KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
daco
mimica
nena beba
Marija86
kristina33
BiKsi :)
Simona
julija
MAAKKI
vašar
7-patuljaka
SannI-AlL
Filippa
ŽenoLina
fenix
Deni
viktorija
Jelena*
Gala
adriatika
naca
tuli
lena
Dionisia
anna
HappyGirl
elijana70
Tinche
Jelence
cici
ciklama
brinbili
Zoka83
nabla
JocY
catherine290505
Milijana
Shizika
dr mali pariz
maus
bak
jovana 77
bobica83
Aki
djole42
Cupava
Orline
zoxa
maki79
bebko
Struzzo
maja76
56 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 14/10/2010, 17:22

Vašar, bravo za prolaz na komisiji, a ja i dalje verujem u čuda! :)
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 14/10/2010, 20:00

Vasar, bravo za zeleno svetlo!

Pari, dobro je da si i to zavrsila :)
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 14/10/2010, 20:41

Pari, lep izvestaj, detaljan Wink sad jos da sacekamo rezultate pa da vidimo sta dalje. jel ce te ona zvati ili ti nju kad dodju rezultati ako treba terapija? usne
vasar, samo napred igra
Cupko, drago mi je sto se ovo konacno klupko razmotava. drzi se draga moja
bebko, hvala za kafu
devojke zagrljaj
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od 7-patuljaka 15/10/2010, 07:40

Biksi...i mene živo zanima koji je broj spermića potreban za prirodnu trudnoću? I da li su svi ovi oko nas što su trudni prirodnim putem imali partnere/supruge koji imaju "kitove ubice" u ejakulatu?Lenooo... da te pitam nešto??? Nećeš da se ljutiš? Ti si ostala trudna prirodno posle neuspele vto...Izvini, molim te, da li možeš da nam napišeš kakav je spermogram tvog supruga? U čemu je u stvari bio problem kod vas kada vam je savetovana vto?

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 15/10/2010, 07:54

7-patuljaka ::Biksi...i mene živo zanima koji je broj spermića potreban za prirodnu trudnoću? I da li su svi ovi oko nas što su trudni prirodnim putem imali partnere/supruge koji imaju "kitove ubice" u ejakulatu?
Korak po korak na putu do bete + - Page 26 404938 Korak po korak na putu do bete + - Page 26 404938 Korak po korak na putu do bete + - Page 26 404938 Ma trenirali ih za olimpijadu 100%. Sinoć sam našla, evo probaću i sad da nadjem to za statistiku sa koliko, šta, itd, itd. pa ću staviti link!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 15/10/2010, 07:59

Spermogram ili analiza semene tecnosti muskarca predstavlja rutinskoispitivanje plodnosti muskog partnera u braku bez dece. Svetska zdravstvena organizacija (WHO) postavila je granicu "urednog"spermograma na 20 miliona spermatozoida/ml, od kojih se najmanje 50%krece, dok karakteristike spermograma koje odredjuju je li muskaracplodan ili neplodan nisu jasno definisane. Najnovija studija na ovutemu pokazuje da nijedan muskarac s koncentracijom spermatozoida manjomod 13,5 miliona/ml, kao i pokretljivoscu spermatozoida manjom od 32%,te s manje od 9% spermatozoida normalnog izgleda nije imao decu prirodnim zacecem . Takodje su svi muskarci s koncentracijom spermatozoida vecom od 48 miliona/ml, pokretljivoscu vecom od 63%, kaoi s vise od 12% spermatozoida normalnog izgleda imali decu. Vrednostikoje se nalaze unutar ovih granica ("siva zona") oznacavaju"neodredjenu" plodnost: u ovoj kategoriji su se nalazili kako neplodni,tako i plodni muskarci. Granicne vrednosti koncentracije,pokretljivosti i morfoloskih karakteristika spermatozoida mogu bitikorisne u klasifikaciji plodnosti: ocuvana plodnost ("fertile"),smanjena plodnost ("subfertile") ili neodredjena plodnost("indeterminate fertility"). Najveci znacaj u dijagnostici plodnostiposeduje procenat spermatozoida s normalnim morfoloskimkarakteristikama. Iako je svaka od analiza semene tecnosti od pomoci urazlikovanju izmedju plodnog i neplodnog muskarca, samo jedan nalaz nepredstavlja sigurnu dijagnozu. Spermogram, narocito samo jedna proba,nije analiza na osnovu koje bi se smela postaviti dijagnoza neplodnosti.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 15/10/2010, 08:17

Dobro jutro cure!

Ja ocekujem kafu a naletim od ranog jutra na spermogram lol!

Vasar bravo za komisiju!

Sve vas voleeeeeeee Djoleeeeeeeee!



usne usne usne usne d
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 15/10/2010, 08:35

Jutro i od mene... Very Happy
Stiže kafa...
Đolence imaš pitanje na Apoteke...Da se ne ponavljam... cvet
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 15/10/2010, 08:48

djole39 ::Ja ocekujem kafu a naletim od ranog jutra na spermogram lol!

lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od 7-patuljaka 15/10/2010, 15:30

Biksi...svaka čast! Sada mi je jasno da li da se trudimo da narravimo bebu prirodnim putem ili to ostavljamo doktorima ....

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 15/10/2010, 16:14

Sve vas ljubim i grlim...super za dobre rezultate, dobre odluke itd, itd.... Very Happy
Strelice....hvala Bogu...kad stigneš između dva posla, mlađanog muža i kuvanja, žvrljni nam koju još... zagrljaj

d
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 15/10/2010, 19:21

gde ste dlugalice Very Happy
Vašar,bravo za prolazak Komisije! g
Čupkice...ljubac dlugalice grljenje
meni je dan bio baš dug. Danas nam je bio Dan škole,a moje angažovanje apsolutno,tako da sam srećna što je prošlo u najboljem redu,i što sam konačno završila sa tim,i mirna sam sad 2 godine,za bilo kakve proslave Very Happy
Posle do kafića gde mi je dragi bio sa kolegama,neki rođus,pa kod ginekologiškinje lol! ( pošto pedagozi sve više uobičavaju sebe da nazivaju "pedagoškinje"...).Pa nisam kod svog ginekologa bila od maja...došla,ispričala joj storiju,i misli da da su mi rano vraćeni embrioni,da su na stadijumu 4-ćelijski najosetljiviji,mada sam imala 2 6-ćelijska i 1 4-ćelijski...svejedno-pita što tako rano ET,a ja onda opletem po Komisiji i po tom osećaju -kao na traci...
nebitno,odradiću i sve briseve,nisam pola godine,a 2 mora su iza nas...
Auuuuu,al sam se raspričala... Rolling Eyes
imate li neke planove za vikend,ili za večeras? osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 15/10/2010, 19:24

Struzzo,zar nije trebalo ove sedmice na razgovor?? Je l bio?
Čuj,danas saznam da je jedan bračni par,inače moje kolege,dobio dceu na usvojenje...2 dečaka,jedan od god ipo,i drugi ,mislim 3g. , braća.
Nisam ni znala da su u tom postupku.Kaže mi koleginica koja je čula da su dobili decu-negde iz Vojvodine-Bačka mislim...,da su godinama u tom postupku.Prvo ih zvali i nudili troje...nj. mužu bilo mnogo,i odbili.Eto,sad su dobili 2 dečaka Very Happy
p.s. sad videla,Struzzita...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 15/10/2010, 21:15

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/211958/Iskoristiti-drugi--pokusaj-oplodnje-o-trosku--drzave
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Simona 15/10/2010, 22:39

Odbili troje dece? affraid Mi bismo ih odmah prihvatili a i dvoje takodje... Pricali smo o tome... To bi bas bilo divno, no bice divno i da bude jedno...

Pozdravcici za Kutanjke d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 15/10/2010, 22:43

Simona ::Odbili troje dece? affraid
Bolje da ti ne navodim komentar nj. muža kad su ponudili troje...ali i sve što čujem ja s rezervom primim,jer nisam to direkt.od njih čula.
Inače,i ovo za dvoje mi neverovatno,nisam znala da ima i tako,mada logično,ako su mali brat i sestra ili svejedno koja komb.,neće ih razdvajati,sigurno...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Simona 15/10/2010, 22:59

Cula sam vec za takve slucajeve da ako su iz iste porodice onda bi zeleli da ih uzmu isti usvojitelji da se deca ne razdvajaju. Ako oni odbiju tek onda se dete daje nekom drugom. A cula sam i ja da odbiju i dvoje dece. Meni se to cini sebicno. Dobro, nisam na njihovom mestu, mozda imaju neke svoje razloge, nemaju uslova za vise dece i tome slicno. Ali opet je sebicno zbog deteta koje su usvojili i koje bi sigurno bilo srecnije da ima i brata ili sestru. Ako je vec moralo da bude ostavljeno od strane bioloskih roditelja ne mora da izgubi i brata/sestru za koje je mozda jos vise vezano ako su roditelji bili nebrizni...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Cupava 16/10/2010, 08:04

Samo da vas pozdravim (Paris, zapisujem svaki korak, pa cu se baciti i ja na analize kad se sve ovo zavrsi). I dalje nema nista novo, mislim da je danas 62, ili 63 dc...i dalje stedim na 'sa krilcima'.
Biksi, nije ti los taj teks..
Vasara, super za komisiju, sad jos malo strpljenja, pa postupak. :-)
Cici, moram tvoje putesestvije dobro da proucim, ima tu analiza koje nisam radila, a mozda bih trebala. Nadam se da te vise neec bockati i ispitivati i da je put do bebica sirom otvoren.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 16/10/2010, 08:34

Dobro jutro cure drage!
Sta god radile nek vam prija!
d
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 16/10/2010, 09:59

Jutro drugarice!Evo kafice i od mene!
Bebko,naša staraKorak po korak na putu do bete + - Page 26 2027701mw9gbtaejx
napolju je grozno,kišovito,ali neka..vikend je,ne radi se...mom mužu ni ne ustaje Very Happy
Đole nam vredna,radi?
Kako se osećaš danas?
Pozdrav devojčice!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 16/10/2010, 11:14

Dobro jutro ili dobar dan, kako kome. Ovo vreme ubi u pojam em hladno em ova smor kisa. Blago onima koj mogu da se izlezavaju u krevetu, a jadni mi koji moramo da radimo. Jedva cekam da i ja moram da lezim i da odmaram a to je jako uskoroooo. Jupiiii.
Ja svratih da vam malo mahnem, da vas sve izgrlim i iscmacem pa da se opet bacim na moj divni poslic.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 16/10/2010, 11:46

I mi sto leskarimo u krevetu i spavamo do 11, cmacemo tebe Very Happy lol!
uskoro ces se pridruziti klubu.
ljubac devojke! Korak po korak na putu do bete + - Page 26 275568
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 16/10/2010, 14:03

Kisa sve jace i jace pada a i kod mene sve jace i jace curi iako je vec 4dc.jako sam bleda i malaksala ako se ovako nastavi ode Djole kod lekara.....
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 16/10/2010, 14:14

E, moja Đole.... zagrljaj
Ako je tako, stvarno idi kod nekog dežurnog dr...Nemoj da se hrabriš...svima si nam, a pogotovo sebi potrebna zdrava... cmoka

poljubac
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 16/10/2010, 14:19

Djole za svaki slucaj idi kod nekoga da te pogleda nemoj docekati zadji momenat pa da ne mozes da vladas ni sama sa sobom, ja sam tako prosla i ne bih ti preporucila. ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu