KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stolica za hranjenje za ili protiv

+23
Ema78
Botox
lilly13
veki1
plavaptica
lenabeograd
Tinche
Struzzo
HappyGirl
cici
dr mali pariz
nina :)
Mirjana
maus
Milijana
lena
Shizika
nesalela
zoxa
Kata
Jelence
caci
era
27 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od era 1/7/2009, 17:40

Drage moje razmisljam da kupim Luci stolicu za hranjenje pa ne znam da li je to cisto bacanje para ili je korisna stvar i sta kupiti da li onu sto sama stoji i kojoj se naslon obara ili onu bez obaranja naslona? Da li onu koja se kaci za sto ili onu sto se navlaci na stolicu? Bas sam u dilemi. Ove koje sam ja gledala nisu bas jeftine pa bi da pametno odlucim. Molim vas vasa iskustva, razmisljanja...
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od caci 1/7/2009, 19:04

Ero stolica za hranenje je divna stvar.ja sam je dobila na poklon i jako sam je iskoristila.Ovu koju ja imam je drvena a stolica je oblozena sungerom i jos odozgo tkaninom.dok je djete malo to je ovako sklopljeno(dasku sam stavila radi improvizacije jer je tu bila zastrafljena daska Stolica za hranjenje za ili protiv 24wx8is

A posle kad dete naraste to se rasklopi i izgleda ovako i dete moze tu da jede a i da se igra,da crta itd Stolica za hranjenje za ili protiv 34zg93l
evo jos jedna slicica rasklopljenog stolica za hranenje.Stolica za hranjenje za ili protiv Imphe9 I ja mislim da to nije bacanje novca.Jer ako nemams stolac hranis dete svuda a ja mislim da treba da nauci da se jede na sto
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Jelence 1/7/2009, 21:55

Ero mi smo stolicu za hranjenje dobili od teta sa kutka i veruj mi prezadovoljni smo.
Izuzetno bitna stvarcica i upotrebljiva,jer po mom misljenju dete treba da nauci da sedi za stolom dok jede i sa ukucanima,nasa stolica je chicco i pomera joj se naslon,ali to nije toliko bitno jer ti dete ne stavljas u nju pre nego nauci da sedi,tako da je jedan polozaj dovoljan.
E sad mi nekad jedemoi u maminom ili tatinom krilu ali osnovne obroke jedemo u svojoj stolici.
Dakle glasam ZA.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Kata 7/7/2009, 23:10

za svakako! ima jos jedna stvar, ona ce se koristiti do neke 2 godine, sto je dobra varijanta, jer nema jurenja oko stola, prosipanja okolo, a ponekad je dobra i za neke druge varijante, a ne samo za jelo.
mi cemo je dobiti na poklon, onu samo stojecu
drugarica je za trojke imala isto dobru varijantu, mislim da su iz IKEE, nemaju jako visok naslon i nemaju tacnu ispred, posto su predvidjene da dete podvucete do stola, ali se zato rasklapaju noge, tako da je mozete nositi svuda sa sobom, jer dobijete sedalicu i cetiri sipke koje po potrebi mozete posle svakog obroka sklanjati da vam ne zauzimaju mesto
inace moje seje su imale tu drvenu varijantu kao Cacina i super je fora, a druga im je bila slicna varijanta, samo je plasticna i ispod nije bio sto nego setalica na koju se naglavi stolica, tako da kad rasklopite dobijete stolicu i setalicu
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od zoxa 20/6/2010, 12:56

Da li neko mozda zna koliko kostaju stolice za hranjenje?
Planiram da kupim braticu stolicu, pa istrazujem koje su cijene, da li mi se vise isplati kupiti ovdje u CZ ili u nasim krajevima!
Nina ima obicnu stolicu, plasticnu, sa svim polozajima i kosta oko 60 EUR.
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od nesalela 20/6/2010, 13:54

Evo ti jedan sajt, poručuje se internetom ili telefonom, nemaju prodavnicu ali nije loše pogledati... www.ready.rs
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od zoxa 20/6/2010, 17:45

Lelo hvala, evo nasla sam istu hranilicu kao sto je nasa, ista cijena Stolica za hranjenje za ili protiv Icon_biggrin
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Shizika 24/3/2012, 23:48

Mi imamo OVU i super smo zadovoljni, trebalo bi da traje desetak godina jer moze da se podeshava i sjedalo i oslonac za noge, nije lijepo ni udobno da djeci noge landaraju ispod stola.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od lena 9/5/2012, 14:23

Stolica za hranjenje za ili protiv PvedvStolica za hranjenje za ili protiv Whzapw

IKEA, nasa
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Milijana 11/5/2012, 23:25

uuuu Leno al je moderna... mi smo seljaci, ne mrdamo dalje od chicco-a, ali definitivno ne znam kako bi hranila dete da je nemam. Mi imamo i kod svekrve jednu, jer cesto i tamo jedemo... u stvari, kad malo bolje razmislim, cesce jedemo tamo nego kuci Rolling Eyes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od lena 12/5/2012, 22:33

Milijana ::uuuu Leno al je moderna... mi smo seljaci, ne mrdamo dalje od chicco-a...

Aha, kao "seljaci" a samo pice Chicco!!! Stolica za hranjenje za ili protiv 404938 Stolica za hranjenje za ili protiv 404938 Stolica za hranjenje za ili protiv 404938 Mili, bre, ova iz Ikee je jeftina, jest da je svedenih linija ali ja nemam gde da stavim vecu! Doduse, ima malo "ukosene" nogare zbog stabilnosti pa u maloj prostoriji poneko ko je nesmotren zapne o nju... Stolica za hranjenje za ili protiv 635297 dosad, bez posledica! Stolica za hranjenje za ili protiv 805311
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Milijana 13/5/2012, 22:56

Ma ne mislim ja na cenu, nego na model Wink A zapinjemo i mi na ovu nasu... ja posebno... kad razmislim, ja zapinjem o sve zivo zbunjen

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od lena 14/5/2012, 10:45

Sad da me ubijes ne mogu da se setim kakva je vasa, a sigurno je bila neka Lenkina slika u njoj (al ja blejim u Lenku, naravno, ne u stolicu)! Kaci da se podsetim! Very Happy
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od maus 14/5/2012, 12:12

Mi smo imali istu kao sa Cacine slike. Super je stolica, sada je sto pretvoren u veliki sporet i Ana tu kuva, i nema cega nema na tom stolu, a stolicu nosi gde joj odgovara.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Milijana 14/5/2012, 13:27

Evo ovakva je Lenkina,
Stolica za hranjenje za ili protiv 1
takvu istu imamo i kod svekrve, samo je druge boje.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Mirjana 14/5/2012, 16:14

Takvu sam ja kupila mom kumčetu. Hm zbunjen Sramota je da ih pitam da li je još koriste, je l da?
Ma da....ništa vas nisam pitala. Svakako su mi već ponuđene dve stolice.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Milijana 14/5/2012, 17:37

Nije sramota, Miro. Mi smo ovu kupili deverovom sinu, ali kako on jede trceci po dvoristu, ona je ostala nova, pa su nam je dali kad je nama zatrebala.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Mirjana 14/5/2012, 19:07

Da znaš. Ali nema veze, evo danas je mužić preuzeo stolicu od drugarice koja mi i krevetac daje. Ne mogu da se setim kakva je beše njihova, ali kao da je to bitno. I S dobila novu od pokojnog ujaka, kad se Mica rodila, pa mi je i ona rekla da će mi poslati. Nego mi sad zinulo d.... za ovu chicco-vu jer je lepa, mislim, lično sam je birala! I volim lepe stvari. Eto
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od nina :) 14/5/2012, 20:43

marija je moja koristila od samog dolaska kod nas znaci od 9.5 meseci i do skoro 2 g tad joj je dosadila skroz i tela je sama da sedi na stolici velikoj sto sam joj i dozvolila .mi smo nasledili stolicu neznam koji smo bili po redu ali znam 3 dali je jos ko bio pre nas neznam posle smo prosledili mojoj jetrvi i ona je koristila skoro 1g jer joj je devojcica krupnija za svoj uzrast sad se u julu 2 g a ima 18 kg pa nemoze vise da sedi u njoj.pa mi je vratila i sad planiramo da damo jednim prijateljima cim mu se zena porodi krajem meseca ako oce jer je meni bila veliki spas.slicna je lenkinoj stolici sto je koristi i sad
moj je savet svim mamama koje se dvoume dali da uzmu hranilicu odnosno stolicu da je oberucke prihvate ako neko im da ili same da kupe jer je velika pomoc u hranjenju deteta
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od dr mali pariz 14/5/2012, 22:38

Stolica za hranjenje za ili protiv 279933hm...i o ovome treba razmišljati...ali ne bar prvih 6 meseci Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od cici 15/7/2012, 13:26

evo ja razmisljam i nista nisam smislila.................... lol!
moj dasa momentalno jede iz kolica, to mu izigrava stolicicu. Nema je gde a razmisljam i o ogradici.....?
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od HappyGirl 27/7/2012, 20:21

cici ::
usput nam treba i stolica za hranjanje, sta mi je potrebnije?
nasta obratiti paznju prilikom kupovine?


Milijana ::
E sad, ja sam uvek za stolicu, pre svega jer dete tako nauci da se jede za stolom. Mislim da su sve one manje vise iste, samo se razlikuju po ceni.

bobica83 ::
A stolicu za hranjenje smo kupili cim je poceo da sedi i nema zna se kad se jeda u stolicu i milina obozava je!

Ema78 ::
A stolica... pa teska srca se rastao od nje... tek kada je shvatio da vise nema sanse da sedne u nju, a i posle toga je morala da bude tu negde...

penelope ::
Sto se stolice za hranjenje tice-kod nas je obavezna! Sin od mog devera je na primer nikeda nije koristio (mada su imali istu kao nasu, dobili smo ih od istih rodjaka, ali je oni nisu otpakovali iz kutije Shocked ), prvo je jeo na krilu necijem, pa u dubku, pa u ogradici, a posle trceci po drvoristu jetrva ga je vijala sa serpicom, tako da dete ni sad, sa 3 godine, nema nikakve navike i red u jelu-jede po ceo dan stojeci na nogama i to iskljucivo grickalice, eventualno nekad meso i krompir, a supu i drugo povrce nema sanse da bi stavio u usta uopste. Shocked Tako da smo mi pouceni ovim iskustvom Very Happy , poceli da je koristimo cim je znala lepo da sedi i super je, za svaki obrok smo u njoj i svi je volimo. Very Happy

zoxa ::
U stolici za hranjenje Nina jos uvijek klopa, samo smo joj skinuli prednji dio, tako da je koristi kao klasicnu stolicu uz sto. Obozava je i neda da je sklonimo, od svih tih stvarcica sto smo joj kupili stolicu smo najvise iskoristili.

bokica ::

A u hranilici mi redovno ustaje pa ga sve cesce hranim u kolicima. Kada je poceo da ustaje stalno je visio na njoj i zavlacio se ispod pa sam morala da je setam u drugu sobu. Ja glasam za ogradicu ali trebalo je ipak ranije da je stavis u upotrebu.

cici ::
Trenutni mi on jede u kolicima, ali su zato kolica musava za sve pare jer on cas posla okrene glavu i ostavi "dokaz na kolicima" bez obzira sto ja to stalno perem i brisem, mislim da treba da jede na jednom mestu i za stolom. Mada mi je ovako lase jer iznesem kolica u dvoriste pa ga naharnim napolju.

HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Milijana 28/7/2012, 13:48

Moja Lenka je koristila stolicu od kako je pocela da sedi. Imamo jednu i kod svekrve, pa je i tamo samo tako jela. Verujte mi, ako probam da joj dam da jede na nekom drugom mestu, ona ne pojede nista. Sada je sama krenula da sedi na stolici pravoj, jednostavan sled dogadjaja...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Struzzo 28/7/2012, 22:21

Ehej, i ovaj moj harambaša voli svoju stolicu za hranjenje...a za to sam se pribojavala bez razloga...voli i kolica.... Very Happy autosedište po najmanje jer bi on sedeo napred sa tatom i vozio brm--brm.... Rolling Eyes
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od HappyGirl 1/10/2012, 11:04

Razmatrala sam ovu temu jer sam kuminom klincu htela da uzmem tu stolicu. U svakom slučaju sam shvatila da koristi i deci i roditeljima podjednako. Analizirala sam koju bi kupila i na kraju sam izbrala stolicu koja je plaćena 11.000. što je srednja cena jer tada su se kretale od 4 - 16.000 hiljada. Sve je moralo da se poklopi, stabilnost, estetska komponenta, cena, da je laka za održavanje, lako rasklopiva, da nije robusna...i na kraju to je bilo to. Kupila sam je u mothercare u delti i kad nađem sliku postaviću je.
Suština svega je da sad kada je došlo vreme da mali sedi u njoj, zvala me je kuma da kaže kako je ovo pun pogodak i da mali uživa u njoj a i da njoj znači. Pa eto da znate još jedan glas ZA.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu