KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
Milijana
HappyGirl
brinbili
bokica
bule74
lolipop
gagax81
tuli
seka 35
lilly13
kristina33
bubac
mala parizanka
malenaa
dragana76ns
natalija
Sofka
SannI-AlL
daco
Cupava
bak
MAAKKI
7-patuljaka
racili
heart84
nena beba
anna
anak
Sneza
Aki
Zaneta
Marija86
Jecaneca
Malina
Zoka83
bubamara83
lena
maki79
adriatika
Filippa
Jelena*
Shizika
Deni
ciklama
cici
maja76
ŽenoLina
Struzzo
Simona
djole42
vašar
julija
viktorija
BiKsi :)
bebko
Republica
dr mali pariz
61 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 19/11/2010, 11:17

Bolje sam! Jutros išla na Zlatibor vadila antitela, sutra ponovo idem da uzmem rezultate i da uživam! Ljubim te
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 19/11/2010, 11:20

I ja tebe usne u krestu! Uzivaj, uzivaj! Very Happy
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 19/11/2010, 11:48

Biksi :) ::Bolje sam! Jutros išla na Zlatibor vadila antitela, sutra ponovo idem da uzmem rezultate i da uživam! Ljubim te
Šutni neku sličku da me pusta zelja za Zlatiborom mine Very Happy
A sad posto si povadila antitela ,verovatno ih vise nemas Very Happy
Ljubim!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 19/11/2010, 16:44

Devojke moje nije me bilo ovih dana ali bila sam vredna i odradila preostale analize.Danas stigli rezultati i srecna sam!!!! Very Happy

Radila sam lupus i trombofilije i sve je u granicama referentnih vrednosti!!!!
Evo da napisem ovde sta podrazumeva ova analiza mozda ce nekom zatrebati.Ona se radi u Instittutu za transfuziju krvi i sa uputom kosta 5000 din.Bez uputa 11 000 din.
-lupus antikoagulans ( drvvtr) 0.95 ( <1.2)
-antitrombin (at) 93% ( 75-122%)
-protein c (pc) 95% ( 69-134%)
-protein s (pc) 74% (65-135%)
-rezistencija
na aktivni protein c (apcr) 3.1 ( >2.0)
-aktivisano parcijalno
tromboplastinsko vreme(aptt) 25.9 s ( 24.3-35.0 s)
-protrombinsko vreme (pt) 132% ( 78-142%)
-broj trombocita 210x109/l ( 150-350x109/l)
-fibrinogen 2.14 ( 2.2-4.96g/l)
-euglobulinska fibrinoliza >4 h ( >2 h)

Ispitivani testovi za dokazivanje prisustva trombofilije su normalni!!! Very Happy
Krvna grupa i rh faktor O- ( to sam znala)

U sredu rezultati vdrl,hbsAg,anti hcv,rubella,toxo...Nadam se dobrim rezultatima...

Pari sa malim zakasnjenjem da ti pozelim najsrecniju godisnjicu braka, da se uskoro osetite najvecu radost zbog ispunjenja svih vasih snova!!!!
Svim ostalim devojkama veliki pozdrav!!!! Korak po korak na putu do bete + - Page 10 275568
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 19/11/2010, 18:40

djole39 ::
A sad posto si povadila antitela ,verovatno ih vise nemas Very Happy
Ljubim!

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 404938 Korak po korak na putu do bete + - Page 10 404938 Korak po korak na putu do bete + - Page 10 404938 Korak po korak na putu do bete + - Page 10 404938 E baš me slatko nasmeja! Carice!

Kačim slidže ako bude koja zanimljiva!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 19/11/2010, 19:12

Veče devojčice drage,kako ste,šta se radi?
Šizi,spremaš li se za groznicu subotnje večeri? Very Happy
Đole,kako je muž danas? A ti? Korak po korak na putu do bete + - Page 10 75087
Viktorija,kakvi leeepi rezultatiiii Very Happy Korak po korak na putu do bete + - Page 10 729680
Bixi,lep provod sutra na Zlatiboru,i ,kako Đole reče,sad kad si ih povadila,pazi da ih ne povratiš lol!
Malina...sve delimo isto mišljenje,ni ja ne znam zašto treba da nanižem 3 neuspeha,pa još sama -uglavnom- da iskombinujem šta sve mogu od dodatnih analiza da odradim...
popodne me ovo vreme oborilo,pa smo posle ručka odvalili 2 sata...ne odoh na jogu ...šmrc...valja se sutra šetati...
stisak Korak po korak na putu do bete + - Page 10 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 19/11/2010, 19:29

dobro vece drage mojeeeeeeeee
evo mene DANAS kod kuce sa neobavljene histeroskopije
elem
odoh juce u 7 i 30 na prijem u NF,sledi setnja od sobe do sobe po razne potpise u trajanju od sat vremena,posle toga odlazak u sobu,frka oko unosenja torbi-smeju samo kese!!!!!brzo prepakuj sve sto ti treba,daj muzu torbu sa onim stvarima koje ti manje trebaju....ubrzo sledi gin.pregled,u 14h prvi klistir posle toga samo tecnost do 22h i tri pilulice za praznjenje,u 22h bromazepan i krece histericno smejanje u nasoj sobi-bilo je bas fino drustvance!!!!jutros u 4 i 20 "nezno" budjenje uz merenje temperature i drugi klistir,u 7 budjenje i vizita i onda ono najgore cekanje...ja sam bila 3. na redu i do 11h mi je grlo bilo u grlu kao nikad do sad,u 11 se pojavljuje moja dr.i na moje pitanje jel idemo jel doslo vreme ona mi odgovara "na zalost ne uptavo su mi javili da se pokvario aparat za histero",kao imaju i stari aparat ali ona bas nije bila u fazonu da mi otklanja polip sa njim jer je star i ne vidi se dobro i precizno sa njim...znaci poludeeeeeeeeeeeeeeeeh!!!!!!!!!!!!!!!!
sad sve jovo nanovo,sve analize ispocetka osim pape,kolpo,UZ koji vaze 6 meseci i naravno krvne grupe i rh faktora.....odlepila sam totalno.....
izvinite na neuzimanju daha ali jedva sam cekala da vam se izjadam....
pozdrav i veliki ljubac za sveeeeeeeee
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 19/11/2010, 19:31

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 635297 e joj Julija,kakav košmar!!
Šta reći...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 19/11/2010, 19:48

Viktorija kolko i ja vidim rezultati su super g g g

Julija ,jbg zemlja Srbija i to je to ,drmni nesto zestoko i igra

Pari ,dobices neopravdani za jogu Very Happy i MM i ja se razvalili popodne od spavanja ,nocas cu da vilenim...Pužic -mužic kenjkav,slinav i nije za upotrebu No
Cure
usne
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 19/11/2010, 19:51

Tako sam i ja prosla za laproskopiju, dva dana me pripremali za op i oba puta vracali...treci put sam tek operisana!
Sta sve zene pregrme...pa to je cudo pravi smo junaci g
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 19/11/2010, 19:51

djole39 ::Pužic -mužic kenjkav,slinav i nije za upotrebu No
pa nek bude puž-golać Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 19/11/2010, 20:01

Julija, kakva mora Korak po korak na putu do bete + - Page 10 635297 Al su ti bar creva prociscena, gledaj s te strane Korak po korak na putu do bete + - Page 10 578491

Pariz, opravdanje napismeno! Nema telefonom ili netom lol!

Djole, sta uradi coveku? Eto kad se go tusira lol! A jel njemu najgore na svetu? Nista mi ne znamo kako je njima Laughing
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 19/11/2010, 21:04

hvala vam cure moje drage znala sam ja da cete mi oraspoloziti,naravno nikad se ne zna zasto je to dobro...a i Bak u pravu si laksa sam sigurno za 2kg lol! lol! lol!
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 19/11/2010, 21:15

mali pariz ::
djole39 ::Pužic -mužic kenjkav,slinav i nije za upotrebu No
pa nek bude puž-golać Very Happy
Bio golać pa se preladio lol!

bak ::
Djole, sta uradi coveku? Eto kad se go tusira lol! A jel njemu najgore na svetu? Nista mi ne znamo kako je njima Laughing
Ne pitaj Bak sestro slatka samo jos da počnem da ga prepovijam i eto meni bebe Very Happy

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 19/11/2010, 21:15

Julija,

pa jel' moguce???

Nemam komentar, zaista nemam, eee zemljo Srbijo!!!
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 19/11/2010, 21:21

Julija ne mogu da verujem pa to je stvarno ludilo affraid

Djole najbolje da ti njega bacis na domacu lekariju, tri kratka preznojavanja i ujutro ima da bude kao nov Laughing Laughing Laughing sex
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 19/11/2010, 21:34

Auuuuuuu šta nas je večeras aktivnih....šoknuh se u momentu kad videh brojku Shocked
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 19/11/2010, 21:37

Viktorija, bravo za rezultate! radost
Julija, generalna proba je bila uspjesna, naredni put ces sve donijeti u najlon vrecici i bit ce savrseno. cmoka
Pariz, kad si danas propustila Yogu sutra ces to nadoknaditi plesanjem, neces se izvuci setnjicom.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 19/11/2010, 22:24

ma sad me proslo ludilo stvarno ko zna zasto je to dobro sto nisam sad uradila...drugi put ce biti uspesno Wink ...bas prava generalna proba lol!
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 20/11/2010, 08:14

Viktorija, super za rezultate! Bas mi je dobrodosla tvoja informacija gde si radila, jer sam se raspitivala za to. Samo jedno ne razumem Embarassed ja treba da radim lupus i trombofilije, a ti si tamo svasta nesto napisala. Da li na tom mom uputu mora da stoji sve to ili samo lupus i trombofilije (a ovo se podrazumeva, tj. spada pod to)? Pitam jer mi je moja dr na duzem bolovanju, pa da mi ova nova nesto ne zabrlja da me ne vracaju, znate i same nase lekare.
Julija, sta reci Mad Licno vise preferiram Front od Visegradske, ljubazniji su mi, ali eto, valjda realno i to moze da se desi. Ma, nema veze, sigurno si malo mrsavija lol!
Pari, znam da se sve mi to pitamo, ali nasi dr me stvarno nekad razbesne i izlude c Najkrivlje mi je sto mi je poslednja vto bila pre 2 meseca, mogli su tad sve to da traze od analiza, pa onda da mi rade. Ko zna, mozda bi nasli neki problem, pa bi bilo uspesno.

Ali, dobro, ne mogu sad da se nerviram, zurim da pomognem sveki, sutra im (nam) je slava.
Ljubim vas usne
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 20/11/2010, 12:26

Dan devojčice drage! Very Happy
nije loš dan...ne kiši...
nemam danas mnogo obaveza,pa ću uživkiti,u društvu brata,dragog,roditelja...a večeras na dragu mi- odbojku! Very Happy
Malina,naravno da nas dokovi uvek više nerviraju nego raspolože...takav im pos'o Wink no,samo polako...ja sam ti pobornik toga da se sve moguće i nemoguće odradi,pa nek se smeju oni i postavljaju nam pitanja da l idemo na mars,kad nam sve to treba...mene to ne tangira...bolje sve sumnje moguće otkloniti,nego besomučno postupke ponavljati.
Julija,ko zna zašto si stavljena na takvo iskušenje...naravno da će biti bolje 2. put. ...ali da im je nov aparat zakazao...pa kakav im je onda stari?? Laughing majko Srbijo Korak po korak na putu do bete + - Page 10 635297
cure,uživajte danas
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 20/11/2010, 14:51

[quote="Malina"]Viktorija, super za rezultate! Bas mi je dobrodosla tvoja informacija gde si radila, jer sam se raspitivala za to. Samo jedno ne razumem Embarassed ja treba da radim lupus i trombofilije, a ti si tamo svasta nesto napisala. Da li na tom mom uputu mora da stoji sve to ili samo lupus i trombofilije (a ovo se podrazumeva, tj. spada pod to)?

Ja sam dobila uput od ginekologa u dz i na njemu je pisalo samo lupus i trombofilije.Zovi institut za transfuziju krvi i zakazi analizu rade samo sredom bas to.Kada tamo odes prvo te primi neka doktorka, poprica sa tobom, uzme anamnezu i na nekom papiru zaokruzi sve ono sto sam ja radila.Mene je pitala sta imam od analiza, kada su bile neuspesne trudnoce,najvise se zanimala za analizu na mthfr,laiden v, protrombin ii i antikardiolipinska antitela.Uzmu ti krv, platis 5 100 din. i sutradan su gotovi rezultati.Nemoj da se zbunis ako gledas njihov sajt, tamo pise da uput mora da se overi u Nemanjinoj, mislim da je to pre moralo, sada vise ne.Po rezultate ides licno jer u slucaju da nesto ne valja ona predlaze terapiju...Eto ako nesto jos mogu da pomognem slobodno pitaj.... Very Happy
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malenaa 20/11/2010, 15:07

viktorija super za rzultate.... smajli angel ....
drag zanima me da li je neka imala slicno iskustvo od aspiracije sam bila na terapiji progesteron depo,utrogestan,estrofem,glucofage i razni neki vitamini i b komplek i aspirin....e sad s obyirom da je beta pala i da nam ope nije uspelo tog dana sam prestala sa svim hormonima ostalo mi je samo da pijem glucofage i vitamine...sve ostalo sam iybacila ....elem inace imam uyasno puno peruti stalno mi je koya glave prepuna i sada sto je yanimljivo kada sam tih 17dana bila na svim tim lekovima odjedanput ni truga preo noci ni truncice peruti nije moglo da s e nadje na glavi meni je to bas bilo neverovatno pa sam jos na ogledalu non stop trayila perut ali odjedanput nigde j nije bilo ...i sad dva dana posle prestanka terapije opet odjednom brdo peruti kao i pre aspiracije....moyda je sve ovo glupo sto vas pitam ali da li moyda neki ndostatak ncega sto je bilo nadoknadjeno tim lekovima je iyayvalo da se ona povukla u tim danima...da li j neka imal a slicno iskustvo...hvala unapred na bilo kom odgovoru... ljubav
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 20/11/2010, 17:47

Ej,jesam li se vama skoro hvalila?
Od četvrtka nisam,a danas već subota Shocked strašno,kako mi to promaklo...
elem,bojala se ja da stanem na vagu,jer ovih dana bile slave,pa nisam bila baš disciplinovana,ali kontrolisana -da.
i svi mi pričaju kako sam smršala i to se vidi...ma kad mi otac reče da mi se vraća moj lik-a on je najveći kritičar-njemu,kosturu su svi debeli-onda odlučim ja da stanem jutros na vagu,jer sam u ogledalu primetila da mi polako izbijaju ključnjače...kad- 5,6 kg manje Korak po korak na putu do bete + - Page 10 569534
mnogo sam srećna...i eto,htedoh to sa vama da podelim...
glukofage pijem 7 dana (za one koji nisu u toku,od 25.avg. skidam g,a ne od pre 7 dana Very Happy ),i primetno je da ,verovali ili ne-jedem duplo manje.
Tačno mi reguliše insulin,i nemam česte osećaje gladi i obroci su dosta manji... Korak po korak na putu do bete + - Page 10 569534
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 20/11/2010, 17:56

Bravo draga! Svaka cast! Sta kaze muz?? Wink
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu