KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svekrve

+111
Šašava
Blanka
pufnica34
tatjanica
dacans
Tangerine
Amna84
Zmajuška
jelena*mama2andjela*
srculence 84
Marie
lela1984
BabyBear
Ancica 87
MalaSaJuga
Ema78
mamadabudem
Sofija Veks
Vecka
MAAKKI
lelas
Tebi
Sofka
emilie
kornjaca
Klarica
leptirko82
zvoncica36
Veca77
Star77
neca73
JocY
Marija86
Xena
bak
cicsa80
fight&faith
tetreb
BiKsi :)
missile
hany
karakaca
Dacaa
nina :)
JAmajka
krol
Nensy85
vildana m
noja
Andjelcici
veki1
cici
red
Maza
Simona
lilya
Gramatika
Tanja83
anak
tink
Smoki
maja kg
buby
Botox
bobica83
lena
Cupava
KoMetaK
Mirjana
LaFolie
shenon
mumka
BABY SWEET <3
Nefertari
lolipop
liki
Milijana
dr mali pariz
jovana 77
Tinche
Danicab1
Pakki
gea
eni
mala parizanka
nena beba
adriatika
kasia
Masha UK
želja
MARA
tuli
Struzzo
ceca55
zalosna_sova
andjeoska
catherine290505
Sami
alo-alo
zoxa
Orline
bebko
HappyGirl
majce
maša
Jelence
brinbili
caci
palchica s
maus
Danicav
115 posters

Strana 24 od 29 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Sledeći

Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tebi 8/3/2014, 23:59

Jako mi je puno snage trebalo da ne reagujem, i bilo je puno prolivenih suza,ali sam mislila ako joj odgovorim bicu ista kao ona! Stegnem srce i grlo,progutam knedlu i idem dalje.
Pokusavao je mucenik da prica sa njom,svadjao se, govorio joj svasta,ali uzalud,tu nema nade i nema spasa,ona tera po svome.Ne prihvata da je on izabrao svoj zivot kako njemu odgovara,a ne onako kako njoj odgovara.
Nekako stalno hrabrim sebe da je on bolesna zena,psihicki, i tako joj nalazim opradvanje da ne reagujem i da joj oprastam.
Prvo nas kudi,mene,ali i svoga sina,i njemu svasta govori i onda za dva dana nam skuva rucka i posalje na sprat :) Sta da kazem, vracala sam nekoliko puta,nekada bacala, ni sama ne znam...Sve se tako vrti u krug...
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od Sofija Veks 9/3/2014, 00:10

Uuuh Tebi, bas tesko...

Ona i dalje zivi sprat ispod vas? Mozda bi bilo dobro da se dselite, cim se bude za to ukazao povoljni trenutak...bolje i podstanar, nego takav suzivot...

Svaka cast na stavu i izdrzvljivosti, draga...!  zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 9/3/2014, 02:15

Uh Tebi pa tvoja je zlo ta krvarenja kroz ciklus su ti od stresa imala sam ih i ja redovno, potpisujem Sofiju bezi sto dalje i treba ti neko dodeliti  as za svo vreme koje si je trpela i cutala.
Ja dobila od moje karanfil i 40e toliko imala bas me iznenadila a jetrva dobila samo karanfil uvidela sveki da glumi zena. Ispostavilo se ipak da ima Boga
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od lelas 9/3/2014, 07:40

Tebi,resenje je jedino da se odselite odatle.imacete mir i bicete srecni.svaka ti cast na stavu!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tebi 10/3/2014, 12:17

Odselili bi se mi ,ali nam sada svaki novac znaci, pred prireme za postupak i sam postupak...
Prvo mi je bilo zao,kao jadna sama ce ostati,sta ako joj se nesto desi..Pa onda smo sredili sebi sprat,ulozili novac u nas dom, pa sve gledali gde cemo sad da odemo iz svog kutka...
A sad finansijski ne mozemo bas tako da se opustimo i odemo na stan...
Valjda ce se urazumiti jednom u zivotu,ako ne , neka luduje,nece do vijeka...
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od leptirko82 10/3/2014, 12:21

Tebi, zao mi je sto ti, tako nezna i osecajna delis prostor sa takvom osobom!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od Ema78 10/3/2014, 16:19

Tebi, ja ti se divim kako mozes da cutis... ne znam sta bih i rekla, osim da ne mogu a da se ne zapitam sta je to sa pojedinim zenama? I ja sam majka muskog deteta, i ja cu sutra imati snaju, pitanje da li ce mi se svideti ili ne, ali mi nikad na pamet ne bi palo da se ponasam kao neke svekrve... ukljucujuci i moju.

Mada, mojoj moram da skinem kapu sto tokom borbe za bebu ni jednom nije komentarisala previse bezobrazno... bilo je par situacija, ali nekako smo to preziveli.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tebi 10/3/2014, 20:51

Nekad mi bude zao sto sam cutala,sto joj nisam rekla bar to - sto me vredjate ? Jel ne vidite da imamo dovljno muke ?

Sve mogu da shvatim,ali jedno ne mogu da zena moze nekog mrzeti vise nego sto voli rodjeno dete.
Cesto ponovim u sebi,ako dobijem dete,pa volecu ga da je najgore na svetu,da pravi najgluplje i najludje stvari u svome zivotu,ma i da mi svasta kaze, da radi protiv sebe, protiv svih...Kakvo god da je moje je i ako je ono srecno ja cu biti jos srecnije zbog svoga deteta.
Sve drugo mi deluje bolesno i suludo....
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od Star77 29/3/2014, 22:04

Tebi, strasno je koliko nas ove stvari povrijede, pogotovo jer su to roditelji...meni je svekrva rekla nekada davno ove recenice : 'Ne znam zasto pravite toliko problema...kolilo ljudi ima, ne mogu da imaju djecu, pa se razvedu i sa drugim ljudima normalno imaju djecu ' pitala sam je da li to ona nama predlaze razvod i nisam ni sacekala odgovor nego sam otisla po svog dragog i kuci. Od tada kao da malo pazi sta ce reci....
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od MAAKKI 29/3/2014, 22:54

Tebi, mogu da mislim koliko ti je snage trebalo da joj precutis sve te izgovorene reci, ali nekako sam uvek misljenja, a i iskustvo mi je to pokazalo da sve to vremenom dodje na svoje na ovaj ili onaj nacin, kajace se ona kad tad za svaku svoju izgovorenu i neizgovorenu rec. Sto se vas dvoje tice, bitno je da se vi volite, da imate svoj kutak, da imate cilj i zajedno idete ka njemu.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tebi 29/3/2014, 23:54

Pre nekoliko dana smo imali veliki haos,opet , vise ni ne znam koji po redu...I onda je opet spustila loptu da bi moj muz jedan dan,kad smo svi sedeli zajedno ( tu je bila i moja zaova- koja je neverovatan covek i uvek je bila uz nas ) ocitao joj lekciju i rekao da ce sad sve da se raspavi jednom za svagda i da ako treba da joj nikad vise nece uci u kucu ako misli da nas maltretira,da cemo se odseliti i imati svoj mir za male pare i da nama treba mir, da mu ona nije prioritet u zivotu,nego ja i to da dobijemo dete.Pokusala je da prebaci loptu i patetise na svoj racun,ali on nije dozvolio, ocitao joj je lekciju i to dobru.Sad je mirna,a do kada videcemo....
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od Sofija Veks 30/3/2014, 00:01

Tebi,

Svaka cast tm-u. Drzite se, zajedno, samo tako jedino to mozete resiti.

 c 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 30/3/2014, 00:04

Tebi nadam se da ce se sad urazumiti ta zena,
iz prica sa mnogim zenama koje pricaju da su svekrve
ustvari ljubomorne na snaje sto ih sinovi vole i ne mogu
da zamisle da njihovi sinovi sad slusaju i dogovaraju se
sa drugom zenom, ja ipak mislim da je to nesto drugo
tu je ustvari ponos u pitanju,one vise ne dominiraju
nemaju moc nad muskarcima tj njihovim sinovima
To je isto kao ALFA muzjak kad oseti da ce mu neki
preoteti zenke.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od neca73 30/3/2014, 09:58

Tebi ::Pre nekoliko dana smo imali veliki haos,opet , vise ni ne znam koji po redu...I onda je opet spustila loptu da bi moj muz jedan dan,kad smo svi sedeli zajedno  ( tu je bila i moja zaova- koja je neverovatan covek i uvek je bila uz nas ) ocitao joj lekciju i rekao da ce sad sve da se raspavi jednom za svagda i da ako treba da joj nikad vise nece uci u kucu ako misli da nas maltretira,da cemo se odseliti i imati svoj mir za male pare i da nama treba mir, da mu ona nije prioritet u zivotu,nego ja i to da dobijemo dete.Pokusala je da prebaci loptu i patetise na svoj racun,ali on nije dozvolio, ocitao joj je lekciju i to dobru.Sad je mirna,a do kada videcemo....

Tebi meni samo nije jasno zasto ti sedis u istoj prostoriji sa njom. Dovoljno te je vredjela da imas apsolutno pravo da je izbegavas. Stvarno minje jasan taj deo sa zajednickim sedenjem.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tebi 30/3/2014, 21:37

Ja sam je izbegavala sve do tada,a tada su davali tati godisnjicu,pa sam zbog vaspitanja i kulture svoje sisla na rucak...
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od Ema78 2/4/2014, 12:19

He, he... svekrve...

Moja je trenutno na bolovanju, pa joj razne stvari padaju na pamet, jer nema sta da radi... Sad je smislila da bi bilo fino da ide sa nama na more, da nam cuva dete...naravno da smo joj rekli, jos  kada smo uplatili, ali isto tako smo rekli da idemo i sa kumovima... na taj detalj je "zaboravila", pa se sada ponudila da i njima cuva dete...aha...A zna da mm radi od jutra do sutra, i da smo zeljni  da budemo zajedno nas troje, da se druzimo sa nasim prijateljima,da zivimo nas zivot...samo mi jos nasi roditelji fale...

Nije to sve... hoce da ona slavi unuku prvi rodjendan... pitala se kako to da nismo planirali da slavimo u restoranu, sa njihovom rodbinom ( koju ne vidjamo od svadbe, nit se cujemo sa njima)... a to sto taj unuk ima zive i zdrave roditelje, i puno drugara, i sto je to deciji rodjendan,za igraonicu, to nema veze...

Tako da, bice mi veselo... ali, mi smo odlucili da slavimo taj prvi rodjendan u igraonici, sa  drugarima koje Petar vidja svaki dan, a to malo rodbine, sa kojom smo u kontatku, da pozovemo isto u igraonicu, jer svi su mladi i imaju decu.

Sledece sto me ceka je krstenje, za koje mm i ja nismo, bar ne jos...

Eto, cisto da nam ne bude dosadno... a je l sam rekla da je sve to u junu...umesto da se radujem detetovom prvom rodjendanu i prvom zajednickom odlasku na more, ja treba da zongliram izmedju hirova moje sveki, verovatno i mojih (jos se nisu oglasili, sto ne znaci da nece ), i nasih planova...

Kada li ce da shvate da su oni u svojstvu baba i deda, a ne roditelja?
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 2/4/2014, 12:54

Ema ja tvoju svekrvu imam u glavi jer me strasno podseca na moju, sad ne znam sta ona ima u glavi ali po ovoj mojoj vidim da njoj fali to sto nije bila majka svojoj deci pa sad hoce sve da nadoknadi drugog komentara nemam
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od Ema78 2/4/2014, 13:23

I ja mislim da je to u pitanju, mada ima i toga da trazi paznju...uh, svasta bih joj rekla, ali se suzdrzavama, jer ipak je Petru baba, i treba da bude u njegovom zivotu, ali izludjuje me to sto ne ume granice da postavlja.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tebi 2/4/2014, 23:31

Ma ja sam uvek bila u fazonu da cu voleti svekrvu kao svoju majku Very Happy
Ali sada vidim da niko, a ma bas niko na ovom svetu nije,niti ce ikada da bude kao moja majka!!!!
Nekad me jako nervira sto me majka tako vaspitala da precutim uvredu,jer ko veli ,uvek se sve u zivotu vrati,ne moram ja vracati ...
Volela bih da sam od onih koji sve kazu i stave ih na svoje mesto,verovatno bi tada bilo bolje i njoj a i meni....
Medjitim ostaje mi da budem budala,ali valjda se i ja jednom naucim pameti  lol! 
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 2/4/2014, 23:37

Tebi duso pa ja sam ranije odgovarala nisam nikad uvredila, ali kazem sta mislim, a sad sam je pustila ona prica ja kuliram ne cujem je iskljucim ton i meni lepo
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tebi 2/4/2014, 23:40

Joj da mi je doci do toga da me ne dotice i ne potresa to sto ona izgovara.Nego cim ona udari ja se slomim,padnem u depresiju i tugujem,prokrvarim...
Dok nije bilo nje ciklus mi bio ko svajcarac na 30 dan,a sada ni sama ne znam kad je,cas na 35,pa dva puta mesecno...A sve mi ok...
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od Ema78 2/4/2014, 23:42

Iskreno, ja ne znam koja je gora, da li moja majka, ili sveki... svaka na svoj nacin...moja majka bi me razvela i udala za nekog seika, pa opet razvela i trosila pare od alimentacije po svetu, a sveki ni sama ne zna sta bi htela sa mnom, verovatno da sedim u kuhinji pored sporeta, i cutim , a da se ona sa svojim sinom hvalise i sl.

Obe su duboko nesrecne i nesredjene, verovatno i neostvarene...al zato se ja super slazem sa tatom, kao i mm, mada moram da priznam da mi fali majka, u pravom smislu te reci.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tebi 3/4/2014, 00:28

Ja kad bi znala sta ova moja hoce ni po jada sto bi se reklo u Crnoj Gori :)
Po rodbini prica kako joj je snaja divna,kuva svaki dan, kuca kao apoteka,pazi joj sina bolje od nje,sve mu ugudja,a kuci prica kako ne kuvam danima,kako sam se udala iz koristi,pobegla od bede,kako sam licemer...
Ponekad mislim da je poremecena i da je dvostruka licnost ili senilna...
Nego sam dosla do zakljucka da joj je bitno sta kaze i misli okolina i zato me hvali po rodbini,a da je ustvari zaljubljena u svoga sina i da joj ni jedna,koja bi na neki nacin odvojila sina od nje ( u smislu da ona vodi racuna o njenom sinu ) ne bi odgovarala ....

Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 12/5/2014, 21:53


Kao nase svekrve
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od leptirko82 12/5/2014, 22:17

Ajoj, Krakaca, u dusu me ganu!
 lol! lol! lol! 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 24 Empty Re: Svekrve

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 29 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu