KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+43
7-patuljaka
HappyGirl
catherine290505
ciklama
mika811
sanja77
Cupava
tuli
Deni
Aki
Aloha
maus
zoxa
maka71
Tinche
bobica83
dr mali pariz
anna
buby
bak
Simona
nena beba
naca
Filippa
nesalela
Jecaneca
Struzzo
Zaneta
lena
cici
Shizika
dacca
Jelena*
Zoka83
maja76
julija
adriatika
Orline
jovana 77
BiKsi :)
djole42
bebko
sneza-milan
47 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 16/8/2010, 23:23

hvala Orliiiiiiiiiiiiiiiiii Korak po korak na putu do bete + - Page 6 490909 puuuuunooooooooooo
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 17/8/2010, 00:02

Nema na čemu, usput, divan ti je avatar Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Icon_biggrin
Sad imaš motiv, i cilj, a odluka je pala, što je bar 50% od ostvarivanja sna.
Videćeš kako će kilogrami da se tope, jć da množe a posle tiba da raste.
Kladim se da je bar 10 od tih 20 došlo od tuge i nervoze što M dolazi uredno svaki mesec. Tih deset će prvo i da ode Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Icon_wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 17/8/2010, 00:17

hvalaaaaaaaaa Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Icon_redface
jao iz tvojih usta u Bozije usi nadam se da ce se stvarno sa topljenjem kg jc da se mnozeeeeee
a za ovih 10 si potpuno u pravu svaki mesec kad veca dodje ja se bukvalno zatvorim u frizider i utapam tugu Korak po korak na putu do bete + - Page 6 635297 ali sad sam se zainatila i ima da bude bre
hvala ti puno Orliii Korak po korak na putu do bete + - Page 6 275568
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 17/8/2010, 08:14

Julija samo napred,pogledaj moj tiker ,bilo 90kg i lagano stigla na 85kg ,planiram da do postupka prva brojka bude 7....

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovana 77 17/8/2010, 08:35

Dobro jutro drage moje, ovdje je malo zahladilo, pa je baš ugodno Very Happy

Draga Naco jako mi je žao što prolaziš kroz sve to, znam šta ti se sve izdešavalo

Julija ja sam uklanjala polip bio je u kanalu. Obzirom da nije otišao sa vješticom, otklonila sam ga i nije bilo nimalo strašno. daju ti anesteziju i sve je gotovo za par minuta...
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 17/8/2010, 09:22

hvala Djolee idemo zajednooo Korak po korak na putu do bete + - Page 6 32796

Jovano a hvala i tebi meni je malo frka od operacija ali ako ne moze drugacije uradicu i to...sve za Korak po korak na putu do bete + - Page 6 413209
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 17/8/2010, 09:42

Dobro jutro Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Icon_biggrin
Znači i u B.Luci nije vrelo, jovana Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Icon_biggrin
Julo, ne brigaj, može da ode sa M kao što je meni jedan cervikalni, a ako ne ode, skine se začas. To se i ne može nazvati oparacijom već sitnom intervencijom.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lena 17/8/2010, 10:27

Dobro jutro i od mene! Sve vas ljubim, posebno one koje dugo nisam videla - Bebka, Jovanu, Zanetu.............
Gde li je Biksi sa listom zabranjenih stvari?
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovana 77 17/8/2010, 10:57

O Leno veliki pozdrav od mene
Oriška ovdje je ugodnih 27 i baš mi je nešto lijepo danas.....
Julija znam da je frka ista sam ti takva bila, a kada se sve završilo nisam mogla da vjerujem da je tako lako i brzo prošlo............
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sneza-milan 17/8/2010, 11:08

Dobro jutro i od mene, vidim sve ste na okupu.
sneza-milan
sneza-milan

Broj poruka : 102
Godina : 43
Location : pancevo
Datum upisa : 08.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od naca 17/8/2010, 11:17

Hvala vam što mislite na mene. Išla sam danas da dam betu (prevalila 120 km) pa ću sutra znati rezultat. Mene upravo plaši to o čemu pišeš ti Žaneta. Ovde doktori nemaju pojma ili nemaju iskustva sa tim ili šta već..... Ako beta bude dobra (što je kod tebe bio slučaj) onda ćemo još da čekamo. A ja više neću da čekam, jer hoću da što pre okončam ovu agoniju. Nisam čula da se nekome plod pojavio tek u 9. nedelji, pa valjda bar toliko imaju zdrave pameti, ako ne iskustva. Sad sam već pomalo i besna, naročito što nemožeš ništa da uradiš, jer ako kažu čekaj, moram da čekam. Ništa tu meni nije jasno, ako znaju da imam redovne cikluse, ako se plod ne vidi, ako gestacioni mešak nijenarastao ni malo za 7 dana, šta ima tu više da se čeka. E to me nervira. Čini mi se da mi je sad gore nego juče kad sam došla sa UZ.
E Djole, tiker ti je super, ja tek sad uočila šta je Very Happy
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 55
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 17/8/2010, 11:35

Pa da, kod blighteda se beta pravilno dupla. I stvarno je trebalo da naraste za nedelju dana, ne verujem da mogu da naprave tako krupnu grešku pri merenju na UZ.
Od čekanja jedina dobra stvar je što će se vratiti tvoja dr sa odmora u koju imaš poverenja da radi kiretažu.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od naca 17/8/2010, 11:41

Ma neće se vratiti ona Ori još tri nedelje, problem je što ja neću da čekam, a oni neće hteti da me upute u bolnicu verovatno do sledeće nedelje. Meni samo nije jasno, ako već imaju iskustva i znaju da postoji tako nešto, ako znaju da beta tu ne mora da pokaže ništa značajno i da nije pouzdan pokazatelj, šta čekaju. Da na vrbi rodi groždje (to smo govorili mi kad smo bili klinci). Što su me uopšte slali da radim betu, ako je već takva situacija. Nije to da imam ovde lab. pa čas posla, nego moram da putujem i da se maltretiram, a nije mi baš do toga.
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 55
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 17/8/2010, 11:54

Jbg, to je problem sa malim mestom. Mora da se uradi beta i sačeka da bi se isključila svaka eventualna greška pri Uz. Tako je...Ali kad si u malom mestu, stvarno je problem. Jedino da su ti dali uput za veći grad i bolnicu, pa da tamo uradiš sve dok si hospitalizovana...i laboratoriju i eventualnu kiretažu kad već ne možeš tu. Jel bi moglo tako nešto??
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od naca 17/8/2010, 12:24

Teško Ori. Ne bi mi dali uput za nešto što se radi ovde, kao što je kiretaža. A čak i kad bih dobila neki uput, ne znam gde bih otišla, i tu ne možeš napamet da lutaš, morala bih da znam kod koga da idem.
Ma gotovo je sad, samo čekam da se završi, da uradim kiretažu da bih mogla dalje. Ovako samo odlažem ono što je neminovno.
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 55
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sneza-milan 17/8/2010, 12:33

Joj Naco ti si bas u problemu sto se tice lekara i laboratorija, meni je sve to na nekih 20 km pa opet se treba organizovati i otici a narocito kad nemas svoj auto. Potpuno te razumem i znam da te ubija ovo cekanje i da je jos gore kad ne znas na cemu si! Drzi se sta da ti kazem stvarno mi je zao, kroz sta ti sve prolazis.
sneza-milan
sneza-milan

Broj poruka : 102
Godina : 43
Location : pancevo
Datum upisa : 08.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/8/2010, 12:35

Evo me. Navikavam se na nove uslove života... lol!

Naco, šta da ti kažem, sve je suvišno. Ljubim te i mislim na te.

Sad ću bidnem vredna i ubacim šta mi je sve dr zabranila. Ako mi dodje direktore, moram prekidati ovu rabotu, da ne bude posle bum tres!

d
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 17/8/2010, 12:35

Pa znam da se radi kiretaža tu. Ali ako je u pitanju problematična trudnoća, za koju nije sigurno da li treba kiretaža, nego zavisi od laboratorijskih analiza šta dalje, a oni to nemaju, onda bi morali da rti daju uput. I kako gde da odeš, u prvu veću regionalnu bolnicu. Molim te pokušaj.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od naca 17/8/2010, 12:53

Nema ništa od toga, nikada nikoga nisu poslali negde zbog laboratorijskih analiza, pošalju te da uradiš privatno. Mene su uvek slali za Beograd, na Gak u Višegradskoj, tako da iz iskustva znam, da ako prethodno nisam zakazala kod odredjenog lekara (naravno preko veze) nisu me ni primali. Bez potpisa lekara nisu hteli ni da me prime za tu eksplorativnu kiretažu koju sam radila da bi mi stanjili endometrijum, i za to sam morala da jurcam vezu.
Biksi, nasmeja me slatko sa rabotom i direktore. Ajd piši šta ti je sve zabranjeno, možda možemo nekako da ti pomognemo da iguraš sa svim tim zabranama Very Happy
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 55
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 17/8/2010, 13:41

Naco,uvek postoji resenje... odes u najveci blizi centar i kazes da si tu na odmoru i da si trudna i da imas bolove i moraju da te prime.....bez ikakvog uputa
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/8/2010, 14:05

Djole, care bravo za ideju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sneza-milan 17/8/2010, 17:59

E devojke kod mene veštica samo sto nije, pojavila mi se neka braonkasto-roza tecnost, tacnije par kapi, znaci ni ovog puta nista od beba
sneza-milan
sneza-milan

Broj poruka : 102
Godina : 43
Location : pancevo
Datum upisa : 08.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 17/8/2010, 18:34

Snezo ,organizovacemo hajku na tvoju vesticu i dobice borba tako da sledeci put nece da joj padne na pamet da dodje!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zaneta 17/8/2010, 19:59

Dobila rezultate hormona, Prolaktin mi je povecan...verovatno zbog desavanja prethodnih dana...nadam se da nece da prave problem oko toga na komisiji...ili da odradim jos jednom analizu?
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 17/8/2010, 20:08

Ne znam sta da ti kazem Zaneta ,ovi u Nisu su gledali samo FSH,LH i AMH.
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu