KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genesis - Novi Sad- Iskustva

+119
Zmajuška
Daca Djuric
Maja89
Petraa
sunny.tp
Sirijus
BabyBear
mimi85
Tebi
aurora
DonaMona
lilyt
Jeka1984
LAJTOP
*Titi*
HappyGirl
zlatica
ncoka
PalcicaBg
tiki89
libra35
Andja111
Sanjci87
Mika
nina :)
harper
nj sa 92
natural123
Malena88
pluton1
Bubamara
SoJa
lela1984
Maja.Bojan
mamadabudem
Sofija Veks
Smrdica
bezdan
d77
OKacica
fight&faith
bundevica
saska1
vesna060176
noja
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
bak
strumfetica
Botox
leptirko82
bubi80
missile
REAANITA
libertte
maus
KoMetaK
vlajakg
Gral
lekica
menora72
Erata
makica84
bibi.libi
tetreb
LaFolie
darija79
ninica2
medolino
ciklama
Kamilica
lilins
jaca*caca
sareni leptir
Bebe1
cicsa80
marija47
red
AndyM
ananana
Mlata
vanjaq
dragana76ns
JocY
bridget jones
Xena
fenix
BiKsi :)
mikicapedja
Likoli
Dacaa
Aida
djole42
Melina
Sanjaa
traveler81
viktorija
Cupava
SannI-AlL
dr mali pariz
Deni
vašar
Marija86
stasa 85
nolinica
nabla
acagerilac
anna
MILICA77
Simona
Struzzo
Zoka83
Orline
mamica:)
mala parizanka
NINA1
medab
Kata
tanjaz
123 posters

Strana 8 od 34 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Sledeći

Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Xena 26/5/2011, 09:14

Joj Dragana, to je tako ohrabrujuce, hvala ti osmeh srce
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Marija86 26/5/2011, 09:38

Koliko ja znam kada sam poslednji put videla dok.Crnogorac noga joj je bila u longeti..pala je na skijanju i isteglila sve ligamente...ali ko zna,mozda je u medjuvremenu ostala trudna to nisam cula zaista. Very Happy
Znam da je juce pocela da radi lol!
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 26/5/2011, 12:29

dragana76ns ::
Bridget, ne zameri dr Crnogorac cula sam da je i ona trudna,verovatno je zato i isla na bolovanje...

Na bolovanje je isla zbog povrede noge i u medjuvremenu ostala trudna Very Happy
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od vanjaq 26/5/2011, 14:20

Dobar dan svima! Ja sam vam se tek sada priključila, naravno na istim sam mukama. Čekam pozivno pismo za drugi pokušaj za vantelesnu preko fonda.Prvi put sam radila u Betaniji, veoma ružno iskustvo. Rešila sam da drugu uradimo u Genesisu. Iz vaših komentara sam saznala da dr Trninić-Pjević ne radi više u Genesisu i veoma sam se razočarala. S obzirom na to da većina bira dr Kopitović, da li neko zna koliko se čeka na početak terapije od dobijanja pozivnog pisma? Veliki pozdrav!
vanjaq
vanjaq

Broj poruka : 7
Datum upisa : 26.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Cupava 26/5/2011, 14:55

Zoka83 ::..u medjuvremenu ostala trudna Very Happy
Da, vantelesnu joj je radila dr. Kopitovic.
Vanja, koliko se secam u pozivnom pismu ce pisati termin prijema, a ti ih, cim ga dobijes, cisto nazovi da potvrdis. Mislim da to nije vise od mesec dana.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od nolinica 26/5/2011, 15:01

vanjaq ::Dobar dan svima! Ja sam vam se tek sada priključila, naravno na istim sam mukama. Čekam pozivno pismo za drugi pokušaj za vantelesnu preko fonda.Prvi put sam radila u Betaniji, veoma ružno iskustvo. Rešila sam da drugu uradimo u Genesisu. Iz vaših komentara sam saznala da dr Trninić-Pjević ne radi više u Genesisu i veoma sam se razočarala. S obzirom na to da većina bira dr Kopitović, da li neko zna koliko se čeka na početak terapije od dobijanja pozivnog pisma? Veliki pozdrav!
Ja sam oko 24.03. dobila pozivno pismo u kom je pisalo da se javim u Genesis 12.04. na dogovor sa dr. Odgodili mi taj dogovor za dva dana, znači 14.04. otišla, i rekla mi da u maju nema ništa slobodno i da ćemo vto raditi u junu.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od vanjaq 26/5/2011, 17:43

Hvala nolinice! Puno sreće u junu! Poz igra
vanjaq
vanjaq

Broj poruka : 7
Datum upisa : 26.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Xena 31/5/2011, 16:12

Fenix, jesu li se tebi javili iz Genesisa, meni jos ne, a cekam ko zapeta puska Very Happy
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 31/5/2011, 20:27

Xena ::Fenix, jesu li se tebi javili iz Genesisa, meni jos ne, a cekam ko zapeta puska Very Happy

Xena, mene jos nijednom nisu "ispalili", tj. kad kazu da ce zvati, stvarno pozovu.
Ali ja sam bila i malo dosadna, pa sam zvala i ja Very Happy Slobodno ih okreni sutra, pa proveri.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od fenix 31/5/2011, 20:46

E cao Xena zvali su me danas oko pola 4 i zakazali za 23.06.u 9 i 40 ja sam se bas obradovala d zva ce vjerovatno i tebe sutra ako nisu danas javi mi kad te zovnu navijači2
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Xena 31/5/2011, 22:45

Ej Fenix super, zvali su me danas oko 17 i 30, sestra Tina, i zakazala mi je za 23. 06. isto, ali u 11h. E da, rekla mi je da cemo na red doci u septembru, jer oni rade do 15.07. a do tada je sve popunjeno, tako da polako mogu da skupljam papire, nema zurbe. I ja sam se mnogo obradovala sto su zvali, sad bar znam koji datum iscekujem b E pa draga moja vidimo se onda tamo 23.06. mi cemo sigurno doci ranije, pa da nam preneses utiske kako je bilo kod doktorke c
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od fenix 1/6/2011, 13:19

E super,ali sad me zabrinu kako tek septembar,ali dobro i to ce brzo proci dok povadimo sve nalaze i ostalo meni nisu nista rekli vidimo se tamo pusa poljubci
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Xena 1/6/2011, 15:14

Hoce procice brzo, tu su godisnji odmori,a i mi imamo posla oko nalaza Very Happy tako da sam sigurna da ce vreme proleteti. Nije ni meni nista rekla, nego sam ja rekla da bih radila o sopstvenom trosku, samo da bude sto pre, a ona kaze slobodno vi skupljajte papire jer do septembra, u svakom slucaju, nema mesta, tako da nema potrebe da placate kad imate vremena da skupite sve sto vam treba. Eto, to ti je to draga, pa se vidimo ljubav
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Dacaa 1/6/2011, 19:44

cao devojke!Evo i mene malo igra ja sam danas dobila poz.odgovor i zvala sam genesis i bice konsultacije 28.6!i ja kontam da ce raditi u septembru. f Vidim ima nas vise vv bice zurka!
Ma proce brzo....svi idemo negde taman da odmorne krenemo sa stimulacijom!Iiiiii imamo vremena da jos pokusavamo vođenje ljubavi Poljubac za sve devojke roda stizuuuuu
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Xena 2/6/2011, 10:50

Hihihi svidja mi se kako razmisljas sto se tice vođenje ljubavi Znaci ti si vec dobila pozivno pismo. Ja sam pomalo pogubljena po tom pitanju, ovo mi je prvi put, a nadam se i poslednji. Mi jos nismo nista uradili sto se tice sakupljanja papira i sve mi se pobrkalo, ne znam odakle da krenem, ali sam mislila kao prvo konsultacije u Genesisu, pa tek onda da skupljam sta mi treba, ne znam da li mi je to pametno i sta ce ona (dr Kopitovic) da mi kaze, obzirom da nemam potvrdu komisije?
off topic - jel prvo treba da uzmem uput mog ginekologa u mom gradu ili uput ginekologa iz Genesisa, pa tek onda sa tim uputom idem na komisiju u NS, posto tu pripadam?
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 2/6/2011, 13:39

Muz je juce bio u Genesisu da uradi kontrolni spermogram. Proslo je godinu dana od operacije pa smo hteli da vidimo kakvo je stanje i da li da doplacujemo cenu za zamrznute spermatozoide... Medjutim, rece nam sestra da se to ne doplacuje - zamrznuti spermici stoje dok god hocemo, a samo se embrioni doplacuju ( prvo zamrzavanje 400 eura, posle toga svake godine po 200).

Inace, jedna informacija za cure koje rade VTO u Genesisu... Kako sam procitala na izvestaju, dr Balazs vise nije jedini biolog-embriolog tamo vec je tu i doticna Anja Stojsin. Na spermogramu pisu oba imena, ali je potpis Anjin... Ne znam da li neko ima vise informacija o tome ko je doticna i kako radi, ali eto, cisto da znate.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od nolinica 2/6/2011, 13:47

Zoko, ali šta uraditi?? Misliš da mogu insistirati da mi radi dr Balaš?
Nisam to znala, odmah je crv sumnje ušao u moju glavu!! Za njega sam čula da je dobar, a ko zna kakva je ona, a taj deoje ipak jako bitan...Ja u junu radim vto!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 2/6/2011, 13:55

Slazem se da je biolog jako bitan - pogotovo kad je u pitanju muski sterilitet, tada je on najbitniji.
Raspitaj se ko ce biti biolog - mozda Anja radi samo spermogram, a mozda i ne... Ne bih htela da vam dizem tenziju, mozda je Balazs i dalje jedini koji "radi" sa embrionima. Samo sam prenela sta pise na suprugovom spermogramu, pa se dalje raspitajte. Na kraju krajeva, pitaj Kopitovicku kad se budete videle, to je najbolje.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od nolinica 2/6/2011, 13:56

Hvala na sugestiji! ljubav
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Dacaa 3/6/2011, 19:15

Xena nemam pojma kako to funkcionise u NS.Verovatno je slicno.Ja sam prvo isla kod svog gin po sve moguce upute da bi besplatno odradila analize.Ako je sve ok onda ides po komisijama.Inace od komisije u Betaniji do dolaska potvrdnog pisma mi je proslo devet dana,a na konsaultacije za vto idem u Genezis tek posle mesec dana.Sve nekako ide sporo ali ko zna zasto je to dobro Rolling Eyes
Zoko bas ti hvala na informaciji za biologa bas cu da je pitam.Jojjjj moram napraviti spisak pitanja yes v  b
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od vanjaq 5/6/2011, 16:29

off topic - jel prvo treba da uzmem uput mog ginekologa u mom gradu ili uput ginekologa iz Genesisa, pa tek onda sa tim uputom idem na komisiju u NS, posto tu pripadam?[/quote]


Xena, prvo treba da odradiš sve analize, tek tada ideš kod svog gin da uzmeš uput za komisiju, za UZ i muž od lekara opšte prakse uput za spermogram!
Posle komisije dobijaš pozivno pismo u kojem ti je određen datum za dalji tok!
vanjaq
vanjaq

Broj poruka : 7
Datum upisa : 26.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od vanjaq 5/6/2011, 16:32

Ja sam pozivno pismo dobila nakon 3 nedelje posle komisije,a zakazali su mi za 21.06. Vreme stizanja pozivnog pisma najverovatnije najviše zavisi od Fonda. Rolling Eyes
vanjaq
vanjaq

Broj poruka : 7
Datum upisa : 26.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Xena 5/6/2011, 18:46

Hvala Vanjice, ja kao sa Marsa da sam pala, svako uputstvo moram tri put da procitam da bih ukapirala, kao da mi je sve to "Spansko selo", ali polako ukapiracu, imam celo leto lol!
Jel to znaci da ti ides 21-06 u Genesis na dogovor? E da, gde mm radi spermogram, posto si mi napisala da mu treba uput? Jel to znaci da ja radim analize privatno (to sve sto je potrebno, hormoni, brisevi i ostalo), a on ne? Sorry na gnjavazi osmeh srce
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od vanjaq 5/6/2011, 19:26

Nema nikakve gnjavaže, i meni je prvi put bilo sve strašno nejasno...

21. idem na dogovor! E sad koliko znam gužva je velika, tako da ću i ja verovatno tek u septembru stići na red za vantelesnu. Mada ko zna... čućemo 21. radost

Nikako nemoj raditi privatno, jer imaš pravo na besplatne analize. Tvoj gin treba da te uputi u ustanove koje rade sve potrebne analize. Ti insistiraj da ti da sve upute, jer nisu uvek raspoloženi da se "maltretiraju" sa tim stvarima, a privatno bi te koštalo oko 15 000din.
Moj muž će tek da radi spermogram (traže nov), i to u Genesisu, uz uput, besplatno.
Pozz igra
vanjaq
vanjaq

Broj poruka : 7
Datum upisa : 26.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Mlata 8/6/2011, 14:29

Ja sam bila pocetkom maja kod Dr Kopitovic i zakazana mi je VTO za septembar.
Meni licno jako smeta odnos sestara prema pacijentima i nije mi bas najjasnije kako vlasnica dozvoli tako nesto u privatnoj klinici. Bila sam prisutna kad su sestri Tini prenosili ko ju je sve zvao dok je bila u ordinaciji i primetila sam da se nije udostojila ni da saslusa a kamoli da nazove pomenute ljuda tako da sam sklona da verujem da nije istina ono sto ona navodi kao izgovor za nejavljanje na nase pozive. Takodje, izuzetno me nervira (a to stalno rade) sestre koje se javljaju na telefon, posle svakog razgovora imaju komentar na postavljena pitanja ili kukaju kako ih ljudi zovu za sve i svasta. Ti ljudi koji zovu smo MI!
Ali zbog Dr Kopitovic sam spremna i da zazmurim na neke stvari.
Svima vama zelim srecu i nadam se da ce sve ovo za nas uskoro postati proslost. srca
Mlata
Mlata

Broj poruka : 28
Location : izmedju raja i pakla
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 8 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 34 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu