KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

+43
Hobbes
OKacica
aurora
vakic
libra35
insomnia
ganedina
mimi85
Jerapetra
Bobaue
BiKsi :)
Shizika
bokica
Sirijus
Bekanicaa
KoMetaK
nina :)
Ambra
Dora1
Principessa
Vanja80
Sofija Veks
lola1980
Tavita
NikolaMaja
Nessi
micam
MalaSaJuga
caci
HappyGirl
Zensko pero
Tangerine
ivanicasale
Lakisa
hany
Borbica
missile
Blanka
saska1
srculence 84
snedra
winni
sanja 73
47 posters

Strana 13 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 13 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Zensko pero 25/6/2019, 21:49

Kraljice naša,inspiracijo mnogih žena na ovom divnom Forumu, svaka ti čast na snazi i radosti koju nosiš u sebi. Mala Ružica će jednog dana, kada ovo pročita biti jako ponosna na svoju mamu. Svu sreću vam želim i svako dobro tebi i tvojoj sada već mnogočlanoj porodici family srca1

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 13 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Blanka 28/6/2019, 11:00

Koko moja najdraza, koliko je vazan prd najbolje ja znam, ne bi dzabe stariji ljudi rekli, Zdravi prde Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Sve je sada iza tebe, sad ste kući i sad uzivajte dobri moji. Ljubim vas puno a najvise mlađanu druzinu, Arsu i Ružicu srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 13 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Principessa 30/6/2019, 02:27

Ju ju, pa ja tek sad sve ovo pročitah, ne dobijam obaveštenja, mislila sam da je tvoj dnevnik zaključan....
Baš mi je žao što ovako nadrlja Biksili naša draga, pa ti si stvarno prava lavica! Nadam se da si sad već bolje i da uživaš u svojim andjelima kod kuće. Ružica je lepotica prava i predivno je što ste kao jedna lepa i složna porodica, puna ljubavi, obogaćeni za još jednu šmizlu, koja će vam život oplemeniti i ulepšati još duplo!
Ljubim te puno puno curo naša mila kutanjska! 😘❤😘❤😘❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 13 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Roses81 26/7/2019, 18:07

Biksi, iskrene cestitke i sve najbolje povodom rodjenja cerkice. Jeste da je sa zakasnjenjem ali je od srca. Sada sam tek procitala lepe vesti osmeh srce smajli angel srca radost
Roses81
Roses81

Broj poruka : 47
Location : Vojvodina
Datum upisa : 25.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 13 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 6/8/2019, 17:34

Hvala cure.

Napunismo dva meseca.

Uzivamo i rastemo i jos uvek ne verujemo u to da smo roditelji dvoje dece. Kako je to nekad delovalo kao da nam se nece desiti, a opet 15 godina braka je trebalo za izboriti se za ove sreckovice.
Ne odustajte ako imate zdravlja, novca i snage u nameri da budete mame. Fizicki je iscrpljujuce, ali emotivno znaju da nas napune predivnom energijom.
Ja sam zbog kicme na fizikalnoj terapiji i injekcijama. Mama mi je i leva i desna ruka i pomoc, sve vreme je kod nas her mi je muz zauzet zbog posla.
Ljubimo vas puno.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 13 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od fight&faith 9/8/2019, 14:11

Poljubac za sretnu porodicu, a posebno za Ruzicu i Arsu. Uzivajte. srca  family srca
P.S. prosle nedelje sam po prvi put bila ukocena i primala injekcije Deksazon, Dikolofenak i OHB12. Setih te se. Bolovi su teski i kada samo lezis, mogu da zamislim kako je nezgodno kada moras da brines o bebi. Dobro je da ti je mama tu da pripomogne. Nadam se da ce te kicma popustiti i da ces moci samo da uzivas u svojoj maloj Ruzici. love

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 13 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 9/8/2019, 18:46

Hvala FiF.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 13 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu