KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
cicsa80
Sneza
ANY
hany
Sofka
MARA
Cupava
*AIDA*
ivi
masa
Sanjaa
daco
cipiripi
adriatika
Simona
ŽenoLina
elijana70
Struzzo
7-patuljaka
HappyGirl
Tinche
kristina33
Aida
naca
lolipop
maki79
seka 35
bule74
KoMetaK
simona68
viktorija
Malina
Marija86
heart84
Zoka83
lilly13
MaliZvrk
racili
vašar
gagax81
anna
Orline
bebko
Deni
tanjica
dragana76ns
malenaa
anak
cici
ciklama
Shizika
maja76
MAAKKI
Jecaneca
bobica83
dr mali pariz
tuli
Filippa
julija
bak
BiKsi :)
djole42
66 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 18/2/2011, 23:50

Cici, trudim se da pohvatam sve i iz sveg srca Ti zelim da budes jaka i pored svega, mislis o lepim stvarima. Jedna pozitivna misao privlaci jos jednu pozitivnu misao i "mic po mic" mnogo toga bude dobro! Samo hrabro! sunny
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/2/2011, 23:52

Super za sveki. Ja sam tek shvatila da sam "porasla" kad smo brat i ja počeli roditelje da vodimo kod doktora, a ne oni nas (naravno, ovde računam i svekra i sveki). A kad se zagledam duboku u sebe, opet se ne osećam potpuno samostalnom, često mi žao što "omatorih" i još bi mi ponekad značilo da povedem tatu ili mamu kod lekara, da se osećam sigurnije... No dobro... prestajem sa filozofijom! Odoh na spavanjac, ipak sutra radim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 18/2/2011, 23:55

Bixi-potpis- queen
Šiz-nemaš brige!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 18/2/2011, 23:58

Shizika i ti mi se svidjas i ona maca Deni i Pariz a Djole me odusevljava, Zoka83, Seka, Vasar, Happy, Lolipop Vi ste mi ostavili utisak kao jake, zanimljive praaaaaaave drugarke. Laku noc i jedan veliki beeeeeeeeee od ovcice Very Happy
Biksi,potpis ti je jos lepsi queen
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 19/2/2011, 00:04

e dobro je da sam na spisku omiljenih...sad s mirom i jedna koza meeeeeeee ,ode na Sleep
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 19/2/2011, 00:05

Hvala Cicsa. Biksi ce nocas pred spavanje da broji ovcice. A kad me nema nabija mi rogove. Rolling Eyes Shkorpija je to.
Noc svima osmeh srce
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 19/2/2011, 00:06

Ja kad volim - ja najvolim! Korak po korak na putu do bete + - Page 33 275568 Korak po korak na putu do bete + - Page 33 275568 Korak po korak na putu do bete + - Page 33 275568 Beeeeeeeeeeeeeee
Hvala Pari, hvala cicsa, drago mi je da je tako!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 19/2/2011, 07:41

Šta je sve ovde bilo v
Sinoć se pravila žurka Very Happy i sada svi spavaju Sleep

Ja podigla hormone juče i rezultati nikad bolji f
FSH 3,6 (2-9)
LH 4,3 (2-15)
E2 38 (35-50)
Prog 0,95 (0,1-1,2)
Prolaktin 187 (72-480)
Testost. 2,3 (0,3-3,0)
FT-4 18,6 (8-24,5)
TSH 1,2 (0,26-3,5)

Odoh u Klub da skuvam kafu Wink
Jednoj drugarici je radna subota...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 19/2/2011, 08:38

cicsa80 :: a Djole me odusevljava, H

Embarassed , cvet

Jutro cure spavalice!
Ajd Bebko kuvaj još po jednu da častiš za vako dobre hormone Wink
Pari vidim sveki je bolje,nadam se od jutros još bolje ,nemoj joj kuvati jaku kafu Very Happy

Ljubi vas sve radilica !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 19/2/2011, 11:15

Dobro jutro cure, hvala na lepim željama, malo sam bolje a i oprostite malo sam usamljena i neraspoložna......Hvala vam i oprostite mi...
Cici rasplakala si me.... Nemoj više da čitamo takve tekstove a nemoj tako ni ti da misliš, ti si ženica koja puno vredi to vidimo mi putem ovog tipa komunikacije a mogu zamisliti kako je imati te u stvarnosti uz sebe...tvoj mužić zna koga ima i neda te nikome....osećamo mi to
Heart biće sve u redu i meni zna da se izgubi ciklus tako ponekad, jednostavno
bude sve u redu ali od neke silne želje i iščekivanja neće da krene, i kad se opustim bude.....
Hsg sam radila sedam puta bez anestezije i mogu reći da bi ga uvek tako radila jer dok izbrojim do tri prođe....yato histero nije bio potreban u mom slučaju...
Što se tiće moje hlamidije koristim vaginalete dovicina, bila sam par dana na pauzi zbog ciklusa pa od večeras nastavljam....
I ja sam škorpija
24.02 dobijam plan vto pa vam javljam šta piše...
Ljubim vas sve ....
c d ljubav ljubav
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 19/2/2011, 11:18

*AIDA* ::Dobro jutro cure, hvala na lepim željama, malo sam bolje a i oprostite malo sam usamljena i neraspoložna......Hvala vam i oprostite mi...
Cici rasplakala si me.... Nemoj više da čitamo takve tekstove a nemoj tako ni ti da misliš, ti si ženica koja puno vredi to vidimo mi putem ovog tipa komunikacije a mogu zamisliti kako je imati te u stvarnosti uz sebe...tvoj mužić zna koga ima i neda te nikome....osećamo mi to
Heart biće sve u redu i meni zna da se izgubi ciklus tako ponekad, jednostavno
bude sve u redu ali od neke silne želje i iščekivanja neće da krene, i kad se opustim bude.....
Hsg sam radila sedam puta bez anestezije i mogu reći da bi ga uvek tako radila jer dok izbrojim do tri prođe....yato histero nije bio potreban u mom slučaju...
Što se tiće moje hlamidije koristim vaginalete dovicina, bila sam par dana na pauzi zbog ciklusa pa od večeras nastavljam....
I ja sam škorpija
24.02 dobijam plan vto pa vam javljam šta piše...
Ljubim vas sve ....
c d ljubav ljubav
svaka
ti cast kad si 7 puta radila hsg
,to je za svaku pohvalu ja sam jednom radila bez anastezije ,nije nista strasno
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 19/2/2011, 12:25

samo da vam ff
bila sam u poslu ništa nisam stizala
na brzinu sam iščitala dešavanja pa ću valjda sad biti češće tu
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 19/2/2011, 15:17

Opet puno vesti!
Sveki nije bila dobro,pa je dobro g kisss kozici od ovcice! Pari usne
Bebko,sve bi bilo savrseno,da nisi mutant Wink f za rezultate!
Cici,milice draga,kako si danas?Jel malo bolje? cveće
Aida,vidim da si i ti danas bolje cmoka 7 puta HSG affraid ???Pa sto pobogu???
Heart,nas ni vestica ne moze vise da pohvata sta nam je na umu...te je hocemo,te necemo,pa drz,ne daj..... Rolling Eyes Sto rece Biksi,samo da nije stitna!Sto pre na UZ,a mi cekamo izvestaj! usne
Cicsa,pozdrav od generacije i jedne ovcice! Avatar ti je prva liga Very Happy
Djolence,pos'o gotov?Poceo vikend i za tebe? osmeh srce
Biksi,ja sam ti u fazi kljukanja,cuskanja,fiksanja i cekanja queen love Vidim i potpis si dopunila likeit
Dragana moja draga bolna opet zagrljaj cmoka
Jovana,jesi li spremna za pokret?Sve spakovano?Samo opusteno,nista ne boli,jedino klistir malo....neprijatan,ali ok!Mislim na tebe sutra cmoka
Shizo,Loli,Zoko,Hany,Lilly,Deni,Natalija,Julija,Any,Metice,Snezo,Anak,Agata,Marija......i jos puno vas koje nisam nabrojala d
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 19/2/2011, 16:11

bebko ::Šta je sve ovde bilo Korak po korak na putu do bete + - Page 33 635297
Sinoć se pravila žurka Very Happy i sada svi spavaju Sleep

Ja podigla hormone juče i rezultati nikad bolji Korak po korak na putu do bete + - Page 33 805311
FSH 3,6 (2-9)
LH 4,3 (2-15)
E2 38 (35-50)
Prog 0,95 (0,1-1,2)
Prolaktin 187 (72-480)
Testost. 2,3 (0,3-3,0)
FT-4 18,6 (8-24,5)
TSH 1,2 (0,26-3,5)

Odoh u Klub da skuvam kafu Wink
Jednoj drugarici je radna subota...
Bebko,ne sećam se kakvi su bili,ali testosteron i inverzija Lh i Fsh-koji opet nije visok,hvala Bogu,govore o PCOS.Štitna ti je bombona.ne sećam se,jesi li iakd radila antiTg i antiTPO?
Pozdrav cure!
Aida,samo guraj napred,Ovčice,maziš li ti bebirone,a?
Đole,ne pije kafu- ne vredi lol! ajd kući,dosta si bila na poslu!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 19/2/2011, 17:58

Veče drage moje, kako ste mi?

Lilly pa gdje si do sada, mislila sam šta bi sa tobom?

Vašarko, jel to bolna naša Dragana76, ako se ne varam, ne znam da gdje nisam propustila njen post, pa šta je sada u pitanju?

Cicsa draga, super kad si sa nama aktivna, ma lijepo je sa nama, ff

Aida drago mi je da si bolje, još koji dan da prođe pa će nervoza popustiti skroz, a i gripa će brzo proći.

VIKTORIJA gdje si sunny naše pa danima te nema, šta se dešava, stvarno smo te se poželjeli. Jesi li krenula u akciju, koliko se sjećam trebala si početi kad i Aida.

Djevojke jedan veliki stisak za sve d , pišemo se večeras kad mi odu gosti.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 19/2/2011, 18:53

Da vam manem svima!

Aida, srećno u postupku!

Viki, stvarno te nema odavno! Javni se!

Lili, ajd sad češće!

Bebko, drago mi je da si zadovoljna rezultatima, i bilo je vreme da konačno neki budu ok! Ljubac!

Ja sam još juče ujutru dobila mejl od sestre iz Speba, rekla mi da pišem dr Nebojši, ili da ga zovem telefonom oko dodatnih nalaza i predloga, tako da ću preformulisati pisamce i večeras ću da ga pošaljem.

Sve vas stiskam!

Sori, ako sam nekog zaboravila, hvala bogu sve je više cura na kutku pa nije lako sve pohvatati. I ja nisam skontala da je dragana prehladjena.

Vašar, kolko dana još spavaš do + bete, 5 ako dobro brojim? Cmoks
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 19/2/2011, 19:14

Devojke evo me,bas sam dirnuta sto mislite na mene...
Ja sam bila nesto tuzna proteklih dana,imam nekih problema sa sestricom ( ima 17 godina) ali se nadam da ce se sve to ubrzo resiti...Jako puno radim a slobodno vreme sam provodila pored nje Crying or Very sad ...Nadam se da cete me razumeti...
Sto se tice postupka, evo cekam vesticu sutra ili u ponedeljak pa cu zvati Jevremovu da mi posalju protokol ali svakako za neki dan pocinjem sa microginonom...To me raduje,kad budem pocela sa tableticama to postaje stvarno Very Happy
Uskoro cu krenuti na nocnu smenu pa cu lepo sve da iscitam a dotle vas sve do jedne puuuno grlim i ljubim Korak po korak na putu do bete + - Page 33 670661
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 19/2/2011, 19:53

Ja samo da vam javim da je veštica jutros stigla, konacno, svratila u Jevremovu da vidim da li mi mogu odraditi histeroskopiju ovog meseca, rekli zovu me u ponedeljak da se konsultuju sa dr Milicom Ilic, ali ce verovatno moci, samo jos to da otaljam i bice mi mnogo lakse, bar se nadam ako ne nadju neku bestiju.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 19/2/2011, 20:14

Loli,dada,Dragana 76 je opet bolna.Nije pisala nigde,nego smo se cule.Bas joj se neda da dodje sebi od decembra!
Heart,dodje li to cudo konacno?!?Valjda ce uspeti da te ubace za ovaj mesec igra
Pari,a mazimo se...sta cu s njima kad su moji Wink Very Happy
Biksi,dada,jos 5 puta spavam i....znate sta ce biti Wink Znaci,sada je na potezu cika Nebojsa.Cekamo ga svi sa pametnim predlogom!
Viki,valjda ce frka na dobro izaci.Jos samo veca i poleces,jeeeee igra
Jos jedan stisak d
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 19/2/2011, 20:52

Danas sam malko bolje, trudim se da ne mislim o tome. znam da ne modu nista da promenim, sta je tu je, idemo dalje.
Viktorija, ljubi seku, sta kod da je, da prodje sto pre! postace stvarnos, a teka kad kaze kmeeee yes
Heart, konacno, za ponedeljak radost
Vasar, sitno, sitno brojis, zato rezultata treba da bude ogroman-trocifren likeit
bebko, super za rezultate cvet
Aida, sunny hvala draga
ljubac za sve
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gagax81 19/2/2011, 21:35

Dva dana me nema i trebalo je procitati gomilu stranica. Bas se koraca!Ako,ako tako i treba.

Biksi 10 god. nije mala stvar. Lep provod i uzivajte, mazite se, volite se... osmeh srce
Jovana ipak se spremas za histero i laparo?! Stvarno ces biti mirnija kad sve to odradis i kad budes sigurna daje sa tobom sve u redu. Sve ce biti lakse yes
Agata nadam se da ce jos neko doziveti isto sto i ti i da ce biti sve manje VTO a vise prirodnih trudnoca trudnica
Pari super za rezultate, zaliha ima jos pa se nadam da ce uskoro biti i bebica beba
Aida navijamo za dobar plan i dobar pocetak i najbolji zavrsetak usne
Cici draga cmoka Bice to sve OK, videces. Samo budi vedrija i pozitivno razmisljaj, znam da je tesko... zagrljaj
Heart grrrrrrr! Bas sam se nadala lepim vestima. Bice-mora da bude Wink
Nadam se da ce nam Dragana uskoro ozdraviti a i ja sad opet odoh u krpe! Celu noc me mucio zub, poceo umnjak po ko zan koji put da raste ali sad vise nije ima gde pa se sve upalilo. Celu noc nisam spavala, preslo mi i na krajnik... Jutros sam ranom zorom zvala mog cika zubu i resila se nevolje. Izbacila sam ga napolje, ne treba mi vise Very Happy I sad me boli rana ali procice i to! Bar sam imala slobodan dan na poslu lol!
Bas sam se raspisla! Sve vas grlim i ljubim!
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 19/2/2011, 21:43

vašar ::
Cicsa,pozdrav od generacije i jedne ovcice! Avatar ti je prva liga Very Happy

Hvala Vasaru veseli! Ej, sad sam videla da sam starija od tebe 4 dana Very Happy
Ja sve vase TD i VTO dnevnike dozivljavam poprilicno licno i brojim sa vama i radujem se i podrzavam. Joj koliko sam se vezala za vas osmeh srce
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 19/2/2011, 23:04

Cure,samo na kratko da vas pozdravim.
došla sa sporta,pa sad sređena ,čekam da muž obrati pažnju na m. Laughing
Srce,ako je već došla,samo kad je došla,da odradiš tu zlata vrednu histero Wink
Viktorija Korak po korak na putu do bete + - Page 33 670661
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 20/2/2011, 00:18

Ne mogu da se ne otrgnem utisku da im platiš 96.000 din za histero i da pritom bilo šta čekaš! E to je stvarno za onu rubriku Šta radite bre!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 20/2/2011, 01:08

Veče, ili jutro ? Ne znam ni ja šta je. Tek mi otišli gosti pa da vidim šta mi radite.
Hearth, otkako je bila u opticaju štitna, i ja jedva dočekah da ti veštica stigne, još malo i histero je gotova.

Gagax love , falila si.

Pari jeli ti to bilo malo sporta, pa bi i kod kuće fizičku aktivnost?

Cici dušo opet si ona stara ljubav , drago mi je.

Viktorija, budi uz seku i pošalji joj od nas puno poljubaca, a mi te čekamo kad god da nam dođeš ljubav , ipak si ti naše sunny .

Vašarkice iskreno se nadam da kod naše Dragane76 nije ništa ozbiljno, baš mi je žao što se toliko napatila,samo joj je još to trebalo.

Cicsa i mi ćemo se radovati sa tobom, tako je to ovdje na kutku yes .

Biksi sestro po obračunu, zaboravila sam da ti čestitam srećnu 10 godišnjicu braka, da se lijepo provedete, uživate i da mi se ponovo zaljubite, eto to vam od srca želim.

Djevojke moje jedan ljubac od vaše umorne Loli, zaista joj je danas bio naporan dan.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu