KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stolica za hranjenje za ili protiv

+23
Ema78
Botox
lilly13
veki1
plavaptica
lenabeograd
Tinche
Struzzo
HappyGirl
cici
dr mali pariz
nina :)
Mirjana
maus
Milijana
lena
Shizika
nesalela
zoxa
Kata
Jelence
caci
era
27 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Tinche 1/10/2012, 13:28

Jos jednom: definitivno ZA!!!

Bata je koristi od sedmog meseca do dan danas! Obozava svoju stolicu...tu ga i hranim, sada doduse dosta stvari jede i sam. Tu i crta ponekad zato sto je laka za odrzavanje....tj linije se skidaju sa plastike kada promasi papir.

Wink Sam i ulazi i izlazi iz nje (priblizim je trosedu) da ga ne bi dizala u poslednje vreme.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od lenabeograd 14/5/2013, 09:37

Ja sam isto za kupicemo ovu
http://www.babyartikel.de/produkt/mehrzweckhochstuehle/hauck_sit_n_relax_pooh_doodle_brown

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Mirjana 14/5/2013, 12:11

Lena, ova izgleda odlično! likeit
Ja, naravno, nisam tražila od kume onu koju sam kupila kumčetu. Sve nešto mislim, sramota je Laughing
Dobila sam dve. Jedna je Chipolino, druga Cam. Mislim da su obe super, s tim što je u chipolinu jako zategnuta mušemica, pa mi dete klizi i iskrivi se. Ali, mislim da će mu ona više odgovarati kad još malo poraste i ugoji se, jer će mu Cam biti uska...tako mi bar izgleda.
Uglavnom, ne postoji bolja stvar za hranjenje bebe. Desilo se da sam htela da ga nahranim i dok je u ležaljci i dok je u kolicima ili se igra na podu. To znači da će sve biti umazano, vi iskrivljeni, i sl.
Stolica se briše za čas. Visine je stola, pa je super što sedi sa mamom i tatom za vreme ručka. Vidim da se to i njemu sviđa.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od plavaptica 14/5/2013, 12:26

Stolica je super stvar....ja sam za. Mi smo dobili neku Pegolini,kao poklon za NG i nista joj ne fali...Ana iskljucivo u njoj jede, a posto je zbog manjka prostora stalno sklapamo i stavljamo u jedan ugao, ona dopuzi do nje, uhvati je i krene da mljacka. To bi znacilo da zeli nesto da prezalogaji Wink
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od veki1 4/8/2013, 23:36

Ja glasam za, medjutim ja ne bi trosila puno para na stolicu, uzela Maksimu stolicu koju su preporucile mame, najprodavanija u UK, lagana za odrzavanje i jednostavna.
Stolica meni licno treba za hranjenje i to je to, nema spavanja, igranja i drugih aktivnosti u njoj, znaci jede i odmah ga vadim/skidam.

I mi imamo istu kao Lena, kosta 20 evrica i moze se nabaviti u Ikeji
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od lilly13 6/8/2013, 14:47

definitivno sam za stolicu, mi imamo onu drvenu što se kasnije razmontira na sto+stolica, ali sam ja razmišljala da kupim i ovu sklopivu (mnogo je zgodna ako je treba ponijeti, ako ste često negdje, a montira se na skoro svaku običnu stolicu)- sad smo na more nosili ovu našu i mnogo je nezgodna za transport. Uz ovu Cam smarty ima da se uzme i tapacirana presvlaka
Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Cam-stolica-smarty-stolica-c26_t4e513ebbf0c42
pegPerego ima još bolju variajntu- Rialto i vjerovatno i dosta skuplju
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Botox 30/8/2013, 21:30

ja kupila chiccovu zelenu, mislim da je oko devet hiljada, ona jednostavna.... i sedeo u njoj, al kako se preselismo, pa mesec kod mojih, pa evo vec skoro mesec na planini, ne koristimo je, jer nije stala pored svega u gepek :-D jede u cosku troseda , al def. jedva cekam da se vratimo u stolicu, bolje je za oboje....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Ema78 24/12/2013, 16:36

Evo mog iskustva sa stolicama za hranjenje...

Prvo sam pozajmila od sestre... fenomenalna, americka, al stigla bez tocka i tacne.
Zatim sam otisla do Akse, i kupila neku kinesku , sasvim solidnu, al kada sam je izvadila iz kutije, shvatila sam da joj je polomljeno sediste. Ok, vraticemo, nije problem.

Naposletku sam narucila Chipolino, doneli mi na kucnu adresu. I, krenem da je montiram, i shvatim da su nosaci sedista postavljeni naopako, fabricka greska...


Da li je moguce da tri razlicite stolice, ne mogu da namontiram? Shocked c v
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Tinche 24/12/2013, 16:46

aaaaaaaaaahahahahahahah!!!!  lol!  lol!  lol!  lol!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od fmala 24/12/2013, 19:36

Meni se super svidja ona drvena iz dva dela, sto posle bude kao sto i stolicica, al samo mi se zato svidja, za posle, inace ja dete hranim u krilu, nema zezanja, mazanja, natezanja, uFatis dete, nahranis ga i onda ga pustis, a kad malo stasa, s nama za sto, pa nek jede ko covek Very Happy
Otkud znam, za ili protiv, nikad je nisam imala i uopste mi nije trebala. Nesto ne verujem da cu promeniti stav, al videcemo.. Meni je ovako stvarno lak zivot. Oko mene sve neki slucajevi da na toj stolici stoji vise igracaka nego hrane i onda se mame satrase animirjuci decu da zinu, meni to malo prevelik cirkus, pa ne bih ni da pokusavam. Iskreno.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Botox 24/12/2013, 19:56

to kako dete jede, zavisi I od njega, imas dece koja nece pa nece.... imas onu koja ce jesti u krilu, u stolici, na lusteru naopacke.... I to je to....
nama stolica sluzi samo za klopanje, ne igru, ne sedenje I zevanje....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od zoxa 24/12/2013, 20:51

Sa Bjankom jos nismo isprobali stolicu, za sad smo u lezaljci. Stolica za i to ona sto ima vise polozaja za sjedenje.
Ja nema sanse da bi ih savladala u krilu.
Nina je svoju uspjela polomiti ali za sad smo je pokrpili pa ce jedno vrijeme biti dobra. Za kasnije planiramo kupiti onu obicnu Ikea.
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Ema78 24/12/2013, 21:23

Ja sam Petra hranila u ljujli, njihalici...meni on jede sasvim ok, nema animacije, samo am am i pojede koliko hoce. Poskidam sve igracke sa nje,sednem ispred njega i zavrsimo sve za pola sata maksimum. E sada je vec tezak za tu njihalicu,pa sam  resila da krenemo sa stolicom, pa videcemo kako ce ici.

Uzela sam chipolino, jer sam prezadovoljna kolicima i nekim igrackma, pa cu utiske pisati kada je konacno sklopim ...

Inace, to je ovaj model...

http://chipolino.com/bg/products/yammy+times/stolcheta-za-hranene/chipolino+vip+modesto+high+chair
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Ninche 24/12/2013, 23:11

Shizika ::Mi imamo OVU i super smo zadovoljni, trebalo bi da traje desetak godina jer moze da se podeshava i sjedalo i oslonac za noge, nije lijepo ni udobno da djeci noge landaraju ispod stola.

ja nisam jos ni blizu hranjenja u stolici, ali sam iskoristila svoje kolege u firmi i od njihovih para kupila Stokke Tripp- Trapp stolicu i dodatak za bebe od 6 mjeseci do 3 godine ( ovo dvoje je oko 250 eura), prijateljica mi kupila dva jastuceta za sjedenje (oko 80 eura) a ja kupila samo kaiseve za 40 eura Very Happy i sad moja bebe ima stolicu do kraja zivota, osim ako se ne umetne na mene pa ne nabije visak kilograma. Ova stolica ja slicna shizinoj, s tim sto nema svoju dasku ispred, nego se namijesta uz bilo koji sto. Ide sa razlicitim dodacima od 0 mjeseci do 75 kg :).

Evo, to je ta stolica:

http://www.stokke.com/en-ba/Highchairs/Tripp-Trapp/Tripp-Trapp-Concept.aspx

i ja planiram da je koristim od pocetka sjedenja i za hranjenje, uz nas obicni sto... savi koji je imaju hvale je do neba, pa sam se tako odlucila i ja da je kupim... da se razumijemo , sama tesko da bih odvojila ovu cifru, ali kad su mi vec dali mogucnost da odaberem poklon, odlucila sam se za ovo kao nesto prakticno i korisno, a i dugotrajno Very Happy (nadam se)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Tinche 25/12/2013, 11:54

Ma ko te pita hoces neces? Sedi tu, evo ti nesto na tv-u da ti drzi paznju i samo zevaj!  lol! 


Ne volim da vidim kako neke, bake uglavnom to rade, jure decu po kuci kasikom. Sve je to navika.

Sedi, jedi, cao dovidjenja. Prvo hranim ja, pa onda polako jeducka sam...Ona tacna je zakon, moze da radi sta hoce po njoj sve se lepo pospremi. Koliko puta je prosuo mleko ili jogut. Ko bi to sa stola oprao. Ovako ni kap okolo...a tacnu isperem i super!
Dobra je i za prvi plastelin, prve vodene bojce. Nema nereda.

Sada Tejkica sedi u njoj...mada i Batak hoce da se uspentra i jede tu veceru npr. Kada ne sedimo zajedno, kada jede samo on. Skupi se ko vrapcic...da mu ne vise none. :)


Stolica je zakon!!! Kakva god da je. Koja god...sve su dobre.


Poslednji izmenio Tinche dana 25/12/2013, 12:26, izmenjeno ukupno 1 puta
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od *AIDA* 25/12/2013, 12:19

E ovako na ovu temu moram da prokomentarisem...zaista ja ne znam sta bi bez stolice.:-D to je po meni najbolja investcija ulozena u decije uzrastanje..
Inace moja deca su sklona povracanju u sred jela ako im malo nesto zasmeta..ja ih u tom slucaju samo nagnem da lepo izbace na tacnu to sto su planirali, operem tacnu i cista kuca:-)
A i prakticna je za gledanje tv-a posebno tokom jela. Moja deca znaju da kad im je vreme za ruckanje pridju do stolice i cekaju dda ih ubacim.
Moje iskustvo i preporuka od srca je svima da stolicu treba da imate vec od 6-tog meseca...
Ljubimo vas i pozdravljamo puno!
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od dragmilk 26/12/2013, 13:21

Mi smo koristili stolicu od kako su poceli da sede, pa do 17 meseca. Od tad oni sede sa nama za stolom i jedu sami, u najvecem broju slucajeva. Navise im pripomognemo oko zadnjih kasika supe ili corbe. Uglavnom, pelena oko vrata i napred Very Happy 
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Ema78 26/12/2013, 14:18

Pelena, mislis musema? Petar kako je krenuo, trebace nam kabanica!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Tinche 26/12/2013, 14:20

Pelena sigurno, tetra. Umesto krpe...ne musema...sa museme se sliva i razmazuje. Pelena sve upije...pa pravac na otkuv!  lol!  lol!  lol! 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od dragmilk 26/12/2013, 21:45

Tinche ::Pelena sigurno, tetra. Umesto krpe...ne musema...sa museme se sliva i razmazuje. Pelena sve upije...pa pravac na otkuv!  lol!  lol!  lol! 
U pravu si, Tinche, tetra pelena, kojih imam dosta komada, sada mi odlicno posluze za takvu upotrebu.  Imam i te museme, ali jedino ih stavljam ispod pelene, ako jedu supu, posto presavijena pelena ne moze da izdrzi nalet tecnosti kad kasika promasi usta lol! Ako stavim samo musemu, po njoj sve tece, razmazuje se, ne moze se ljudski oprati.
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Ema78 27/12/2013, 08:26

Ma musema po podu !   b 
A kabanica da se sve lepo slije, jer moje dete razbacuje!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Ema78 27/12/2013, 08:29

Pokusavam da postavim slike, al ne ide... Crying or Very sad 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od zoxa 29/12/2013, 11:46

Mi isprobali sekinu stolicu i super nam ide. Staru stolicu sam ocistila mm je pokrpio, posto je pukla. Bjanka je mnogo mirnija nego u lezaljci, fino papa, naslon sam oborila pa ne sjedi ravno.
Za pocetak ova nam je dobra a slicna je toj sto ima Petar.

Nince zeno, to je mnogooo para, za stolicu, jest poklon ali svejedno.

Ja nikad nisam vezala pelenu, nego smo imali slican siperak http://bryndaky-a-uteracky.heureka.cz/plastovy-bryndak-tommee-tippee-explora_29/
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Ninche 29/12/2013, 17:42

Znam da je puno, ali je investicija skoro pa za citav zivot Wink jer ide do 75 kg.... a to mi je bilo najkorisnije od svega sto mi je palo na pamet :) sve ostalo smo vec imali tipa kolica, krevetac i to... pa rekoh, sto da ne Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od zoxa 29/12/2013, 18:10

Pa ok ako sve imas, ako ti se toliko svidja.
Ima cica slatkica da uziva dugoooo...
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje za ili protiv - Page 2 Empty Re: Stolica za hranjenje za ili protiv

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu