KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se nosite s problemom steriliteta

+100
Jerapetra
BiKsi :)
Zensko pero
mimi85
alisa
Padobranka
sunny.tp
Nessi
Bobac
fight&faith
NikolaMaja
Dora1
Sirijus
tatjanica
Ica1171
nbeograd
MalaSaJuga
KoMetaK
Ema78
Vecka
luckystar74
Tebi
ChillyVilly
JocY
kockicaaa
insomnia
menora72
bak
Arya
Erata
zvoncica36
Ambra
hocukusurnecuzvaku
Niny
neca73
leptirko82
tetreb
hany
Star77
laKole
Dacaa
melany
ivi
Veca77
Vuchica
Struzzo
MAAKKI
HappyGirl
red
Dionisia
djole42
3023456
OKacica
M.
Marija86
Bebironcic
korpica
Republica
Gramatika
bebko
Mali Princ
nacKa
lilya
lilly13
dra00
maza1972
rada78
Orline
Jejaaa
Divina
maus
Andjelina
pegaz
missile
fenix
darija79
LaFolie
maji
Mirjana
Deni
heart84
anak
cerise
cicsa80
Shizika
Simona
lolipop
Cupava
Gala
Jelena*
Milijana
anna
dr mali pariz
suzeto
lasa
Jelence
zalosna_sova
Kata
Agata27
Sami
104 posters

Strana 18 od 25 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 21 ... 25  Sledeći

Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od bak 24/12/2013, 09:37

Erata ::Krivu Drinu niko ne ispravi...

Hoćeš dete, ali onakvo kakvo si zamislila. Imate problem, ali ne - nećeš to da prihvatiš. Imaš 40, ali se osećaš mlađe, a ja ću ti reći da se ti samo furaš na to, a i te kako si svesna svojih godina. Tebe ispunjava kafica sa tvojim praznoglavim vršnjakinjama. Furaš se na firmirano, podvlačiš da imaš rasne mačke, da ideš u terme u Sloveniju, da imaš visokog mlađeg dečka sa plavim očima. Mogu samo da zamislim tu vašu kaficu. To bi mi bila kazna Božija da prisustvujem i 5 minuta. A svakog dana gledam oko sebe ljude kao što si ti. Paraju nebo nosom kada hodaju, a čim ih stigne neki problem - sruše se kao kula od karata. Nimalo snage i karaktera za život.
Čudi me da problemi koje su te snašli nisu malo uticali na oblikovanje tvoje duše. Kažu da bol oblikuje čoveka. Nije mi jasno da nakon svega ti furaš da si bila Keri, sada si Šarlot...kakav površan pristup životu! Pa evo neka dođe Keri i prošeta po gradu, misliš li da bi je neko primetio? Ma zabole ljude i za nju i one koji se lože na nju. Kada se nosom para nebo, percepcija se menja, misliš da si centar sveta, da ti svi zavide, a ne kapiraš da te niko i ne primećuje.
Sve si ti fino smislila - Keri, mačka, mlađi dečko, pa još mukica ima i problem i postaje predmet trača 40-godišnjih klinki. Mogu misliti kako ste ga "secirale". To je dodatno podiglo tvoje lažno samopouzdanje, jer sada ga sa još nečim držiš u šaci, zar ne? Ti možeš imati dete sa svojih 40, a on mlađani feler ne može da ti napravi.
Ali avaj, ispade da i ti imaš problem! Kakav udarac na godinama građeno "Seks i grad samopouzdanje". Imaš li Samantu u ekipi da ti pruži maramicu? Nadam se da imaš, jer slika mora biti kompletna.

Ovakav psihološki aspekt ličnosti nisam srela u životu, o sterilitetu da ne govorim. Žena mrzi decu, a hoće dete. Sve te tvoje drugarice koje smaraju rođendani su obične ćurke i takve i ne zaslužuju decu. Njima su deca kao kazna, oduzimaju im vreme za lakiranje noktiju i kafenisanje! Koji ste vi ljudi, daleko vam lepa kuća!

Erata zeno , u mnogo toga se ne slazem sa tobom ali ti si moj idol  queen queen queen 


Ljudi, zene  Razz , ne padajmo u vatru, ova Zvezda je trol, zaje...ava na s u zdrav mozak i vristi od smeha. Ili je tzak patoloski slucaj, sad ce forumski detektivi, a ima ih Wink da otkriju.

Ignorisanje i skrolovanje njenih postova je najbolji lek  yes Ne odgovarajte na gluposti.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Ambra 24/12/2013, 10:07

luckystar74 ::Da odbijam cinjenicu da imam problem i da cu se boriti sa njime godinama.. moj problem ce se resiti brzo u to sam ubedjena... i ovo je previse godinu dana....vise nisam ja nego neka osoba totalno druga sto kaze moja drugarica od Carrie si postala prava Sharlot i da se smirim malo....
Samo idem po lekarima, razne analize, a gde sam tu ja, gde smo nas dvoje.... finansijski me je iscrpelo, ne pamtim kada sam isla u shopping poslednju put... ceo zivot mi se pretvorio u lekare i analize i VTO...sa time ne mogu da se borim...

Laki bre, zeno, ma yebes VTO. Potpuno si u pravu, kupi bre mejn kuna, sta te boli k., njemu stavis pesak levo od vc solje i hranu desno od frizdera. Ide nova godina, ja juce bila u TC usce, na sve strane popusti, kariotip kosta 9000, brate za te pare moz' se pazari dobar dzemper ili tasna, za cizme vec 20.000 da nesto vrede.
Koji ce bre tebi sve ovo u zivotu, idi kupi do yaya crveni donji ves i zajasi mladjanog decka, posle kad napuni 40 ima da jase daljinski a ne tebe, pa da se ne kajes sto nisi kad si mogla. Izdrzi jos malo, jos koji dan, pa onda u Terme (Catez, Mlatez ili koje god, ne secam se), mineralna voda od 38c i masaze regenerisu dusu i telo. Jos si nasla ovde da se mlatis sa 20 zena, sta koji k. one znaju sta je bre kvalitetan zivot, sve su pare stucale u klinike, analize i dizanje nogu, umesto muzu, ginekolozima.

A tek trudnoca i porodjaj.... jaoooo znas bre koje to posledice ostavlja po telu... znas koliko je to para posle na kozmetiku za strije i pizzdarije. Mislim stvarno, koji ce ti to.

A tek decaaaaa, to danas kosta, sunce ti poljubim. Dete je luksuz, obuci ga, nahrani ga, iskoluj ga, pa letovanja i zimovanja, pa privatna skola - nece valjda da lelemudi u drzavnoj. Idi bre, da posteno podignes dete treba ti par hiljadarki mesecno.

Da se mi vratimo na mejn kuna, pa da jede guscju pastetu iz Francuske, ne moz' te kosta dve hiljadarke. Sestro slatka kad stavis na papir kol'ko ti treba para da prvo resis problem steriliteta, pa onda da izguras i onako rizicnu vto trudnocu, pa pododjaj u Jevremovoj (2-5000e) da se mama i beba ne muce, pa onda da mu pruzis srecno detinjstvo i veselo tinejdzerstvo, ma idi bre, mejn kun je pravi izbor za tebe. Kad zarijes ruku u ono njegovo prelepo krzno, to je bre dozivljaj, nisi valjda luda da menjas govnjive pelene.

PS. Ja Bak ne izdrzah da se ozbiljno posvetim problemu Zvezdane. :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Struzzo 24/12/2013, 10:21

Hahaha, ismejah se....ali i rastužih istovremeno...

Bak, ja verujem da je realna...znam lično par takvih...

Puno prazne priče, ništa od konkretnih akcija, ni materijalnog, ni duhovnog...

Kusur/Žvaka,
lep stav....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od menora72 24/12/2013, 10:28

Bakic  love  i ja hocu da verujem da je ovo TROL ...

Jefto kraljice  poljubac
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Arya 24/12/2013, 10:30

bak ::
Erata zeno , u mnogo toga se ne slazem sa tobom ali ti si moj idol  queen queen queen 


Ljudi, zene  Razz , ne padajmo u vatru, ova Zvezda je trol, zaje...ava na s u zdrav mozak i vristi od smeha. Ili je tzak patoloski slucaj, sad ce forumski detektivi, a ima ih Wink da otkriju.

Ignorisanje i skrolovanje njenih postova je najbolji lek  yes Ne odgovarajte na gluposti.



Sve se slazem s tobom! Very Happy

Ali ne razumem, ako je trol, sta je koj moj dosla na ovaj forum (o bebama, sterilitetu.... itd)?!

Verovatno ima neki forum o Kardasijanima, pa nek troluje tamo... Laughing 
Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Arya 24/12/2013, 10:32

Jeftalija  Laughing Laughing Laughing Laughing 

Ja se izvinjavam, ali ja ne znam sta je mejn kun  Laughing 

Pretpostavljam da je neka visokorangirana domaca zivotinja.  Very Happy Very Happy
Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od luckystar74 24/12/2013, 10:32

Izvini odakle ti ideja da sam trol...
Procitaj malo sto sam pisala...
Da bas sam srecna sto sam na ovim stranicama i bavim se ovom temom, umirem od srece.....
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/12/2013, 10:33

Jefto  queen likeit 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Ambra 24/12/2013, 10:47

Arya ::Jeftalija  Laughing Laughing Laughing Laughing 

Ja se izvinjavam, ali ja ne znam sta je mejn kun  Laughing 

Pretpostavljam da je neka visokorangirana domaca zivotinja.  Very Happy Very Happy

Sacu te ja prosvetlim  Very Happy  Very Happy , mejn kun je prelepa macka sa prelepim krznom, kapitalac izmedju 6-10kg, vredan jedne VTO. Znas ono, par somica macor i par somica vto :)) Ima se nadje i za hiljadarkicu al' mu pedigre nije naj naj.  lol!

Klik na link http://tinyurl.com/mtw6uaj
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od leptirko82 24/12/2013, 10:51

Ako nisi trol, onda si debelokozac veliki.
Nista ti ne kapiras sta ti se govori, vec teras po svome. Ako i uvrede pljuste, dolazis po jos.
Dakle, trol ili debelokozac, pitanje je sad.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Erata 24/12/2013, 10:55

Moj drugar ima mejn kuna. Velika mačka, kao pas. Ali nije za maženje, dosta je namćorast i osobenjak. Ne znam da li se zvezda dobro raspitala, da li joj odgovara takav "profil" mačke.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od leptirko82 24/12/2013, 10:57

Ne bih joj ni macku svoju poverila. Sta akoo joj se ne svidi boja ociju.
Postace tudja macka.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od luckystar74 24/12/2013, 11:40

leptirko82 ::Ako nisi trol, onda si debelokozac veliki.
Nista ti ne kapiras sta ti se govori, vec teras po svome. Ako i uvrede pljuste, dolazis po jos.
Dakle, trol ili debelokozac, pitanje je sad.

ja sam samo fino vaspitana osoba pa necu da se svadjam i da kazem sta bih ti rekla u RL....
Ne bih da se svadjam i vredjam...
Pozzzzzzzz svima ja cu se baviti svojim "problemom" na svoj nacin...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Arya 24/12/2013, 12:19

Jeftelija ::
Arya ::Jeftalija  Laughing Laughing Laughing Laughing 

Ja se izvinjavam, ali ja ne znam sta je mejn kun  Laughing 

Pretpostavljam da je neka visokorangirana domaca zivotinja.  Very Happy Very Happy

Sacu te ja prosvetlim  Very Happy  Very Happy , mejn kun je prelepa macka sa prelepim krznom, kapitalac izmedju 6-10kg, vredan jedne VTO. Znas ono, par somica macor i par somica vto :)) Ima se nadje i za hiljadarkicu al' mu pedigre nije naj naj.  lol!

Klik na link http://tinyurl.com/mtw6uaj

Hahahahhahaha E 'fala Ve i onoliko! Very Happy Very Happy Very Happy NesUm znala da 'vako nesto postoji!  affraid 

Ne zelim da budem zla zena, ali u jednom od postova je bilo nesto tipa (karikiram jer sam zaboravila tacno kako ide): ,,...kad udjem na vrata, saceka me macka, a ja srecna, pa da li ce biti macka ili dete, svejedno je... mozda ovo necu osecati prema detetu...''  Shocked 
Verovatno sam preterala i izvinjavam se, jer stvarno ne mogu da se setim kako ide, ali iskreno, onako bas od srca da vam kazem, ja bih vise volela da me saceka dete, a ne Alf. Laughing 
Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od MAAKKI 24/12/2013, 12:25

luckystar74 ::
leptirko82 ::Ako nisi trol, onda si debelokozac veliki.
Nista ti ne kapiras sta ti se govori, vec teras po svome. Ako i uvrede pljuste, dolazis po jos.
Dakle, trol ili debelokozac, pitanje je sad.

ja sam samo fino vaspitana osoba pa necu da se svadjam i da kazem sta bih ti rekla u RL....
Ne bih da se svadjam i vredjam...
Pozzzzzzzz svima ja cu se baviti svojim "problemom" na svoj nacin...


Zvezo i treba da se bavis VASIM problemom, ali na jedan normalan i ljudski nacin, ovo sto je do sada bilo nije bilo nisto do prepricavanja bajke koju bi sve volele da nam se ostvarila, ali problem je mnogo kompleksniji, a vec sam i napisala sama znas svoje prioritete, te na taj nacin i osmisli svoj zivot.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od insomnia 24/12/2013, 18:13

Da vam kažem da sam poludela....?????  c 

Na koju god temu da odem ista priča.... v v v
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od laKole 24/12/2013, 21:43

Koliko pametnih, mudrih, do odredjene granice strpljivih, a nadasve duhovitih zena na jednom mjestu!  queen

laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Niny 25/12/2013, 09:48

laKole ::Koliko pametnih, mudrih, do odredjene granice strpljivih, a nadasve duhovitih zena na jednom mjestu!  queen


Slažem se u potpunosti  lol!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Vuchica 25/12/2013, 10:00

Niny ::
laKole ::Koliko pametnih, mudrih, do odredjene granice strpljivih, a nadasve duhovitih zena na jednom mjestu!  queen


Slažem se u potpunosti  lol!

i ja!  yes 
Ja bih rekla i nesebicnih, susretljivih i punih razumevanja  queen queen queen queen queen 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Ambra 25/12/2013, 10:10

Pa kako da ne budemo duhovite kad uvek postoji opcija da umesto deteta pazaris mejn kuna ili recimo kakadua koji se jos i sit isprica sa tobom.  lol! 
Sta ima veze, moja keva i onako mog kera zove unuce, kad je vidi kaze "dodji kod babeeeee" i ova joj uleti u zagrljaj. I ja se prosto raznezim nad takvom situacijom  c  b c  b c  b 
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od leptirko82 25/12/2013, 10:24

Jeftelija ::Pa kako da ne budemo duhovite kad uvek postoji opcija da umesto deteta pazaris mejn kuna ili recimo kakadua koji se jos i sit isprica sa tobom.  lol! 
Sta ima veze, moja keva i onako mog kera zove unuce, kad je vidi kaze "dodji kod babeeeee" i ova joj uleti u zagrljaj. I ja se prosto raznezim nad takvom situacijom  c  b c  b c  b 
 lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  queen  queen  queen
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od kockicaaa 25/12/2013, 11:47

Cudo jedno al ovu Laki stvarno razumem. Ne bih da je opravdam al razumem sta joj je. Odbija da prihvati da ima problem, sto je potpuno iracionalno. I zato bocka zato sto se ona plasi. I normalno je da se plasi ali joj je strategija prevazilazenja nekonstruktivna. I svako ima pravo da izabere onu opciju za koju misli da je najbolja za nju.  S tim da ona nije donela odluku i nije izabrala opciju. Parovi (zene) koji donesu odluku zive sa tim i ne pate i ne provociraju druge. I da mene njeni komentari uopste ne pogadjaju, i zao mi je kad procitam njene postove, jer vidim bol. Bol koji ce nju kostati i koji nece prestati tek onako od sebe. Potrebno joj je suocavanje sa samom sobom sto je opet do nje.Al ko sto rekoh svako bira, ona je izabrala beg.
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od kockicaaa 25/12/2013, 12:11

I da zaboravila sam da kazem. Ni meni se u pocetku nije islo na decje rodjendane jer me je  svaki put davilo i gusilo i izlazila sam napolje da se isplacem pa se vratim. A da ne govorim o tome kad vidim pelene u Tempu i cucle pa sve mislim srusice se na mene ove police i ubice me. Ali na tome se radi. Znala sam da prolazim i po nekoliko puta kroz rafove i kazem sebi E crkni al ces da prodjes. I prestalo je. I stalno sam bila okruzena decom i prevazisla sam krizu. A sto se tice tvog komentara za "tudje dete" il si open mind il nisi, ali na tome se radi. Kada sam sa mm pricala o tome a sta ako on ima azzo, ladno je rekoa icicemo u Prag na donaciju, vazno je da dobijemo dete. Jer svako dete koje mi odgajimo je nase dete. Uvek bilo i ostalo nisu otac i majka oni koji te naprave nego oni te odgaje i vaspitaju. I sve sam ti ovo napisala da bi ti malo razmislila jer sa takvim tvojim stavovima ne gine ti debela i teska depresija koju nece povaditi nijedan shoping, macka, ili sta god
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od ivi 25/12/2013, 12:37

luckystar74 ::

smaranje je izraz moje drugarice koja ima dete, a jeste smor barem meni uvek bio, posto su svi bili prvo u parovima drugo sa decom u igraonici... svaki put se bas smorim i to je prava rec... znam isto tako da kada ja budem imala dete moji prijatelji nece dolaziti jer imaju veliku decu a oni sto nemaju ce me bledo pogledati i reci da li si normalna... imam cak i prijatelje koji se ne druze sa ljudima kada dobiju decu..
Inace md i ja samo bas danas pricali (nakon ponovljenih analiza) kada smo otisli u pet shop i kupili novu igracku nasem mackovu (dobio je cebence pre neki dan i sada jos jednu igracku) sta ce nam dete kada imamo nasu ljubav od macke...
tako da je kod nas odluka pala jos onaj dan kada smo izbedaceni dosli iz Fronta, uzecemo jos dve macke, ovaj put rasne (Maine Coon pod obavezno i British Short Hair), trenutno imamo mesanca Rusa i obicne cica mace i obozavamo ga... to je nasa ljubav i nas bebac koji spava trenutno pored mene...
Veruj mi nema lepse srece nego kada dodjes kuci i saceka te ljubimac na vratim i krene da se mazi....
Verovatno je isto i sa detetom ali pitanje je da li cu to osetiti...

E zeno sto me slatko nasmeja   b   b   b , na forumu o sterilitetu i roditeljstvu ti napises ovaj post...blago tebi...
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Struzzo 25/12/2013, 12:59

kockicaaa ::Cudo jedno al ovu Laki stvarno razumem. Ne bih da je opravdam al razumem sta joj je. Odbija da prihvati da ima problem, sto je potpuno iracionalno. I zato bocka zato sto se ona plasi. I normalno je da se plasi ali joj je strategija prevazilazenja nekonstruktivna. I svako ima pravo da izabere onu opciju za koju misli da je najbolja za nju.  S tim da ona nije donela odluku i nije izabrala opciju. Parovi (zene) koji donesu odluku zive sa tim i ne pate i ne provociraju druge. I da mene njeni komentari uopste ne pogadjaju, i zao mi je kad procitam njene postove, jer vidim bol. Bol koji ce nju kostati i koji nece prestati tek onako od sebe. Potrebno joj je suocavanje sa samom sobom sto je opet do nje.Al ko sto rekoh svako bira, ona je izabrala beg.

 yes 

To je ono što I ja napisah juče. I smešno mi ali I istovremeno tužno.... Iako je njen stav o "tuđoj" deci vrlo uvredljiv, nije mi uvredila, niti iznervirala. Čak mi bi simpatično da je od svih žena koje su bile mnogo grublje I direktnije prema njoj meni se obratila I JA sam nju uvredila. Nema predstavu koliko moje iskustvo može da joj pomogne jer imamo vrlo slične dijagnoze (hidrosalping I nizak AMH, laparoskopije, VTO). I umesto kad uđeš negde među nepoznate (kao u nečiju kuću), baš zato što si kulturan I fin, prvo da "opipaš" teren, ko, šta, kako... čak I da misliš sve negativno o donaciji I usvajanju, ne kažeš to tek tako sa "dobar dan".

Al' ne vredi.... Verovatno su u pitanju dometi. Nema ih.

Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 18 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 25 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 21 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu