KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
cicsa80
Sneza
ANY
hany
Sofka
MARA
Cupava
*AIDA*
ivi
masa
Sanjaa
daco
cipiripi
adriatika
Simona
ŽenoLina
elijana70
Struzzo
7-patuljaka
HappyGirl
Tinche
kristina33
Aida
naca
lolipop
maki79
seka 35
bule74
KoMetaK
simona68
viktorija
Malina
Marija86
heart84
Zoka83
lilly13
MaliZvrk
racili
vašar
gagax81
anna
Orline
bebko
Deni
tanjica
dragana76ns
malenaa
anak
cici
ciklama
Shizika
maja76
MAAKKI
Jecaneca
bobica83
dr mali pariz
tuli
Filippa
julija
bak
BiKsi :)
djole42
66 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 20/2/2011, 08:38

Bixi, ne znam kako sam propustila da ti cestitam godisnjicu.
Cestitam sa zakasnjenjem i da uvek budete zaljubljeni kao prvog dana sunny

Gagax, dobro je da si se resila tog zuba, ume da napravi karambol.

Viktorija, jos malko Very Happy

Heart, napokon dodje i veštica Histero , pa u nove pobede!


Pari, ti se bas dala u akciju :)

Cici, Cicsa, Aida, Agata, Loli, Bebko, Dragana, Vasar, Djole, i sve ostale devojke
d
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Filippa 20/2/2011, 09:55

Cici draga drzi se, vazno je da ti prvo budes dobro i drzim fige da ti rezultati budu OK sve ostalo cemo lakse a tm zna koga ima i dace ti podrsku kao i mi ovde zagrljaj
Koracaljke aktivne ste i to me veseli radost Sve vas d i navijam za vase korake navijači2
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 20/2/2011, 10:00

Dobro jutro curice..... c ,
Biksi srećna godišnjica i jooš puuuuuuunoooo puno zajedničkih.. d ....
Herat eto konačno je stigla, ja kažem ako treba da stigne o Bože nek stigne što pre iščekivanje je najgore....samo još histero i krećemo.. x
Cici, dobro je tako devojko ljubac ljubav
Viktorija meni došla veštica ajd čekamo i tvoju pa krećemo sa mikroginonama....
Deni,deni.... b
Ja počela da radim bolje sam i sve vas volim i ljubackam.... ljubav ljubav ljubav d vv vv ff
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 20/2/2011, 10:09

lolipop ::

Pari jeli ti to bilo malo sporta, pa bi i kod kuće fizičku aktivnost?
Embarassed što jes- jes Razz sinoć sam imala neku neverovatnu energiju...period punog meseca me iscrpi,nekako se naduvam od tečnosti,sva smorena,čim je petak prošao,ja odjednom kao dr.osoba...mogu volu rep iščupati.
Deni,poranila si jutros,kad ti zakazuješ svoju histero?
malo slatkiša za lep dan?Korak po korak na putu do bete + - Page 34 1341734u0gjwkkxf5
btw,cure,ima li gde u srbijici da se kupe ovi keksići??jeste li ih viđale?
nek vam današnji dan pude sladak poput ovih slatkišaKorak po korak na putu do bete + - Page 34 2598906uriuuhyvx4
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daco 20/2/2011, 10:11

Dobro jutro drage moje!!!
Meni bas i nije.... ulazim danas u bolnicu , sutra radim laparo& histeroskopiju... Trenutno razmisljam da odustanem Crying or Very sad sta mi je ovo trebalo! Nisam sigurna ni zasto idem kada je ginko ( dr.prim.prev. Very Happy ) rekao da je sve OK. Ali da bi on 100% bio siguran predlozio je da se to uradi. Sve mislim da cu biti zamorce na kojem ce se uciti Mad
Kad je problem na muskoj strani zasto maltretirati zenu!!!!!?????Bar kad se vratim iz bolnice( ako odem) Vasarka ce me obradovati sa velikooooommm betommmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!
Jel tako drage moje!!!!
Sve vas grl, ljub, i volim lol!

PS. Sutra na dan operacije mi je 30- ti rodjendan!!! Ako mi neko bude cestitao unapred se zahvaljujem jer cu sutra biti u komi Razz

COKICCCC zzza sveeeeeeeee

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 20/2/2011, 10:56

Jutro cure!
Pari ,potrošila se energija sinoć pa od jutros keksići Wink Mislim da sam ih vidjala ....Tempo,Metro,Maxi...nisam sigurna tačno gde al znam da negde jesam,obično su u upakovani u metalne kutije.

Jovana,nema odustajanja ,idi i završi to i bićes mirna.Bolje je sve ispitati pre nego kreneš u postupak .Nije ništa strašno!Srećan ti sutrašnji rodjendan!

Za sve cure veeelikiiiii zagrljaj
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 20/2/2011, 10:58

jovanamedakovic ::Dobro jutro drage moje!!!
Meni bas i nije.... ulazim danas u bolnicu , sutra radim laparo& histeroskopiju... Trenutno razmisljam da odustanem Crying or Very sad sta mi je ovo trebalo! Nisam sigurna ni zasto idem kada je ginko ( dr.prim.prev. Very Happy ) rekao da je sve OK. Ali da bi on 100% bio siguran predlozio je da se to uradi. Sve mislim da cu biti zamorce na kojem ce se uciti Mad
Kad je problem na muskoj strani zasto maltretirati zenu!!!!!?????Bar kad se vratim iz bolnice( ako odem) Vasarka ce me obradovati sa velikooooommm betommmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!
Jel tako drage moje!!!!
Sve vas grl, ljub, i volim lol!

PS. Sutra na dan operacije mi je 30- ti rodjendan!!! Ako mi neko bude cestitao unapred se zahvaljujem jer cu sutra biti u komi Razz
COKICCCC zzza sveeeeeeeee
Iiiiiiiii bre........................kakvo je to patetisanje? Nisu li Kutanjke hrabre i jake žene?
Draga moja,odluka je pala,šta se sad presabiraš?
Nemoj pisati onako-kad je problem u muškarcu,zašto ženu maltret. to baš isuviše grubo zvuči...Niko te i ne tera,ali znaj da nikad nije samo do jednog partnera!!
Sa srećom postupak,pa sutra da ti šaljemo na Kutak bombone za srećan rođus,dok se ti zadovoljno budeš smeškala što je sve iza tebe, i što si napravila još jedan korak do vaše bebe... Korak po korak na putu do bete + - Page 34 561840 Korak po korak na putu do bete + - Page 34 338438
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 20/2/2011, 11:00

Đole,pao šećer od raznoraznih aktivnosti Razz
hvala draga,nisam ih viđala,baš ću se potruditi ,oni su oslična podloga za cheese-naravno samleveni...
pogledaćemo već... Korak po korak na putu do bete + - Page 34 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 20/2/2011, 11:14

mali pariz ::Đole,pao šećer od raznoraznih aktivnosti Razz

Tako i treba Very Happy
Ja se trošim na biciklu,uništi me bezubost MM-a u svakum pogledu lol! lol! lol!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Simona 20/2/2011, 11:18

jovanamedakovic ::Dobro jutro drage moje!!!
Meni bas i nije.... ulazim danas u bolnicu , sutra radim laparo& histeroskopiju... Trenutno razmisljam da odustanem Crying or Very sad sta mi je ovo trebalo! Nisam sigurna ni zasto idem kada je ginko ( dr.prim.prev. Very Happy ) rekao da je sve OK. Ali da bi on 100% bio siguran predlozio je da se to uradi. Sve mislim da cu biti zamorce na kojem ce se uciti Mad
Kad je problem na muskoj strani zasto maltretirati zenu!!!!!?????Bar kad se vratim iz bolnice( ako odem) Vasarka ce me obradovati sa velikooooommm betommmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!
Jel tako drage moje!!!!
Sve vas grl, ljub, i volim lol!

PS. Sutra na dan operacije mi je 30- ti rodjendan!!! Ako mi neko bude cestitao unapred se zahvaljujem jer cu sutra biti u komi Razz

COKICCCC zzza sveeeeeeeee

Jovana,
to je na zalost tako. Mada i muskarcima je teret naravno, u nekom psihickom smislu, uz nas, ali se sve ipak desava na telu zene. Ja nisam htela da radim neke histeroskopije i statijaznam preventivno. Da je moralo i imalo razloga radila bih. U stvari sad kad bi moralo nakon nekoliko pokusaja vto ja sam odustala, ali bih odustala nevezano za to. Nisam htela da se maltretiram vise nego sto moram, a ovo vec sa tri vto i uzimanjem onih silnih hormona je previse. Ja bih volela da imam dete ali ne po svaku cenu, svakako ne po cenu mog zdravlja. Odmorila sam se bar sto se onog fizickog dela tice otkako smo krenuli u proces usvajanja, jeste i to stresno ali zaista ne moze da se poredi sa vto (bar takvo je moje iskustvo dosad). Moj muz je uvek odluku o (ne)kretanju u postupak ostavljao meni, upravo sto se radi o mom telu a ne njegovom, i mislim da je to ispravan stav. To je moje misljenje, svakako ima i drugih, zena koje su puno puta pokusavale, pa na kraju uspele, mada moze i na kraju da se ne uspe. Ali vazno je da u tome svemu ti nadjes svoj put, svoju granicu, nesto sto je najbolje za tebe, za vas...

Zelim ti srecan rodjendan a svakako i srecu na operacijama ako odes sreca
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 20/2/2011, 12:23

Jovana svakako srećan sutrašnji rodjendan love , nemoj se plašiti sutra spavaj i sanjaj sve nas sa našim bebama u parkiću..... d d wavecrowd
Pariz baci malo energije u nedostatku sam konfete
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 20/2/2011, 12:27

Aida...hvataj Korak po korak na putu do bete + - Page 34 517798
samo napred,Aida!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 20/2/2011, 13:21

Jovana draga srecno sutra, mislucu na tebe i mene to ceka isto za koji dan samo histeroskopija, ja sam odustala od laparoskopije poljubac
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daco 20/2/2011, 13:35

Hvala vam svima na podrsci!! Jos uvek se premisljam mada se polako pakujem i spremam.
Heart, draga, kada prolazis kroz svu tu pripremu za histero i kada te vec i uspavljuju( meni je to najgori deo+ budjenje) zasto ne uradis i laparoskopiju? Ma sve zajedno!!!
Sve vas Korak po korak na putu do bete + - Page 34 0913

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 20/2/2011, 15:02

Jovana, sretan rodjendan za sutra! d
I da sve prodje u najboljem redu sa histero/laparoskopijom. Samo opushteno, oporavak je brz i znash da si napravila vazan korak do beba . yes
Djevojke, svima srca ljubav srca
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 20/2/2011, 15:18

Biksi,videla sam da se jubilej sprema,ali mi nije najjasnije kako sam promasila datum Embarassed Ali,ti znas da te volim i da vam zelim da zivite u istom zaru jos duuugo godina čestitamo P.S.Veceras na 1 kanalu je tvoj glumac (a i moj Wink ) Uzivaj Wink
Joco,brisi,da ne dodjem ja da te poteram Wink Sutra,kada se probudis,zivot ce opet biti lep :) Vidimo se ovde u sredu!!!
Dragana,diiii siiiiiii???Videla sam te Wink Jesi li se pridigla? cmoka
Pari,danas si bas raspolozena za slatko Wink !Odolevas li?
Devojke d sve do jedne!
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 20/2/2011, 15:58

Tu sam Vasar....danas kao nova, ne znam koji se to djavolcici igraju samnom, juce vezana za krevet a danas ...
Nisam juce citala sta ima na kutku, pa sad nadoknadjujem
Sve vas pozdravljam Korak po korak na putu do bete + - Page 34 543728 Korak po korak na putu do bete + - Page 34 543728 Korak po korak na putu do bete + - Page 34 543728
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 20/2/2011, 17:15

lolipop ::
Biksi sestro po obračunu, zaboravila sam da ti čestitam srećnu 10 godišnjicu braka, da se lijepo provedete, uživate i da mi se ponovo zaljubite, eto to vam od srca želim.

Deni ::Bixi, ne znam kako sam propustila da ti cestitam godisnjicu.
Cestitam sa zakasnjenjem i da uvek budete zaljubljeni kao prvog dana sunny

vašar ::Biksi,videla sam da se jubilej sprema,ali mi nije najjasnije kako sam promasila datum Embarassed Ali,ti znas da te volim i da vam zelim da zivite u istom zaru jos duuugo godina Korak po korak na putu do bete + - Page 34 566213 P.S.Veceras na 1 kanalu je tvoj glumac (a i moj Wink ) Uzivaj Wink

ZALJUBLJENE žene, samo da vas poljubim i zahvalim se iako nam je desetogodišnjica tek u martu, samo sam najavila da ćemo povodom toga na putovanje! A častiću vas i skuvati kafu tog dana! Pa kad je beg bio cicija! Laughing
Inače idemo u Švedsku na 7 dana!
Vašar, videla sam, iako sam gledala taj film, večeras ću da se skoncentrišem samo na dotičnog, dragog nam dasu!Mmmm!

Pari, sestro, nadam se da je tm-u sve na svome mestu! Laughing

Jovana, srećno sutra na laparo i histero i da se što pre oporaviš!

Fili, opet si tu, ljubac!

Cici, kako si danas?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 20/2/2011, 17:43

Drage moje, malo pre me zvali iz Jevremove, zakazali mi histeroskopiju za sredu, a to mi je tek 5 dan ciklusa affraid
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 20/2/2011, 18:14

Bixi...mmmm...Švedska...hladno,al' standard! Very Happy otkud tamo,otkrij nam rzloge.Što se m.m. tiče i njegovih delova-svi su bili tamo 'di treba da budu lol! i ostali,naravno Laughing
Srce,te intervencije i jeste najbolje pre ovulacije da se rade,sigurno staješ sa krvarenjem do tad?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Filippa 20/2/2011, 19:10

Vece cure osmeh srce
Bez nervoze radi se sto se mora i naravno idemo dalje radost
Pari dobri ti ovi slatkisi na sve strane, lako je tebi da mamis kad si sredila liniju cakum pakum likeit
U projektu sam pranje i peglanje vesa Rolling Eyes
Svratih da vidim sta ima kad ono Biksaca se sprema za Svedsku sreca
Gde dolazis Biksi? Ako je u Malme, nogom stani maramicom mani pa da se druzimo malo, bas bih volela d
Cure znater sve vas d
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 20/2/2011, 20:45

Heart, znaju valjda, đavo ih odneo, kad treba šta da rade. Moramo im se prepustiti, mada ti napomeni pre srede, za svaki slučaj yes
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 20/2/2011, 21:10

mali pariz ::
Srce,te intervencije i jeste najbolje pre ovulacije da se rade,sigurno staješ sa krvarenjem do tad?

Procitala sam da se radi od 7 do 10 dana, a sad kad sam cula da ce mi raditi 5 dan bas su me zbunili, jos sam im rekla da mi je to tek peti dan i da mi menstruacija traje 5,6 dana, rekli mi samo nista da ne brinem, da su se konsultovali sa dr. Ljubicem i da je to uredu, valjda znaju sta rade Shocked
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 20/2/2011, 21:18

Koraci kako ste mi?
Vidim danas ste se baš lijepo družili, ja sam bila u nekom out raspoloženju.

Filipa dobro došla u klub pegla , ja sam je maloprije ugasila, a vidim i radna sedmica ti je bila poprilično aktivna.

Jovana SREĆAN TI ROĐENDAN love , ne sekiraj se sve će to doktor lijepo srediti za malog beba .

Hearth super kad su zvali, ali ipak ti njima javi koji ti je dan ciklusa,neka znaju.

Anak gdje si ženo, falila si ovih dana.

Dragana76,kako si, bila sam se zabrinula c

Deni kako si mi dušo, ovih dana se nekako mimoilazimo, a poželila sam se da koju progovorimo cvet

Drage moje jedan veliki ljubac i zagrljaj za sve d
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ANY 20/2/2011, 21:49

danas sam pricala s mojim doktorom i resila nedoumice,ne pijem kontracepciju,odmah krecem sa stimulacijom d

sad cekam to pismo iz betanije!!!

zna li neko koliko se to ceka,meni su na komisiji rekli oko 2 nedelje i koji dan ciklusa se krece sa stimulacijom??

ANY

Broj poruka : 28
Datum upisa : 25.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu