KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
daco
mimica
nena beba
Marija86
kristina33
BiKsi :)
Simona
julija
MAAKKI
vašar
7-patuljaka
SannI-AlL
Filippa
ŽenoLina
fenix
Deni
viktorija
Jelena*
Gala
adriatika
naca
tuli
lena
Dionisia
anna
HappyGirl
elijana70
Tinche
Jelence
cici
ciklama
brinbili
Zoka83
nabla
JocY
catherine290505
Milijana
Shizika
dr mali pariz
maus
bak
jovana 77
bobica83
Aki
djole42
Cupava
Orline
zoxa
maki79
bebko
Struzzo
maja76
56 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 13/9/2010, 09:38

jutro i od mene...
Struzzo zagrljaj
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 13/9/2010, 10:29

Dobro jutro devojke!
Evo ja ko sto obecah da podnesem izvestaj koji sam dobila u zavodu za zdravstvenu zastitu!
Dzaba smo se nadale!
-Dakle nikakva zvanicna informacija o prosirenju liste lekova nije stigla do filijale.
-Ako je doneta odluka na nivou RZZO to tek treba Ministarstvo zdravlja i vlada da usvoji.
-Lekovi Puregon i Gonal F ne mogu biti stavljeni na listu B jer su vec na njoj ,mogu samo biti prosirene indikacije (da se naznaci da su za VTO)

Eto to su informacije iz Niske filijale ,direktno iz pravne sluzbe.

Sve vas voleeeeeeee Djoleeeeeeeeee!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 13/9/2010, 12:49

Zdarvo cure evo i ja na kratko samo da vam mahnem i da vas sve pozdravim. Kod mene jos uvek nista novo sem glupe prehlade. Pijem mikroginon i dalje , malo me manje bolucka stomak. Auuu sto lupam gluposti kako bre nista novo kad su mi stigli rezultati briseva. Kod mene sve super ali zato mm ima hlamidiju i ureaplazmu. Javila sam se jutros u jevremovu i poslala sam im mailom rezultate i sad cekam da me dr pozove i da kaze sta mm da pocne da pije protiv tih bestija. Eto drage moje to vam je ukratko o tome, a sad odoh da jedem i da pijem caj ne bih li ovu prehladu sto pre izlecila.

Struzo glavu gore, malo odmora pa u nove radne akcije, ipak nismo mi maciji kasalj nego zene borci.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 13/9/2010, 13:33

Dzoly,lepe okice,ma znala sam da smo prerano poletele...
Maki79,samo ti pij chajice,a to shto muz ima hlamidiju i ureaplasmu...a ti nemash...kako je to moguce?Ja mislim da bih ili nj. nalaye ili svoje ponovila,pa ako negde stvarno postoje,oboje na terapiju.
Devojke,di ste?
sad sam doshla s posla...sad ce da padne josh jedna tura peglanja...
ljubim,pa se pishemo! Korak po korak na putu do bete + - Page 5 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Cupava 13/9/2010, 13:38

Maki, mi smo do sad bar 4 puta vadili nalaze na ureaplazmu i hlamidiju i svaki je bio negtivan, sem poslednjeg mm koji je bio pozitivan na hlamidiju. Pitali smo se kako je to moguce (on kaze da me nije var'o :-) ), pa je kroz tri dana ponovo radio na hlamidiju, rezultat negativan. Poslusala bih savet parizoline, pa ga zamolila da uradi jos jednom (znam da je to bolno za njih, al' to je i jedino sto rade).
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 13/9/2010, 13:48

Hvala devojke na brzim odgovorima. Pitala sam i ja mog dr kako je moguce da on ima a ja ne i on kaze da je to moguce. Kaze da je mm organizam slabiji u tom trenutku bio i da mu se hlamidija vratila ( imali smo oboje ranije problema sa tom bestijom). Ma ne kosta ga nista da popije turu lekica pa ponovo na briseve.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 13/9/2010, 13:54

Ja sam imala hlamidiju ( u 2 laboratorije), a mm nije. Posle toga ni jedno ni drugo ( hvala Bogu ) nismo imali.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maja76 13/9/2010, 14:40

Mi smo imali razlicite kombinacije, ja imam hlamidiju mm ne, sledeci put mm ima, ja nemam. Meni to uopste nije logicno, ali ima tu svakakvih spekulacija! Maki proverite jos jednom, ali ako je rezultat u drugoj laboratoriji negativan otkud znas da li je stvarno negativan ili je dobar onaj prvi.... Mad
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 13/9/2010, 16:45

Dan! Pecem papriku za ajvar, ubedi me majka! Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Icon_eek
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 13/9/2010, 16:57

Odlicno Bak,sad znam gde ce imati ajvara lol!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ciklama 13/9/2010, 20:13

Bak jesi li normalna, to je vrlo depresivan posao, od brda paprika mikroskopski ajvarčić Laughing .

Djolence ti si naša vrednica, hvala na trudu. as

Znači čekamo nove događaje.

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 13/9/2010, 20:19

devojke,gleda li se Nole večeras? Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ciklama 13/9/2010, 20:21

Ja patim zbog košarke

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 13/9/2010, 20:22

ciklama ::Ja patim zbog košarke
Idemo dalje!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 13/9/2010, 20:25

Ciklamo, znam. Al sta cu kad volem. Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Lol Uvek ga kupujem, al me ubedise. Da se zna, jos pecemo. mada, moram priznati pece turbo rerna, ja samo vadim i stavljam. A sutra Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Icon_rolleyes

Noleta cu gledati,taman cu biti pri kraju sa paprikama Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Lol

Djole, naravski, kad svrnes trudna, ima da naranim i tebe i svu tvoju decu Korak po korak na putu do bete + - Page 5 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tuli 13/9/2010, 20:48

ciklama ::Ja patim zbog košarke

Ja ne, ne žalim za onim što se popraviti ne može. Nije malo biti 4. na svetu radost
Noleta,gledam x
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 13/9/2010, 21:26

Naco, stvarno bi mogla da se javiš, samo da znamo kako si?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 14/9/2010, 10:12

Eto iznenadila me veštica jutros,dva dana pre roka Rolling Eyes
Sad treba da zovem Jevrema da javim,ali mi se nešto ne mili Rolling Eyes
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 14/9/2010, 10:17

Ajmo Bebko,javljaj Jevremu za vecu ,ne moze taj endo stalno da za*ebava ,posle nekoliko tankih ,mora jedan debeljuskast da dodje! osmeh srce
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Cupava 14/9/2010, 10:23

Bebko, zovi, nemoj da bi odustala! Ja cu biti tvoj najvatreniji navijac, videces.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 14/9/2010, 10:27

Čupo,ti, Đole,Zoka i Bobica hoću da me vučete za nos Very Happy
Eto zvala sam ih,plan danas ili sutra Rolling Eyes pa šta bude...
Rekla sam da estrofem ne odgovara...

bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Cupava 14/9/2010, 10:31

Ma i za usi i za nos, samo da se endic ubuci. Vidi, i stopala cu da ti masiram!!! :-)
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bobica83 14/9/2010, 10:49

ma ima da vas vucemo samo tako..... Korak po korak na putu do bete + - Page 5 543728
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 14/9/2010, 11:10

bebko ::Čupo,ti, Đole,Zoka i Bobica hoću da me vučete za nos Very Happy
Eto zvala sam ih,plan danas ili sutra Rolling Eyes pa šta bude...
Rekla sam da estrofem ne odgovara...

likeit Drzim fige da te jako vucemo za nos, a posle toga da i ti vuces sve ostale drugarice sreca
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od naca 14/9/2010, 11:40

Drage moje, evo samo da se kratko javim, mada mi je potpuno glupo da upadam ovako kao s neba, kad se ovde vode neke druge teme.
Nisam zaboravila na vas, samo sam bila odsutna jedno 7 dana, bila sam u bratskoj nam Crnoj Gori, a kad sam se vratila sačekali me razni novi maleri (po tome sam poznata) tako da nisam imala ni vremena, a ni snage da pišem, ali sam uspela po nešto da pročitam.
Draga Struzo, mnogo mi je žao što nije uspelo, a bila sam ubedjena da će uspeti, bila sam tako sigurna.
Vidim da ima novih postupaka, a i prirodnih radova, pa se nadam da će jesen biti blagorodna.
Kao što sam sve vreme i znala, moja trudnoća se nije razvijala, bila je u pitanju bezembrionska, samo su me bezveze mrcvarili nedeljama i kad je trebalo da krenem za Bg ja prokrvarim, tačnije, krene mi onako, braon i ja nekako uspem da nadjem jedinog doktora ovde koji ima kod kuće UZ (ali ne sme da radi jer ga stalno prijavljuju ) pa me on na jedvite jade pogleda i konstatuje da mešak više nema pravilan oblik i da mora da se radi revizija. Tu nastane problem, jedini noramalan lekar u bolnici radio je tek sutradan popodne, tako da sam morala u susedni grad da to odradim. Da vam ne pišem o tome da su mi obećali da će mi raditi u anesteziji, ali da je doktor odradio to onako, s nogu, bez mantila, u košulji, bez rukavica i naravno,bez anestezije. Ali nije mnogo bolelo, podnošljivo je, a i jako je kratko trajalo. E sad, nakon toga, skoro da nisam krvarila, samo nekoliko kapi i onda neprestano po koja kap braon. To traje i danas, dakle skoro tri nedelje nakon revizije, i dalje svakod dana imam po par kapi braon. Kažu da se to dešava, bila sam kod ovih kretena ovde, ali nisu me pregledali, samo su mi rekli da ne paničim. Inače, nakon revizije uopšte me nije boleo stomak, nisam krvarila, ali to braon se vuče jako dugo. JOš uvek nisam dobila, nadam se da ću uskoro, jer kažu da se čeka 30 do 40 dana. Danas sam zvala bolnicu, stigao je patološki nalaz, ali moram da idem da uzmem, tako da ne znam kada ću to uspeti da izvedem, jer počinjem da radim.
Joj, malo sam konfuzna i opširna, ali eto, valjda ću se sastaviti da počnem normalno da funksionišem. Sve vas ljubim osmeh srce
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 55
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu