KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
daco
mimica
nena beba
Marija86
kristina33
BiKsi :)
Simona
julija
MAAKKI
vašar
7-patuljaka
SannI-AlL
Filippa
ŽenoLina
fenix
Deni
viktorija
Jelena*
Gala
adriatika
naca
tuli
lena
Dionisia
anna
HappyGirl
elijana70
Tinche
Jelence
cici
ciklama
brinbili
Zoka83
nabla
JocY
catherine290505
Milijana
Shizika
dr mali pariz
maus
bak
jovana 77
bobica83
Aki
djole42
Cupava
Orline
zoxa
maki79
bebko
Struzzo
maja76
56 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lena 12/9/2010, 10:12

O, neee! Struzzo, draga, nemoj da se predajes, nikako! Samo idi dalje, samo napred... Ja ne sumnjam nimalo da ce se tebi sve zelje ostvariti, samo treba malo vremena...
Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Kopfschuettel Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Kopfschuettel Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Kopfschuettel
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 12/9/2010, 11:33

Dan devojčice,šta se danas radi i šta je na repertoaru?
Sinoć sam na kratko švrljnula sa kumom do njenog novog stana,radila je kupatilo,pa da vidim kako izgleda...
posle toga utakmice i kutak kraj muža Very Happy
Od jutros sam vredna,ali da vas ne davim,večeras odbojka g sinoć je nije bilo zbog utakmica...
kakvi su vama planovi?
Strule...juče je prošlost,danas je novi dan!Idemo dalje.
d
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 12/9/2010, 12:08

Pozdrav devojke!
Danas jos jedan dan za veliko spremanje ,resila da poslusam čika Marfija "Ako zelis da budes srecan ,baci sve nepotrebne stvari" Very Happy
Nadam se samo da me nece nacekati sledeci njegov zakon "Čim ih budes bacio,zatrebace ti" Very Happy

Pari ,zavidim ti na vecerasnjoj aktivnosti Embarassed ,budi najbolja i jedan smec za Djoleta Very Happy

Lep dan danas zelim svima!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 12/9/2010, 13:29

Evo me posle bure...
Sklapam se polako...
Mislim da ću sutra na posao...biti zauzet mi se čini kao najbolje rešenje sad.
Hvala vam što ste uz mene... d

P.S. Paris, promenila sam avatar...ali sam se ponovo odlučila za Betty Boop...nekako ide uz mene... na ovoj fotkici je setna...kakva sam i ja trenutno.

zagrljaj
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 12/9/2010, 13:36

...promenila si i potpis...uočavam plan,za druge planove te ne bih sad pitala.
Beti je i dalje slatka,kao i ti Wink iako je setna.
Naravno da će ti posao odvratiti misli,"zauzeće se za tebe".
Trenutak kad dođe ciklus,uzdrmaće te,kao što i sama znaš,a onda počinjemo novo poglavlje.
Drago mi je da si se javila...
poljubac
naravno da ćete biti porodica.Već sad jeste,ali proširena...uskoro! navijači1 navijači1 navijači1
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anna 12/9/2010, 13:38

Struzzo ::Mislim da ću sutra na posao...biti zauzet mi se čini kao najbolje rešenje sad.
Korak po korak na putu do bete + - Page 4 561840 Tako sam i ja uradila sad poslednji put i zaista mi je bilo za nijansu lakše nego ranije kada sam čamila kod kuće danima pre odlaska na posao.
I da, Betty Boop mi ide uz tebe i ja te tako doživljavam, tj. bilo bi mi baš neobično da staviš nešto drugo... ali se nadam da ćeš ovu setnu ubrzo zameniti nasmejanom. Od srca ti želim Korak po korak na putu do bete + - Page 4 543728
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 12/9/2010, 14:00

Struzo, Svidja mi se Betty Wink
Pri vrednice Very Happy
mene je dr smorila danas skroz, imala je dezurvo pa i vise vremena. dr endokrinolog da nebude zbune. njen prelog je da me primi na odeljenje u bolnicu na par dana affraid da sve lepo ispita i proveri. zapamtila sam samo dnevi profil prolaktina, skener glave ostalo nisam a bio je podugacak spisak. cim sam cula lezanje -vise nisan slusala! javice mi na mob kada da dodjem,kad se oslobodi krevet.
e sad, u utorak imam torlak zakazan, ide mi rodjendan i pocinjem da cuvam dete(vratilo se sa mora) kao cu sve da uklopim nemam pojma. mislim bas je bedak biti za rodjendan u bolnici....
ljubav
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 12/9/2010, 14:06

cici :: mislim bas je bedak biti za rodjendan u bolnici....
ljubav
mislim...upravu si Wink
ali super mi to zvuči što ti dr posavetovala,ja bih prihvatila,ako se baš taj dan potrefi,zamoli je da odložiš,a ako baš ne može,prihvataj,šta ćeš...
Cici,Boga mi,opasan si konkruent,ne može ti iko prići lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 12/9/2010, 14:15

Pari love
znam da je to dobra stavar cak super. sa jedne strane sam srecna sto se zauzela za mene i trudicu se da ne pokvarim taj utisak sama sebi. uf tako tesim sebe...
ja opasna, nisam veruj ,mi samo malo tvrdoglava da izguram ono sto naumim a to je da uskoro setam stomacic sunny
idemo jos malo u Pancevo, kumce mi je dobila drugu devojcicu d sta obucu? mrzim to pitanjeee v
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 12/9/2010, 14:17

Cici,lepo se provedi u PA
Obući...ono najudobnije! lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 12/9/2010, 14:25

mali pariz ::Cici,lepo se provedi u PA
Obući...ono najudobnije! lol!

Hvala draga osmeh srce
idem da iskopam nesto iz ormana lol!
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nabla 12/9/2010, 14:42

Struzzita, zagrljaj

Uz novi avatar i novu energiju koja promalja iz tvog potpisa, ide mi i ova muzicka podloga. Nadam se da ce ti se svideti cmoka
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 12/9/2010, 15:07

Hvala ti, draga moja N. poljubac
Divna je muzika...tako moćna... Very Happy

Hm, nova energija...izgleda da je uvek ima...
Jutros sam čitala na Rodi temu o Izlaznoj strategiji ili strategiji preživljavanja...ili je možda bolje nazvati "šta posle"...Uvek se nađe rešenje, zar ne...Samo da se mi u pronalaženju istog ne izgubimo...

zagrljaj
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 12/9/2010, 16:26

Struzo,novi avatar,novi potpis i nova stranica zivota....
Povratak na posao je dobra ideja,jedan od nacina da zaposlimo mozak.

Resenje ...naravno uvek postoji a mi se ne mozemo izgubiti jer imamo nekog ko koraca sa nama!

Idemo dalje.... osmeh srce
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 12/9/2010, 17:30

Dan! samo da vam posaljem Korak po korak na putu do bete + - Page 4 275568 Rucala, varim, dosao neki dosadno drug mm, pa ja pobegla Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Lol
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 12/9/2010, 17:32

dan Bak!
Je l bilo dobro u Ušću?
a gde ti to nemaš pristup,pa zoveš u pomoć Happy?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 12/9/2010, 17:41

Bilo je bas lepo, sto se mene tice mogle smo do mraka. A medju prvima sam otisla Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Lol

Nemam pristup tamo gde su slike sa susreta
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 12/9/2010, 17:50

pa javila si se tamo... Shocked
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 12/9/2010, 17:51

joj,nisi... v lepe ste!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 12/9/2010, 17:52

Parizzzzz, kuku, vidis me i gde me nema Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Lol
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 12/9/2010, 17:54

Very Happy ma gledala sam slike,a onda odem na temu sastanka,pa te tamo vidim,povežem oba i poblesavim Razz
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 12/9/2010, 17:55

Idem kod mame, na nesto slatko Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Lol , dok se vratim, volela bih i ja da se vidim.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Cupava 12/9/2010, 18:33

Struzolina, drago mi je da si tu. :*
Cici, tek sad vidim da imas problem s prolaktinom, pa samo da ti napisem sta se meni desavalo pre desetak godina.
Nikad nisam imala problema sa aknama na licu (iako mi je koza izuzetno masna), samo na ledjima, a i to u pubertetu, da bi mi se, pre desetak godina, javile takve akne (sto potkozne, sto one kraterske i najvise u vilicnom delu i na bradi), da me bilo sramota izaci napolje. U isto vreme je pocelo da mi ide i mleko iz grudi (gusca bela tecnos izgleda identicnog mleku), a na pritisak je isao mlaz (nije mi bilo svejedno). Poslali su me kod endokrinologa, isla sam na sve moguce pretrage, pa i na ct, sve je bilo u redu sem povisenog prolaktina (a i on je bio na gornjoj granici, ne nesto preterano povisen). Posle 7 meseci, endokrinolog je rekao da ne moze da mi pomogne i da pravim bebu (tad bas i nisam bila spremna na to). :-)
Posle nekih 15-ak meseci sve se samo od sebe povuklo (kazu da je bio stres) i akne, i mleko.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovana 77 12/9/2010, 22:03

Struzzo jako mi je žao Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Kopfschuettel ....prosto nemam riječi, ti si jaka i hrabra žena i novi potpis je tu i znam da ćeš biti divna mama Korak po korak na putu do bete + - Page 4 466526
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 13/9/2010, 07:39

Dobro jutro devojke!

Struzzo ljubav
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu