora svaki dan u isto vreme da se prima? zbunjen
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zaneta 17/3/2011, 09:51

Cici, super, divne vesti! radost srca
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maja76 17/3/2011, 09:55

Cici fantasticno, stvarno si me obradovala i bas iznenadila Shocked Very Happy Obavezno kod Miljica, znam da je tesko doci do njega, ali cekaj ga tamo, kampuj osmeh srce
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od natalija 17/3/2011, 11:22

Čestitam, Cici, ti si stvarno jedno čudo. Dobila si nagradu za hrabrost! love
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 17/3/2011, 11:24

UH koračaljke moje malo ne budem u mogućnosti da se javim a koliko novosti.
CICI mnogo sam srećna zbog tebe, ima Boga i on naš trud nagradi, zahvalni smo mu na tome.
Čestitam ti od sveg srca i želim laku i bezbrižnu trudnoću... usne
Koračaljke moje drage ja pijem Visiren tablete da izlečim hlamidiju i pijem microginone....pitala sam vas jednom ali ste zaboravili da li može da ima neki kontra efekat to što pijem i jedne i druge tablete. Eto toliko ....
Ynam da ste srćni zbog ovoliko beta i razumem vas i ja sam puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnoooooooooooooooo d d d d
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 17/3/2011, 11:39

Aida nemam pojma....ja pijem microginone ali nemam savet za ovaj tvoj slucaj Rolling Eyes cvet
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od 7-patuljaka 17/3/2011, 11:44

Aida konsultuj dr koji ti je dao Visiren ili dr koji ti je dao microginone, reci im za taj drugi lek. Pogledaj i u uputstvu i jednog i drugog leka šta piše...

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 17/3/2011, 12:00

E cure htedoh pitati još ovo je li hoće od mikroginona da se oseća ukus metala u ustima i često u poslednja dva dana osećam kao blago grčenje mipića u nogama. Sory ako vas zamaram ali vi ste mi pravi prijatelji koje mogu pitati sve bez ustručavanja....
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 17/3/2011, 12:05

Aida desavalo mi se to grcenje u misicima ali kratko...i u pocetku sad vise ne...
sad imam samo mucnine Rolling Eyes cvet
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 17/3/2011, 12:59

Kakav dan drage moje, da krenem redom

-bila sam jutros kod moje dr u dz. Ispricala joj sve (miljic, pluca punkcije). Odmah mi je uradila uz
5.5 nedelja ,plod u materic. Dobila sam i slicicu moje bebe d kaze jos je rano za srculence. Dala mi je uput za genecko savetovaliste za Visegradsku sa naznakom HITNO i da odmah kontaktitram Milica. Ona nije za to da se sutra radi biopsija kosti sem ako Miljic ne insistira na tome. Tj ako je sitacija opasna za moje zdravlje. Takodje da na genetici preduzmu sve mere da smanje rizik zbog gore navedenog odrade neke cupise (ako sam dobro zapamtila) ili aminosintezu oko 10 nedelje.

E sad, u Visegradskoj me je docekala jedna zaista ljubazna sestra na informacijama. Koja me je licno sprovela u neku sobu 6 na razgovor. Tamo genecko savetovaliste radi samo ponedeljkom i naravno su puni za ovaj ponedeljak. Onada sledi razgovor sa jednom isto ljubaznom doktorkom u amb 6. i njenjim studentima. Dok sam ja pokusala da jos objasnim u cemu je problem i zasto mojaa dr toliko brine. jedan studen me je pitao -da li sam koleginica! Nisam, kazem ja ali sam sve napamet naucila i naravno smeh.Zakljucak, ako osetim bilo kakave bolove ili nedaj boze prokrverai u bolo koje doba dana i noci pravac kod njih. da ce me preko reda u ponedeljak primiti u gen. savetovalsite pa dalje kako odedi ta doktorka tamo.
Miljica, eh tamo sam naravno kampovala ali sam ga upecala. Zamalo nije pao u nesvest, zasto bas sad! nije vam to trebalo! eto marfijev zakon! Biopsija ostaje za sutra, kaze nece stetiti trdonoci9 to kaze i u anbulanti 6) jedino stes i bol mogu da smetaju. ali sad sta je tu je. Naravno ne dalje nikakave prognoze za dalje ni popitanju mog zivota ni bebinog.
sada sam ja najvaznija, a beba je u drugom planu.

molitva se i verujem da ce sve ipak biti kako treba, ako ne zna se koji su prioriteti

dobila sam od dr da pijem folnu 2*1, i tocopherol 10mg 1*1,
dobila sam i moj trudnicki karton i slicicu. da li neko zna sta je TT 11.2, PP IV 6, NT 5.5 i primedba IV 6
Zajedno cemo da izguramo i ovo, lakse mi je kad znam da ste tu i da nisam sama d
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bokica 17/3/2011, 13:17

Jao Cici kakav pozitivan sok.

Odavno nisam ovde virkala pa sam morala da se vratim desetak strana unazad da pohvatam sta ti se sve izdesavalo.

Sada samo bez panike koliko je to moguce.
Lekari sada moraju da budu oprezni. To im je posao i neka rade sve sto treba.

Ja duboko verujem da je sve kako treba.

Mislim na tebe

bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/3/2011, 13:26

Cici, trudnjaco nasa Korak po korak na putu do bete + - Page 22 275568 Bice sve ok i sa bebom a i sa tobom, naravno, videces! Nije to slucajno bas sve sad.
Sutra odradi to sto moras, pa uzivancijaaaaa. U ponedeljak ces videti sta ti savetuju, horionske cupice se rade oko 8. nedelje, koliko ja znam, slicno je kao amnnio samo se uzima malecni delic posteljice na analizu.
Jedva cekam srculance i to da prebrines Korak po korak na putu do bete + - Page 22 512172

A kako si ti, delujes mi, moram priznati kao da ne verujes, kao da si jos u soku Korak po korak na putu do bete + - Page 22 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu