KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svekrve

+111
Šašava
Blanka
pufnica34
tatjanica
dacans
Tangerine
Amna84
Zmajuška
jelena*mama2andjela*
srculence 84
Marie
lela1984
BabyBear
Ancica 87
MalaSaJuga
Ema78
mamadabudem
Sofija Veks
Vecka
MAAKKI
lelas
Tebi
Sofka
emilie
kornjaca
Klarica
leptirko82
zvoncica36
Veca77
Star77
neca73
JocY
Marija86
Xena
bak
cicsa80
fight&faith
tetreb
BiKsi :)
missile
hany
karakaca
Dacaa
nina :)
JAmajka
krol
Nensy85
vildana m
noja
Andjelcici
veki1
cici
red
Maza
Simona
lilya
Gramatika
Tanja83
anak
tink
Smoki
maja kg
buby
Botox
bobica83
lena
Cupava
KoMetaK
Mirjana
LaFolie
shenon
mumka
BABY SWEET <3
Nefertari
lolipop
liki
Milijana
dr mali pariz
jovana 77
Tinche
Danicab1
Pakki
gea
eni
mala parizanka
nena beba
adriatika
kasia
Masha UK
želja
MARA
tuli
Struzzo
ceca55
zalosna_sova
andjeoska
catherine290505
Sami
alo-alo
zoxa
Orline
bebko
HappyGirl
majce
maša
Jelence
brinbili
caci
palchica s
maus
Danicav
115 posters

Strana 19 od 29 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Sledeći

Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od Ema78 19/3/2013, 13:44

Mili, to je lepo...

Ali, dobro si primetila, obe ste zadovoljne svojim zivotima... Moja sveki nije svojim, i to se vidi u svim aspektima njenog zivota. Ona ne izlazi, ne druzi se sa ljudima, smeta joj kada mi izlazimo, i najbolje bi bilo kada bi mogla da kommanduje nasim zivotima. U svemu vidi crno, prosto je takva...Tolerisala bih i ja, ne bi mi falilo ama bas nista, ali ne mogu vise...

Sada sam u situaciji da, kako se porodjaj priblizava, da mi i sestra mm muza i sveki kukaju kako su bolesne. Ne kazem da nisu, ali rastrgnuce mm koji umesto da se raduje svom prvom detetu, ima da misli na sto strana...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od tetreb 19/3/2013, 19:52

Milijana tvoja svekrva je predobra a za jetrvu nemam reči žena Shocked
da ne veruješ Rolling Eyes
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od Milijana 19/3/2013, 21:47

Ma moja jetrva je lik o kome bi moglo da se pise i pise, al meni ona takva samo sluzi da vidim velicinu moje svekrve. U pocetku me nervirala, kako je moguce da bude ista prema njoj i prema meni, da ne vidi kako se ova ponasa, sta radi, da nikad ne promeni facu kad prica o njoj, da ne pokaze nicim da joj makar nesto smeta... a onda sam ja jednom zapocela temu i saznala sta moja svekrva iskreno misli (a misli isto sto i ja, samo je imala jos bolji uvid jer je odlazila kod njih, za razliku od mene), ali je pricu zavrsila: Ali, on je birao, ima dete sa njom (misleci an svog sina) i sad neka trpi, aj tu nemam sta da se mesam. Svaka njoj cast, jede se u sebi, zao joj je svog deteta, al nikad nece rec da kaze. Ja da sam na njenom mestu, haos bi napravila, sto svakako en bih imala prava.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 19/3/2013, 22:10

Milijhana kao da slusam o mojoj jetrvi gospodje su to velike samo je tvoja doktor koliko se secam moja je bez posla i ona samo cisti, pere,kuva kao da niko ziv to ne radi, samo moja svkerva nju dize u nebesa cak je jednom rekla da je ona prava domacica i zena na mestu majka i jos domacica i u pocetku mi nije bilo bitno ja i svekrva se dogovorimo nesto jetrva pozove telefonom da joj instrukcije i ova sve prepravi dogovor odpada a kasnije kad sam prestala da se upravljam po njihovom ja sam losa snaja, mada jetrva sa mnom nije pricala 4 god razlog nepoznat, a sad me jos izljubi kad me vidi i olajava svekrvu do besvesti ja joj kazem da sam je ja prihvatila takvu i da ja ne mogu da je menjam, a onda je cujem posle tolikog olajavanja da je zove MAMA No ja je zovem teta znam da mi nije teta ali nije mi ni majka. Svekrva se topi kad je tako pozove a to je obicno kad joj nesto treba a kad joj nista ne treba ona je jedva pogleda. Ali svekrva je gleda kao ikonu i neka je tako bar je meni mirna glava
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od Milijana 19/3/2013, 22:22

Jooj, ja ne smem da pocnem, pretvoricu temu u "JETRVE" lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 19/3/2013, 22:24

ne bolje jetrve i svekrve Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 19/3/2013, 22:46

bravo hani zagrljaj
Ali moj problem ne mogu da budu obe jer jetrva je po strani ja i mm smo za nju niza vrsta i obicno nas izbegava i to prenosi i na devera, oni su jadni nemaju para odvojili se posebno (napravili kucu) da im niko ne smeta i ne mesa se u zivot ali svekrva koliko je jetrva djubre prema njoj ova je vise velica.
Ineka rade sta hoce ali kad mi svekrva dodje s pricom jadni oni ..... Ja joj kazem da su zivi zdravi imaju dece kucu jednu dobru platu i sta vise hoce.
Sam oda ne ureknem ja sam mirna za mene je to duze vreme svekrva me ostavila na miru valjda joj dosadila moja nezainteresovanost
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 19/3/2013, 22:52


srecom ni jedna ni druga nisu blizu mene, inace bi bilo uzbudljivo kutak ne bi bio dovoljan da se ispise o njima, moje ne mogu zajedno ali ne mogu ni jedna bez druge
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 19/3/2013, 22:58

bas tako pa zato se moja i odvojila od svekrve,ali ja tih uslova nemam mada kako je cela kuca na mm i meni troskovi i odrzavanje i jos njegovi bez primanja dodje mi na isto kao da sam podstanar. Sad sam se iznervirala jer dok je jetrva bila kod svekrve nisu placali racune jer sakupljala pare za svoju kucu pa je mm placao i ako je bio momak
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 19/3/2013, 23:05

znam kako ti je
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 19/3/2013, 23:16

Ma dodje mi da se pokupim i pobegnem ali vidim da mm ima taj problem sta ce mama i tata ako on ode, pa i ja po nekad imam grizu savesti ko ce da ih pogleda ako nas nema NIKO a stari su ljudi i treba im pomoc i mi cemo da ostarimo, stavim se na njihovo mesto, ali te podele kod svekrve me izludjuju kazu da majka voli podjednako svako dete ona i ako ih voli podjednako jedno vise stiti i podrzava a drugo (mm) ........
Mozda gresim ali krivo mi je zbog njega ali i on je to poceo da vidi i vise se okrece svekru koji je jednak sa svima pa kome se kako svidja.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 19/3/2013, 23:20

sa svekrvama i jetrvama igre bez granica borba
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od Star77 20/3/2013, 11:03

Uh, ja ne smijem ni pocinjati..sreca daleko smo jedne od drugih (njih dvije zive zajedno u kuci )..I iako smo daleko, znaju me iznervirati Rolling Eyes
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 20/3/2013, 12:38

suza77 ::Uh, ja ne smijem ni pocinjati..sreca daleko smo jedne od drugih (njih dvije zive zajedno u kuci )..I iako smo daleko, znaju me iznervirati Rolling Eyes

isti slucaj daleko ali potrude se da malo nabiju tenzije pa i na daljinu
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od tetreb 20/3/2013, 13:56

juhhhhhhhhhhhhhu nemam jetrve moj muz jedinac jeeeeeeeeee
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od Star77 20/3/2013, 15:01

Uh, blago tebi :) Ali ima slucajeva gdje se jetrve stvarno dobro slazu, i ja bih voljela da imam takav odnos sa mojom...mi smo u stvari imale slican odnos tome....ja kad sam se udala za mm, ona je vec 4 godine bila u braku i nisu imali djece...zajedno smo se borile protiv toga svega...onda je ona, Hvala Bogu, ostala u drugom i stanju i ja sam postala strina jednoj divnoj djevojcici..nakon toga se nas odnos poceo mjenjati...ispocetka sam mislila da je to zbog toga sto su je stigle neke druge obaeze i briga oko djeteta, ali poslije sam shvatila kroz neke nase razgovore da ona sada smatra da je iznad mene jer se ostvarila na tom polju...i tako su nasi odnosi zahladili...kada odemo tamo, ja svu paznju poklonim mojoj maloj djevojcici koja stvarno voli svoju strinu, a njih jednostavno ignorisem koliko mogu...
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od Ema78 20/3/2013, 15:54

Ja samo moogu da zahvalim bogu sto mm i ja zivimo sami...on maltene nema rodbinu u Bgd'u, ima jednu tetku sa kojom se ja super slazem, od prvog dana. Zena se cak ponudila da mi pomaze kada dodje beba, ali posto radi i ima svoje obaveze, ne mogu da trazim to od nje.

Ja imam dosta rodbine, sa nekima sam u kontaktu, sa nekima ne, ali sve u svemu niko nas ne kontrolise, niti mi ikoga kontrolisemo...

Da zivim i sa rodjenom majkom u zajednici, mislim da ne bi funkcionisalo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od noja 27/3/2013, 18:24

Mili moja sveki nije ziva nisam je ni upoznala, volela bi da jesam, ali iz moje okoline znam sta rade cuda stvaraju, boze sacuvaj ..
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 27/3/2013, 21:14

Cuda da znas Noja  b
MM je mojoj svekrvi odrzao predavanje bila nam godisnjica 16.03 i izasli da prodlavimo, ali dok sam se ja spremala on bio kod nje ne znam sta su pricali samo kad sam krenula cula sam kako joj prica da se vise ne mesa gde joj nije mesto i zalupio vrata. Nista ga nisam pitala super smo se proveli a kad smo se nocu u 3h vratili nije nas cekala da ispita zasto se kasno vracamo i od te veceri smo na zdravo i ako bas mora da se nesto dogovorimo oko kuce.
Pa ja sam presrecna nema ko da me proverava, zvoca i kkritikuje
radost radost radost
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od noja 27/3/2013, 22:31

Karakaca to kao Ickina sveki Very Happy
Ostane mi tv na prvoj posle vecere za pet
O
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od Ema78 17/4/2013, 15:49

Moja sveki, pametnica, resila da je za nas najbolje da mm prisustvuje mom porodjaju. To sto mm uopste nije pitala da li zeli da prisustvuje, nema nikakve veze, kod njih se podrazumeva da otac prisustvuje rodjenju svog deteta, sve njene radne kolege su bile na porodjaju svojih zena...
Onda sam joj prvo lepo rekla da mm nije izrazio ni zelju, ni volji ni simpatiju prema tome, ali zna ona svog sina bolje nego ja... Zatim sam joj rekla da je njen sin izjavio da ne zeli da prisustvuje, ne, ne nisam ja to dobro shvatila...
E onda sam joj rekla da njen sin nema stomak za to, i da ne zelim da mislim da li ce da se onesvesti ili ne...mislim da je pozelenela...Na kraju mi je rekla da bi mozda bilo pametno da mi dodje otac, posto je lekar...i da je pitanje kakve ja doktore oko sebe imam. E tu mi je pukao film, pa sam joj bez uvijanja rekla da mi ne pada na pamet da vodim bilo kao ga kao pratnju, jer celu trudnocu sam sama, pa cu se sama i poroditi, i da mi ne treba niko. I da mi ne pljuje po kolegama.

Izludjuje me tim komentarima kako ovde nista ne valja, a tamo preko bare je sve bolje. I kako ja nista ne znam, kako vecinu stvari koje radim , ne smem da radim, i kako su njena deca bila andjeli a sva druga djavoli...eto javim se na telefon jednom u mesec dana i iznerviram se za medalju.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od neca73 17/4/2013, 15:58

Ema78 ::Moja sveki, pametnica, resila da je za nas najbolje da mm prisustvuje mom porodjaju. To sto mm uopste nije pitala da li zeli da prisustvuje, nema nikakve veze, kod njih se podrazumeva da otac prisustvuje rodjenju svog deteta, sve njene radne kolege su bile na porodjaju svojih zena...
Onda sam joj prvo lepo rekla da mm nije izrazio ni zelju, ni volji ni simpatiju prema tome, ali zna ona svog sina bolje nego ja... Zatim sam joj rekla da je njen sin izjavio da ne zeli da prisustvuje, ne, ne nisam ja to dobro shvatila...
E onda sam joj rekla da njen sin nema stomak za to, i da ne zelim da mislim da li ce da se onesvesti ili ne...mislim da je pozelenela...Na kraju mi je rekla da bi mozda bilo pametno da mi dodje otac, posto je lekar...i da je pitanje kakve ja doktore oko sebe imam. E tu mi je pukao film, pa sam joj bez uvijanja rekla da mi ne pada na pamet da vodim bilo kao ga kao pratnju, jer celu trudnocu sam sama, pa cu se sama i poroditi, i da mi ne treba niko. I da mi ne pljuje po kolegama.

Izludjuje me tim komentarima kako ovde nista ne valja, a tamo preko bare je sve bolje. I kako ja nista ne znam, kako vecinu stvari koje radim , ne smem da radim, i kako su njena deca bila andjeli a sva druga djavoli...eto javim se na telefon jednom u mesec dana i iznerviram se za medalju.

Ladno ti rekla da vodis tatu na porodjaj Very Happy?
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od Ema78 17/4/2013, 17:30

Nemam ja pojma kako je to ona zamislila... Shocked

Meni je doduse mama u Americi, pa zna da ona nece doci uskoro, ali ne znam odakle joj ideja da vodim tatu... Laughing Al, sta cu ja jadna, kada ne znam ni sama da se porodim... zbunjen
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 17/4/2013, 17:53

mozda ocekuje nju da pozoves
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od Star77 17/4/2013, 18:49

Cuj tatu da povedes affraid E, pa stvarno, kad ne znaju sta ce, onda lupaju svasta. Ma bas te briga, ti sada samo uzivaj :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 19 Empty Re: Svekrve

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 29 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu