KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

+43
Hobbes
OKacica
aurora
vakic
libra35
insomnia
ganedina
mimi85
Jerapetra
Bobaue
BiKsi :)
Shizika
bokica
Sirijus
Bekanicaa
KoMetaK
nina :)
Ambra
Dora1
Principessa
Vanja80
Sofija Veks
lola1980
Tavita
NikolaMaja
Nessi
micam
MalaSaJuga
caci
HappyGirl
Zensko pero
Tangerine
ivanicasale
Lakisa
hany
Borbica
missile
Blanka
saska1
srculence 84
snedra
winni
sanja 73
47 posters

Strana 8 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Vanja80 18/3/2019, 12:09

Hvala Biksi, Blankic poljubci
Termin je 31.08, opet spontana trudnoca, izgleda da ce Katarina dobiti batu osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 18/3/2019, 14:28

Divno za batu. Kombinacija koju roditelji najcesce zele. 😍😍😍😍
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Principessa 23/3/2019, 13:14

Samo da pozdravim našu najdražu trudnjaču i da pitam kako su ona i mala vrca u stomaku? ❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Blanka 30/3/2019, 21:38

Da se zapljunem u dnevnik, eto samo toliko. Ljubim vrtiguzicku ❤️❤️❤️❤️
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 31/3/2019, 22:05

Dobro veče, dobri ljudi.

28+2

Evo guramo 29. nedelju, sedmi mesec. Sutra idem da kontrolisem d dimer i transfuziologa, prekosutra kks i urin, a u sredu kod ginekologa na uz i savetovanje.
Ja sam generalno ok, no sve sporija, povremeno pravi puž, a ko zna mene, zna koliko me puževi nerviraju. lol! Nisam na sebe takvu navikla, pa se navikavam.
Gorusica je onako, uzela sam i donatmg, sisam gastroguard, vodim računa i ishrani. Neku noć nisam zaspala do pola sest ujutru, a jednu noć sam spavala 7 sati uz jedno budjenje, sto mi se nije desilo u prethodnih 4 meseca. Kad sam naspavana sve je lako, ali je to zaista retko. Trne butine prilično. Pijem magnezijum i leskarim kad mogu.

Radila sam ogtt i rezultati su mi bili očajni. Kolabirala sam u laboratoriji izmedju 60og i 90og minuta, pa su me u labu oporavljali. Nakon deset minuta sam se sredila, pa sam srećom uspela da nastavim ogtt, da se ne prekida.
Nakon dobijenih rezultata i mog šoka, kupila sam novi aparat za merenje glukoze i merila sam pre i posle obroka i nijednom glukoza nije iskočila iz referentnih vrednosti. Odmah sam otišla kod moje dr endokrinologa sa svim tim podacima, i ona mi je ostavila  glukofaž 2x1000 do kraja, da nastavim sa ishranom kao do sada, trenutno imam 67 kg, dakle čak i manje nego prošli mesec, sveukupno sam se ugojila 4 kg otpočetka, beba po uz ne ide unapred, nije krupnija, tako da ništa nije ukazalo na gestacijski dijabetes. Dr mi je rekla da je ogromna količina glukoze to izazvala, jer ja ne jedem slatko, i da pronizon takodje podiže rezultate glukoze, a ja ga pijem i dalje.

AntiTPO su mi 4. Nisu mi 10 godina bila u referentnoj vrednosti, pa sam srećna. Mislim da ishrana i vitamini koje pijem utiču na to. Mada mi je dr ostavila pronizon i dalje. Štitna je ok, tsh 0.47, ft4 19.5. Pijem 150mg eutiroksa radnim danima i 150mg vikendom. SLedeća kontrola nakon porodjaja. Very Happy

Uzela sam i solgarovo gvoždje po preporuci naše Alise, umesto heferola.


Nalazi ogtt sa 75mg glukoze

glukoza
0 5,1 (manje od 5.9)
30 13 (manje od 7.8)
60 15
90 11
120 11

insulin

0 14.6 (manje od 24.9)
30 179,2
60 223,5
90 139,4
120 204,3

Inače, mala vrca se ne smiruje, samo se vrcka,posle svakog obroka, i uveče nakon 22h je uvek aktivna. Doduše i ujutru. Mama mi kaže da sam i ja bila takva. Meni je i Arsa bio takav, i sad se ne smiruje. Ako beba bude na mene, ne očekujem da bude mirna. Ako bude na mog muža, očekujem neko nonšalantno natenane dete. lol!

Suzbijam misli o prevremenom porodjaju, ali nije da mi ne dolazi u pamet, jer je i Arsa stigao 45 dana ranije. Trudim se da budem pozitivna, cilj je dočekati 18.5. i ulazak u deveti mesec.

LJubim vas sve, a pišem posle srede kad dospim i budem imala sve izveštaje od lekara.

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Principessa 1/4/2019, 00:24

Biksili draga, sve to meni super zvuči! Druga trudnoća uglavnom bude daleko i lakša i manje stresna od prve jer ti je već sve poznato, tako da ja uopšte ne sumnjam da će tako i biti.
Mala vrca ne staje- i to mi se jako svidja! ❤❤❤
A jel dobila ime ili još pregovarate? 😃
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 1/4/2019, 09:58

Jos uvek je sve otvoreno za ime. Very Happy

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 1/4/2019, 10:32

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 20190310
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 1/4/2019, 10:34

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 20190311

slikice su iz 28. nedelje
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Bobaue 1/4/2019, 11:43

ljubav srca1

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Zensko pero 1/4/2019, 12:19

Kakav divan,blaženi osmeh na tvom licu love
Budi bez straha Biksi,sve od samog početka ide lepo i lagano i tako će biti do samog kraja. Toliko vere,discipline i pozitivnosti, herojski si iznela,curica će biti ponosna na svoju mamu Very Happy

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 2/4/2019, 11:48

Hvala cure.

Preksinoć nisam oka sklopila od gorušice, pa sam juče ujutru otišla da dam krv za kks, i krv za d dimer.
Svi nalazi su mi ok, sem gvoždja, koje je 7. (ref od 9 do 30). Nadam se da će ovo novo gvoždje dati bolje rezultate.
Hemoglobin mi je 129, pa me to teši.
Ketoni u mokraći opet 2, kao opet gladan organizam, a veče pred davanje krvi sam klopala u 21h. Glukoza 4.5. Trombociti ok. Popodne otišla na transfuziju, dr mi nastavila kleksan od 0.4, pronizon da ostane, i ona se složila do 37. nedelje kako je Miljić ranije napisao.

Sutra prepodne imam uz kod ginekologa. A uveče savetovalište.
Planiram i na posao da odem, da vidim nešto odmora imam, da to probam uklopiti, da mi dr ne otvara bolovanje 45 dana pre porodjaja, vec 28 dana. Dve nedelje nisu mala stvar kad se dogodine počne raditi. Inače, do 7.5. mi je komisija dala bolovanje, i onda ostaje još tih 45 dana do termina. A to je sve bliže i bliže, pomalo me i trema drma, ako smem da priznam.

Počela sam već da razmišljam o stvarima za bebu i slično. Dosta garderobice ću dobiti, krevetac i kolica imamo, ustvari,skoro sve imamo od Arse. Razmišljali smo da kupimo platnene pelene da koristimo. Još smo u pregovorima, muž predložio. Preko ali ekspresa su puno jeftinije nego kod nas. To ćemo odlučiti na ulasku u 8. mesec.

Noćas sam super spavala, pa sam baš srećna. Eto,kako je čoveku malo potrebno za sreću, hahahhahhha.

Inače sam otkrila hleb bez bražna, od semenki, pa njega spremam već dve nedelje, tako da ni brašno više ne unosim.

Stisak za sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Nessi 2/4/2019, 12:09

Lepa trudnica, pu pu pu, usrale je koke srca srca srca
Nek sve ide po planu i dalje osmeh srce

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od micam 2/4/2019, 12:40

Trudnjaja nasa samo nek si nam ti srecna.Bitno je da se ti osecas dobro.Polako planiraj i uzivaj.Veliki poljubac od mene.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Blanka 3/4/2019, 22:09

Biksi, te sa Ali ekspresa se nisu nesto pokazale, imala sam par i odmah odustala , ali zavisi od proizvodjaca. Sasavica sa Kutka ih koristi mislim, eto ona je zadovoljna bila cini mi se, Ali iskreno ako imas zivota, snage i vremena koristi platnene, ja to ne bih ni u ludilu. Probala, vidjela i odustala. Doduse sa skocicama, ionako dupli posao jos to uh, neka hvala.
Super za sve nalaze, zmaju, care ❤💪😙
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 4/4/2019, 19:12

Tenks cure.

Juče sam bila na kontroli. Ultrazvuk sam čekala sat, jer je bila gužva, u dz nam svima zakažu u isto vreme, i onda se čeka.

Doktorka mi je konačno potvrdila da je devojčica, jer do sada se nikako nije videlo. srca srca srca srca srca srca

Beba malo kasni po uz, 4 dana. Sada ima oko 1300g i 38cm. Posteljica mi je ponisko, pa mi je dr rekla da više odmaram, ali da me to ne brine, jer svakako idem na carski rez. Sve mere su ok, beba je baš aktivna. Pošto je taj isti dan uveče trebalo da imam savetovalište, dr mi predloži da je sačekam i dođem u pola dva, uz sam završila u 12h. I ja pristanem. Odem do banke, i do jedne radnje, i crknem koliko su mi noge utrnule. A sve je tu blizu bilo, ali valjda dugo sedela, plus to hodanje, i eto nogu, ne daju dalje. Vratim se u dz, i onda me srećom odmah prozovu. Prvo mi je sestra odradila ctg, koji sam jedva izdržala, jer me gorušica spalila za tih 15 minuta ležanja. Pritisak uredan, kilaža 67kg. Zamolila sam dr da mi pogleda grlić, i reče da je čvrst i zatvoren,ali za 1cm kraći, da ništa ne podižem teško, da izbegavam bilo kakve teže poslove, da nosim pojas, i da pojačam režim odmora. Sad mi je dala i doznake za april, deo maja, deo ću iskoristiti odmor, i od 25.5.mi je dala papirić da mi se otvara porodiljsko bolovanje. Kad me dr pitala ko će da me poradja, ja se zabezeknuh, sve mi to deluje još puno daleko. Nadam se da moja dr koja me je porodila sa Arsom neće otići do tada u penziju, volela bih da me ponovo ona porodi. Ako ne bude tu, ako se bilo šta desi iznenada, onda me poradja dezurni dr. To je po novom u našem porodilištu. Samo cr može da se dogovori unapred, drugo ništa, jer lekar ne sme da dodje da poradja ženu, ako mu nije taj dan smena. Ja se iskreno i ne opterećujem previše, tačnije samo mi je cilj da ne bude ranije. Znam da će biti kako je najbolje za bebu i mene.

Dr mi je dala da proverim natrijum i kalijum zbog tog konstantnog trnjenja nogu. Mada pretpostavljam da beba vrši pritisak,jer čim duže ležim, toga nema. Grčeve imam, i obično me hvataju u listovima. A trnjenje je u butinama. Rekla mi je da moram unositi više ugljenih hidrata, jer su mi ketoni u mokraći stalno skoro 2. Da pojačam banane i paradajz zbog kalijuma.

Sledeća kontrola mi je zakazana 6.5. i tada će mi dr uzeti briseve i dati uput za porodilište. Meni sve to deluje tako daleko, a opet znam da će to proleteti. Još uvek se ponekad začudim kad pomislim da ćemo imati malu bebu. Sve mi je još uvek kao u nekom snu. Naravno, najlepšem. naočare naočare naočare

Uvek me puno umore ti odlasci kod lekara, jer juče sam od kuće otišla u pola jedanaest, a vratila se u pola četiri. Baš sam bila iscrpljena nevidjeno. Noćas sam loćikavo spavala zbog gorušice,ali sam jutros nadomestila. Arsa se budi oko 8h ili pre, ali gleda crtaće do devet ili duže, ako sam ja još u krevetu. Jutros je sam ustao,obukao se, i viče iz dnevne,pošto sam ja još bila u krevetu, mama, veš je suv, sad ću ja to složiti. I sav veš skinuo sa sušača i složio, posebno majice, peškire, sve razvrstao, ja samo posle ubacila gde šta treba. Duša od deteta. srca srca srca srca srca srca srca Kaže da se ti mamić ne mučiš. A sinoć me pitao zašto mame moraju da imaju gorušicu i da spavaju sedeći. Srcko. osmeh srce Jako je brižan prema meni, i stalno mi ljubi stomak, mazi bebu, priča joj da je voli. Zove je Slatkica. osmeh srce

Eto, toliko od mene ovaj put.

Ljubim vas puno.

vv vv vv vv vv vv vv vv
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od MalaSaJuga 4/4/2019, 20:41

Ja svratih da poljubim preslatku trydnicu. Kucica je savrsena. Ljubac I za briznog batu😘
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Principessa 6/4/2019, 03:15

I ja da pozdravim cure, i ovu koja raste i malenu vrtiguzicu unutra. Predivna si trudnjačo, nikad zgodnija nisi bila! 👍🏼💪🏼👏🏼😍❤😘
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 6/4/2019, 12:28

Hvala Mala, hvala Princes.

osmeh srce
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Shizika 9/4/2019, 00:11

Ohhh, Slatkica i divni Arsenije. Bash se iznenadih tvojoj fotki iz profila, odmichesh samo tako. Divna kucica. Zamantah od ovih silnih brojki, srecom doktori na to motre, a ti disciplinirana i samo odbrojavash dane. Joooj, stvarno, oni bebeci mirisi, dodiri, zvuci, ...ma sve love Sigurno ce Arsa opet prosipati bisere, dragi, pametni djechak, nadam se da cesh nam poneshto stici i zapisati.
Ljubimo vas
love
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Dora1 10/4/2019, 22:16

Prelepa si Biksi!! Ljubimo te moja lepotica i ja  osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od sanja 73 15/4/2019, 13:21

Lepa moja dr Biksi usne usne usne
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 21/4/2019, 14:27

Hvala cure moje.

Shiz, i ja se nadam da cu uspevati da stignem da zabelezim ponesto. Volim da citam Arsine dnevnik,i vto i trudnicki i roditeljski. Valjda cu i za ovu bebicu stici da otvorim roditeljski.

Danas sam 31+2.

Dakle usla sam u osmi mesec.

Ovaj sedmi mi je najsporije prosao od svih.

Cilj je da doguram do devetog,posle kako god. Samo da ne bude ranije kao sa Arsom.

Beba je bas aktivna. Danju,nocu,posle klope, ne bira ona. Mada uvece je bas bas vragolasta. Moj suprug je zove vanzemaljac, kad vidi kako mi razvlaci stomak. lol!

Gorusica me i dalje lomi pa rastura. Kad uspem da odspavam budem srecna. Jeste da je to u prekidima, ali opet je drugacije neko kad jutro docekam sedeci i muceci se, a telo i srce spavaju, a kiselina ne da pa ne da.
oge mi sve cesce trne. Deset min na nogama, bilo da stojim ili sedim, krece trnjenje. Desna butina mi utrne da je ne osecam. Grozan osecaj. Nekako bas nemocna budem. Trudim se nigde i da ne idem, kad god mogu polulezeci kuliram. Nocu igram igrice, da mi nije njih, ciknula bih mislim.

Sto se tice kilaze, tu sam na oko 68kg, oko kilo dodala za mesec. I dalje vodim racuna oko hrane. Kad popijem lekove tacno osecam da se zeludac muci i da je prezasicen vise. Uzela sam od pre neki dan da pijem surutku da malo obnovim jetru. Pa pijem po litar dnevno.

Jedva cekam sledecu kontrolu, da vidim kolika je cicika. Doduse, to je za dve nedelje, ima da pricekam.

Rodjeni je juce doterao krevetac, bio nam kod devera. Polako se presabiram sta mi treba za bebu (mada skoro sve od Arse imamo, a garderobu cu dobiti od kume, drugarice, snajke, drugarica sa kutka), a polako i sta mi treba za porodiliste, mada cu napraviti spisak uskoro. Najbitnije da su mi svi nalazi na jednom mestu, i uvek spremni ako hitno zatrebaju.

Uradila sam nalaze natrijuma i kalijuma po nalogu moje dr.

Natrijum je 132 (od 132 do 146)
Kalijum 4.7 (od 3.5 do 5.5)

Definitivno bih rekla da beba pritiska neki nerv, i da mi je zato to trnjenje prisutno. A cim odmah ne sednem ili ne legnem kad utrne noge,krenu i ledja da bole. No srecom, imam mogucnost pa odmaram.

Toliko od mene, ljubim vas puno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od mamadabudem 21/4/2019, 14:31

Bravo! Meni tvoja trudnoća baš brzo prolazi sunny
Još malo sreca
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Jerapetra 21/4/2019, 23:08

Bravo za sve, i samo gurajte, deveti mesec, nego sta, uspecete vi to! Mislim da ko dozivi prevremeni porodjaj, prosto ne moze da ne pomislja bar ponekad na njega i da bude bas 100% opusten u narednoj trudnoci, ali znajuci tebe iskreno nekako bas imam osecaj da ova mala nece uopste poraniti, naprotiv, eto to mi je osecaj. Cesto mislim na vas dve, a izgubila sam pojam dokle ste stigle, dakle tudja trudnoca definitivno leti...Poljubac osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu