KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
Zaneta
Afrodita
Jelence
adriatika
maja kg
mila
naca
Niki-Kiki
Jecaneca
kikiriki
catherine290505
racili
nevena50
ciklama
Simona
maus
Republica
JocY
buby
maka71
Clandestino
beban
Clara17
nabla
brinbili
zoxa
nesalela
little monster
zvezdicad
natalija
Zoka83
SannI-AlL
Struzzo
lena
tuli
jovana 77
Cupava
Shizika
Milijana
bobica83
Deni
Orline
bebko
cici
BiKsi :)
Jelena*
cufta
maja76
djole42
bak
anna
Tinche
Tijana78
dr mali pariz
HappyGirl
59 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/7/2010, 22:27

Gdi ste ženske? Divan vikend prolazi. Juče na Zlatiboru, danas kod durgarice u vikendici, blizu grada, ali opet skroz u prirodi. Baš mi je prijalo.

Moram da pomenem onaj tigrasti kožuh, o Bogo blagi, sita sam se ismejala!

Herpes... Šta reći, a ne zaplakati. Jedno vreme, tačnije 2 godine imala na nozi i delom na šakama. Mazala i mackala, i onda skontala da će proći kad prestanem da se nerviram. I more je malo pomoglo. Jednom prilikom mi neki deda u autobusu video taj herpes na nozi i pitao je l me ujela zmija! Došlo mi da ga šklljlkj! Trenutno kuburim sa rukama, tačnije s prstima. Pucaju mi prevoji, prave se plihići, i koža kao da mi stari pre vremena i ljušti se i puca i sve to boli. Dr opšte prakse mi rekla da je nedostatak vitamina b i stres, stari dobri stres! Ja do skoro pila bevipleks i folnu i taman se bilo smirilo. Onda prestala posle neuspeha, stres me dokusurio i eto reakcije! Dr mi dala da mackam pantenol krem jer obnavlja kožu i ima vitamina b, pa šta bude. Mada je moje mišljenje da je to od pada imuniteta, od stresa i nerviranja, i da dok ne sredimo glavu, slabo koja macka može da pomogne.

Sve vas ljubili cmačem! Idem da se kupam. Ipak je nedelja! :)
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 4/7/2010, 22:33

Postoje 2 vrste Herpesa, Herpes simpex i herpes Zoster. Oba su virusi i zive u nama do kraja naseg zivota. Herpes simplex je taj sto ga vidjate na usnama i u njihovim uglovima. pri smanjenom imunitetu, aktivira se. herpes Zoster je izmedju ostalog izazivac "ovcijih boginja" ili "varicele". Toga se secate da smo imali kada smo bili mali. nekada se mislilo da se moze prelezati samo jednom u zivotu, a sada se zna da se te boginje mogu imati vise puta. ne mora se javljati samo u obliku boginja... ima vise nacina, jedan od tih su kozne promene. I njegova ponovna aktivacija zavisi od pada imuniteta, samo on za herpes Zoster mora biti veci.
kao ova dva i mnogi drugi virusi mogu izazvati sijaset koznih promena. Ali ne samo virusi, vec i bakterije, a jedna od njih (Streptococcus hemoliticus), moze izazvati i promenu koju ti opisujes.
Draga Strucita, kao sto vidis, moze biti svasta, a i izazivaci mogu biti razliciti. u odnosu na njih , izgled promene, tvojih simptoma i izazivaca, bice ako je potrebno preduzeto lecenje. prema tome, nema igre, ti lepo sutra kod lekara da vidi tu promenu, i da lepo znas sta je, i da li i kako treba da je lecis.
dakle, kod lekara a ne apotekara!
javi sta je bilo
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 4/7/2010, 22:33

Biksi prva zapocela odmore, i stigao nam je prvi izvestaj. Diiivnooooo
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 4/7/2010, 22:50

Jecaneco,nije ti daleko od Obilića,jer je po mom mišljenju,sve to centar. ja kad sama dolazim,uglavnom sam pjehe kroz Zeleni ka Narodnom pozorištu,pa kotrljanje do Jovanove,i na kliniku.
Kad smo kolima dolazili,uvek smo se parkirali ispred klinike.Naravno-nasred ulice,pa je muž svaki čas izlazio i proveravao.Šta ću kad u krugu od 5 km nema mesta...
jedino smo na dan aspiracije našli mesto,jer smo stigli rano ujutru,i mesto je bilo ispred ulaznih vrata na kliniku...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecaneca 4/7/2010, 23:19

Pari,hvala ti puno... prosetacemo onda malo kad nije daleko :-)

Ovo mesto je stvarno od velike pomoci... ljubav
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/7/2010, 23:32

Gledam Parove, englesku seriju! Stvarno su blesavi! Fox life
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 4/7/2010, 23:43

Ja gledam Trainspoting...koliko je vremena proslo od kada se davao u bioskopima...a kako je dobra muzika......
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/7/2010, 00:26

U, odličan film, samo što sam ga ja gledala pre mnogo godina. Jan MekGrekog, kako je taj čovek harizmatičan. Uh! A muzika je tu stvarno fenomenalna.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 5/7/2010, 08:04

Dobro jutro!Samo da vam mahnem na brzinu,danas je jedan od onih dana kad ne znam sta cu i gde cu pre.
Ljubac za sve Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 582639
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od naca 5/7/2010, 08:48

Biksi :) ::

Jednom prilikom mi neki deda u autobusu video taj herpes na nozi i pitao je l me ujela zmija! Došlo mi da ga šklljlkj!

Бикси, волим кад се насмејем овако од раног јутра, а ти си ме баш насмејала са овим дедом и змијом. Шта да ти кажем, тај херпес је страшно упоран, ја га немам, али очекујем да ме и то снађе, јер чим се похвалим да нешто од болести немам, обично за који дан добијем и то Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Icon_mad На крају могу да констатујем да је свему узрок стрес и пад имунитета, а ако је тако, онда могу да очекујем да ме свашта снађе.
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 55
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/7/2010, 22:18

LJubim vas. Kod sestre od tetke sam, koju najvolim od svih clanova u familiji! Sutra se pisemo! Sve vas grlim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 5/7/2010, 22:21

Biksi, pilence Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 543728
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovana 77 6/7/2010, 09:35

Dobro jutro cure Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Icon_sunny
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 6/7/2010, 10:03

Dobro jutro devojcice, lep dan vam zelim Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 21831
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecaneca 6/7/2010, 10:27

Dobro jutro svima i lep dan zelim!!!
Idem danas na 1. konsultacije u jevremovu i malo mi je frka... javljam vam uvece kako je proslo!!!
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lena 6/7/2010, 11:18

Ajde, Jecaneco, drzim ti fige! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 32796
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 6/7/2010, 11:21

Srecno Jecaneco, drzim fige : )
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 6/7/2010, 12:51

srecno Jecaneco Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 275568
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 6/7/2010, 18:12

Čekamo još Jecanecu!
Devojke,kako ste? d
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 6/7/2010, 18:38

b nema Jecanece.
Jos malo pa kraj radnog vremena ,Djole brise kuci da mota bajs yes
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od HappyGirl 6/7/2010, 19:47

Jeco šta ti rekoše na susretu? Very Happy
Djole vidim imaš tiker i na dijeti si?Ajd napiši malo kojoj i šta radiš, naravno ako ti nije teško Very Happy
Što se tiče herpesa imali smo na kutku diskusiju po tom pitanju ali ne mogu da sesetim na kom delu foruma ali znam da je upotreba cink vrlo bitan faktor ako imate problema sa herpesom a evo i jednog recepta koji definitivno ne može da škodi.
https://kutak.forumotion.com/priroda-i-zdravlje-f22/herpes-leeenje-propolisim-t72.htm
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 6/7/2010, 20:42

Happy ,naravno da mi nije tesko da napisem.Ne drzim nijednu od onih zvucnih,novinsko-internetskih dijeta,ovo je vise ,zdraviji nacin ishrane od onog koji sam imala ranije.Uglavnom je ujutro jogurt sa semencicama(lan,susam,bundeva,suncokret) uzina je neka vocka,rucak sta god (gledam da sve bude bareno ) +1 parce hleba +salata.Popodne oko 16 uzina (solja supice ili sargarepica ili par badema),vecera nesto proteinsko(parce sira,jaja..).
Razmisljala sam da otvorim temu gde bi mogle da se ukljuce i ostale devojke koje bi zelele da malo skinu kgramcice jer zajedno smo jace ,ali nemam ideju gde da je metnem.
Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Icon_biggrin
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecaneca 6/7/2010, 21:30

Evo me stigla sam (svratili smo kod rodbine usput i malo se zadrzali) ali taman sam sad zvala Jevremovu da pitam za spermogram i kazu da je dobar (sto smo i pretpostavljali) jer je problem kod mene.
Cim smo stigli otvorila mi je crna kovrdzava sestra karton i sve me ispitala i sve to lepo zabelezila,posle toga me je poslala u toalet da ispraznim besiku pa smo malo sacekali jer je kod dr.Milice bio jedan par koji je valjda dosao na 1. ultrazvuk ili sta vec uglavnom su srecni izasli i rekli su "ima jedna ali vredna" i kao idu da javljaju srecnu vest. Onda smo usli m.m. i ja, on se kratko zadrzao jer su ga poslali na spermogram,a meni je dr. radila vaginalni ultrazvuk i tu je nasla neku cistu koja mi je sad sve iskomplikovala...moram da radim 4-5 tumor markera i jos neke analize pa da to posaljem fax-om i posle menstruacije da dodjem na jos 1 ultrazvuk.
Obavezno da ih zovem cim dobijem da mi naprave raspored po kome cu do otprilike 18.08. piti mikroginon,a od 18. dajem sama sebi neke inekcije,a od 1. septembra moram svaki dan poslepodne kod njih po stimulatore itd.
Uglavnom,te ciste kojih imam podosta trebaju nestati od kontraceptiva...a ako mi ovi tumor markeri ne budu o.k. onda neznam sta dalje...
i treba ponovo da izvadimo bakterije oboje (m.m. se na ovo posebno odusevio).
Ljubim vas sve!!! i molim vas za komentare,ako imate nesto,sve informacije su dobrodosle...

ljubav
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 6/7/2010, 21:37

Jecaneco,prvi korak je završen. sad polako. ciste će ti najverovatnije sa ciklusom otići,tako da nemoj se dodatno sekirati.
Odradi sve što ti kažu,i opušteno!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 6/7/2010, 21:39

Jecaneco,ne znam kakve su ti te ciste,ako su funkcionalne trebalo bi da se izgube u sledecem ciklusu.Sta ti je od tumor markera dala ?
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu