KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
Milijana
HappyGirl
brinbili
bokica
bule74
lolipop
gagax81
tuli
seka 35
lilly13
kristina33
bubac
mala parizanka
malenaa
dragana76ns
natalija
Sofka
SannI-AlL
daco
Cupava
bak
MAAKKI
7-patuljaka
racili
heart84
nena beba
anna
anak
Sneza
Aki
Zaneta
Marija86
Jecaneca
Malina
Zoka83
bubamara83
lena
maki79
adriatika
Filippa
Jelena*
Shizika
Deni
ciklama
cici
maja76
ŽenoLina
Struzzo
Simona
djole42
vašar
julija
viktorija
BiKsi :)
bebko
Republica
dr mali pariz
61 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 3/12/2010, 10:09

Bebko zagrljaj

Jao, i mene Paris prepade, ko zna da li smo normalni lol!
Deni kod nas ti je takvo narucivanje pica, kao dobar dan! Very Happy
Ostale usne
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecaneca 3/12/2010, 10:19

Evo me stigla iz Jevremove... Veceras u 23h mi je Pregnyl 10.000, a aspiracija u nedelju ujutro.
Levi jajnik 4 folikula od 16-19mm i jos puno malih,a desno 3 folikula od 17-19mm.
Endometrijum je 14mm i dr. Milica kaze da je to super.
Pitala sam da li smem da popijem koji bensedin, ona kaze moze ali onaj najslabiji.
To je to. Veceras jos diferelin oko 18h i stop u 23h!
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 3/12/2010, 10:23

Jecaneca super je to pa neka bude srecno d d d
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lena 3/12/2010, 10:53

Deni :: E, bas mi je trebalo da procitam da nista ne boli , hvala Very Happy Ja sam veliki protivnik totalne anestezije ako nije preko potrebna, ma ni kod zubara ne dam da mi daju injekciju...

Deni, imas posebnu temu vezanu za aspiraciju, tu sam pisala posle aspiracije... Ja, naprotiv, volim anesteziju i lako je podnosim Wink ali su me lako ubedili da je nepotrebno da me zbog punktiranja 2 folikula, tj. aspiracije 2 jc, uvode u nju (a platila bih 100 evrica vise)... I bili su u pravu.


Jecaneco, lol!

Bebko, sta se dogodilo? Korak po korak na putu do bete + - Page 17 191975
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 3/12/2010, 11:53

Lilly draga sta se desava, jel si isla ponovo da vadis betu, jel to ja vidim jos jednu trudnicu na kutku

heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 3/12/2010, 14:04

Bebko, mogu li ti poslati moje energije da ti bude bolje?! Ljubim te! Drži se draga, biće, mora biti! Grlim te jako jako jako! Proćiće te ti osećaji, a doćiće novi, lepši!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 3/12/2010, 14:35

Bebko zagrljaj
Jecaneco, to je super, bice tu materijala :))

I ja danas bila na uz. Vodeci folikul 14mm, endo 7mm. Vadili E2. Gledanje ponovo u nedelju. Kaze dr nema svrhe da se daje pregnil sve dok folikul ne dostigne bar 16mm. A, u tom ce valjda i endo da ga stigne.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 3/12/2010, 14:51

Bebko,dušo...pusti ovu godinu da isteče...nije nam se dalo...
ljub,draga moja,biće,mora! Korak po korak na putu do bete + - Page 17 639820
Deni,pusti konobara,nek ima o čemu da razmišlja ceo dan! lol!
Otkud na 16mm da daje pregnil? Vidiš da endo ide na gore,odlično,samo napred,i za 'šenicu bjelicu i papričicu makedončicu će da razgovaramo,jesi l' čula?! Korak po korak na putu do bete + - Page 17 75087
Jecaneco,idemo Korak po korak na putu do bete + - Page 17 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 17 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 17 32796
odoh da lalam,drage moje,evo ih oblaci pritisli mi kapke,ne mogu se više odupirati Korak po korak na putu do bete + - Page 17 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 3/12/2010, 15:35

Hello drage moje,

zvala danas da zakazem za kariotipizaciju, rekli mi da dodjem 14.12 u Visedgradsku ujutru, rekli uvece da ne jedem nista masno, tipa slaninicu, cvarke itd , i ujutru nista i ne smem biti pod nikakvom terapijiom, tipa pod antibioticima. Poneti uput od gimekologa,zdravstvenu knjizicu i to je to, pa da vidim da li sam ja stvarno zensko.
Inace zvala sam i Palmoticevu da pitam da li tamo mogu da uradim kariotip. posto su me iz Jevremove uputili kod njih i da imam pet neuspelih IVF, rekli su mi samo u slucaju da sam imala vise pobacaja onda bi mogla. U Konzilijumu je cena kariotip. 13.204, pa bas mi se ne daju pare i zato.

Sve vas ljubim
ljubav ljubav ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 3/12/2010, 15:47

Deni, drzim ti fige da sve prodje kako treba, a sigurna sam da hoce x x x bb bb bb
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 3/12/2010, 16:35

Pozdrav svim devojkama!!!
Evo ja napravila jos nekoliko koracica pa da javnem.
Dala sam briseve u frontu pre neki dan i upravo uzela rezultate.
Chlamiidija.mikoplazma,ureaplazma negativna Very Happy
Mikrobiloloski nalaz - u brisu cerviksa glivice iz roda candida NISU izolovane
zasejane podloge su ostale sterilne Very Happy
-u brisu vagine glivice iz roda candida NISU izolovane Very Happy
Nadjen je Lactobacilllus spp Rolling Eyes Sestra u frontu mi je rekla da su mi super rezultati i da nema nista sto bi trebalo leciti i da bi u tom slucaju uradili antibiogram.Sta vi mislite o tome...
pre par meseci sam radila i isto cervikalni i vaginalni i rezultat je bio isti.Doktorka mi je rekla da je dobro imati te bakterije jer su one zastitnici za ostalu gamad...Da se vidi da puno pijem jogut ( sto je tacno) i da cak oostoje vaginalete sa njenim sadrzajem koje se koriste u borbi protiv drugih bakterija.
Sta vi mislite o tome?
E da radila sam juce gineloloski pregled i kolposkopiju ( grlic je super),vs i papu ostao mi je samo UZ koji je zakazan za 7.12 i ja sam zavrsila sa svim analizama...U toku sledece nedelje predajem papire u Nemanjinu Korak po korak na putu do bete + - Page 17 569534
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 3/12/2010, 16:36

Bravo Viktorija igracice radost
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 3/12/2010, 16:39

Heart, kako si ti? Vidim krenula si Wink
Šta je ta kariotipizacija uopšte? affraid
I ti mi sumnjaš da si ženskica lol!
Javni se i ne daj pare gde ne moraš
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 3/12/2010, 17:08

U aqalabu,u Zemunu,m.m. je radio kariotipizaciju,i koštala je 8000 din,mislim da je i sad toliko,i znam da je to bila najpovoljnija lab. za taj nalaz.Toliko-da se zna.
Heart,hvala na ostalim info,baš sam se pitala da li smem slaninu pred nalaz lol! srećno sa pretragom!
Viktorija,bravo čistunice Korak po korak na putu do bete + - Page 17 569534 lactobacili su normalni u flori,a zabeležila ih jer ima u maloj većoj količini,eto i sama znaš zbog čega...nekada sam i ja imala takav nalaz,i nikakvu terapiju nisam primala.
Bravo! asmo napred!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 3/12/2010, 17:22

anak ::Heart, kako si ti? Vidim krenula si Wink
Šta je ta kariotipizacija uopšte? affraid
I ti mi sumnjaš da si ženskica lol!
Javni se i ne daj pare gde ne moraš

Gde si Ana srce moje, jel si krenula da radis. Ja kao sto vidis odmah krenula dalje u nove pobede nego su me malo sad uplasili, posto mi je predlozeno da se radi histeroskopija i laparoskopija affraid pa sad moram da skupim hrabrosti i da to otalajam, tamo posle nove godine.
Inace kariotipizacija, nisam ni ja imala pojma sta je pa mi je mali pariz malo objasnila kaze ovako- Kariotipizacijom se vidi da li ste "normalno žensko" i "normalno muško",
ispituju hromozome,i ako se utvrdi neki poremećaj u rasporedu hromozoma,onda teško ide i priča zvana VTO
Sta nam je, to nam je saznacemo uskoro Very Happy
Ljubim te puno, puno

Sta cu mali pariz kad me zena lepo upozorila da nejedem slaninicu, i cvarke, pa cisto da naglasim ako neko treba da ide da radi kariotip. da ne jede masno, htela sam da umrem od smeha kad mi je to rekla preko telefona, izgleda da ona voli da krka malo jacu hranu Very Happy


Poslednji izmenio heart84 dana 3/12/2010, 17:31, izmenjeno ukupno 1 puta
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 3/12/2010, 17:29

VIKTORIJA napred scuro
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 3/12/2010, 17:32

Viktorija, super za rezultate! Sto kaze Pari, te bakterije su dobre bakterije, imas ih u svakom probiotiku.
Pari, dr je rekla da mora biti minimum 16mm, nista manje, jer kad da pregnil moze da racuna da ce jos malo porasti i sazreti. Ja se nadam da ce biti veci.

Ja sam kariotip radila u aqualabu po ceni od 8.000 din, ali nisu mi nista rekli oko hrane.. Nisam bas sigurna da slanina moze da zasmeta u analizi dnk.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 3/12/2010, 17:39

Deni,vidiš radili ste u istoj lab.
Inače,neće slanina da ometa dnk Very Happy ,ali zamasti krv,pa nije zgodno...ali eto,ima li nekog ko se nakrka slanine,pa ide bilo šta iz krvi da radi...pogotovu neko ko svako malo ide u lab.,i to zbog ovih naših ciljeva,al ajd.Te sestre sa šaltera su isprogramirane da ne misle ne Wink go samo reprodukuju uneti sadržaj u njihovu memoriju
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 3/12/2010, 17:52

Biksi :) ::Bebko, mogu li ti poslati moje energije da ti bude bolje?!
Bilo bi poželjno Biksi Very Happy Stislo me nešto...Nakupilo se...Sam datum...kišovito vreme...PMS...
Zato sam na Kutku,sa familijom iz računara Wink čitam i odmah mi je bolje...

mali pariz ::Bebko,dušo...pusti ovu godinu da isteče...nije nam se dalo...
ljub,draga moja,biće,mora!
Mora Pari...A nikako da vidim leđa ovoj godini... cmoka
Viktorija bravo za rezultate,samo napred...
Deni još malo,biće sve to dobro...

I ja da se upišem...Ja sam kariotip radila u IMD-u na zeleni uput i nisam platila ništa...Isto je bilo i za mm...

A što se tiče slanine i sl masnih stvari,to je zato što zamaste krv pa im je teže da je obrađuju...
Mene su jednom vratili za bhcg da sačekam dva sata i da onda dođem da dam krv, samo zato što sam popila kafu sa mlekom Rolling Eyes
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 3/12/2010, 18:06

Lagiš Bebko,krknula si neki bakon sendvič lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 3/12/2010, 18:08

Bebko, ne daj se, draga...dolazi nam Nova godina...smisljaj gde ces, sta ces obuci, obuti...znas s kim ces ici...okiti jelku...napravi neko novo jelo, probaj neko novo pice, promeni frizuru, nokte, sta god...Kazi zbogom ovoj baksuznoj godini i docekaj optimisticna i nasmejana 2011.
Ljubim!
Curice, bravo za korake.... likeit
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 3/12/2010, 18:11

ej,a kad ćemo da pričamo o dočeku Novaka? Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 3/12/2010, 18:31

mali pariz ::Lagiš Bebko,krknula si neki bakon sendvič lol!
Nisam Pari-časna pionirska Razz To mi se desilo u jednom niškom labu Mad
mali pariz ::
Bebko,pred Novaka na sastanak sa profom? lol!
Neće mi biti prvi put Wink

Struzzo ::Bebko, ne daj se, draga...dolazi nam Nova godina...smisljaj gde ces, sta ces obuci, obuti...znas s kim ces ici...okiti jelku...napravi neko novo jelo, probaj neko novo pice, promeni frizuru, nokte, sta god...Kazi zbogom ovoj baksuznoj godini i docekaj optimisticna i nasmejana 2011.
Pričamo o Novoj...Sada sam se setila da sam se 2006.god "sastala"sa profom 13.01. u 21h.Posle uz pravo na Trg da dočekam Novu Srpsku sa Ž.Samardžićem,Cecom i Borom Čorbom...I onda oko 04h u sobu da primim stop lol!
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 3/12/2010, 19:05

bebko ::
Pričamo o Novoj...Sada sam se setila da sam se 2006.god "sastala"sa profom 13.01. u 21h.Posle uz pravo na Trg da dočekam Novu Srpsku sa Ž.Samardžićem,Cecom i Borom Čorbom...I onda oko 04h u sobu da primim stop lol!
eee da,koliko god u meni sad to izaziva neku setu,istovremeno i Mad
Zato ovu Novu dočekaj krajnje RASTEREĆENO-I NE MORAŠ PITI PIVO! Wink
šta planiraš?
Niko ne otkriva plan...ili ga nema?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 3/12/2010, 19:10

heart84 ::Lilly draga sta se desava, jel si isla ponovo da vadis betu, jel to ja vidim jos jednu trudnicu na kutku


pih, slabo No
danas beta 19,1 pa kaže dr: ''nešto je bilo krenulo pa stalo,prestani sa terapijom pa iduće sedmice opet beta, bez obzira na krvarenje - da vidimo da li je pala ispod 5. Čujemo se da vidimo šta se dešava i dogovor za dalje''. Poludiću više od te bete. b Gora mi bila ova sedmica sa ovim betama nego sve vantjelesne prije toga i čekanje onih 15 dana. Danas je popuštanje živaca

mm kaže pošto je sutra u OBI-ju sniženje na sve proizvode idemo da kupimo materijal pa ćemo da napravimo Pinokia, a onda ćemo moliti dobru vilu da ga pretgvori u dječaka cmoka good job

Srećom ispade večeras neka fešta, pa odosmo piti i pušiti i plakati (reći ćemo da je od alkohola), a možda padne i neki sex
A sutra ribanje kuće i izbacivanje loše energije



lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu