KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
daco
mimica
nena beba
Marija86
kristina33
BiKsi :)
Simona
julija
MAAKKI
vašar
7-patuljaka
SannI-AlL
Filippa
ŽenoLina
fenix
Deni
viktorija
Jelena*
Gala
adriatika
naca
tuli
lena
Dionisia
anna
HappyGirl
elijana70
Tinche
Jelence
cici
ciklama
brinbili
Zoka83
nabla
JocY
catherine290505
Milijana
Shizika
dr mali pariz
maus
bak
jovana 77
bobica83
Aki
djole42
Cupava
Orline
zoxa
maki79
bebko
Struzzo
maja76
56 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 20/9/2010, 19:19

mi smo danas zavrsili i sa savetovalistem za genetiku. odobrili su nam za kariotip. uzeli krv odmah posle razgovora. rezultati za 10ak dana.
bilo je puno trudnica zto za aminosintezu sto za dabl-tripl test. sestre su bile vise nego neljubazne neprijatne,sve im je nesto tesko. nisu one krive sto su trudne sa35i kusur godina,ko su one da sude o tome.
nas razgovor je trajao par minuta(standardna pitanja, koliko se borite, spontani, trudnoce, sta ste radili koliko puta), komisija od njih cetvoro. pogledali su samo suprigov spermogram i to na moje insistiranje i dali dva bela papira i rekli da odemo u laboratoriju da nam izvade krv. i to je to.
idem da citam hemiju za 7 razred imam cas sutra
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tinche 20/9/2010, 19:32

cici :: sestre su bile vise nego neljubazne neprijatne,sve im je nesto tesko.

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 510326
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 22/9/2010, 08:33

Stižeee kafa...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 22/9/2010, 08:35

Cici bravo za obavljeni posao,još jedan stepenik bliže...
Dva dana mi nije radio net i sada kada sam došla Čupka nam zaključana...
Znala sam šta to znači Sad Čupo,dušo moja v grljenje
Cure d
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Cupava 22/9/2010, 17:10

Ciculjko, ti si bas veliki posao obavila, svaka cast.
Bebko :*
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 22/9/2010, 17:48

Devojke,gde ste danas,pusto je!
Čupkice,mila,kako si? Kad počinješ sa poslom?
Bebko,ti,šta ima?
meni je baš naporen dan bio...plus roditeljski...ah,ali ja sa druge strane...sama protiv svih lol!
a valjda ću dočekati da i ja odem na roditeljski i sedim...u klupi. Rolling Eyes
uskoro ćemo u nabavku,naravno,prošla plata i treba kupiti neke neophodne stvari Very Happy
ljubac i stisak! d
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fenix 22/9/2010, 20:09

Cao sve cure posto nemam svoj dnevnik skontala sam da ovde pisem o svojim problemima.Zanimame dalineka od vas ista zna ili da mi da kakav savjet iako sampuno toga prosl cinimi se da nista neznam a i me stvarno zbunjuju. doktor Dakle problem je u tome sto bi trebala ici na 3. vto ali mm im bakterije koje se nemogu otkriti mislim koje su u spermokulturi mora raditi nekakve briseve.Dali se njegov nalaz moze popraviti on ima 60 miliona sperm. apokretnih trenutno 5 posto dr kaze da ih nekakva bakterija ubija mislim ja sam skroz zbunjena.OPERISO JE IVARICOCELU UVIJEK JE IMO POVISEN BROJ LEUKOCITA nikad nista nije pijo za bakterije.Sad bi trebali koji dan otici kod urologa.Cemu onda 2 vto i to ICSI ako se moze popravity nalaz bas nas razvlace dr.Nadam se da sam bila jasna i da nisam do0sadna ali sam stvarno zbunjena Embarassed
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 22/9/2010, 20:48

hvala devojke, i ja sam zadovoljna poslom koji smo zavrsili Very Happy
sutra po rezultate brucele, ostala jos listerija i gotovo sa mojim spiskom.

ljubac za sve !
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 22/9/2010, 21:01

Ćao cure, Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Icon_biggrin
Cici, znači "sve po spisku" Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Lol

Fenix, dobrodošla ti nama ovde na Korake, sa tako lepim nickom Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Icon_biggrin

Uz antibiotike bi trebalo stanje da se popravi
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fenix 22/9/2010, 21:56

Valjda ce se popravit ali dr spomijne inseminacije mislim kakve ins. sa takvim nalazom.Ma zbunjena sam i izvinite zbog pravopisnih gresaka cijeli dan u vocnjaku berem jabuke pa vise nista nevidim osim njih.Dali se moze pokretljivost sperm. popravit ako se rijesi te infekcije mislim dali je moguce da je neka inf. uzrok losoj pokretljivosti ida mi godinama se borimo,a ustvari treba samo da rijesi tu infekciju to me zanima .
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 22/9/2010, 22:04

Uh Fenix,izgleda da su ti stvarno samo jabuke pred očima lol! ne zameri,ali sam baš teže pročitala tvoj post.No,60 miliona...lepa brojka.Naravno da neki patogeni mikroorg. mogu da utiču na pokretljivost.Je l' on uopšte radio spermokulturu?Ako jeste,i ako je nešto izdvojeno,sigurno ima i antibiogram...i da li je radio ur.bris na hlamidiju,miko i ureaplasmu?
Cici, g
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 22/9/2010, 22:13

nego sta, sve po spisku ! lol!
da taj spisak dovede to zeljenog cilja Very Happy
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fenix 22/9/2010, 22:23

Da radio je spermokulturu,ali je nalaz uredan premda kad je radio spermogam ima puno,puno leukocit pa ga dr. salje urologu na dalje pretrage.Nista on nije radio osim spermograma i spermokulture za sve ove godine i zato sam bijesna sto su dr tako ladni.To je prvi put da ga dr salje urologu osim kad je operiso varicocelu a isad se bojim kakav ce nas levat od urologa zapasti i ocem dati pravu terapiju.Da itih 60 miliona nije nista zna imati i180 ali usporeni.P IO JE ON NA SVOJU RUKU SVSTA NEBILI IH UBRZO ALI NISTA.
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovana 77 23/9/2010, 08:40

Draga Fenix hitno mjenjajte ovu dr. glupaču koja gleda pokretljivost. Jedna jedina žena u cijeloj BL gleda pokretljivost, i u državnoj bolnici i kod privatnika i sestro slatka svima vidi leukocite. Naš slučaj je bio takoreći istovjetan. Naime moj mm je, po njenim riječima imao 10 posto pokretlnih spermatozoida i tonu leukocita. Nekih pola godine se liječio po BL, urolozi klimali glavom u nevjerici, vide ima leukocite, a nikakva upala, pa onda priče, možda je prostata, možda bubrezi, tamte vamte, svaka kontrola spermokulture sve gora, pokretljivost pade na nulu, a leukociti odoše do neba. Tada upoznamo jedan par iz BL sa istom pričom i FAMOZNIM LEUKOCITIMA. Oni su već tada išli kod dr. Mićića u Beograd i čovjek je pio Proxid, pokretljivost je došla do 30 posto ( kako nije dolazilo do prirodne trudnoće uradili su ICSI i sada imaju jednogodinje blizance) Mi također dignemo ruke od BL i krenemo kod Mićića. Rezultati pokretnih 15 posto, leukociti u granicama normale h Muk, nevjerica, odemo lijepo kod tete koja je promatrala mm plivače, pokažemo nalaze iz BL, ona žena u čudu i kaže vjerovatno ih je pomješala sa spermatozoidima u nastanku. I mm je koristio Proxsid, neke hormonske injekcije i neke za cirkulaciju, ali kako nakon pola godine nije bilo pomaka, i sam dr. kaže radite vantjelesnu i takao i bi. Ali eto nakon šestomjesečne agonije i leukocita, hrpe gluposti koje je popio i tone dugih gaća koje je kupio v , završi se i ta priča. Eto draga moja sa kojim sve likovima zvani doktori se moramo susresti.
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovana 77 23/9/2010, 08:41

Što se tiče ''ubrzanja'' plivača mislim da kod nekoga upale, čajevi, kod nekoga lijekovi, a kod nekoga nič Rolling Eyes
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 23/9/2010, 17:28

Alooo Koraci...pusti...pusti koraci!
Joci,upravu si yes
ja samo da se upišem da sam tu Very Happy
zakazala sam hematologa za ponedeljak veče...stigli mi svi rezultati,pa odh da vidim šta ima čovek da kaže...
stisak za sve!
d
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 23/9/2010, 17:49

Mrzim kad mi se ugasi komp na sred pisanja poruke Korak po korak na putu do bete + - Page 11 444178

Elem. Popila sam poslednju ciklo u prosli cetvrtak i jos nisam dobila. A pise od 2-4 dana posle poslednje tabletice. Jos sam prekinula dva dana ranije, poucena iskustvom, posto imam svadbu u subotu, pa da prebrinem. Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Icon_rolleyes

Ubicu se, majke mi. A pms me rasturi danima, grizem i kad me niko ne dira. Uf

Kao sto rekoh idemo na svadbu u subotu u Vranje. Jedva cekam. Em nisam nikad bila u Vranju, em ce svadba biti super, bar pretpostavljam.
Al cu da djuskam, i jedem Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Lol Jedino sto imam neku usku haljinu, u nju ne staje hrana Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Lol Tj, mogu ili da ne jedem il da se presvucem pa da jedem, nikako drugacije Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Lol
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anna 23/9/2010, 18:14

He, he Bak, baš me nasmeja! Muke tvoje niko ne zna...
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ciklama 23/9/2010, 18:44

Bak pa ti imaš baš problem

lol!

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 23/9/2010, 18:49

Smejte se, al ja evo trazim alternativnu kombinaciju, mislim da ce biti pantalone i kosulja sirooooka, milina. Pa kud cu gladna Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Lol
Slikacu se u haljini, pa trk na presvlacenje. I onako me niko ne zna, sta me briga Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Lol
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Cupava 23/9/2010, 18:57

mali pariz ::Čupkice,mila,kako si? Kad počinješ sa poslom?
Pocela u ponedeljak. U sredu se dogovorila za prelazak na drugi posao, a pola sata kasnije najavila otkaz na sadasnjem poslu. Direktor mi ne da otkaz, a na novom poslu pocinjem s radom 6.10. Kako? Ne znam. Totalni haos. :-)
Uzgred, danas mi je 39 dc od vestice ni traga, sem uzasnih nocnih bolova, nema simptoma. Valjda ce stici do ponedeljka.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 23/9/2010, 19:13

Bak draga moja, volim prakticnost! Ono u cemu je tebi udobno i osecas se prijatno lepa za slikanje a i posle slikanja ali u drugoj garderobi Very Happy
Cupava, pa na dva mesta u isto vreme, sigurno to mozes, zar ne? lol!
ako si direktoru dala pisemim putem otkaz, kad prodje otkazni rok od 15 dana ti si free Very Happy
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 23/9/2010, 19:19

Rezultati na brucellu negativni !!!
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 23/9/2010, 19:53

Cici, odlicno, jos malo pa si sve odradila.

Bak, ti ko i ja, ma ne mogu gladna ni minuta :) Lepo se provedi na svadbi i najedi Very Happy
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 23/9/2010, 20:46

Cici,bravo!! g
Čupava,pa kako ćeš na dve stolice?Verujem da će promena posla doprineti boljem! Ciklus...meni je stigao 40.dan,ali 2.od propalog postupka,ti si ipak imala trudnoću,mislim,imaš je još uvek...tako da...drž se!
cmoka
Deni ,šta ti palniraš do februara?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu