KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li imati vise dece i razlozi?

+28
tuli
plavaptica
MARA
nena beba
Mirjana
fight&faith
cufta
mijaki
Milijana
Maman
Struzzo
mušema
lena
Sara
missile
nina :)
Simona
LaFolie
Ema78
Botox
adriatika
maus
zalosna_sova
nadalina
maja76
Hitron-Luka
vakic
Jelence
32 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Da li imati vise dece i razlozi? - Page 3 Empty Re: Da li imati vise dece i razlozi?

Počalji od Blanka 13/10/2016, 23:18

Drage žene,
čitam ove vaše postove prije 4 godine napisane. Svaka sa skoro istom željom" da mi je da imam jedno dijete" , i koliko vidim u potpisu većini se to i ostvarilo. Onim ženicama kojima nije želim uskoro ostvarenje sna.
Pa evo malo da osvježimo temu. Za sada sam presrećna sa mojim bekama,mojim ljubavicama, san se ostvario, a za kasnije ako se desi, desi, neka bude sa voljom božijom. srca srca srca srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li imati vise dece i razlozi? - Page 3 Empty Re: Da li imati vise dece i razlozi?

Počalji od marina_82 27/11/2017, 15:01

Blanka ::Drage žene,
čitam ove vaše postove prije 4 godine napisane. Svaka sa skoro istom željom" da mi je da imam jedno dijete" , i koliko vidim u potpisu većini se to i ostvarilo. Onim ženicama kojima nije želim uskoro ostvarenje sna.
Pa evo malo da osvježimo temu. Za sada sam presrećna sa mojim bekama,mojim ljubavicama,  san se ostvario, a za kasnije ako se desi, desi, neka bude sa voljom božijom.  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca

Draga Blankic hvala Bogu pa se desilo smajli angel Seke dobise batu sunny  Uzivajte sa vasom divnom decicom srca srca srca

Mi bi voleli bar jos jedno dete..Skoro je sigurno da ne bi opet isli na VTO. Ako se desi prirodno desi..videcemo.
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Da li imati vise dece i razlozi? - Page 3 Empty Re: Da li imati vise dece i razlozi?

Počalji od Blanka 27/11/2017, 23:01

marina_82 ::
Blanka ::Drage žene,
čitam ove vaše postove prije 4 godine napisane. Svaka sa skoro istom željom" da mi je da imam jedno dijete" , i koliko vidim u potpisu većini se to i ostvarilo. Onim ženicama kojima nije želim uskoro ostvarenje sna.
Pa evo malo da osvježimo temu. Za sada sam presrećna sa mojim bekama,mojim ljubavicama,  san se ostvario, a za kasnije ako se desi, desi, neka bude sa voljom božijom.  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca

Draga Blankic hvala Bogu pa se desilo smajli angel Seke dobise batu sunny  Uzivajte sa vasom divnom decicom srca srca srca

Mi bi voleli bar jos jedno dete..Skoro je sigurno da ne bi opet isli na VTO. Ako se desi prirodno desi..videcemo.


Tako je Marince. Desilo se sve s Bozijom voljom. Veliki je Bog. I eto kroz svo ovo moje putovanje shvatis neke stvari koje su ti nekad bile strane. Jedna od tih je da se sve na ovom zemaljskom putu desava sa nekim razlogom. Bog nam dava onaj krst koji mozemo da nosimo na ledjima. Zna on koliko mozemo. Svako iskusenje je velika lekcija, nesto naucis, upoznas neke nove ljude, dobre ljude koji su ti pomoc i podrska na tom putu. Shvatis tada ko su ti prijatelji pravi.
Oduzih, volim ja to tako osmeh srce
Zelim vam svu srecu srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li imati vise dece i razlozi? - Page 3 Empty Re: Da li imati vise dece i razlozi?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu