KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+103
maza1972
saska1
mata
atomski mrav
Malu
Mrvica78
OKacica
makac71
Bebita
ivi
pavlovic_miljana
Strumfeta78
Olja-B
Tiki-Liki
ganedina
SoJa
leptirko82
fight&faith
Simancce
Ceca797
Hugolina
BettyBoop
m-someone
hany
SSanja
ShareLove
pereca82
red
Maksi
tanjica
JocY
Vuchica
Ninche
djole42
Orline
dragana76ns
ms_do
Crvic
lelas
Nada83
Stenli
mimamoja
Honey Bunny
danilche
jaca*caca
Erata
pempy
Sirijus
Tanja83
beta
ariadne69
lenjivica
aleksa
makica84
Tinche
zvoncica36
bak
Biljka86
Sofija Veks
ciklama
labradorka
Nataly17
Ema78
missile
NatasaM
Em&Jas-SKOPJE
LaFolie
krol
dunjas
mare41
Bubica28
BiKsi :)
anak
breskva
lilya
heart84
Leda
KoMetaK
pegaz
2207mina
mijaki
Xena
maus
Elle
Mirjana
zova
simona68
Malina
racili
Struzzo
zoxa
MAAKKI
7-patuljaka
Bitter Sweet
dr mali pariz
Aki
HappyGirl
venera3
tuli
Jelena*
nena beba
maka71
nabla
107 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od JocY 16/7/2013, 11:38

Nama je kolima do Praga trebalo oko 11h sa pauzama, Krenuli iz BG u pola 6 a tamo smo bili oko 17h. Na FET necemo nikako ici kolima idemo vozom, zato sto je autoput toliko los od Brna do Praga da sam se najstrasnije istruckala, sto mislim da uopste nije dobro.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zvoncica36 16/7/2013, 11:46

JocY ::Nama je kolima do Praga trebalo oko 11h sa pauzama, Krenuli iz BG u pola 6 a tamo smo bili oko 17h. Na FET necemo nikako ici kolima idemo vozom, zato sto je autoput toliko los od Brna do Praga da sam se najstrasnije istruckala, sto mislim da uopste nije dobro.
Jocy autoput je kao pista za avione.Takav sam ja osećaj imala kad smo išli pre više godina kolima.Tada mi je glava zvonila dva dana.Velika je razlika u kolima što se puta tiče,ako su bolja kola sa dobrim gumama onda je ok.Mada i lošija sa lošijim ako se vozi sporije je isto ok.Posle et verujem da svi voze'' nežnije''.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od JocY 16/7/2013, 11:52

Nije vise, jako je propao. Nasa kola su tri godine stara i dobra su. Super je do Brna ali posle je katastrofa. U Srbiji je autoput bolji nego u Ceskoj. Cak nam je i Sima rekao da vozimo sto vise mozemo levom trakom. Pazi, da se ne vracam posle transfera nego npr posle turistickog puta ne bi mi smetalo uopste (pitanje da li bi primetila) ali me je poprilicno izdrmusalo a ja se kao pazim posle transfera.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od breskva 18/7/2013, 18:14

cure da li je to dr. Sonja u julu na godišnjem? I ima li neka druga u julu da radi osim nje, il su svi kolektivno na godišnjem?

breskva

Broj poruka : 17
Datum upisa : 18.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zvoncica36 18/7/2013, 18:25

breskva ::cure da li je to dr. Sonja u julu na godišnjem? I ima li neka druga u julu da radi osim nje, il su svi kolektivno na godišnjem?
Najbolje da pošalješ mail Danici,Mirni ili Ivani.One će ti odgovoriti ko radi.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 18/7/2013, 18:31

Pitala sam ih proslog meseca, doktorka je ceo juli na odmoru, cak je i Danica ovih dana na odmoru, bolje pisi Ivani
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od breskva 19/7/2013, 06:46

hvala, pisat ću Ivani

breskva

Broj poruka : 17
Datum upisa : 18.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ShareLove 24/7/2013, 19:27

Zdravo svima,

Registrovala sam se samo da bih mogla da dodam još koju informaciju o hotelima u blizini klinike, pošto vidim da postoji interesovanje.

Suprug i ja smo krajem juna odseli u hotelu "Jerabek" (ne dozvoljava mi da postavim link jer sam novajlijka ovde Wink) jer je bio najjeftiniji od svih u ponudi u blizini klinike, 33e.
Slike hotela su verodostojne, ali jedno je videti jednu scenu, a drugo ceo film. Sasvim pristojan hotel za one sa malim prohtevima.

Ono što bih izdvojila kao dobro je da je vlasnik hotela vrlo ljubazan i uvek pita je li sve u redu, jesmo li zadovoljni, treba li nam nešto. Soba je prostrana, tj. kao da ste u jednosobnom stanu. Kreveti su izuzetno udobni zato što preko glavnog dušeka imaju onaj manji i tanji. To je treći hotel u kome smo boravili, i jedini u kome sam mogla da spavam.

Imate mini kuhinju sa frižiderom, mikrotalasnom i sudoperom, što je nama odgovaralo. Doručak je bio jednostavan (žitarice, maslac, med, marmelada, salama, kačkavalj, mleko, sok, voće ...). U samom hotelu je i njihov restoran, pa je moguće tu i ručati i večerati za 90-100 kruna po osobi. Wi-fi internet je uglavnom bio dobar. Noću se hotel zaključava, jer nema nikog u prizemlju, tj. na recepciji, ali imate ključ od ulaznih vrata. Sef se posebno naplaćuje, 2e po danu. Imaju prostran parking, i on je 8e po danu, s tim što mi nismo išli kolima. Na skoro svakom koraku su prodavnice koje drže Kinezi i cene su iste kao u većim marketima. Naniže od hotela je i kanal duž kojeg je i veći park gde možete da prošetate.

Od železničke i autobuske stanice možete direktno do hotela tramvajem br.3. Stanica Steyskalova. Staje 20ak metara od hotela.

Od metro stanice Palmovka, hotel je udaljen 6-7 minuta pešice, a odatle možete tramvajem (jao, ne sećam se broja) direktno do klinike. U pitanju su 3 ili 4 stanice.

Što se tiče hrane, uglavnom smo jeli kinesku hranu, jer se ona najviše isplati. Videla sam da je neko pisao o Orient City restoranu u okviru šoping centra gde je i hotel Clarion, otišli smo tamo, ali nismo bili zadovoljni kao što smo bili kod Kineza u šoping centru Harfa (na pola puta između klinike i Wellness Step hotela). Kada budemo išli sledeći put, izbegavaćemo kinesku jer sam čula od prijateljice da razlog zbog kojeg ima tako divan ukus, da prosto ne možeš da prestaneš da je jedeš, je zbog toga što stavljaju aditiv koji ima za cilj da otvori kvržice na jeziku i pojača ukus, a koji se zove MSG (Monosodium_glutamate). Za nas koje pokušavamo da zatrudnimo možda nije najbolji izbor za ishranu. Verujem da ne škodi jednom ili dvaput, ali u većim količinama nije zdrav. Takođe, ukoliko baš volite tu hranu, postoji mogućnost da zatražite od Kineza da vam ne stavljaju aditiv, s tim što hrana neće imati isti ukus.

Videćemo da li ćemo odsesti u istom hotelu u avgustu, kada ću ponovo na stimulaciju i aspiraciju.
Da li je neka od vas išla odmah sa stimulacijom posle neuspelog FET-a? Meni je ciklus krenuo sa 12 dana zakašnjenja (nego što bi inače, bez Estrofema i ostalog), pa ne znam kada će sledeći ciklus i da li će uticati na ishod stimulacije i transfera. Danica me uverava da neće, ali opet da pitam nekog sa takvim iskustvom. (Inače, kod mene je sve u redu. Idemo na donaciju sperme.)

ShareLove

Broj poruka : 11
Datum upisa : 24.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od dr mali pariz 24/7/2013, 21:46

Jocy, draga, ja sad ko s neba pala...ali s tl nisam mnogo tema pose[ivala-nisam znala da si postupak u PFC-u u maju radila...
vidim potpis...od srca ti ]elim da FET urodi jako lepim plodom!!srca 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od JocY 24/7/2013, 21:54

dr mali pariz ::Jocy, draga, ja sad ko s neba pala...ali s tl nisam mnogo tema pose[ivala-nisam znala da si postupak u PFC-u u maju radila...
vidim potpis...od srca ti ]elim da FET urodi jako lepim plodom!!srca 

Hvala draga:aa42: ljubav 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od SSanja 25/7/2013, 13:19

Evo svjezeg iskustva iz Praga za sve vas koje planirate da idete, a znam da je Labradorka jedna od vas. Wink
Mi smo bili sada u julu na FET. Odsjeli smo u hotelu Carol. 58 eur je nocenje sa doruckom za dvoje. Ovo nam je drugi put u tom hotelu i zadovoljni smo. Jedino sto je nama sada smetalo je sto sobe nisu klimatizovane, sto je tesko padalo mm, meni ne toliko. Hotel je veoma blizu klinike, 5 minuta hoda. Ukoliko dolazite kolima, ima parking u sklopu hotela koji je bezbjedan. Nisam sigurna, ali mislim da se placa 10 eur dnevno. Mi smo u martu bili prvi put i tada smo isli kolima.
S obzirom da mi putujemo iz CG kolima nam je trebalo oko 16 sati. U sustini ne bih preporucila ovu varijantu jer je autoput od Slovacke ka Ceskoj uzasan.. A i kroz Prag nismo uopste koristili kola.
Ovog puta odlucili smo se za avion. uzeli smo let iz Dubrovnika, preko Dizeldorfa do Praga. Povratak je bio preko Beca do Dubrovnika. Dvije povratne karte su nas kostale 480 eura. Mnogo manje zezanja nego kolima, a nije puno skuplje, mozda cak izadje i jeftinije kad se uzme u obzir gorivo, putarine kroz Hrvatsku i dalje vinjete, a i obroci u toku puta.
Mi nismo uzimali taxi sa aerodroma, kupili smo dvije karte za metro za nas i dvije za prtljag, to nas je kostalo 64ck+36ck= oko 4 eur.. Sa aerodroma uzeli bus 100 do metro stanice Zlicin ( oko 15 min voznje ), i onda metroom do stanice Ceskomoravska, odakle je hotel Carol na 5 minuta. Ove karte traju 90 min, znaci kompletna voznja i busom i metroom nas je ovoliko kostala. Tako smo se organizovali i u povratku.
Sto se tice hrane, dorucak u Carolu je stvarno obilan i raznovrstan. Rucali smo dva dana brzu hranu u trznom centru Harfa, ne klasicnu brzu, ima tamo i gotovih jela kuvanih. Kasnije smo otkrili piceriju Ceretti. Ona je izmedju klinike i hotela, sa druge strane ulice. Tu smo rucali lijepo za 20 eur prosjecno. Bili smo i u gradu dva put na veceru, u restoran kod Templara, tako nekako se zove.. To je kod kapije brasna, pa dole niz ulicu. Radi dosta nasih ljudi i povoljne su cijene.
Sto se tice placanja, ja sam sve placala karticom, npr u restoranu donesu racun na kom pise iznos u eur i u ceskim krunama. Npr eur cijena je 27, ja platim karticom i skine mi 23 eur. Tako da se na tome moze ustedjeti. Jednom smo mjenjali pare u Carolu, bio je ok kurs i jednom u Banci, takodje je bio dobar kurs. Inace su nam u jednoj mjenjacnici trazili 20% provizije pa pazite na to.

Izvinjavam se ako sam previse opsirna ako vas jos nesto interesuje, pitajte.
osmeh srce 
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od pegaz 25/7/2013, 14:34

SSanja.... baš su mi dobro došla sveža iskustva... E ovako ja planiram u septembru na FET i mislila sam da idemo autom jer vozom mi se ne ide opet (već sam 2 puta išla prošle godine) a avion mi nešto skup.
E sad... kako ste rezervisali hotel? Ja opet mislila da mi to sredi Danica kao i prošli put. Novac smo inače menjali kod tksiste Sime pa bih tako i ovaj put.
Sad me zanima šta si koristila od terapija pred FET? Ja se upravo pripremam sa nalazima za histeroskopiju i ciklus posle toga biće FET.
Ako imaš neki savet dobro bi mi došao.... Inače želim ti svu sreću i da bude velika velika beta....
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od SSanja 25/7/2013, 15:39

Pegaz, mi smo hotel rezervisali preko Ivane, jer je Danica bila na odmoru. Nama se vise isplatilo avionom, jer smo samo za gorivo zadnji put dali 300 eur. Autoput kroz Hrvatsku je skup dosta.. a poslije ne sjecam se tacno ali cini mi se vinjete za sloveniju i austriju su bile 23 eur.. a za cesku i slovacku ne mogu precizno da se sjetim ali otprilike jos toliko. I kad uzmemo u obzir da smo mi stajali par puta u toku voznje, nije zanemarljiv trosak. Avion nas je stvarno jeftino izasao u odnosu na to... E da, u povratku smo nocili u Sloveniji jer smo bili umorni i padao je snijeg pa nismo mogli putovati.. Zato je ovog puta izbor bio avion..
Ja sam bila od prvog dana ciklusa na dipherelinu do sedmog dana. a od drugog dana progynova 3x1, jer nisam mogla da nadjem estrofem.
Sad i dalje pijem progynovu 3x1, utrogestan 3x200mg, prednizon, folnu kiselinu i aspirin. Rekli su mi da mi ne treba fraxi, ali ako Bog da da bude ok sve, otici cu do hematologa ponovo. :)
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od hany 29/7/2013, 08:29

kad ste prvi put pisale dr Sonji da li ste joj odmah i vase nalaze poslele :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ariadne69 29/7/2013, 10:45

Hany, ako se dobro secam, ja sam zapravo u prvom mejlu Danici pitala, koliko bi me kostala donacija. U 2. mejlu sam u posebnom dokumentu napisala istoriju moje bolesti i poslala nalaze, i Danica je sve prosledila dr Sonji, koja mi je porucila preko Danice, da je po njenom misljenju donacija jedino resenje za mene. I kad sam za 2 meseca bila kod dr Sonje na konsultaciji, ona je imala sve moje nalaze i taj dokument o mojoj istoriji bolesti u svom kompjuteru.
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od dr mali pariz 29/7/2013, 13:33

pošto sam ja u prvu komunikaciju sa Sonjom krenula pre tri godine-tačno tri-ona je tada lično odgovarala. Ja sam joj esej ispisala-do detalja sve-onda gomilu pitanja-njene preporuke za dalje i tak. Nema šta da pišeš iz drugog ili trećeg puta-u prvom o razloži sve-sigurno će mail biti Sonji prosleđen.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 29/7/2013, 13:36

I moj prvi mejl je sadržao gomilu podataka i svežih rezultata, tako da je dr Sonji prosleđen i dala je svoje mišljenje. Nakon još nekih rez odredila mi je i stimulaciju, ali pošto se dogovorismo da ćemo bebu da pravimo kad zahladi, poslaću joj opet nove sveže, i ona će onda da eventualno izmeni stimulaciju. Čak smo se dogovorili da odemo tamo za prvi UZ, sve ok.

Ivana mi odgovara istog dana kad pustim mejl, a Sonja kad pregleda rezultate - za 3 dana najduže.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 2/8/2013, 11:04

Drage moje

Mozda vam bude korisna informacija da Air Serbia (novi JAT Very Happy) ponovo pokrece dnevnu liniju Beograd-Prag, najavljuju i promotivne cene. Ukoliko ne bude preskupo, mozda ce biti najjednostavnije sredstvo kako stici do Praga...isao bi 2 puta dnevno:

Belgrade - Prague

Air Serbia launches daily flights to Prague:

Flight number: TBA
Departure city: BEG
Departure time: 07.10 (1-3-5-7), 18.10 (-2-4-6-)
Arrival time: 09.25 (1-3-5-7), 20.25 (-2-4-6-)
Arrival city: PRG
Aircraft type: ATR72
Day operating: 1234567


Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lelas 2/8/2013, 11:14

Bas jutros i ja pomisli da ce novi Jat uvesti linije do Praga i da cu ici avionom i ti pises o tome!Hvala draga na informaciji:12a: 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 2/8/2013, 11:16

Ovo je sjajna vest!
kada saberete put kolima, vinjete i parking koji se placa, bolje ici avionom
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 2/8/2013, 11:27

Najavili su "standardne cene" poput onih slicnih u regionu, dakle oko 150 evra. Ako zakazujemo nekoliko dana unapred mozda bude i 200. Opet mi je ok i ta opcija, jer za sat i po vremena si tamo, a svakako za gorivo i vinjete i hranu u oba pravca platis 300 evra, ovako po istoj ceni, ili neku desetinu evra vise moze se ici avionom, sto me puno raduje, da ne razmisljam o truckanju autom cim predjes granicu sa Ceskom, ili prespore vozove...

Very Happy 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 2/8/2013, 12:30

Ja sam čula na tv da će leteti od oktobra. To znači od nove 2014 sigurno.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Stenli 4/8/2013, 07:27

Bice fantasticno da vrate taj let, a svima ce putovanje biti mnooooooooooogo lakse. Mi smo se u junu odlucili za avion, iako je cena bila nesto visa jer smo rezervisali 3 dana pred put, ali smo krenuli iz Bgd oko 14h preko Fra i stigli oko 18h u Prag. Isto je i u povratku bila dobra veza, te smo brzo stigli. Vracanjem direktne linije ce put biti jos jednostavniji. Labradorka, nama je Mirna rezervisala hotel Wellness Step, jer su Clarion i Carol bili puni i mogu ti reci da se nismo pokajali. Nalazi se 2 autobuske ili tramvajske stanice od klinike, stize se za par min, ima svoj parking i cena mu je 40 eur.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lenjivica 7/8/2013, 13:59

devojke, možda ste pisale ali ne mogu da nadjem, koliko je dnevno hotel Clarion? I da, još jedno pitanje, da li ste odmah sutradan posle ET krenule kući (kolima) ili ste ostale još jedan dan da odležite?
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od red 7/8/2013, 14:06

draganice, meni su rekli da je Clarion 60e.
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 24 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu