KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bebi oprema- za pocetak

+53
Vecka
BiKsi :)
dragana76ns
sareni leptir
plavaptica
JocY
Gramatika
kasia
Ema78
buby
medolino
KoMetaK
tuli
lilly13
maus
Tinche
ninica2
stefi :*
veki1
cicsa80
M.
agata
heart84
mamajednogprinca
Andjelcici
pudza
*AIDA*
era
cici
mijaki
Marija86
cufta
lena
Orline
penelope
Shizika
Mirjana
noja
Botox
Mrvica
MARA
bobica83
Mali Princ
Milijana
7-patuljaka
dr mali pariz
makababy
Tanja83
nena beba
catherine290505
zoxa
Sami
vajsi
57 posters

Strana 5 od 24 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Sledeći

Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Mrvica 26/7/2012, 20:14

I mi smo koristili peskire u pocetku kao portikle a sad vec moramo portiklu jer stalno bljucka.
A nigde ne mogu da nadjem cebe a da nije sinteticko. Crying or Very sad
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od cici 27/7/2012, 19:22

Mrvica ::I mi smo koristili peskire u pocetku kao portikle a sad vec moramo portiklu jer stalno bljucka.
A nigde ne mogu da nadjem cebe a da nije sinteticko. Crying or Very sad

mi smo nase kupili u jednoj privatnoj radnjici u tc piramida. Ako ti znaci nesto pokucacu da nadjem broj i ime radnje. Najbolje sto smo mi uspeli da nadjemo, ali svuda ima bar sintetike
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Mirjana 27/7/2012, 19:52

Ja sam kupila pamučno ćebe, tj.dva. Jedno onako mekano čupavo, drugo šiveno od pamuka. Mislim da sam videla na stranicama readygroup-a da imaju pamučne ćebiće.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Milijana 28/7/2012, 13:59

Zene, a sta je pozicioner? I kakav je to stalak za flasice?
Mi smo mnogo stvari dobili od drugih i moj savet vam je da ne odbijate nista sto vam neko ponudi. Potpuno je besmisleno da li ce biti novo ili ne.
Iskreno, mislim da je bacanje para kupovati sterilizator i grejac za flasice. Ja sam Lenki samo prvog meseca iskuvavala flasice, posle, kad se setim... a ona je bila na adaptiranom mleku. Grejac za flasice ne razumem kome treba. Mi smo toplu vodu drzali u tremosu koji smo kupili kod Kineza za 300 dinara a u njega moze da stane 1.5l vode i drzi toplotu sve vreme.
Onaj termosic u koji se stavi flasica smo koristili samo na kratke relacije, odmerim vodu za jedno hranjenje i stavim u to, jer on drzi najvise dva sata.
Cetke za pranje flasica sam izmenjala mali milion i uvek kupovala po apotekama gde s bas skupe. Skoro nadjoh kod Kineza za 150 dinara, ogromnu, sa sundjerom i silnim dodacima. Odlicna je.
Torbu za bebine stvari sam kupila u sportskoj radnji, neku Rang za 1400 dinara. Ogromna je, sad mi tu staju i Milenine i Lenkine stvari. U nekoj decijoj prodavnici, one koje sami siju su prodavali po 2500, a potpuno su beskorisne kasnije... ova nasa moze da se koristi i kao obicna torba.
Verujte, prodavnice koje prodaju bebi opremu i apoteke su preskupe. Vecinu tih stvari stvarno mozete naci kod Kineza za male pare. Zar je bitno kojom cetkom perete flasice, ciji termos koristite... Kinezi i onako danas proizvode sve to sto sto se prodaje po drugim radnjama...
Ida, recimo, ako beba sisa, onda vam nista od svega toga ne treba.... evo Milena ne koristi ni varalicu, ni flasicu, pije vodu na spric... samim tim mi ne trebaju ni silne te skalamerije... Kad malo bolje razmislim, ona je bas ekonomicna lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od cufta 28/7/2012, 16:57

Ni ja nisam imala ni 50% od ovih stvari o kojima pise Cici. Mislim da je to jedno veliko otimanje para od nas roditelja ni za kakvu dobit. Plus to treba cistiti, drzati negde.... ma idi bre. Potpuno suprotno misljenje imam za igracke. Kad je konacno budu zainteresovale (sada je samo razne vreste djubreta zanimaju), e tu cu biti nezajaljiva. Mislim da igracke podsticu mastu, a masta je vaznija od znanja (tak je mislio Ajnstajn)
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Mirjana 28/7/2012, 20:36

Milijana ::Kad malo bolje razmislim, ona je bas ekonomicna lol!
lol!
Ja ovih dana razmišljala o pozicioneru, jer moj bebac već izgura peškirić pa ga često nađem na leđima Shocked No, ne znam ni kako to izgleda, ni da li je zaista dobro.
Za ćebiće se pohvalih da sam našla pamučne, a nisam rekla ni gde sam kupila. Postoji kod nas firma Ivona, šiju super neke stvarčice, pa ima jako slatkih stvari za male pare. Npr. bodići za 200din, fantastični, pamučni. Ćebići su takođe bili jeftini, i ako se dobro sećam, to šiveno je bilo oko 600 din. Ono je baš za letnje noći ili proleće/jesen. Evo kako izgleda (svi su prelepi, naročito oni za devojčice)
Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Bambijastigao253
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od cufta 28/7/2012, 21:46

Mili, hvala za informacije o "Ivoni", meni je to bas zatrebalo
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Milijana 28/7/2012, 22:17

Sad nadjoh i ne mogu da verujem sta su se stili, ako je to to
http://shop.aksa.rs/katalog/sandra-fiksni-pozicioner-za-bebe.html
Mislim, stvarno, za ovo dati 2000, ne mogu ni da zamislim. Ja sam Lenki iza ledja drzala urolan prekrivac sa francuskog lezaja. Nije bilo sansi da ga mrdne yes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Mirjana 28/7/2012, 22:33

Jaaao, meni to izgleda baš nehumano Shocked
Sad bi me moj Hitler (mama) grdio/la Laughing
Vidiš Mili, to je dobra ideja. Saviću neki frotir i nema šansi da ga mrdne!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od cufta 28/7/2012, 22:41

Divan je ovaj pozicioner. A da je neko mator ko je ovo smislio probao sebe da stavi u isti i zaspi?! Koliko vidim, deca treba da spavaju u polozaju koji mi odredimo da je dobar za njih?! Sreca je te jeftin Shocked
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Mirjana 29/7/2012, 10:27

cufta ::Divan je ovaj pozicioner. A da je neko mator ko je ovo smislio probao sebe da stavi u isti i zaspi?! Koliko vidim, deca treba da spavaju u polozaju koji mi odredimo da je dobar za njih?! Sreca je te jeftin Shocked
Hi hi hi lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od era 29/7/2012, 12:14

Nama je pozicioner bio super u prvih dvau meseca. Luca je posle dvadesetak dana posela nemirno da spava i obavezno je gurala sve sto joj urolam, e sad mene je vise bilo strah da se prevrne na stomak, nego na ledja, a taj pozicioner ima trouglic i sa prednje strane i on je drzi da se ne prevrne na stomak. Posle drugog meseca sam je stavljala da spava na ledjima, a tad je vec znala sama da digne glavu kad lezi an stomaku pa su i moji strahovi polako nestajali
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Mirjana 29/7/2012, 16:37

Meni je patronažna rekla da je najsigurnije da spava na stomaku i ja Cvrleta stavljam na stomak noću. On nema problem sa tim da namesti glavu.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od era 29/7/2012, 20:00

Eto, a nama rekli nikako na stomak. Samo na stranu, a onda sam promenila pedijatra i on rekao samo na ledja i od tada smo presli na ledja pa kako se ona okrene
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od mijaki 29/7/2012, 20:47

pa valjda se izbegava stomak zbog onog sindroma (mada to odskoro), a opet ako je na ledjima problem je ako bljucne...zato je najbolje na stranu barem prvo vreme...tako sam ja razumela

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od *AIDA* 30/7/2012, 14:00

Jednom sam pisala o pozicioneru za nas je to bila prava stvar. Tako lepo ususka bebicu grije im stomak ma prava stvar vredna svake pare...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od cici 1/8/2012, 20:36

Mi smo pozicioner pozajmili tj dobili na koriscnje. meni je bio super jer je bila zima i taman mu je dobro dosao za stomacak. on ga je koristio negde do januara, znaci do trceg meseca. Moja mama je pozicioner zvala- mengele!
Meni je stalak za falsice koristio jer sam na njemu susila i drzala flasice, cucle a sad cinije kasicice i glodalice. Sve jednom jednom mestru prekrijem pelenom i milina. kad odkuvas flasicu imas tri dela pa puta dve flasice plus za vodu opet tri dela i eto pun stalak.
Sto se tice pamucnih cebica ima u Mtc-u i jungle ih ima ali su tanji.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Mali Princ 2/8/2012, 01:52

Ja sam uzimala Ivonu - i ok su im stvari, ali sam jos zadovoljnija pamukom firme Sandra, iz NS. Salju i postom, inace, pozicioner je njihov patent - mi ga ne koristimo.
http://www.bebioprema-sandra.rs/content/bebi-pozicioner#Bebi%20pozicioner

http://www.ivonakids.com/sr/kontakt.html
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Mrvica 2/8/2012, 18:14

Ja nisam koristila pozicioner, urolala sam peskiric. A vec od 3.nedelje Vukasin spava iskljucivo na stomaku. I dan danas nocu spava na stomaku i to 9 sati bez prestanka, a preko dana ga stavljam na ledja da sam pristuna kad bljucne i slicno. Na stranu vise nikako nece, a i odmah se prevrne na stomak.
Stalak za flasice nemam, sterilizator sam dobila uz pumpicu, i to mi je super, nema iskuvavanja svaki cas, ubacim unutra i u mikrotalasnu, ocas posla gotovo.
Miro, i ja imam slican pamucni prekrivac, ali sam mislila na ona debela cebencaad sto smo mi imali kad smo bili mali, al to vise nema.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Mirjana 2/8/2012, 21:52

Mrvo, takva nema, ali i ovo je debelo, toplo Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Bambijastigao254
i veoma meko. Našla sam ga u jednoj od lokalnih prodavnica bebi opreme. Eto, ako ne nađeš, piši.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Mirjana 2/8/2012, 21:57

Prinče, mislim da ovaj Ivona "sajt" nije "apdejtovan" Wink 100 godina!
A kako naručuješ iz Sandre? Vidim bodiće koji se kopčaju celom dužinom, pa bi naručila, ali ne znam kako im objasniti jer nema nikakvih naziva, brojeva, šifri
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od mijaki 3/8/2012, 09:07

jeste i ja mislila da probam sa narucivanjem, pogotovu ti sto se tako kopcaju, rezonujem da ih je mnogo lakse navuci i svuci jer ne moraju preko glavice....
cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od pudza 3/8/2012, 09:29

Ja sam bodice firme Sandra nekada kupovala u Aksi u Novom Sadu. Verujem da ih ima i u drugim Aksa prodavnicama.
Meni su se kao najbolji bodici pokazali Osh Kosh jer su se rastezali kako dete raste.
pudza
pudza

Broj poruka : 158
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od cufta 6/8/2012, 11:39

Zenske, nasla sam sajt www.poklanjam.rs. Ukoliko imate (kao ja) opremu za bebe koja vam je ostala i ne znate sta cete sa njom, ili zelite da je date onima koji nemaju dovoljno para, ostavite poruku na pomenuti sajt. Ja sam to juce uradila, i nekoliko ljudi se javilo. Nazalost, imamo samo jedno dete, tako da je stvari dobio pri koji se javio.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Mirjana 6/8/2012, 13:28

Bravo za našu Ćufticu g cmoka
Pudza, a gde kupuješ te Osh Kosh?
Mijaki, brzo se naučiš da ih oblačiš preko glave, ali to im nikako ne prija kad su tek jeli, tako da je ovo praktičnije.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bebi oprema- za pocetak - Page 5 Empty Re: Bebi oprema- za pocetak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 24 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu