KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se nosite s problemom steriliteta

+100
Jerapetra
BiKsi :)
Zensko pero
mimi85
alisa
Padobranka
sunny.tp
Nessi
Bobac
fight&faith
NikolaMaja
Dora1
Sirijus
tatjanica
Ica1171
nbeograd
MalaSaJuga
KoMetaK
Ema78
Vecka
luckystar74
Tebi
ChillyVilly
JocY
kockicaaa
insomnia
menora72
bak
Arya
Erata
zvoncica36
Ambra
hocukusurnecuzvaku
Niny
neca73
leptirko82
tetreb
hany
Star77
laKole
Dacaa
melany
ivi
Veca77
Vuchica
Struzzo
MAAKKI
HappyGirl
red
Dionisia
djole42
3023456
OKacica
M.
Marija86
Bebironcic
korpica
Republica
Gramatika
bebko
Mali Princ
nacKa
lilya
lilly13
dra00
maza1972
rada78
Orline
Jejaaa
Divina
maus
Andjelina
pegaz
missile
fenix
darija79
LaFolie
maji
Mirjana
Deni
heart84
anak
cerise
cicsa80
Shizika
Simona
lolipop
Cupava
Gala
Jelena*
Milijana
anna
dr mali pariz
suzeto
lasa
Jelence
zalosna_sova
Kata
Agata27
Sami
104 posters

Strana 15 od 25 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 25  Sledeći

Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od hany 2/12/2012, 20:42

mom mm je kolega rekao da promenimo lekara a pri tom nema pojma da li i idemo kod lekara :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Gramatika 3/12/2012, 13:09

Čitam i nerviram se! Šta da vam pričam šta sam sve ja čula za naših 12 godina!
Ljudi su primitivni i nevaspitani, pa su u stanju svašta da kažu i pitaju. Ali kada se i pored finog, pa oštrog stavljanja do znanja da ne želiš da pričaš o tome, pa još kada prođu godine, a oni nastave sa pitanjima ima li šta novo i sl. komentarima, misli da je to čista zloba i bezobrazluk!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od LaFolie 3/12/2012, 13:11

Grama, totalno se slazem.....
kao i za brakove, niko ne komentarise ove kojima je lepo i dobro, vec samo ispiraju usta ko kog vara, pa ih kao sazaljevaju, a u stvari crkose od srece, misleci "eto, ni drugima nije dobro"
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od OKacica 3/12/2012, 13:28

LaFolie ::Grama, totalno se slazem.....
kao i za brakove, niko ne komentarise ove kojima je lepo i dobro, vec samo ispiraju usta ko kog vara, pa ih kao sazaljevaju, a u stvari crkose od srece, misleci "eto, ni drugima nije dobro"

Istina ziva...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od hany 3/12/2012, 14:16

slazem se sa lafoliii
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Struzzo 3/12/2012, 15:41

Biksi :) ::

Zajebancija, da prostite na izrazu, uvek pomaže, i nama samima sa sobom kad ostanemo, a i u odnosu sa drugima, probajte, i nemojte mnogo sve primati k srcu! Znam da je teško, sve smo ranjive na ovom polju, al izdignite se iz tih situacija, budite jače!

Kad rodite dete, onda će vas pitati kad ćete drugo, pa kad će treće, pa što ne ide u vrtić ili ide, i tako u nedogled! Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 561840

Istina živa. Mene već smaraju: e, sad, devojčica! Rolling Eyes Kao da je to - uđeš u radnju, izabereš, uzmeš....

Inače, ja sam umela kad me pitaju šta radiš, šta čekaš, što ne ostaješ trudna da odgovorim u stilu Petrijinog venca: n'umem ja to!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od hany 3/12/2012, 15:51

znaci oni misle da bi sad trebala devojcica :)))
























hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od BiKsi :) 3/12/2012, 19:18

Pa dobro Strule šta čekate? lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! :lol!:Buhahahahahahahhahahahahahahahhahahahaha
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od hany 3/12/2012, 19:27

Biksi :) ::Pa dobro Strule šta čekate? lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! :lol!:Buhahahahahahahhahahahahahahahhahahahaha

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Struzzo 3/12/2012, 19:55

Biksi :) ::Pa dobro Strule šta čekate? lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! :lol!:Buhahahahahahahhahahahahahahahhahahahaha

Da Srbija uđe u EU... Razz Laughing Rolling Eyes Zezaj, zezaj... lol!
Čekam tebe pa da imamo zajednički TD, može...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od tetreb 4/12/2012, 12:23

Lafolie slazem se sa tobom
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od fight&faith 4/12/2012, 22:37

U pravu ste devojke...svet je pun "dušebrižnika". Treba ih samo iskulirati. f

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od hany 5/12/2012, 22:29

treba ih borba
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od BiKsi :) 6/12/2012, 18:48

Strule, može, može! Svidja mi se ta ideja o zajedničkom trudnovanju! Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 561840 Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 75087
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od leptirko82 1/5/2013, 23:20

Reci cu da me smelost nebitnih ljudi uvek iznenadjuje.
Najvise se "brinu" oni kojima niste nista u zivotu. Posebno su radoznali kad ne pokazujete ocaj, iako vreme prolazi.
Isla sam redovno u jednu prodavnicu. Bilo je leto, pa sam kupila dva piva da se malo rashladimo.
Gosn prodavac mi je, opusteno, sugerisao da je vino dobro za potenciju.
Ja sam zablokirala, posto retko ostajem bez teksta, platila i jedva pronasla izlaz.
Kad sam ispricala muzu sta se desilo, rekao mi je da sam dobro prosla. Njega je savetovao sta da koristi za poboljsanje spreme.
E ljudi moji!"
Htela sam svasta da mu kazem, ali necu da dozvolim da me neka perverzna gnjida izbacuje iz takta.
Dokoni ljudi previse sebi dopustaju. c c
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Star77 2/5/2013, 18:29

Hahah, Leptirko, nasmijala si me malo, iako uopste nije smijesno, naravno. Nego, smijem se tim ljudima koji sebi zaista svasta dopustaju. Ma glavu gore, i ne treba da ulazis u neke diskusije ( osim ako neko stvarno ne prestaje da bocka, tada ih treba nokautirati ) jer u suprotnom mi ispadnemo ludi, a oni su to pobogu samo dobronamjerno. U redu je i to, ali ako pitam za savjet...ma pusti ludake...Veliki pozdrav!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od leptirko82 2/5/2013, 20:14

Mi8 se nosimo sa sterilitetom kako znamo i umemo.
Neka se i oni nose.... sreca
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od hany 2/5/2013, 21:19

samo da prekopiram post koji sam stavila na jutrima , mm otisao da kupi picu, sretne kolegu koji ima blizu 50godina nije ozenjen vidja se sa zenom od 55 godina, mislm to nije ni bitno. MM drugi put u zivotu vidi tu zenu, s tim da su se prvi put samo upoznali.Verovatno se pitate zasto vam sve to pisem, ta gospodja ili gospodjica sta god da je pita mm jel imate dece.Na njegov odgovor da ne zena krece u pricu jeste isli kod lekara , jeste isli na vestacku o trosku drzave, ima li ona jajnik..... i ko zna sta jos nego mu verovatno bilo muka i da mi prica, znajuci da cu se ja iznervirati.Uh na srecu pa ja nisam izasla iz kola, inace bi mozda doticna i preglled obavila .Da li je moguce da sebi neko da za pravo tako nesto. A da na sve to kolega od mm kaze njemu to su intimne stvari nismo nikad o tome pricali. Pa zar treba ja da idem i ljudima objasnjavam zasto mi nemamo dece.A mm je samo rekao bice ali to nije bilo dovoljno da se predje na drugu temu nego mu i manastir predlozila. Na kraju mm rekao moram po picu da idem. Uh smorih vas ali morala sam
Kako bih volela tu osobu da sretnem i upoznam. Mislim da bi joj samo jedan moj pogled bio dovoljan.
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od LaFolie 2/5/2013, 23:11

hany :: ali to nije bilo dovoljno da se predje na drugu temu nego mu i manastir predlozila

 b  b  b to je moj omiljeni deo steriliteta!!!!!!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Star77 17/5/2013, 11:27

Mislim, da poludis..moram vam prenijeti sta mi se desilo u DZ...Otisla sam po uputnicu, i posto me tamo vec znaju, udjem fino kod sestara gdje vec ceka 6 zena, od toga pola trudnica i objasnim da mi treba uputnica...a ona ce ti meni " Jesi li rijesila papire za vjestacku oplodnju, mislim dzaba placas ovo sve, znas, ako je vec sterilitet u pitanju, ne moras i placati" Sve one zene pogledase u mene, a ja fino podignem glavu, nasmijesim se i laganim tonom ( da joj pokazem kako se razgovara, jer niko nije gluv) objasnim da ja jos nisam usla u proces vantjelesne i da cu to rijesiti kad budem trebala, hvala na brizi i tome slicno...da bi ona posto je guzva odnijela moj karton kod doktrorice u susjednu sobu, vratila se i doktorica se dere " Koja je sifra ovdje" a sestra ce sto je glasnije mogla " S T E R I L I T E T N 97"...opet sve one zene tuzno u mene, a ja ih pogledam i kazem " Da, ne mogu da dobijem dijete prirodnim putem, i imam 36 godina, jos nesto ? Pogese one glavu, a ja uzmem uputnicu i podignem svoju glavu sve dok nisam dosla kuci i onda se isplacem kao malo dijete Sad Eto, morala sam napisati...
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od LaFolie 17/5/2013, 11:35

Suzo, moras to da prevazidjes, meni je mnogo lakse od kako sam se ubedila da ja mogu da imam decu, samo ne znam tacno kada :) I nista me ne pogadja, sem kad mi se svekar malo mesa u brak, izmislja da se svadjamo kod kuce jer moj muz hoce da ima decu a "snajka ne moz` da rodi" lol!

mene kad god ljudi okolo pitaju zasto nemamo dece, ja nemam srca da kazem da moj muz ima los spermogram, pa kazem da je investitor od kog smo kupili stan problem, naskakao nam se po dzigerici Very Happy I onda se ljudi smeju i promenim temu lol!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Star77 17/5/2013, 11:47

Draga Lafolie, sve mi je jasno, sada sam dobro, ali tolika bahatost, toliko ulazenje u neciju privatnost meni ne ulazi u glavu. I zasto ljudi imaju osjecaj da treba da me zale? Ja sam svjesna jednog, ili cu imati dijete ili necu...glavom kroz zid ne mogu, i prihvatila sam to sama sa sobom, i moj muz i ja, ali zasto me zale? To me izludjuje, ili situacija sada kada je jetrva Hvala Bogu po drugi put trudna, i sva familija kada se to spomene pogledaju u mene kao da sam gubava...aaaaaaaaaaaa...da makar neko nesto hoce reci pa da odgovorim lakse bi mi bilo...ali nema veze, sve to ipak prodje kada se ja uvece uvucem svome dragom u zagrljaj yes
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od LaFolie 17/5/2013, 11:52

ja sam nocas sanjala kako se budim posle aspiracije jajnih celija. I nema nikoga.. i prodje 2 dana i ja uzmem telefon i nazovem da pitam sta se desava, kad oni kazu, zao nam je, vi imate rak jajnika.
I ja u totalnom delirijumu prevrcem sve svoje stare rezultate, da vidim da li se igde ista lose videlo, pa se setim da mi je u oktobru dr napisao da imam tumefakt na jajniku (i dalje ne znam sta je to, mada je to nestalo posle nedelju dana, valjda cista) ali mi je to tumefakt ostalo negde u malom mozgu.
I kazu mi telefonom da ja moram na hemoterapiju i da vise nikada necu smeti na VTO. I na kraju sna ja resim da necu da na hemoterapiju i uzmem pistolj i ubijem se.

i tu se probudim.

Kao sve je cool, ali dzaba kad u podsvesti znam da nije sve ok.

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od neca73 17/5/2013, 11:55

Suzo, mislim da previse obracas paznju na druge ljude i njihove komentare. Sestre su takve kakve su, nazalost neprofesionalne (cast izuzecima), a sto se trudnica tice ne mora da znaci da su te gledale sazaljivo, to ne mozes da znas.
Moj ti je savet da se jednostavno ne obazires ni na cije komentare, ako su ljudi vec maliciozni i bezobrazni to je vec njihov problem, zasto bi to pogadjalo. Naravno, treba i odgovoriti onda kad je potrebno, ne treba ni cutati, ali moj princip je ignorisanje.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Star77 17/5/2013, 11:57

Uh, najezila sam se, jer sam i ja nocas nesto sanjala...samoj sebi kazem u snu " Da sam rodila dijete u 25-oj sada bi imalo 10 godina" Odmah sam se probudila, e to je ona nasa podsvijest, oni strahovi koje makar ja stavljam negdje duboko u sebi jer ako izadju na povrsinu, bojim se da vise necu posjecivati ginekologe nego psihijatre...Ali, sve je to sastavni dio nasih zivota, gledajmo u buducnost, u neko bolje sutra...predstoji duga borba, znam, pitanje je koliko vremena imam, ali glavom kroz zid ne mogu...jos hvala svim ovim mojim dusebriznicima, iako me povrijede do srca, to mi nekako daje snagu da nastavim dalje...
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se nosite s problemom steriliteta - Page 15 Empty Re: Kako se nosite s problemom steriliteta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 25 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu